Ga meteen naar:InhoudFooter
Deliveroo
  • Nieuw
    Nieuw
  • Eaux, Jus et Sodas
    Eaux, Jus et Sodas
  • Boulangerie & Pâtisserie
    Boulangerie & Pâtisserie
  • Fromages
    Fromages
  • Charcuterie
    Charcuterie
  • Légumes
    Légumes
  • Fruits
    Fruits
  • Crèmerie & Oeufs
    Crèmerie & Oeufs
  • Yaourts & Desserts
    Yaourts & Desserts
  • Traiteur & Repas Express
    Traiteur & Repas Express
  • Viandes & Poissons
    Viandes & Poissons
  • Chips & Apéro
    Chips & Apéro
  • Biscuits & Gâteaux
    Biscuits & Gâteaux
  • Chocolats & Bonbons
    Chocolats & Bonbons
  • Huiles, Sauces & Epices
    Huiles, Sauces & Epices
  • Pâtes, Riz & Légumes Secs
    Pâtes, Riz & Légumes Secs
  • Conserves & Soupes
    Conserves & Soupes
  • Céréales & Petit Déjeuner
    Céréales & Petit Déjeuner
  • Boissons Chaudes
    Boissons Chaudes
  • Sucres, Farines & Aides Pâtisserie
    Sucres, Farines & Aides Pâtisserie
  • Sucres, Farines & Aides Patisserie
    Sucres, Farines & Aides Patisserie
  • Surgelés
    Surgelés
  • Vins & Champagnes
    Vins & Champagnes
  • Bières & Cidres
    Bières & Cidres
  • Apéritifs & Alcools
    Apéritifs & Alcools
  • Lessives, Produits Ménagers & d'Entretiens
    Lessives, Produits Ménagers & d'Entretiens
  • Soins et Hygiène
    Soins et Hygiène
  • Carrefour Extra Halloumi BOB 225 g

    245g · €16,65/kg
    €5,10
  • Lotus Frangipane cake Mini 6x32,5g

    218g · €9,36/kg
    €2,55
  • Herta Spekreepjes Natuur 2 x 100 g

    222g · €13,29/kg
    €3,69
  • Carrefour Classic' 6 Croissants 360 g

    393g · €6,41/kg
    €3,15
  • Felix Kattenvoeding Sensations Sauces Countryside Selectie in Saus 12x85g

    1.16kg · €7,03/kg
    €10,19
  • Knorr Kaassaus Droog 4X28 g

    154g · €23,31/kg
    €4,49
  • Carrefour Sensation Noodles Smaak Curry 85 g

    89g · €14,83/kg
    €1,65
  • Lotus Biscoff Gevulde koekjes Speculoos crème 154g

    156g · €12,24/kg
    €2,39
  • Carrefour Sensation Caffe Latte Macchiato Vanillesmaak 330 ml

    357g · €3,78/kg
    €1,69
  • Carrefour Sensation Koekjes 125 g

    133g · €17,37/kg
    €2,89
  • Carrefour Companino Sticks met Zalm 6 x 5 g

    30g · €33,33/kg
    €1,25
  • Carrefour Bio Gouda Sneetjes 200 g

    205g · €15,41/kg
    €3,95
  • Carrefour The Market Kip Tandoori met Groenten & Gele Rijst 350 g

    372g · €11,83/kg
    €5,50
  • Carrefour Original Veenbessen Bereid 400 g

    583g · €4,73/kg
    €3,45
  • Carrefour Sensation Zoetzure Saus om te Dippen 285 g

    510g · €3,59/kg
    €2,29
  • Carrefour Bon Appétit! Bowl Spaghetti Bolognese 350 g

    365g · €12,05/kg
    €5,50
  • Knorr Pasta Pot Carbonara 63 g

    86g · €26,51/kg
    €2,85
  • Carrefour Bon Appétit Salad Kip, Pasta & Cocktailsaus 275 g

    306g · €13,07/kg
    €5,00
  • De Cecco Linguine N°7 Deegwaren van Griesmeel van Harde Tarwe 500 g

    511g · €4,46/kg
    €2,85
  • Trefin Orfina 175 g

    182g · €13,85/kg
    €3,15
  • Carrefour Cookie met stukjes Chocolade - 1 Stuk

    75g · €18,67/kg
    €1,75
  • LU PiM's koekjes sinaasappel 150g

    165g · €14,00/kg
    €2,89
  • Cornet Strong Blond Speciaalbier Blikken 4 x 33 cl

    340g · €26,32/kg
    €11,19
  • Cornet Oaked Strong Blond Blik 33 cl

    340g · €6,62/kg
    €2,81
  • Carrefour Kippengehakt 0.500 kg

    500g · €8,32/kg
    €5,20
  • Carrefour Kipburger 2 Stuks 0.250 kg

    250g · €8,64/kg
    €2,70
  • Ben's Original Rijst op Mexicaanse Wijze 220 g

    220g · €11,09/kg
    €3,05
  • Nalu Fruity Energizer Exotic (6x250ml) x4 Blik

    270g · €149,19/kg
    €50,35
  • Nalu Exotic Blik 0,25L 1x

    270g · €6,22/kg
    €2,10
  • Carrefour Companino Sticks met Lam 5 x 10 g

    50g · €27,00/kg
    €1,69
  • Nalu Exotic 6 x 250 ml

    270g · €37,30/kg
    €12,59
  • Carrefour Classic' Tomatenketchup 340 g

    372g · €2,90/kg
    €1,35
  • Iglo Chicken Nuggets 12 Stuks 250 g

    275g · €21,67/kg
    €7,45
  • Kinder Maxi 6 Stuks 126 g

    147g · €18,98/kg
    €3,49
  • Haribo Funny Mix 250 g

    271g · €11,96/kg
    €4,05
  • Trappistes Rochefort bier 10 33 cl

    €3,35
  • Carrefour Sensation Noodles Smaak Groenten 85 g

    89g · €14,83/kg
    €1,65
  • Dextro Energy Lemon + vitamin C 47g

    48g · €37,50/kg
    €2,25
  • Ferrero Rocher 16 Stuks 200 g

    260g · €20,77/kg
    €6,75
  • Carrefour Classic' Smeerkaas met Ham 200 g

    220g · €11,09/kg
    €3,05
  • Whiskas Kattensnacks Temptations met Kip en Kaas 60 g

    60g · €38,50/kg
    €2,89
  • Carrefour Worsten Wiener 6 Stuks 410 g

    180g · €10,44/kg
    €2,35
  • Schär Gluten Free Meisterbäckers Vital 350 g

    368g · €10,84/kg
    €4,99
  • LUTTI CANDY PAPER MEGA FIZZ 15G

    17g · €88,82/kg
    €1,89
  • Carrefour Selection Pure Chocolade met Munt 100 g

    110g · €19,27/kg
    €2,65
  • Carrefour Extra Moka 20 Stuks 104 g

    178g · €27,81/kg
    €6,19
  • Carrefour Extra Gemalen Koffie Deca 250 g

    320g · €11,88/kg
    €4,75
  • Bosto Snelkookrijst 4 x 125 g

    €2,95
  • Bic 4 Balpennen M10 Zwart/Blauw/Groen/Rood

    150g · €18,60/kg
    €3,49
  • Tripel Karmeliet "3 Granen" Bier Fles 750 ml

    1.39kg · €4,23/kg
    €7,35
  • Carrefour Bio Tofu Natuur 250 g

    250g · €4,44/kg
    €1,39
  • DOUWE EGBERTS Koffie Pads Moka Royal 32 Stuks

    239g · €24,94/kg
    €7,45
  • Lotus Dinosaurus Chocolade 4 Zakjes 225 g

    248g · €7,38/kg
    €2,29
  • Devos Lemmens Knoflook Saus 300 ml

    327g · €14,65/kg
    €5,99
  • Carrefour Sensation Cocktail Saus 340 g

    385g · €4,05/kg
    €1,95
  • Bertolli Pastasaus Arrabbiata 400gr

    640g · €7,19/kg
    €5,75
  • Galak Witte Chocolade 100 g

    102g · €27,84/kg
    €3,55
  • Carrefour Classic' Spaghetti Glutenvrij 500 g

    504g · €3,95/kg
    €2,49
  • Carrefour Extra Cappuccino Natuur 10 x 14 g

    180g · €11,06/kg
    €2,49
  • HAK Appelmoes extra kwaliteit 210ml

    338g · €4,14/kg
    €1,75
  • Iglo Kipfilets met Witloof & Aardappelpuree 425g

    490g · €17,39/kg
    €10,65
  • Carrefour Companino Vitalive Junior Terrine Puppy's Kip en Melk 150 g

    155g · €6,45/kg
    €1,25
  • Barilla Pasta Fusilli 500 g

    530g · €4,15/kg
    €2,75
  • Kinder Duo 12 Stuks 150 g

    185g · €19,68/kg
    €4,55
  • Milka Chocoladereep karamel 100g

    102g · €19,22/kg
    €2,45
  • Twinings The Earl Grey tea 50g

    100g · €41,20/kg
    €5,15
  • LU LuLu Beertje Cakejes Aardbeienvulling 150g

    150g · €21,27/kg
    €3,99
  • Carrefour Gel 3 en 1 Fresh 300 ml

    352g · €6,34/kg
    €2,79
  • Carrefour The Market Kipfilet 150 g

    163g · €18,90/kg
    €3,85
  • Lutti draculatanden 200g

    208g · €15,34/kg
    €3,99
  • Carrefour Extra Pesto Basilicum Rucola 190 g

    341g · €6,22/kg
    €2,65
  • Carrefour Bio Zwarte Chocolade 74% Cacao 100 g

    120g · €18,58/kg
    €2,79
  • Carrefour Sensation Saus Burger 350 g

    378g · €7,30/kg
    €3,45
  • Carrefour The Market Tomme des Pyrénées IGP 190 g

    192g · €12,50/kg
    €3,00
  • Aïki Rice Chicken Teriyaki Flavour Yakimeshi 83 g

    109g · €26,79/kg
    €3,65
  • Ricola Eucalyptus met Zwitserse Alpenkruiden 50 g

    57g · €49,82/kg
    €3,55
  • Vedett Extra Blond Bier Flessen 6 x 33 cl

    630g · €15,98/kg
    €12,59
  • Vedett Extra Blond Bier Fles 330 ml

    630g · €2,67/kg
    €2,10
  • Carrefour The Market Brie Kaas 210 g

    220g · €10,91/kg
    €3,00
  • Jonge Gouda met Korst 7 Sneetjes 300 g

    305g · €8,10/kg
    €3,09
  • Judas Premium Belgian Pils Bier Blik 500 ml

    520g · €1,27/kg
    €0,83
  • L'OR Koffie Capsules Lungo Elegante Intensiteit 6 10 stuks

    77g · €59,74/kg
    €5,75
  • De Cecco Gnocchi n°46 Deegwaren van Griesmeel van Harde Tarwe 500 g

    515g · €4,74/kg
    €3,05
  • Hoegaarden Rosée 0.0% Alc Witbier Blik 33 cl

    370g · €4,43/kg
    €2,05
  • Carrefour Croissant met Boter 80g

    89g · €11,24/kg
    €1,25
  • Devos Lemmens Tartare 300 ml

    €2,85
  • Milka LEO Chocolade Wafels 200g

    219g · €25,89/kg
    €7,09
  • Carrefour Classic' Pudding Vanillesmaak 46 g

    157g · €5,35/kg
    €1,05
  • KitKat Hazelnut 99 g

    100g · €22,00/kg
    €2,75
  • Carrefour Classic' Basilicum 15 g

    15g · €50,67/kg
    €0,95
  • Carrefour Boterkoek 75g

    1kg · €0,92/kg
    €1,15
  • Sheba Délices du Jour Versheidszakjes Vis Selectie in Saus 6 x 50 g

    300g · €14,27/kg
    €5,35
  • Carrefour Classic' Hamreepjes 2 x 100 g

    217g · €16,41/kg
    €4,45
  • Barebells Cookies & Cream Protein Bar 55 g

    60g · €58,00/kg
    €4,35
  • Carrefour Bon Appétit! Salad Kip, Bacon & Yoghurtdressing 400 g

    434g · €9,22/kg
    €5,00
  • Starbucks House Blend Lungo 10 Stuks 52 g

    76g · €54,21/kg
    €5,15
  • Carrefour Bon Appétit! Salad Tomaat, Mozzarella & Pasta 400 g

    434g · €9,22/kg
    €5,00
  • Mora Viandel 4x70g

    €7,09
  • Carrefour Sensation Medium Salsa Saus 315 g

    315g · €6,32/kg
    €2,49
  • Carrefour Extra Intenso 16 x 7.5 g

    214g · €20,75/kg
    €5,55
  • Carrefour Bon Appétit! Salad Ham & Bieslookdressing 275 g

    301g · €13,29/kg
    €5,00
  • Carrefour Sensation Mix Spaghetti 200 g

    150g · €14,13/kg
    €2,65
  • Carrefour Classic' Doperwten Extra Fijn 330 g

    550g · €2,16/kg
    €1,49
  • Carrefour Classic' Rozemarijn 27 g

    25g · €46,40/kg
    €1,45
  • Carrefour Sensation Saus Pita 300 ml

    300g · €5,83/kg
    €2,19
  • Carrefour Bio Granenrepen Chocolade 6 x 23 g

    163g · €12,52/kg
    €2,55
  • Napoleon Frisse Fruitsmaak Bonbons 300 g

    311g · €12,99/kg
    €5,05
  • Carrefour Classic' Mayonaise met Dijonmosterd 470 g

    512g · €5,39/kg
    €3,45
  • Carrefour Classic' Compote Appels met Stukken 560 g

    830g · €1,88/kg
    €1,95
  • Piedboeuf Extra Belgisch Bier Pils 6x33cl

    380g · €12,18/kg
    €5,79
  • Kaas sneden Classic 5Sn. 190g

    209g · €19,33/kg
    €5,05
  • Blue Dragon Sushi Nori Sheets 11g

    31g · €122,58/kg
    €4,75
  • Carrefour Sensation Crok'n'Nuts 240 g

    341g · €9,27/kg
    €3,95
  • Always Discreet Inlegkruisjes Voor Urineverlies Long Plus 24

    121g · €33,39/kg
    €5,05
  • Noodles Nest wheat Gotan 250 g

    255g · €18,67/kg
    €5,95
  • Carrefour Classic' Zurkel Gehakt 180 g

    315g · €5,21/kg
    €2,05
  • Nivea Oogmake-Up Remover Double Effect Gezuiverd Water Korenbloem 125 ml

    147g · €36,39/kg
    €6,69
  • Vitakraft Poepzakjes navulling 3x20 Stuks

    91g · €36,81/kg
    €4,19
  • Maes Blond bier Pils 5.2% ALC 12 x 33 cl Blik

    340g · €35,97/kg
    €15,29
  • Emmi CAFFÉ LATTE Macch 370ml

    386g · €8,47/kg
    €4,09
  • Jupiler Belgische Pils Fles 25 cl

    €0,90
  • So Thai Red curry paste 110g

    217g · €12,35/kg
    €3,35
  • LU Grany Zachte Koeken Granen Woudvruchten 195g

    192g · €21,46/kg
    €5,15
  • Carrefour Classic' Emmental Sneetjes Kaas 200 g

    227g · €11,10/kg
    €3,15
  • Carrefour Sensation Apero Time Guacamole 150 g

    160g · €14,00/kg
    €2,80
  • Carrefour Sensation Ktipiti 160 g

    173g · €13,87/kg
    €3,00
  • Bertolli Pastasaus pecorino kaas 400g pot

    640g · €7,19/kg
    €5,75
  • Carrefour Original Dessert Chocolade 90 g

    98g · €15,92/kg
    €1,95
  • Soubry ; Macaroni kort Al Dente

    396g · €2,37/kg
    €1,17
  • Monster Mega Energy Drink 553 ml

    604g · €3,54/kg
    €2,68
  • Carrefour Diepvrieszakken 1 L 25 Zakken

    120g · €16,58/kg
    €2,49
  • Carrefour Companino Vitalive Terrine voor Katten met Rund 100 g

    105g · €4,76/kg
    €0,63
  • Haribo Soda Straws F!ZZ 180 g

    204g · €15,10/kg
    €3,85
  • Carrefour Extra Finesse Koekjes 175 g

    216g · €12,41/kg
    €3,35
  • Carrefour Classic' Augurken Extra Fijn 400 g

    400g · €3,90/kg
    €1,95
  • Ricola Elderflower met Zwitserse Alpenkruiden 50 g

    56g · €50,71/kg
    €3,55
  • Chocovit Sports & Energy Gevitamineerd 0.5 L

    745g · €2,66/kg
    €2,47
  • Panzani Penne Rigate 500 g

    508g · €4,80/kg
    €3,05
  • Omer. Traditional Blond 33 cl

    500g · €3,28/kg
    €2,05
  • Carrefour Bio Oregano 9 g

    86g · €10,70/kg
    €1,15
  • Jacqmotte Gemalen Koffie Moka Absolu 250 g

    257g · €25,80/kg
    €8,29
  • Simpl Luikse Wafels met Cacaofantasie 10 x 60 g

    615g · €4,10/kg
    €3,15
  • Douwe Egberts Decafe Gemalen Koffie 250 g

    257g · €25,18/kg
    €8,09
  • Red Bull Energy Drink Red Edition Watermeloen 4-pack 25 cl

    274g · €27,01/kg
    €9,25
  • Carrefour Bio Koekjes Zwarte Chocolade 12 Stucks 150 g

    150g · €16,80/kg
    €3,15
  • Herta Spekreepjes Gerookt 2 x 100 g

    222g · €14,23/kg
    €3,95
  • Carrefour Gouda Holland Jong blok 300 g

    305g · €11,67/kg
    €4,45
  • Devos Lemmens Mayonaise met Eieren 300 ml

    €2,65
  • Red Bull Energy Drink Red Edition Watermeloen 25 cl

    274g · €6,79/kg
    €2,32
  • Carrefour Classic' Schorseneren 330 g

    320g · €7,63/kg
    €3,05
  • So Thai Groene curry pasta 110g

    217g · €12,35/kg
    €3,35
  • Purina ONE Bifensis Kattenvoeding Adult Sterilcat Brokjes met Rund 800g

    830g · €8,53/kg
    €8,85
  • Barilla Pasta Spaghetti nr.5 500 g

    516g · €4,26/kg
    €2,75
  • Oreo Double cream koekjes 157g

    159g · €14,34/kg
    €2,85
  • Carrefour Classic' Komijn Gemalen 35 g

    40g · €43,75/kg
    €2,19
  • Hoegaarden Rosée 0.0% Alc Witbier Blikken 6 x 33 cl

    370g · €26,57/kg
    €12,29
  • Maes Bier Blond Pils 5.2% ALC 33cl Blik

    340g · €3,03/kg
    €1,29
  • Tripel Karmeliet Bier van 't Vat Blik 50 cl

    542g · €5,59/kg
    €3,79
  • Carlsberg Blikken 4 x 500 ml

    523g · €17,06/kg
    €11,15
  • Knorr Pasta Pot Bolognese 60G

    82g · €27,80/kg
    €2,85
  • Côte d'Or L'Original Tablet Melkchocolade 400g

    436g · €10,73/kg
    €5,85
  • Carrefour Extra Pesto Olijven & Kerstomaten 190 g

    325g · €6,52/kg
    €2,65
  • M&M's Choco Pouch 250G

    255g · €19,61/kg
    €6,25
  • Aïki Instant noedels met kippensmaak 80 g

    83g · €16,87/kg
    €1,75
  • Carrefour Milk n' Nut Melkchocolade Stukjes Hazelnoot 200 g

    212g · €15,42/kg
    €4,09
  • Tripel Karmeliet Belgisch Bier Sterk Blond 8.4% Alc Flessen

    330g · €31,39/kg
    €12,95
  • Fristi Rood Fruit Smaak 1 L

    €2,51
  • Carlsberg Blik 500 ml

    523g · €4,26/kg
    €2,79
  • Côte d'Or Bio Chocolade Tablet Extra Pure Chocolade 85% 90g

    101g · €40,00/kg
    €5,05
  • Manna Chinese Curry 355 g

    €1,65
  • Carrefour The Market Traiteur World Tikka Massala 350 g

    372g · €11,83/kg
    €5,50
  • Carrefour Classic' Gearomatiseerde Roomyoghurt Kers 150 g

    156g · €2,88/kg
    €0,56
  • Carrefour Original Parijse Galetten Natuur 22 Stuks 210 g

    215g · €9,63/kg
    €2,59
  • Carrefour Sensation Reep Sport 5 x 25 g

    137g · €18,39/kg
    €3,15
  • LU Prince MiniStars koekjes melkchocolade 187g

    195g · €14,31/kg
    €3,49
  • Nissin Soba Noedels Teriyaki 90g

    118g · €24,07/kg
    €3,55
  • Arla Skyr Magere Verse Kaas met Vanille 450 g

    470g · €6,04/kg
    €3,55
  • De Cecco Penne Rigate N°41 500 g

    515g · €4,74/kg
    €3,05
  • Nescafé Gold Dessert 25 x 2 g

    €5,85
  • Baygon Genius Muggen Vloeistofverdamper 2 in 1 26 ml

    126g · €97,46/kg
    €15,35
  • Carrefour Bio Puur 85% Cacao Peru 100 g

    110g · €25,36/kg
    €3,49
  • Alpro Plantaardige Sojadrink Rode Vruchten 3x250ml

    273g · €8,61/kg
    €2,94
  • Alpro Sojadrink Rode Vruchten 250 ml

    273g · €2,89/kg
    €0,99
  • DOUWE EGBERTS Koffie Capsules Moka Royal Lungo Intensiteit 08 Nespresso®* Compatibel 20 stuks

    149g · €40,00/kg
    €7,45
  • Carrefour Classic' Yoghurt Natuur Gesuikerd 4 x 125 g

    523g · €2,73/kg
    €1,79
  • La Laitière Rijstpap Vanille van Madagaskar 4 x 115 g

    482g · €5,06/kg
    €3,05
  • Carrefour Classic' Yoghurt Smaak Grenadine Gearomatiseerd 4 x 125 g

    810g · €2,16/kg
    €2,19
  • Alpro Sojadrink Vanillesmaak 250 ml

    271g · €3,73/kg
    €1,26
  • Carrefour Croûtons soep natuur 90g

    92g · €12,61/kg
    €1,45
  • Milka Sensations Chocolade Koekjes Oreo 208g

    225g · €19,73/kg
    €5,55
  • Alpro This Is Not M*lk Plantaardige Drank Halfvol 1.8%

    1.06kg · €2,60/kg
    €3,45
  • Alpro Plantaardige Sojadrink Vanille 6x250ml

    271g · €22,29/kg
    €7,55
  • Côte d'Or melkchocolade Tablet Karamel Zeezout 150g

    156g · €25,90/kg
    €5,05
  • Côte d'Or Witte Chocolade Reep Praliné 184g

    188g · €25,32/kg
    €5,95
  • Maoam MaoMixx 250 g

    250g · €14,36/kg
    €4,49
  • Carrefour Soft Absodys Discreet Maandverband Urineverlies Super x10

    245g · €11,39/kg
    €3,49
  • Carrefour Le Petit Beurre Melkchocolade Tablet 10 x 25 g

    300g · €10,90/kg
    €4,09
  • Carrefour Original Stoemp Wortel met Boter 500 g

    530g · €8,08/kg
    €5,35
  • Carrefour Bio Puur Stukjes Amandel Gekaramelliseerd 100 g

    120g · €23,67/kg
    €3,55
  • Simpl Knoflook Granulaat 145 g

    162g · €11,11/kg
    €2,25
  • Lutti Aardbeien 175G

    €4,09
  • Carrefour The Market Tomme Blanche 0.210 kg

    211g · €11,37/kg
    €3,00
  • Carrefour Bakpapier 15 m x 30 cm

    204g · €14,71/kg
    €3,75
  • LUTTI CANDYLACE AARDBEI 200G

    222g · €15,68/kg
    €4,35
  • Carrefour Bio Bolognesesaus 525 g

    530g · €5,51/kg
    €3,65
  • LIPTON Yellow Label Classico 25 Zakjes

    79g · €30,89/kg
    €3,05
  • Milka Mini cookies chocolade koekjes 110g

    113g · €23,72/kg
    €3,35
  • Snickers Minis 14 Stuks 275 g

    283g · €16,25/kg
    €5,75
  • Carrefour Companino Vitalive Terrine met Kip 400 g

    €1,35
  • Carrefour Classic' Smeerkaas Natuur 200 g

    220g · €11,45/kg
    €3,15
  • D&L Cocktail Saus 300 ml

    353g · €13,57/kg
    €5,99
  • Simpl Lungo Capsules N° 6 10 Capsules 50 g

    75g · €18,67/kg
    €1,75
  • Chocomel Lactosevrije Chocoladedrank 1L

    1.08kg · €2,81/kg
    €3,79
  • Mort Subite Juicy Bloody Berry! Dark Berries & Spices Blik 330 ml

    348g · €6,52/kg
    €2,84
  • Leffe Belgisch Abdijbier Blond Fles 33 cl

    580g · €2,40/kg
    €1,74
  • Desperados Original Bier Gearomatiseerd met Aguardiente 6 x 330 ml

    610g · €18,03/kg
    €13,75
  • Soubry ; volkoren spirelli

    500g · €2,70/kg
    €1,69
  • Desperados Fles 33cl

    610g · €3,02/kg
    €2,30
  • Carrefour The Market St Paulin 230 g

    235g · €10,21/kg
    €3,00
  • MORT SUBITE Bloody Berry 4x33cl Blik

    348g · €26,09/kg
    €11,35
  • Amora Augurken Croq Vert met Kruiden 210G

    632g · €8,42/kg
    €6,65
  • Leffe Belgisch Abdijbier Blond Flessen 4 x 33 cl

    580g · €9,59/kg
    €6,95
  • LU Petit Beukelaer Koeken 165g

    173g · €9,02/kg
    €1,95
  • Leffe Belgisch Bier Blond Fles 75 cl

    €7,25
  • Douwe Egberts Dessert 32 Stuks 222 g

    239g · €24,27/kg
    €7,25
  • Carrefour Extra Maïswafels Paprikasmaak 4 x 3 Stuks 4 x 26 g

    107g · €22,80/kg
    €3,05
  • De Cecco Spaghetti N°12 Deegwaren van Griesmeel van Harde Tarwe 500 g

    511g · €4,77/kg
    €3,05
  • Leerdammer Lightlife Mild & Nootachtig 8 Plakken 180 g

    195g · €16,21/kg
    €3,95
  • Carrefour Bio Melkchocolade Gekaramelliseerde Stukjes Hazelnoot 100 g

    120g · €21,67/kg
    €3,25
  • Milka Tablette Tendre Au Lait 100g

    102g · €20,00/kg
    €2,55
  • Alpro Plantaardige Sojadrink Rode Vruchten 1L

    1.08kg · €2,34/kg
    €3,15
  • Toffifee 15 Stuks 125 g

    €2,39
  • Devos Lemmens Mayonaise met Citroen 450 ml

    472g · €6,36/kg
    €3,75
  • Lion Peanut Snack Size 5 x 31 g

    160g · €23,75/kg
    €4,75
  • Fruittella Fruit Party 175 g

    183g · €17,70/kg
    €4,05
  • Carrefour Original Luikse Wafels met Cacaofantasie 5 x 55 g

    287g · €6,93/kg
    €2,49
  • Carrefour Classic' Vleesbrood 6 Sneden 150 g

    164g · €12,62/kg
    €2,59
  • Carrefour Classic' Rookworsț Gekookt 250 g

    265g · €18,38/kg
    €6,09
  • Carrefour The Market Chipolata Varken/Kalf 0.210 kg

    210g · €9,52/kg
    €2,50
  • Carrefour Arboriorijst Speciaal Risotto 500 g

    500g · €4,88/kg
    €3,05
  • Royco Crunchy Champignons 3 x 18.9 g

    86g · €26,86/kg
    €2,89
  • Côte d'Or Bouchée Pralines Melkchocolade Praliné 8 x 25g

    227g · €18,50/kg
    €5,25
  • Carrefour Companino Expert Adult Kip 1.5 kg

    1.53kg · €3,90/kg
    €7,45
  • Carrefour Extra Boterbereiding Knoflook & Fijne Kruiden 125 g

    128g · €22,81/kg
    €3,65
  • Carrefour Companino Sticks met Rund 6 x 5 g

    30g · €33,33/kg
    €1,25
  • Monster Energy Ultra Strawberry Dreams Blik 0.5L 1x

    518g · €3,75/kg
    €2,43
  • Monster Energy Ultra Strawberry Dreams Blik 0.5L 24x

    518g · €89,71/kg
    €58,09
  • Nissin Noedels Soba Bag Teriyaki 110g

    114g · €16,75/kg
    €2,39
  • Carrefour Natuurlijk Geparfumeerde Rijst Thai 4 x 125 g

    530g · €2,64/kg
    €1,75
  • Carrefour Halve Peren op Druivensap 410 g

    477g · €4,44/kg
    €2,65
  • Carrefour Extra Mini Crêpes Vulling met Comté-Notensmaak 65 g

    100g · €20,70/kg
    €2,59
  • Perfect Ted Haverdrank 250 ml

    267g · €10,45/kg
    €3,49
  • LU Cent Wafers Chocolade Wafels Koeken 225g

    €3,55
  • Lotus Gevulde wafels Vanille 310g

    320g · €12,88/kg
    €5,15
  • ERU Goudkuipje Sambal 100 g

    110g · €14,91/kg
    €2,05
  • Soubry Pasta Spirelli 375g

    405g · €4,05/kg
    €2,05
  • LU Grany Zachte Koeken Granen Appel Abrikoos 195g

    195g · €21,95/kg
    €5,35
  • Ben's Original Rijst op Mediterrane Wijze 220 g

    220g · €13,27/kg
    €3,65
  • Carrefour Extra Hele Hazelnoten Puur 200 g

    210g · €14,67/kg
    €3,85
  • Sheba Creamy Snacks met Kip 4 x 12 g

    48g · €63,13/kg
    €3,79
  • Carrefour Sensation Crackers Chili Aperitiefhapje 150 g

    155g · €19,35/kg
    €3,75
  • Carrefour Soft Pleisters Universeel 40 Stuks

    24g · €101,67/kg
    €3,05
  • Carrefour Sensation Wraps Tarwe 6 Stuks 370 g

    370g · €4,43/kg
    €2,05
  • Milka XL Cookie Chocolade Koeken 184g

    200g · €19,95/kg
    €4,99
  • Prince Vanilla Biscuit Sandwich 300gr

    307g · €5,70/kg
    €2,19
  • Zwan Weense 8 Worstjes 420G

    476g · €6,37/kg
    €3,79
  • Cristal Xtra Blond bier Pils 5.2% ALC 6x33cl Blik

    340g · €31,41/kg
    €13,35
  • TUC Bake Rolls Crackers Salt 150g

    157g · €15,54/kg
    €3,05
  • Carrefour Bio Peterselie 7 g

    84g · €10,95/kg
    €1,15
  • Haribo Tongue F!ZZ 185 g

    202g · €18,56/kg
    €4,69
  • LU Mikado pure chocolade koekjes 75g

    90g · €30,67/kg
    €3,45
  • Piedboeuf Extra Pils Belgisch Bier 4x50cl

    500g · €8,08/kg
    €5,05
  • Oatly! Haver Barista Edition 500 ml

    547g · €4,75/kg
    €3,25
  • Vitelma Essentials Omega 3 Smeren 250 g

    260g · €6,12/kg
    €1,99
  • Carrefour Classic' Curry Zacht 40 g

    40g · €19,00/kg
    €0,95
  • Bosto Thai Jasmine Rice 4 x 125 g

    €2,49
  • Carrefour Sensation Noodles Smaak Kip 85 g

    89g · €14,83/kg
    €1,65
  • Milka Alpenmelkchocolade met Lotus Biscoff Biscuit Crumble 90 g

    92g · €27,39/kg
    €3,15
  • Carrefour Sensation Samouraï Saus 334 g

    396g · €4,62/kg
    €2,29
  • Carrefour Sensation Sojasaus Gezouten 250 ml

    470g · €3,91/kg
    €2,30
  • Carrefour Extra Moka Arabica & Robusta 16 x 7 g

    387g · €11,68/kg
    €5,65
  • Côte d'Or Pure Chocolade Tablet 150g

    €3,99
  • Liefmans On The Rocks Fruitesse 4x25cl Blik

    640g · €12,36/kg
    €9,89
  • Kinder Bueno Melk en Hazelnoten Maxi Pack 20 Stuks 430 g

    464g · €16,29/kg
    €9,45
  • Liefmans Fruitesse On the Rocks can 250ml

    640g · €3,09/kg
    €2,47
  • Carrefour The Market Traiteur World Kip Rode Curry 350 g

    425g · €10,35/kg
    €5,50
  • LU TUC Mini Crackers Original Zout 100 g

    104g · €19,90/kg
    €2,59
  • Carrefour Sensation Chili con Carne 425 g

    425g · €6,49/kg
    €3,45
  • Carrefour The Market Traiteur World Zoetzure Scampis 350 g

    372g · €13,98/kg
    €6,50
  • Desperados Tropical Blik 50cl

    520g · €5,98/kg
    €3,89
  • Côte d'Or melkchocolade Reep Praliné Double Lait 184g

    188g · €18,67/kg
    €4,39
  • Carrefour Classic' Rijst Basmati 250 g

    250g · €6,24/kg
    €1,95
  • Catisfactions met Heerlijke Kaas 60 g

    60g · €36,67/kg
    €2,75
  • Carrefour Classic' Gran Antipasto Fijne Sneden 150 g

    170g · €34,12/kg
    €7,25
  • OIKOS Griekse Yoghurt Aardbei – Gepasteuriseerd – 4x115g

    510g · €5,88/kg
    €3,75
  • Carrefour Sensation Apero Time Gouda Belegen 130 g

    210g · €11,43/kg
    €3,00
  • Carrefour Le Petit Beurre Tablet Melkchocolade Melkvulling x9 140 g

    170g · €12,18/kg
    €2,59
  • Alpro Plantaardige Sojadrink Chocolade 1L

    1.08kg · €2,02/kg
    €2,73
  • LU Heudebert Toast Naturel 300g

    300g · €7,33/kg
    €2,75
  • Oatly! The Original Halfvol Haver 1 L

    1.08kg · €3,04/kg
    €4,09
  • Becel Original 500ml | Bakken en Braden | Omega 3

    483g · €6,27/kg
    €3,79
  • ACTIVIA Fibre Mix & Go Maïs en Tarwevlokken - Met Vezels - 165g

    178g · €9,89/kg
    €2,20
  • Cécémel Less Sugar 4 x 300 ml

    335g · €26,15/kg
    €10,95
  • Carrefour The Market Traiteur World Kantonese Rijst 350 g

    372g · €10,75/kg
    €5,00
  • Duvel Tripel Hop Citra Bier Fles 330 ml

    630g · €3,87/kg
    €3,05
  • DOUWE EGBERTS Koffie Capsules Black Ristretto Intensiteit 12 Nespresso®* Compatibel 20 stuks

    149g · €40,00/kg
    €7,45
  • Gordon Revolución Bier Blik 50 cl

    526g · €4,79/kg
    €3,15
  • Cécémel Less Sugar 300 ml

    335g · €6,51/kg
    €2,73
  • Verenigde Staten Californië Gallo Sauvignon Wit 75cl

    €9,45
  • Knorr Tetra Currysaus 300ml

    325g · €8,25/kg
    €3,35
  • Carrefour Soft Pleisters Stevig 10 Stuks

    210g · €6,81/kg
    €1,79
  • Aquarius Lemon 500 ml

    530g · €3,49/kg
    €2,31
  • Carrefour Original Brasserie Hachis Parmentier met Spinazie 450 g

    515g · €8,62/kg
    €5,55
  • Barilla Farfalle Generose N.265 500 g

    539g · €5,47/kg
    €3,69
  • Carrefour Bio Rijstwafels Melkchocolade 100 g

    102g · €16,37/kg
    €2,09
  • Carrefour Extra Arrabbiata Saus Pasta 400 g

    400g · €5,50/kg
    €2,75
  • Duvel Tripel Hop Citra Belgian Ipa Flessen 4 x 330 ml

    630g · €15,48/kg
    €12,19
  • Carrefour Original Flashwafels Natuur 6 x 2 Stuks 300 g

    310g · €6,42/kg
    €2,49
  • Chocomel Less Sugar cacaodrank 6x200ml

    1.31kg · €2,98/kg
    €4,89
  • Doritos Flamin Hot Tortilla Chips 160 gr

    1.96kg · €1,42/kg
    €3,49
  • Carrefour Plantaardig Product Bakken & Braden 500 g

    505g · €3,56/kg
    €2,25
  • Cristal Blond bier Pils 5% ALC 33cl Blik

    340g · €3,76/kg
    €1,60
  • Desperados Red Caipirinha Bier Gearomatiseerd met Guarana & Red Fruits 4 x 500 ml

    520g · €23,62/kg
    €15,35
  • Carrefour Selection Lungo Voluptuo 10 Stuks 52 g

    80g · €36,50/kg
    €3,65
  • Starbucks by Nespresso Koffie Verona 10 Capsules12x55g

    79g · €60,63/kg
    €5,99
  • Carrefour Classic' Cassoulet 420 g

    480g · €5,75/kg
    €3,45
  • Carrefour Classic' Mousseline Appels 560 g

    830g · €1,30/kg
    €1,35
  • Carrefour Classic' Melkerijboter Ongezouten 125 g

    127g · €14,80/kg
    €2,35
  • Maredsous Kaas Sneden Tradition 200 g

    233g · €20,43/kg
    €5,95
  • Carrefour Classic' Laurierblaadjes 10 g

    18g · €44,44/kg
    €1,00
  • Carrefour The Market Varkens en Rundworst 0.260 kg

    260g · €9,85/kg
    €3,20
  • Carrefour Cocktail 4 Vruchten Lichte Siroop 412 g

    476g · €3,84/kg
    €2,29
  • Carrefour Baby Aqua 64 Doekjes

    342g · €7,84/kg
    €3,35
  • Carrefour Original Boudoirs Koekjes met Verse Eieren 400 g

    410g · €5,44/kg
    €2,79
  • Carrefour Sensation Apero Time Abdijkaas 130 g

    160g · €17,50/kg
    €3,50
  • Desperados Red Caipirinha Blik 50cl

    520g · €5,92/kg
    €3,85
  • Kattenvoeding Sheba Classics Kuipje Paté met Kip 85 g

    85g · €12,71/kg
    €1,35
  • Raffaello 150 g

    183g · €30,38/kg
    €6,95
  • Iglo Pasta Macaroni Ham & Kaas 1 portie 450 g

    €5,15
  • Carrefour Original Kokosrotsjes met Geraspte Kokos 8 Stuks 300 g

    330g · €5,55/kg
    €2,29
  • Herta Knacki Original 4 Stuks 140 g

    144g · €14,86/kg
    €2,68
  • Liefmans On The Rocks Fruitesse 25cl

    600g · €2,90/kg
    €2,17
  • Carrefour Extra Koekjes Melkchocolade 125 g

    151g · €9,47/kg
    €1,79
  • Carrefour Bio Rijstwafels Choco-Hazelnootsmaak 6 x 20 g

    120g · €21,00/kg
    €3,15
  • Chimay Triple Pères Trappistes Flessen 6 x 0.33 L

    350g · €29,60/kg
    €12,95
  • Cristal Pils Bier 5% 6x33cl Blik

    340g · €22,56/kg
    €9,59
  • Aoste Kippenworstjes 5 x 30g

    161g · €22,61/kg
    €4,55
  • Desperados Tropical Bier Gearomatiseerd met Passion Fruit & Lime 4 x 500 ml

    520g · €23,92/kg
    €15,55
  • Carrefour Extra Espresso Original 25 x 2 g

    200g · €17,15/kg
    €4,29
  • Oreo Koekjes Original 176g

    203g · €9,66/kg
    €2,45
  • Carrefour Classic' Halfvolle Melk Choco 1 L

    1.08kg · €1,17/kg
    €1,59
  • Carrefour Sensation Focaccine 90 g

    130g · €12,31/kg
    €2,00
  • Skittles Fruits 152 g

    158g · €16,46/kg
    €3,25
  • Kattenvoeding Sheba Classics Kuipje Paté met Kalfsvlees 85 g

    85g · €12,71/kg
    €1,35
  • Alpro Plantaardige Sojadrink met Bananensmaak – Lactosevrij – 1L

    1.07kg · €2,20/kg
    €2,94
  • Carrefour Bio Witte Bonen met Tomaat 360 g

    €1,85
  • Mission Wraps Original 6 Stuks 370 g

    383g · €12,48/kg
    €5,98
  • Corona Extra Bier Flessen 6 x 33 cl

    576g · €17,07/kg
    €12,29
  • Stella Artois Bier Blikken 4 x 50 cl

    538g · €17,17/kg
    €11,55
  • Côté d'Or Chocolade Mignonnette Noir de Noir 240g

    €6,65
  • Carrefour Bon Appétit! Salad Spekblokjes & Bieslookdressing 230 g

    256g · €15,63/kg
    €5,00
  • De Cecco Fusilli N°34 Deegwaren van Griesmeel van Harde Tarwe 500 g

    516g · €4,73/kg
    €3,05
  • Carrefour The Market Traiteur Trattoria Spaghetti Bolognese 400 g

    425g · €11,29/kg
    €6,00
  • CORONA EXTRA 0,33L

    576g · €2,85/kg
    €2,05
  • Carrefour Original Parijse Galetten met Cacaofantasie 22 Stuks 240 g

    245g · €9,31/kg
    €2,85
  • Carrefour Douchecrème Kokos Ontspannend 250 ml

    286g · €4,90/kg
    €1,75
  • Cristal Xtra Blond bier Pils 5.2% ALC 33cl Blik

    340g · €5,24/kg
    €2,23
  • Liefmans Fruitesse on the Rocks 250 ml

    600g · €11,53/kg
    €8,65
  • Carrefour Classic' Les Barquettes Aardbei Koekjes 3 x 6 Stuks 120 g

    146g · €10,34/kg
    €1,89
  • Carrefour Sensation Amande Vegetal 1 L

    1.1kg · €1,59/kg
    €2,19
  • Côte d'Or Chocolade Tablet Melkchocolade Dessert 58 Praliné 200g

    218g · €20,50/kg
    €5,59
  • Stixx Rainbow 1 ZAK 160 g

    182g · €12,25/kg
    €2,79
  • Carrefour Sensation Aioli 175 g

    190g · €10,53/kg
    €2,50
  • Carrefour Classic' Sticks & Pretzels 300 g

    330g · €5,45/kg
    €2,25
  • Carrefour Classic' Rode Kool met Appelen 680 g

    1.02kg · €1,32/kg
    €1,69
  • Pur Natur Bio Yoghurt Framboos 160 g

    170g · €16,24/kg
    €3,45
  • Carrefour The Market Traiteur Trattoria Conchiglie Bolognese 350 g

    374g · €10,70/kg
    €5,00
  • Délio Bicky Smeersalade 180 g

    193g · €20,26/kg
    €4,89
  • Carrefour Bio Gemalen Koffie Mild 250 g

    263g · €16,88/kg
    €5,55
  • Carrefour Bon Appétit! Little Salad Farfalle met Kip & Curry 240 g

    275g · €10,18/kg
    €3,50
  • Brugge Oud Sneden 165 g

    180g · €25,72/kg
    €5,79
  • Carrefour Baby Sensitive 72 Stuks

    378g · €3,99/kg
    €1,89
  • FULFIL Peanut & Caramel Proteïnebar 55 gr

    56g · €60,71/kg
    €4,25
  • Carrefour The Market Exclusief Recept Kip Chipolata 350 g

    350g · €9,49/kg
    €4,15
  • Carrefour Extra Salade Surimi 200 g

    210g · €11,24/kg
    €2,95
  • Carrefour Classic' Ontbijtspek Gerookt 100 g

    100g · €22,30/kg
    €2,79
  • Lotus Dinosaurus Granenbiscuits 4 Stuks 175 g

    198g · €10,30/kg
    €2,55
  • LU Prince Fourré Koekjes Chocolade 300g

    307g · €6,38/kg
    €2,45
  • Becel Original 250g | Omega 3 | Smeren

    264g · €7,50/kg
    €2,47
  • Carrefour Tijgerbrood wit 400g (gesneden)

    400g · €3,50/kg
    €1,75
  • Bn Mini Aardbeienpulp 5 x 35 g

    205g · €11,51/kg
    €2,95
  • Starbucks Caramel Macchiato Flavour Chilled Coffee 220 ml

    247g · €9,47/kg
    €2,93
  • Carrefour Sensation Noodles Udon 300 g

    308g · €6,88/kg
    €2,65
  • OATLY! Haverdrank Barista Iced Cappuccino Single Shot 235 ml

    259g · €10,04/kg
    €3,25
  • Carrefour Classic' Kipfilet met Tuingroenten 150 g

    161g · €20,62/kg
    €4,15
  • Carrefour Classic' Mayonaise met Eieren 465 g

    697g · €2,35/kg
    €2,05
  • ALPRO Vanille – Plantaardig alternatief voor yoghurt op basis van soja – Rijk aan eiwitten 500G

    521g · €4,18/kg
    €2,72
  • Hak Rode Kool met Stukjes Appel 355 g

    €2,25
  • Carrefour Sensation Mini Balletjes 130 g

    180g · €11,11/kg
    €2,50
  • Délio Kip Curry 200 g

    217g · €16,77/kg
    €4,55
  • Carrefour Bio Spaghetti Volkoren Tarwe 500 g

    503g · €2,15/kg
    €1,35
  • Starbucks by Nespresso Koffie Blonde Espresso Roast 10 Capsules 12x53g

    77g · €53,51/kg
    €5,15
  • Haribo Goudberen 250 g

    270g · €8,56/kg
    €2,89
  • Carrefour Voorgebakken Ciabatta 250 g

    261g · €8,54/kg
    €2,79
  • Nutella B-Ready 6 Stuks 132 g

    156g · €20,45/kg
    €3,99
  • Carrefour Bio Crackers Emmentaler & Pompoenpitten 8 Stuks 200 g

    223g · €10,94/kg
    €3,05
  • Simpl Borrelballetjes Natuur 400 g

    414g · €5,31/kg
    €2,75
  • Chimay 2019 Fles 0.33 L

    600g · €3,17/kg
    €2,37
  • Carrefour Sensation Dip Piquillo Paprika 175 g

    188g · €12,77/kg
    €3,00
  • Carrefour Classic' Beenham 4 Sneden 150 g

    168g · €20,42/kg
    €4,29
  • Ypra Bier 4 x 33 cl

    500g · €13,84/kg
    €8,65
  • Devos Lemmens Brasil 300 ml

    344g · €13,92/kg
    €5,99
  • Carrefour Shiny Acid 250 g

    254g · €5,51/kg
    €1,75
  • Nalu 6 x 250 ml

    260g · €26,92/kg
    €8,75
  • NESCAFÉ® Select oploskoffie 50g

    €5,75
  • Kinder Bueno White 4 x 39 g

    188g · €19,79/kg
    €4,65
  • Carrefour Bio Yoghurt met Volle Melk Aardbei 4 x 125 g

    547g · €3,88/kg
    €2,65
  • Mora Frikandellen 5x70g

    €3,79
  • Carrefour Classic' Crok Chocoladesmaak 300 g

    315g · €4,95/kg
    €1,95
  • Carrefour Sensation Yab Vanillesmaak 825 g

    807g · €2,23/kg
    €2,25
  • Carrefour The Market Traiteur Trattoria Spirelli Arrabbiata 350 g

    374g · €10,70/kg
    €5,00
  • Carrefour Sensation Hummus Pesto 175 g

    190g · €10,53/kg
    €2,50
  • Red Bull Energy Drink Sugarfree 25 cl

    274g · €5,07/kg
    €1,74
  • Carrefour Selection Mortadella Bologna 120 g

    142g · €16,27/kg
    €2,89
  • Humapro Bapao Rund 115 g

    117g · €14,36/kg
    €2,10
  • Carrefour Sensation Apero Time Gouda Salami Mosterd, Selderijzout 325g

    463g · €9,50/kg
    €5,50
  • Verenigde Staten Californië Gallo Chardonnay Wit 75cl

    €9,45
  • LU Prince Choco Prince Vanille Koeken 6x 28.5 g

    180g · €15,94/kg
    €3,59
  • Carrefour The Market Emmental 230 g

    250g · €9,60/kg
    €3,00
  • Oreo Enrobed Koekjes met witte chocoladesmaak 246g

    278g · €12,63/kg
    €4,39
  • Carrefour Apero Time Mini Toasts 80 g

    82g · €12,20/kg
    €1,25
  • Maes Pils Blik 50cl

    545g · €2,24/kg
    €1,53
  • Carrefour Classic' Muffins Vanillesmaak met Chocoladestukjes 4 x 75 g

    350g · €6,06/kg
    €2,65
  • TUC Crackers Sweet Red Paprika 100g

    102g · €15,59/kg
    €1,99
  • Carrefour Bio Féta 180 g

    185g · €15,95/kg
    €3,69
  • Carrefour De Mini Sticks Alaska Pollak 15 x 30 g

    471g · €7,05/kg
    €4,15
  • Solo Original 250g

    254g · €10,24/kg
    €3,25
  • Carrefour Extra Vleessalade 200 g

    210g · €11,24/kg
    €2,95
  • Philadelphia Specialiteit van verse kaas Original Light vlootje 220 g

    235g · €13,91/kg
    €4,09
  • Carrefour Extra Grana Padano 200 g

    206g · €23,64/kg
    €6,09
  • Stella Artois Belgium Premium Lager Beer 25 cl

    460g · €1,91/kg
    €1,10
  • Vedett Extra Ordinary Ipa Bier Flessen 4 x 33 cl

    640g · €12,36/kg
    €9,89
  • Carrefour The Market Exclusief Recept Varkens-en Kalfsworst 0.260 kg

    260g · €9,85/kg
    €3,20
  • Piedboeuf Extra Pils Belgisch Bier 50 cl Blik

    500g · €2,02/kg
    €1,26
  • Carrefour Original Frangipanes Gevuld 6 Stuks 400 g

    420g · €5,50/kg
    €2,89
  • Carrefour The Market Focaccia Zeezout & Rozemarijn Trattoria 150 g

    335g · €3,58/kg
    €1,50
  • LU Mikado melkchocolade koekjes 75g

    75g · €30,40/kg
    €2,85
  • Carrefour Classic' Kalkoenfilet 150 g

    161g · €19,63/kg
    €3,95
  • Carrefour Extra Cookies met 3 Soorten Chocolade 8 Stuks 200 g

    210g · €7,43/kg
    €1,95
  • Fruitb Forest 5 x 3 Stuks 218 g

    230g · €12,48/kg
    €3,59
  • Carrefour The Market Traiteur Gourmet Vogelnestje 480 g

    517g · €11,61/kg
    €7,50
  • Carrefour Bio Haverkoekjes met Chocolade 3 x 4 Stuks 3 x 43.3 g

    153g · €12,81/kg
    €2,45
  • Vedett Extra Ordinary IPA Bier Fles 330 ml

    640g · €3,09/kg
    €2,48
  • Carrefour Classic' Broodjes Pita Large 5 Stuks 400 g

    414g · €3,77/kg
    €1,95
  • Carrefour Classic' Saus Pasta Bolognese 290 g

    503g · €2,68/kg
    €1,69
  • Cointreau sinaasappellikeur 70cl

    €29,59
  • CAR P&M FIOCCO DI PROSCIUT 50G

    59g · €33,73/kg
    €2,49
  • Kinder Country 6 x 23.5 g

    165g · €17,39/kg
    €3,59
  • Carrefour Classic' Kipfilet Curry 150 g

    160g · €20,75/kg
    €4,15
  • Monster Energy Pipeline Punch Drink 500 ml

    540g · €3,59/kg
    €2,43
  • Carrefour Sensation Stracciatella 180 g

    188g · €3,62/kg
    €0,85
  • Carrefour Sensation Wraps Volkoren Tarwe 6 Stuks 370 g

    383g · €4,15/kg
    €1,99
  • Carrefour Extra Lasagne Verde 400 g

    441g · €6,08/kg
    €3,35
  • Carrefour Extra Tonijn Cocktail 200 g

    210g · €11,62/kg
    €3,05
  • Carrefour Original Flashwafels met Poeder 6 x 2 Stuks 300 g

    310g · €6,42/kg
    €2,49
  • CAR ASSIETTE APERO MIXTE 200G

    224g · €17,86/kg
    €5,00
  • Crumbel Mini Cake 240 g

    276g · €13,01/kg
    €4,49
  • Kinder Bueno White Melk en Hazelnoten 2 Stuks 39 g

    42g · €32,14/kg
    €1,69
  • Carrefour Classic' Ananas in Schijven Lichte Siroop 565 g

    685g · €3,56/kg
    €3,05
  • Simpl Macaroni 500 g

    500g · €1,16/kg
    €0,73
  • Haribo Pasta Frutta F!ZZ 200 g

    €4,09
  • Ypra bier 33cl fles

    500g · €2,88/kg
    €1,80
  • NESCAFÉ® 3in1 koffie 10 zakjes

    193g · €16,94/kg
    €4,09
  • Carrefour Classic' Schapenkaas 200 g

    216g · €12,41/kg
    €3,35
  • Simpl Serranoham 100 g

    116g · €16,47/kg
    €2,39
  • Kwaliteitsketen Carrefour Gerookte Zalm 4 Sneetjes 140 g

    199g · €31,16/kg
    €7,75
  • Carrefour Sensation Trio Hummus Basilicum, Olijven, Tomaten 210g

    231g · €10,39/kg
    €3,00
  • Carrefour Extra Roquefort BOB 100 g

    113g · €14,78/kg
    €2,09
  • Lotus Biscoff The original speculoos 250g

    254g · €5,94/kg
    €1,89
  • Parmareggio Parmigiano Reggiano Vers Geraspt 60 g

    71g · €49,44/kg
    €4,39
  • Carrefour Classic' Mayonaise met Citroen 465 g

    €2,05
  • Carrefour Penne 4 Kazen 400 g

    430g · €10,88/kg
    €5,85
  • Carrefour Achtkoek 100g

    1kg · €0,92/kg
    €1,15
  • Carrefour Sensation Apero Time Salami 130 g

    180g · €11,11/kg
    €2,50
  • Carrefour Classic' Pesto Verde Verse Basilicum 190 g

    340g · €5,38/kg
    €2,29
  • Emmi Matcha Latte classic 230ml

    251g · €8,69/kg
    €2,72
  • Melissa Orzo 500 g

    502g · €3,17/kg
    €1,99
  • Philadelphia Specialiteit van verse kaas Original vlootje 235 g

    250g · €12,64/kg
    €3,95
  • Monster Energy Pipeline Punch Drink 4 x 500 ml

    540g · €14,35/kg
    €9,69
  • Galbani Mozzarella 125 g

    83g · €18,07/kg
    €1,88
  • Carrefour Original Roombotercakejes Carrés Vanillesmaak 6 Stuks 240 g

    261g · €12,22/kg
    €3,99
  • Carrefour Original Luikse Wafels met Suiker 10 Stuks 500 g

    513g · €4,91/kg
    €3,15
  • Atlas Strong Premium Beer Blik 50 cl

    460g · €2,41/kg
    €1,39
  • Carrefour Classic' Rode Vruchten 8 x 125 g

    1.06kg · €2,91/kg
    €3,85
  • Haribo Happy Peaches 185 g

    205g · €8,78/kg
    €2,25
  • Carrefour Parmigiano Reggiano 100 g

    100g · €30,00/kg
    €3,75
  • Doritos Sweet Chilli Pepper Tortilla Chips 170 gr

    176g · €10,40/kg
    €2,29
  • Red Bull Energy Drink Blue Edition Blauwe Bosbes 25 cl

    274g · €6,79/kg
    €2,32
  • Carrefour Mini Mozzarella 150 g

    305g · €4,59/kg
    €1,75
  • Oreo Original koekjes 154g

    162g · €6,73/kg
    €1,36
  • Carrefour The Market Chipolata met Fijne Kruiden 0.210 kg

    210g · €9,52/kg
    €2,50
  • Carrefour Toastbrood Extra Zacht Natuur 24 Sneetjes 500 g

    500g · €4,14/kg
    €2,59
  • Duvel Belgian Golden Ale Fles 330 ml

    540g · €2,96/kg
    €2,00
  • Carrefour Extra Feta Kaas 200 g

    216g · €12,78/kg
    €3,45
  • Haribo Kikkers 250 g

    267g · €9,14/kg
    €3,05
  • Carrefour Classic' Chocolade Dessert 4 x 125 g

    525g · €2,21/kg
    €1,45
  • Aquarius Orange 500 ml

    560g · €3,68/kg
    €2,58
  • Danone Fruix Magere Yoghurt Aardbei met Gemixt Fruit 4 x 125 g

    500g · €6,38/kg
    €3,99
  • Tripel Karmeliet 3 Granen Fles 33 cl

    330g · €5,24/kg
    €2,16
  • Carrefour Extra Кір Curry 200 g

    210g · €12,00/kg
    €3,15
  • Duvel Original Speciaalbier 6X33cl

    540g · €17,76/kg
    €11,99
  • Galbani Ricotta Cremosa 250 g

    250g · €8,72/kg
    €2,73
  • Kinder Delice 39 g

    1kg · €0,87/kg
    €1,09
  • Jägermeister 0.7 L

    €27,29
  • Barebells Protein Bar White Chocolate Almond 55 g

    60g · €58,00/kg
    €4,35
  • Carrefour Extra Préparé van Chef & Uien 150 g

    163g · €20,06/kg
    €4,09
  • Carrefour Crèmepaté 170 g

    181g · €8,78/kg
    €1,99
  • Sodebo CremioBox Ham & Geraspte Emmentaler 280 g

    323g · €18,45/kg
    €7,45
  • Carrefour Sensation Skyr Bosbes 0% V.G. 150 g

    159g · €8,30/kg
    €1,65
  • Carrefour The Market Traiteur World Royale Noedels 350 g

    372g · €10,75/kg
    €5,00
  • Nescafé Gold Dessert 190 g

    634g · €14,57/kg
    €11,55
  • Simpl Fusilli 500 g

    500g · €1,16/kg
    €0,73
  • Cesar Classic in Paté Rijk aan Rund met Kip 150 g

    150g · €9,00/kg
    €1,69
  • Chocomel De Enige Echte chocolademelk 500ml

    552g · €3,44/kg
    €2,37
  • Carrefour The Market Trattoria Linguine Scampi Gekonfijte Tomaten 400g

    410g · €15,61/kg
    €8,00
  • Carrefour Extra Salade Kabeljauw & Roze Garnalen 120 g

    132g · €20,30/kg
    €3,35
  • Carrefour Bio Garnalen Gepeld & Gekookt 100 g

    110g · €37,45/kg
    €5,15
  • Carrefour Original Mergpijpjes Zacht 7 Stuks 200 g

    €2,79
  • Judas Premium Belgian Pils Bier Blik 330 ml

    340g · €1,47/kg
    €0,62
  • Carrefour Bon Appétit! Pasta Salad Spirelli Rosso & Grana Padano 300 g

    323g · €12,26/kg
    €4,95
  • Milka Leo Melk Met Wafeltje Chocolade Wafel Reep X 12

    452g · €14,49/kg
    €8,19
  • Délio Kip Samourai 200 g

    206g · €19,37/kg
    €4,99
  • Carrefour Voorgebakken Broodjes 4 Stuks 300 g

    313g · €3,45/kg
    €1,35
  • Carrefour Selection Prosciutto di San Daniele B.O.B. 120 g

    141g · €41,13/kg
    €7,25
  • Carrefour Bio Gekookte 5 sneden Ham 150 g

    169g · €27,40/kg
    €5,79
  • Starbucks Hazelnut Macchiato Flavour Chilled Coffee 220 ml

    247g · €9,47/kg
    €2,93
  • Carrefour Sensation Hummus Pikante 200 g

    212g · €7,92/kg
    €2,10
  • Haribo Dragibus Soft 200 g

    205g · €11,51/kg
    €2,95
  • Carrefour Sensation Yab Aardbeiensmaak 825 g

    880g · €2,05/kg
    €2,25
  • Carrefour Classic' Gerookte Bacon 150 g

    164g · €20,24/kg
    €4,15
  • Catisfactions met Verleidelijk Rundvlees 60 g

    60g · €36,67/kg
    €2,75
  • Carrefour Sensation Hummus Pikante Chili 175 g

    190g · €10,53/kg
    €2,50
  • Président le Brie Kaas 200 g

    200g · €11,55/kg
    €2,89
  • Kinder Surprise 3 x 20 g

    66g · €50,76/kg
    €4,19
  • Tijgerbrood 800 g

    805g · €2,83/kg
    €2,85
  • Carrefour The Market Traiteur Gourmet Rundstoofvlees in Biersaus met Appels & Puree 500 g

    517g · €11,61/kg
    €7,50
  • Geitenkaas | Natuur Piramide 150g

    150g · €15,67/kg
    €2,94
  • Carrefour Bio Maïswafels Zwarte Chocolade 100 g

    103g · €17,48/kg
    €2,25
  • Carrefour Original Mini Wafeltjes met Cacaofantasie 200 g

    209g · €9,00/kg
    €2,35
  • Carrefour Sensation Tortillas Tarwe en Maïs 8 Stuks 320 g

    320g · €6,88/kg
    €2,75
  • Devos Lemmens Mayonaise met Eieren 550 ml

    €3,05
  • Kaas Cuisine Knoflook Fijne Kruiden 230 g

    244g · €16,56/kg
    €5,05
  • Alpro Sojadrink Vanillesmaak 1 L

    €1,99
  • Milka Melkchocolade (van Alpenmelk) 90 g

    92g · €23,91/kg
    €2,75
  • Danette Roomdessert Vanille - 4x125g

    520g · €5,00/kg
    €3,25
  • Carrefour The Market Zwarte Woudham 10 Sneetjes 120 g

    133g · €25,79/kg
    €4,29
  • Carrefour Sensation Cola' Acid 250 g

    250g · €5,60/kg
    €1,75
  • Groene Selderij Los Verkocht

    1kg · €1,67/kg
    €2,09
  • Carrefour Authentiek Donker Meergranenbrood 600 g

    605g · €4,21/kg
    €3,19
  • M&M's Peanut Pouch 250g

    255g · €19,10/kg
    €6,09
  • Carrefour Bio Hummus Natuur 175 g

    190g · €10,53/kg
    €2,50
  • Carrefour Sensation Caffe Latte Cappuccino met Cacao 330 ml

    365g · €3,48/kg
    €1,59
  • Carrefour Classic' Hamburger CHEDDAR FONDU 10 sneetjes 200 g

    209g · €8,61/kg
    €2,25
  • Carrefour Companino Vitalive Terrine met Rund 400 g

    400g · €2,70/kg
    €1,35
  • Carrefour Classic' No Lactose ! Melk 1.2% V.G. 1 l

    1.06kg · €1,27/kg
    €1,69
  • Pamesello Geraspte Kaas 40 g

    40g · €51,50/kg
    €2,58
  • Westmalle Trappist Tripel Flessen 4 x 33 cl

    330g · €19,27/kg
    €7,95
  • Gouda Jong in Sneetjes 500 g

    505g · €7,43/kg
    €4,69
  • Carrefour Sensation Gouda & Cheddar 130 g

    170g · €14,12/kg
    €3,00
  • Carrefour Sensation Apero Time Grillworst 130 g

    171g · €11,70/kg
    €2,50
  • Galbani Mozzarella Maxi Kaas 385 g

    267g · €11,54/kg
    €3,85
  • Carrefour Extra Lasagne Bolognese 1 kg

    1.04kg · €5,50/kg
    €7,15
  • Carrefour Maasdam 9 Sneetjes 200 g

    225g · €12,27/kg
    €3,45
  • Carrefour Botercroissant 60g

    1kg · €0,92/kg
    €1,15
  • Carrefour Extra Martino 200 g

    214g · €14,53/kg
    €3,89
  • Brugge Belegen Sneden 170 g

    184g · €24,73/kg
    €5,69
  • Carrefour Sensation Hummus Natuur 200 g

    212g · €7,55/kg
    €2,00
  • Melkunie Protein Zuiveldrank met Framboos- en Aardbeismaak 225 ml

    260g · €9,38/kg
    €3,05
  • Carrefour Wit Brood à l'Ancienne 600 g

    605g · €3,77/kg
    €2,85
  • Simpl Geraspte Kaas 3 x 100 g

    309g · €9,03/kg
    €3,49
  • Westmalle Trappist Tripel 33 cl

    330g · €4,82/kg
    €1,99
  • Simpl Choice Dissolvant voor de Nagels met Glycerine 200 ml

    197g · €6,29/kg
    €1,55
  • Carrefour Original Gekarnde Boter Ongezouten 250 g

    254g · €13,50/kg
    €4,29
  • Carrefour Classic' Emmental Geraspt Smeuïg Maxi Format 500 g

    511g · €11,35/kg
    €7,25
  • Carrefour Sensation Perzik 180 g

    188g · €3,62/kg
    €0,85
  • Atlas Bier Premium Pils Blik 33 cl

    580g · €1,17/kg
    €0,85
  • Yoghurts Abrikoos Perzik Aardbei Ananas Kers Braam 2 x (6 x 125 g)

    1.59kg · €1,84/kg
    €3,65
  • Carrefour The Market Traiteur Trattoria Macaroni Ham & Kaas 350 g

    374g · €10,70/kg
    €5,00
  • Kinder Bueno Melk en Hazelnoten 2 Stuks 43 g

    €1,85
  • Aquarius Hydration Red Peach 500 ml

    560g · €3,68/kg
    €2,58
  • Carrefour Mozzarella Maxi Pack 250 g

    435g · €6,16/kg
    €3,35
  • Carrefour Extra Cookies Witte Chocolade & Cranberries 8 Stuks 200 g

    210g · €7,43/kg
    €1,95
  • Carrefour Extra Burrata 285 g

    326g · €8,71/kg
    €3,55
  • La Laitière Mousse met Belgische Chocolade 4 x 61 g

    250g · €10,40/kg
    €3,25
  • Monster Energy Mango Loco Drink 500 ml

    540g · €14,35/kg
    €9,69
  • Babybel Snacking Kaas Original 12 porties 240 g

    289g · €15,74/kg
    €5,69
  • Carrefour Macaroni met Ham & Kaas 1 kg

    1.05kg · €6,31/kg
    €8,29
  • Carrefour Meergranenbrood à l'Ancienne 600 g

    605g · €3,77/kg
    €2,85
  • Manna Bolognaise 720 g

    1.05kg · €3,71/kg
    €4,89
  • Monster Energy Juice Rio Punch Blik 0.5L 1x

    518g · €3,75/kg
    €2,43
  • Carrefour Extra Gerookte Zalm Noorwegen 2 Sneetjes 70 g

    112g · €31,07/kg
    €4,35
  • Monster Energy Juice Rio Punch Blik 0.5L 24x

    518g · €89,71/kg
    €58,09
  • Monster Energy Juiced Mango Loco Drink Blik 500 ml

    540g · €3,59/kg
    €2,43
  • Carrefour Geitenkaas 150 g

    158g · €11,08/kg
    €2,19
  • Jupiler Blond Bier Pils 5.2% Alc 4 x 50 cl Blikken Cold Grip

    524g · €15,95/kg
    €10,45
  • Jupiler Belgische Pils Grip Blik 50 cl

    524g · €4,01/kg
    €2,62
  • Carrefour Classic′ Vanillesmaak Dessert 4 x 125 g

    525g · €2,21/kg
    €1,45
  • Carrefour Prepare van de Chef Gehakt 0.150 kg

    161g · €12,42/kg
    €2,50
  • Nalu 6 x 330 ml

    348g · €30,46/kg
    €13,25
  • Nalu 330 ml

    348g · €5,09/kg
    €2,21
  • Carrefour Classic' Gekookte Ham 3 Sneden 115 g

    118g · €17,97/kg
    €2,65
  • Carrefour Bio Pannenkoeken 6 Stuks 330 g

    350g · €5,69/kg
    €2,49
  • Leffe Belgisch Abdijbier Blond Blik 50 cl

    529g · €4,61/kg
    €3,05
  • Carrefour Classic' Maxi Sneden Volkoren 14 Stuks 550 g

    556g · €4,01/kg
    €2,79
  • Psychik Energiedrank Zonder Suiker 6 x 25 cl

    275g · €16,58/kg
    €5,70
  • Atlas Bier Premium Pils Blik 50 cl

    596g · €1,34/kg
    €1,00
  • Danone Cottage Cheese Verse Kaas - Eiwitrijk - 200 g

    205g · €11,90/kg
    €3,05
  • Psychik Energiedrank Klassieke 6 x 25 cl

    266g · €17,14/kg
    €5,70
  • Red Bull Energy Drink 25 cl

    274g · €5,07/kg
    €1,74
  • Psychik Taurine Drink 25 cl

    266g · €2,86/kg
    €0,95
  • Leffe Belgisch Abdijbier Blond Blikken 6 x 50 cl

    529g · €27,15/kg
    €17,95
  • Carrefour Classic' Gekookte Ham 200 g

    211g · €17,77/kg
    €4,69
  • Carrefour Extra Préparé van Chef 200 g

    214g · €15,28/kg
    €4,09
  • Red Bull Energy Drink 6-Pack 25 cl

    274g · €30,22/kg
    €10,35
  • Carrefour Sensation Caffe Latte Macchiato met Room 330 ml

    363g · €3,72/kg
    €1,69
  • Jupiler Belgische Pils Bier Blikken 50 cl

    528g · €2,78/kg
    €1,84
  • Jupiler Belgische Pils Bier Blikken 8 x 50 cl

    528g · €22,25/kg
    €14,69
  • Simpl Spekreepjes Natuur 200 g

    210g · €7,43/kg
    €1,95
  • Carrefour Sensation Caffe Latte Macchiato Karamelsmaak 330 ml

    363g · €3,72/kg
    €1,69
  • Carrefour Extra Gouda Holland Jong 300 g

    327g · €7,31/kg
    €2,99
  • Carrefour Sensation Caffe Latte Espresso 330 ml

    365g · €3,48/kg
    €1,59
  • Aubergines - 1 st

    1kg · €0,96/kg
    €1,20
  • Mars melk chocolade caramel reep single

    51g · €29,61/kg
    €1,89
  • Groene Paprika - 1 st

    1kg · €1,00/kg
    €1,25
  • Carrefour Bio Chipolata +/-250g

    1kg · €3,52/kg
    €4,40
  • Carrefour Kippenbouten met Rugdeel +/-650g

    1kg · €3,72/kg
    €4,65
  • Venkel - 1 st

    1kg · €1,45/kg
    €1,81
  • Carrefour Muffin Premium Vanille

    1kg · €1,48/kg
    €1,85
  • Carrefour KVW Borstfilet +/- 400g

    1kg · €6,58/kg
    €8,22
  • Carrefour Bio Kip Filet +/-300g

    1kg · €6,85/kg
    €8,56
  • Carrefour Komkommer

    1kg · €1,08/kg
    €1,35
  • Le Gaulois Gebraden Kipbouten +/- 400 g

    1kg · €7,74/kg
    €9,68
  • Rode Paprika - 1 st

    1kg · €0,92/kg
    €1,15
  • Carrefour Kippenonderbouten +/-650g

    1kg · €3,88/kg
    €4,85
  • Le Gaulois Gebraden Kipfilets +/-250 g

    1kg · €7,04/kg
    €8,80
  • Carrefour Kippenborstfilet +/-400g

    1kg · €5,06/kg
    €6,32
  • Carrefour Kippenfiletblokjes +/-450g

    1kg · €6,21/kg
    €7,76
  • Carrefour Halve Kipfilet +/-250g

    1kg · €2,63/kg
    €3,29
  • Gele Paprika - 1 st

    1kg · €0,97/kg
    €1,21
  • Carrefour Kip Vleugels +/- 500g

    1kg · €3,07/kg
    €3,84
  • Bio Gember - 1 st

    1kg · €1,54/kg
    €1,92
  • Carrefour Trostomaten - 6 st

    1kg · €1,58/kg
    €1,97
  • Alpro Sojadessert 4 x 125 g

    €3,85
  • AIKI Instant noedels met currysmaak 80.5 g

    84g · €16,67/kg
    €1,75
  • Lotus Biscoff Gevulde koekjes Vanille smaak 154g

    156g · €12,24/kg
    €2,39
  • Kasteel Rouge Blik 50 cl

    500g · €6,54/kg
    €4,09
  • Carrefour Sensation Noodles Smaak Garnaal & Soja 65 g

    85g · €13,65/kg
    €1,45
  • Carrefour Sensation Melkspecialiteit High Protein Blauwe Bosbes 4x120g

    513g · €6,22/kg
    €3,99
  • Carrefour Classic' Oregano 12 g

    15g · €45,33/kg
    €0,85
  • Carrefour Selection Noord-Hollandse Gouda Belegen Kaas 200 g

    200g · €22,20/kg
    €5,55
  • Jupiler Blond Bier Pils 5.2% Alc 8 x 33 cl flessen

    628g · €15,78/kg
    €12,39
  • Carrefour Sensation Gegelifieerd Suikergoed 200 g

    205g · €10,34/kg
    €2,65
  • Carrefour Classic' Coppa 16 Sneden 100 g

    134g · €18,81/kg
    €3,15
  • Sheba Filets Witvis 60 g

    67g · €22,09/kg
    €1,85
  • Carrefour Classic' Milky Melkchocolade 6 x 6 Stuks 225 g

    270g · €8,15/kg
    €2,75
  • Carrefour Sensation Crackers Oriental Aperitiefhapje 200 g

    203g · €12,41/kg
    €3,15
  • Carrefour Bio Appel 4 x 90 g

    406g · €5,69/kg
    €2,89
  • Carrefour Classic' Choco As 250 g

    253g · €8,70/kg
    €2,75
  • HER SUP Ham Natuur 3snd100g

    100g · €29,20/kg
    €3,65
  • Fristi Rood fruit smaak 4x200ml PET

    820g · €5,55/kg
    €5,69
  • Come a Casa Lasagne Bolognese 400 g

    400g · €10,90/kg
    €5,45
  • Carrefour Bio Zwarte Chocolade Sinaasappelsmaak 100 g

    120g · €22,33/kg
    €3,35
  • Leffe Bruin 50 cl

    524g · €5,57/kg
    €3,65
  • Fristi Rood fruit smaak 200ml PET

    820g · €1,39/kg
    €1,42
  • Leffe Belgisch Abdijbier Bruin Blikken 6 x 50 cl

    524g · €33,21/kg
    €21,75
  • Milka LEO GO Chocolade Wafels 288g

    308g · €21,01/kg
    €8,09
  • Carrefour Original Sterren Gemarmerd 8 Stuks 200 g

    208g · €11,35/kg
    €2,95
  • Lotus Suzy Luikse wafels Chocolade 5x57.5g

    296g · €10,78/kg
    €3,99
  • Nescafé Gold Koffie 50g

    220g · €23,82/kg
    €6,55
  • BOTER ONGEZOUTEN KERRYGOLD 250G

    250g · €17,12/kg
    €5,35
  • Carrefour Bio Rijst Basmati 500 g

    507g · €4,65/kg
    €2,95
  • Go-Tan Wok Original Ketjap Sesam 240 ml

    €3,85
  • Côte d'Or Chocolade Tablet Melkchocolade Praliné Double Noisettes 200g

    218g · €21,10/kg
    €5,75
  • Carrefour Bon Appétit! Bowl Pad Thaï met Kip 350 g

    365g · €12,05/kg
    €5,50
  • OMER. Traditional Blond bier 6x(4x33cl) wrap around pinolenkrat

    500g · €78,48/kg
    €49,05
  • Milka LEO crispy nuts 5 x 31g

    164g · €21,40/kg
    €4,39
  • Carrefour Spaghetti Bolognese 400 g

    430g · €9,02/kg
    €4,85
  • Carrefour Original Stoemp Spinazie met Boter 500 g

    530g · €8,08/kg
    €5,35
  • Carrefour Bon Appétit! Salade Kip Appels & Kerriesaus 400 g

    434g · €9,22/kg
    €5,00
  • Carrefour Sensation Apéro Toasts Rozemarijn & Zeezout 125 g

    135g · €13,04/kg
    €2,20
  • Becel Light 250g | Omega 3 | Smeren

    264g · €8,45/kg
    €2,79
  • Carrefour Langkorrelige Rijst 10 Minuten 4 x 125 g

    500g · €3,66/kg
    €2,29
  • Corona Extra Blikken 6 x 330 ml

    576g · €19,24/kg
    €13,85
  • Carrefour Soft Vochtig Toiletpapier met Aloë Vera 42 Stuks

    210g · €5,52/kg
    €1,45
  • Kinder Bueno 4 x 43 g

    204g · €16,03/kg
    €4,09
  • Felix Kattenvoeding Malse Reepjes Mix Selectie in Gelei 12x85g

    1.16kg · €6,59/kg
    €9,55
  • Carrefour The Market Kipfilet met Fijne Kruiden 150 g

    163g · €18,90/kg
    €3,85
  • Corona Extra Blik 330 ml

    576g · €3,21/kg
    €2,31
  • Carrefour Companino Plantaardige Kattenbakvulling 10 L

    4.29kg · €1,30/kg
    €6,95
  • Flying Fish Bier Fles 330 ml

    553g · €3,44/kg
    €2,37
  • Axe Showergel Dark Temptation 250ML

    290g · €11,00/kg
    €3,99
  • Perfect Fit Senior 7+ Rijk aan Kip 750 g Droogvoer Katten

    750g · €8,41/kg
    €7,89
  • Bosto Voorgestoomde Basmatirijst 2 x 200 g

    449g · €7,28/kg
    €4,09
  • Carrefour Extra Espresso 16 x 7 g

    198g · €22,42/kg
    €5,55
  • Pick Up Chocolat Puur 6 x 28 g

    198g · €19,75/kg
    €4,89
  • Chocobroodje met Boter 80g

    88g · €11,36/kg
    €1,25
  • Flying Fish Bier Flessen 3 x 330 ml

    553g · €10,25/kg
    €7,09
  • Jack Link's Beef Jerky Original 25 g

    31g · €90,00/kg
    €3,49
  • Red Bull Energy Drink Pink Edition Sugarfree Bosvruchten 24x 25 cl

    274g · €162,01/kg
    €55,49
  • Red Bull Energy Drink Pink Edition Sugarfree Bosvruchten 25 cl

    274g · €6,79/kg
    €2,32
  • De Belgen Zeevruchten met Belgische Chocolade 250 g

    298g · €13,02/kg
    €4,85
  • Danone HiPro - Eiwitdrank - Vanilesmaak - Sportdrank 0% mg - 330 ml

    350g · €10,17/kg
    €4,45
  • Hak Appelmoes met Stukjes Appel 350 g

    550g · €4,44/kg
    €3,05
  • Panzani Capellini 500 g

    504g · €3,25/kg
    €2,05
  • Carrefour Classic' Abrikozen Halve Vruchten 420 g

    462g · €4,59/kg
    €2,65
  • Always Discreet Verband Voor Urineverlies

    90g · €52,89/kg
    €5,95
  • Vicks Bonbons Ademvrij VapoPlus Eucalyptus Sugar Free 40 g

    40g · €63,00/kg
    €3,15
  • Carrefour Companino Vitalive in Gelei met Rund 400 g

    €1,25
  • OMER. Traditional Blond bier 4x33cl clip

    500g · €13,10/kg
    €8,19
  • Carrefour Classic' les Barquettes Chocolade - Hazelnoot 120 g

    146g · €10,34/kg
    €1,89
  • Heinz Tomato ketchup 220ml

    283g · €7,49/kg
    €2,65
  • Carrefour Sensation Granenreep met Melkchocolade Hazelnootsmaak 3x35g

    109g · €26,79/kg
    €3,65
  • Carrefour Bon Appétit! Bowl Tortiglioni Arrabbiata 350 g

    365g · €12,05/kg
    €5,50
  • FULFIL Brownie Proteïnebar 55 gr

    56g · €60,71/kg
    €4,25
  • Carrefour Classic' Cocktail 4 Vruchten 3 x 212 g

    770g · €4,87/kg
    €4,69
  • Carrefour Extra Napoletana Saus Pasta 400 g

    400g · €5,58/kg
    €2,79
  • Nissin Noedels Soba Bag Classic 109g

    112g · €17,05/kg
    €2,39
  • De Belgen Brusselse Wafels 4 x 80 g

    350g · €9,11/kg
    €3,99
  • BiFi Original 5-Pack (5x20G)

    110g · €28,27/kg
    €3,89
  • Haribo Happy Cherries FIZZ 200 g

    230g · €16,17/kg
    €4,65
  • Philadelphia Mediterrane Kruiden Roomkaas 185g

    199g · €17,64/kg
    €4,39
  • Carrefour Extra Salade Ham 200 g

    210g · €14,29/kg
    €3,75
  • M&M's Cookie Dough 176g

    180g · €22,89/kg
    €5,15
  • Carrefour Bon Appétit! Salad Bowl Kip Guacamole 300 g

    332g · €14,46/kg
    €6,00
  • ACTIMEL Drinkyoghurt Original – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 8x100g

    880g · €5,26/kg
    €5,79
  • Carrefour Extra Biscuit Selection met 3 Soorten Chocolade 200 g

    240g · €15,17/kg
    €4,55
  • Ben's Original Langkorrelrijst 220 g

    220g · €10,73/kg
    €2,95
  • Carrefour Sensation Tubs' Acid 200 g

    205g · €8,93/kg
    €2,29
  • Sheba Filets Fijne Kipreepjes 60 g

    60g · €24,67/kg
    €1,85
  • Meggle Klassik Baguette Knoflookboter 160 g

    170g · €17,35/kg
    €3,69
  • Carrefour Bio Spaghetti 500 g

    500g · €2,00/kg
    €1,25
  • Red Bull Energy Drink 4-Pack 35.5 cl

    384g · €21,02/kg
    €10,09
  • Carrefour Bio Granenrepen Aardbei 6 x 23 g

    163g · €12,52/kg
    €2,55
  • Nescafé Gold Koffie Cappuccino Standaard Zakjes140 g

    140g · €29,43/kg
    €5,15
  • Carrefour Classic' Linzen 400 g

    400g · €2,10/kg
    €1,05
  • Carrefour Companino Minies Snacks 50 g

    50g · €18,40/kg
    €1,15
  • Côte d'Or melkchocolade Tablet Hazelnoten 150g

    €4,05
  • Panzani Macaroni 500 g

    505g · €4,99/kg
    €3,15
  • Carrefour Sensation Salsa Saus 315 g

    315g · €6,32/kg
    €2,49
  • Carrefour Classic' Pure Chocolade 3 x 100 g

    315g · €9,87/kg
    €3,89
  • Carrefour Companino Sticks met Rund 5 x 10 g

    50g · €27,00/kg
    €1,69
  • Carrefour Original Sprits Melkchocolade 9 Stuks 150 g

    155g · €8,00/kg
    €1,55
  • Carrefour Sensation Crok'n'Go 7 x 15 g

    116g · €12,33/kg
    €1,79
  • Côte d'Or Praliné Witte Chocolade Tablet 200g

    218g · €20,50/kg
    €5,59
  • Carrefour Sensation Mix Kip 200 g

    200g · €8,20/kg
    €2,05
  • Bosto Basmati the King of Rice 4 x 125 g

    €2,09
  • FULFIL Salted Caramel Proteïnebar 55 gr

    56g · €60,71/kg
    €4,25
  • Carrefour Extra Dessert 100% Arabica 16 x 7 g

    387g · €11,68/kg
    €5,65
  • Kinder Cards 5 x 2 Stuks 128 g

    153g · €20,85/kg
    €3,99
  • Carrefour Sensation Saus Mammoet 300 ml

    300g · €7,43/kg
    €2,79
  • Jupiler Belgische Pils Bier Blik 33 cl

    380g · €3,79/kg
    €1,80
  • Délio Vleessalade 200 g

    217g · €13,59/kg
    €3,69
  • Carrefour Boerenwit 800g (gesneden)

    800g · €2,85/kg
    €2,85
  • Sodebo Pasta Box Verse Deegwaren Bolognese 330 g

    344g · €19,04/kg
    €8,19
  • Carrefour Bio Penne Rigate 500 g

    500g · €2,00/kg
    €1,25
  • Jupiler Belgische Pils Bier Blikken 6 x 33 cl

    380g · €22,71/kg
    €10,79
  • Carrefour Bio Bieslook 5 g

    82g · €12,20/kg
    €1,25
  • Tony's Chocolonely Melk Karamel Zeezout Chocolade Reep 180 g

    185g · €24,16/kg
    €5,59
  • Carrefour Tonijnsalade & Perziken, Aardappelen, Rauwkost & Saus 375 g

    410g · €10,73/kg
    €5,50
  • Carrefour Extra Deca 20 Stuks 104 g

    178g · €27,81/kg
    €6,19
  • Carrefour Classic' Augurken Extra Fijn 340 g

    340g · €4,44/kg
    €1,89
  • LU Prince Choco Prince Chocolade Koekjes 171g

    178g · €18,37/kg
    €4,09
  • Devos Lemmens Samouraï 300 ml

    332g · €14,43/kg
    €5,99
  • Carrefour Bon Appétit! Salad Caesar met Kip 270 g

    306g · €15,69/kg
    €6,00
  • Red Bull Energy Drink 35.5 cl

    384g · €5,26/kg
    €2,53
  • TUC Crackers Sweet Chili 100g

    104g · €15,29/kg
    €1,99
  • Knorr Tetra Sauzen Peper Room 300 ml

    331g · €8,10/kg
    €3,35
  • Carrefour The Market Kip Croc op Italiaanse Wijze 250 g

    266g · €13,53/kg
    €4,50
  • Carrefour Sticks 8 Stuks 80 g

    80g · €38,50/kg
    €3,85
  • Carrefour Classic' Pancetta Fijne Sneden 100 g

    110g · €20,73/kg
    €2,85
  • Carrefour Sensation Saus Hannibal 300 ml

    300g · €8,93/kg
    €3,35
  • Carrefour Classic' Kruidnagel 25 g

    30g · €84,00/kg
    €3,15
  • Knorr Pasta Pot Tomato Mozzarella 63 g

    86g · €26,51/kg
    €2,85
  • Milka Cookies Chocoladereep 100g

    102g · €19,22/kg
    €2,45
  • Carrefour Classic' Lapinou Chocoladevulling met Verse Eieren 5 x 28 g

    171g · €10,23/kg
    €2,19
  • Carrefour Gouda Holland Oud blok 300 g

    305g · €14,56/kg
    €5,55
  • Carrefour Classic' Spinazie Gehakt 325 g

    560g · €2,50/kg
    €1,75
  • Carrefour Eclairs 2 ST

    1kg · €2,63/kg
    €3,29
  • Jupiler Blond Bier Pils 5.2% Alc 6 x 25 cl Blikken

    270g · €22,07/kg
    €7,45
  • Pauwel Kwak Rouge Bier Met Kriekensmaak Blik 50 cl

    596g · €4,82/kg
    €3,59
  • Carrefour Classic' Nic Nac Koekjes 800 g

    809g · €2,86/kg
    €2,89
  • Dove Advanced Care Original 150ml

    126g · €41,59/kg
    €6,55
  • Bosto Zilvervliesrijst 2 x 200 g

    449g · €7,82/kg
    €4,39
  • Nescafé Select Koffie Bokaal 200 g

    €11,85
  • Danone Drinkyoghurt – 25g Proteïnen – Mangosmaak – 300g

    320g · €10,22/kg
    €4,09
  • Jupiler Belgische Pils Blik 25 cl

    270g · €3,70/kg
    €1,25
  • Carrefour Geroosterde Broodjes Tarwe 225 g

    286g · €6,57/kg
    €2,35
  • Abbelen Cheeseburger 2 x 150 g

    316g · €6,20/kg
    €2,45
  • Starbucks Cappuccino Chilled Coffee 220 ml

    247g · €9,47/kg
    €2,93
  • Carrefour The Market Traiteur Gourmet Rundertong 450 g

    470g · €15,32/kg
    €9,00
  • Carrefour Bon Appétit! Pasta Salad Penne Verde Kip & Edamame 300 g

    323g · €11,86/kg
    €4,79
  • Aïki Noodles Thai Chicken Flavour 79 g

    81g · €17,28/kg
    €1,75
  • Soubry Spaghetti fijn 500g

    520g · €2,60/kg
    €1,69
  • VITHIT Vitalitea 500ml

    550g · €4,11/kg
    €2,83
  • Carrefour Bon Appétit! Little Salad Penne met Tonijn 240 g

    295g · €9,49/kg
    €3,50
  • Galak Witte Chocolade 90 g

    92g · €28,26/kg
    €3,25
  • Meli Honingwafels 8 x 1 Stuks 8 x 30 g

    307g · €14,20/kg
    €5,45
  • Nescafé Gold Koffie Mocha 17 x 18 g

    380g · €28,53/kg
    €13,55
  • Côte d'Or Intense Extra Pure Chocoladereep 70% 100g

    €4,79
  • Carrefour Extra Gemalen Koffie Espresso 250 g

    280g · €13,57/kg
    €4,75
  • Alpro Macchiato Sojadrink 1 L

    1.09kg · €2,31/kg
    €3,15
  • Carrefour Classic' Mousseline Appels 360 g

    550g · €1,49/kg
    €1,03
  • Carrefour Gevulde Flensjes Roquefort 65 g

    100g · €20,70/kg
    €2,59
  • Carrefour Sensation Guacamole Dip 300 g

    490g · €4,65/kg
    €2,85
  • Carrefour Classic' Mascarpone 250 g

    271g · €7,82/kg
    €2,65
  • M&M'S Choco melk chocolade snoepjes single zakje

    45g · €33,56/kg
    €1,89
  • Carrefour The Market Chipolata met Fijne Kruiden 0.420 kg

    420g · €8,57/kg
    €4,50
  • Caffé Latte No Added Sugar Chilled Coffee 220 ml

    247g · €9,47/kg
    €2,93
  • Carrefour The Market Traiteur Gourmet Kippenbil 520 g

    560g · €11,43/kg
    €8,00
  • Trappistes Rochefort Bier 8 33 cl

    580g · €3,62/kg
    €2,62
  • Crunch Melkchocolade 100 g

    €2,75
  • Lindt Excellence Donkere Chocolade met Sinaasappelsap en Amandelen 100 g

    119g · €24,54/kg
    €3,65
  • Carrefour Extra Pesto Basilicum & Pistachenoten 190 g

    325g · €6,86/kg
    €2,79
  • Carrefour Companino Vitalive Terrine met Tonijn 400 g

    400g · €2,70/kg
    €1,35
  • Zwan TV 230G

    260g · €7,54/kg
    €2,45
  • Carrefour Extra Melk Hele Hazelnoten 200 g

    212g · €14,53/kg
    €3,85
  • Fristi Rood Fruit Smaak 6 x 200 ml

    1.33kg · €2,08/kg
    €3,45
  • Côte d'Or Bloc chocoladereep melk hazelnoten 180g

    194g · €24,69/kg
    €5,99
  • LU Prince Start koekjes naturel 300g

    330g · €10,15/kg
    €4,19
  • MORT SUBITE Crime Of Passion 4x33cl Blik

    348g · €25,95/kg
    €11,29
  • Mort Subite Crime Of Passion Blik 33cl

    348g · €6,49/kg
    €2,83
  • JACQMOTTE Koffie Bonen Moka Absolu 500g

    515g · €27,32/kg
    €17,59
  • Carrefour Sensation Granenreep met Melkchocolade Karamelsmaak 3 x 35 g

    109g · €26,79/kg
    €3,65
  • Haribo World Mix 225 g

    245g · €13,22/kg
    €4,05
  • Alpro Plantaardig Smeerbaar 250 g

    260g · €6,96/kg
    €2,26
  • Carrefour The Market Traiteur Trattoria Focaccia met Knoflook 220 g

    223g · €10,76/kg
    €3,00
  • Milka Melo-Cakes Chocolade Cakejes 100g

    115g · €26,35/kg
    €3,79
  • Pedigree Vital Protection Mini Adult <10 kg met Kip en Groenten 1.4 kg

    1.4kg · €6,09/kg
    €10,65
  • Président Camembert 125 g

    133g · €27,97/kg
    €4,65
  • Côte d'Or L'Original Tablet Pure Chocolade 400g

    436g · €12,94/kg
    €7,05
  • Vicks Bonbons Blue VapoPlus Menthol 72 g

    €3,15
  • Carrefour Companino Vitalive Original Selection Gelei Vis 4 x 100 g

    460g · €4,33/kg
    €2,49
  • NESCAFÉ Dolce Gusto, Koffie Lungo, 16 capsules, 89.6 gr

    194g · €24,54/kg
    €5,95
  • Carrefour Soft Handcrème Herstellend met Allantoïne 100 ml

    120g · €15,25/kg
    €2,29
  • Gordon Finest Platinum Blik 50 cl

    526g · €6,77/kg
    €4,45
  • Kasteel Rouge Fles 33 cl

    583g · €3,74/kg
    €2,73
  • Gordon 7 Finest Silver Strong Blond Beer Blik 50 cl

    €3,05
  • Kasteel Rouge Flessen 4 x 33 cl

    583g · €14,94/kg
    €10,89
  • Aïki Classic Yakisoba 94.1 g

    119g · €21,18/kg
    €3,15
  • Barilla Pasta Linguine Collezione 500g

    516g · €5,19/kg
    €3,35
  • Barilla Napoletana Pastasaus 400g

    645g · €5,89/kg
    €4,75
  • Simpl Crackers Cocktail 350 g

    450g · €4,71/kg
    €2,65
  • Carrefour Companino Mix Candy met Gevogelte 200 g

    225g · €12,62/kg
    €3,55
  • Carrefour Sprits Zandkoekjes met Boter 2 x 200 g

    470g · €7,74/kg
    €4,55
  • M&M'S Crispy melk chocolade snoepjes 246g

    246g · €21,30/kg
    €6,55
  • LU Véritable Petit Beurre Koeken 200g

    209g · €9,14/kg
    €2,39
  • Delacre Maria 200 g

    215g · €9,63/kg
    €2,59
  • Carrefour Eet Jouw Puree ! Natuur 4 x 125 g

    500g · €5,04/kg
    €3,15
  • Carrefour Extra Gemalen Koffie Moka 250 g

    €4,55
  • Miracoli Arrabbiata Pastasaus met Tomaten 450 g

    450g · €10,40/kg
    €5,85
  • Carrefour Classic' Tijm 17 g

    20g · €42,00/kg
    €1,05
  • NESCAFÉ Dolce Gusto, Koffie Espresso Intenso, 16 capsules, 112 gr

    218g · €28,81/kg
    €7,85
  • Carrefour Original Zuurkool Natuur 520 g

    520g · €2,90/kg
    €1,89
  • Carrefour Classic' Gekweekte Champignons Heel 1^ste Keuze 390 g

    450g · €4,96/kg
    €2,79
  • Côte d'Or Chocolade Repen Pure Chocolade Hele Hazelnoten 4 x 45 g

    184g · €29,08/kg
    €6,69
  • Côte d'Or Chocoladereep extra intense puur 86% 100g

    €4,79
  • Carrefour Extra Melkchocolade Pralinévulling 200 g

    260g · €10,92/kg
    €3,55
  • Carrefour Classic' Saus Groene Peper 220 ml

    226g · €6,19/kg
    €1,75
  • Alpro Cooking Plantaardig Alternatief Voor Room Soja 14% 2x250ml

    266g · €20,11/kg
    €6,69
  • Desperados Bier Aguardiente 5.9% ALC 4x33cl Blik

    350g · €22,60/kg
    €9,89
  • ERU Goudkuipje Ham 100 g

    110g · €14,91/kg
    €2,05
  • Alpro Cooking Soya 250 g

    266g · €10,08/kg
    €3,35
  • Desperados Blik 33cl

    350g · €5,66/kg
    €2,47
  • Zeisner Curry Ketchup 425 ml

    €4,09
  • Westmalle Trappist Dubbel Flessen 4 x 33 cl

    330g · €15,24/kg
    €6,29
  • Brioche Pasquier Chocolade Broodjes 6 x 45 g

    360g · €10,11/kg
    €4,55
  • Carrefour Original Gratin Dauphinois met Room 500 g

    530g · €9,34/kg
    €6,19
  • Westmalle Trappist Dubbel Fles 33 cl

    330g · €3,82/kg
    €1,58
  • Carrefour Sensation Mix Kip 59 g

    65g · €15,38/kg
    €1,25
  • Côte d'Or melkchocolade Reep Banaan Smaak 190g

    194g · €17,94/kg
    €4,35
  • Twix Melk chocolade biscuit repen 7x2-pack

    350g · €9,34/kg
    €4,09
  • Carrefour Classic' Doperwten Extra Fijn Gestoofd 400 g

    425g · €3,55/kg
    €1,89
  • Carrefour Sensation Rijst Wafels met Melkchocolade 100 g

    103g · €11,26/kg
    €1,45
  • Carrefour Classic' Chocolade Witte 200 g

    213g · €10,33/kg
    €2,75
  • Chocomel Less Sugar cacaodrank 1L

    1.08kg · €2,41/kg
    €3,25
  • Maltesers Melk chocolade snoepjes 175g

    175g · €27,37/kg
    €5,99
  • Pick Up Melkvulling 6 x 28

    198g · €19,75/kg
    €4,89
  • Carrefour Classic' Gerookte Ham 150 g

    164g · €23,17/kg
    €4,75
  • Carrefour Classic' Kipfilet 100 g

    114g · €25,61/kg
    €3,65
  • SOUBRY ; Penne Rigate 375g

    397g · €4,13/kg
    €2,05
  • Jacques Matinettes Melk 128 g

    165g · €17,39/kg
    €3,59
  • Le Petit Marseillais Douchecrème Bio Zachte Amandelmelk 250 ml Fles

    287g · €15,57/kg
    €5,59
  • Carrefour Bio Rijstwafels Pure Chocolade 100 g

    105g · €17,14/kg
    €2,25
  • Côte d'Or Tablet Pure Chocolade Amandel Karamel Biscuit 170g

    183g · €26,17/kg
    €5,99
  • Carrefour Bon Appétit! Bowl Linguine Carbonara 350 g

    365g · €12,05/kg
    €5,50
  • NESCAFÉ® Latte Caramel ijskoffie 250 ml

    273g · €8,61/kg
    €2,94
  • Carrefour Bio Multigranen Rijstwafels 130 g

    €1,35
  • Carrefour Drink Soja Natuur 1 L

    1.07kg · €0,86/kg
    €1,15
  • Soubry Capellini extra fijn 500g

    520g · €3,83/kg
    €2,49
  • Carrefour Companino Vitalive in Saus met Kip 400 g

    400g · €2,50/kg
    €1,25
  • Carrefour Sensation Cheezy Salsa 300 g

    315g · €7,08/kg
    €2,79
  • Carrefour Selection Lungo Forte 10 Capsules 52 g

    80g · €36,50/kg
    €3,65
  • Gordon Blue Xplosion Blueberry Apple Beer Unlimited Edition Blik 50 cl

    526g · €6,96/kg
    €4,57
  • Carrefour Bio Ontpitte Dadels 250 g

    256g · €9,22/kg
    €2,95
  • Carrefour Douchecrème Vanillemelk 250 ml

    286g · €4,90/kg
    €1,75
  • Red Bull Energy Drink 47.3 cl

    501g · €5,19/kg
    €3,25
  • Zwan Worst TV Budget Aperitiefhapjes 410 g

    €4,65
  • Carrefour Gruyère Switzerland Geraspt 100 g

    103g · €36,89/kg
    €4,75
  • Flying Fish Bier Blikken 12 x 50 cl

    538g · €44,09/kg
    €29,65
  • Carrefour Extra Génoises Kersensmaak 150 g

    176g · €11,76/kg
    €2,59
  • Victoria Strong Blond Belgian Beer Blikken 33 cl

    530g · €3,66/kg
    €2,42
  • Panbake BE American style pancakes banana 4pcs 160g

    174g · €19,25/kg
    €4,19
  • Philadelphia Specialiteit van verse kaas Knoflook & Fijne Kruiden Light vlootje 185 g

    199g · €17,49/kg
    €4,35
  • Carrefour Classic' Witte Bonen 400 g

    425g · €3,18/kg
    €1,69
  • Alpro Soya 1 L

    1.1kg · €1,30/kg
    €1,79
  • Sheba in Pat� met Zalm 85 g

    85g · €12,71/kg
    €1,35
  • Hoegaarden Rosée Witbier met Frambozen Blikken 6 x 33 cl

    370g · €30,68/kg
    €14,19
  • LU Mikado witte chocolade koekjes 70g

    70g · €38,29/kg
    €3,35
  • ACTIVIA Fibre Mix & Go Granola Chia Rode Vruchten - Met Vezels - 165g

    178g · €15,06/kg
    €3,35
  • ALPRO Natuur – Plantaardig alternatief voor yoghurt op basis van soja – Rijk aan eiwitten 500g

    521g · €4,18/kg
    €2,72
  • Hoegaarden Rosée Witbier Framboos 33 cl

    370g · €5,14/kg
    €2,37
  • Carrefour Original Cake 4/4 met Boter 250 g

    271g · €10,18/kg
    €3,45
  • Sheba Creamy Snacks Zalm Kattensnacks 4 Stuks

    48g · €64,17/kg
    €3,85
  • De Belgen Fijne Galetten Echte Boter 250 g

    304g · €6,18/kg
    €2,35
  • Tripel Karmeliet Bier Van't Vat 4x33cl

    365g · €24,88/kg
    €11,35
  • Oatly! The Original Barista Iced Macchiato Caramel Flavour 235 ml

    259g · €10,04/kg
    €3,25
  • Carrefour The Market Gyros Varken 0.500 kg

    500g · €9,60/kg
    €6,00
  • Whiskas met Kip en Terrine 400 g

    €2,75
  • Napoleon Zure Citroen Smaak Bonbons 250 g

    253g · €13,75/kg
    €4,35
  • Delirium Tremens Strong Blond Beer Fles 330 ml

    €2,20
  • Delirium Tremens Strong Blond Beer Flessen 4 x 330 ml

    €8,79
  • Lutti Fili-Tubs Aardbei 200g

    222g · €13,65/kg
    €3,79
  • Bounty Melk chocolade kokos repen 5x2-pack

    285g · €14,00/kg
    €4,99
  • Carrefour Extra Pecorino Saus Pasta 400 g

    400g · €7,98/kg
    €3,99
  • Carrefour Zilvervliesrijst Langkorrelige 500 g

    530g · €3,60/kg
    €2,39
  • Whiskas Senior Mix Menu in Saus 7+ 12 x 85 g

    1.02kg · €7,21/kg
    €9,19
  • Herta Ontbijtspek Gerookt 10 Sneden 100 g

    111g · €20,81/kg
    €2,89
  • DANIO Specialiteit Verse Kaas Stracciatella Snack 165g

    170g · €10,41/kg
    €2,21
  • Carrefour The Market Croknoix 150 g

    250g · €9,60/kg
    €3,00
  • Carrefour Bio Haver 1 L

    1kg · €1,51/kg
    €1,89
  • Carrefour Geitenkaas Bieslook 150 g

    165g · €16,73/kg
    €3,45
  • Carrefour Extra Salade Gerookte Forel 120 g

    132g · €23,94/kg
    €3,95
  • Carrefour Companino Vitalive Original Selection Saus 12 x 100 g

    1.2kg · €4,43/kg
    €6,65
  • Nutella & Go! 2 Pack

    147g · €21,50/kg
    €3,95
  • Alpro Sojadessert, Caramelsmaak 4 x 125 g

    €3,85
  • Manna Bolognaise Tomatensaus 355 g

    412g · €7,67/kg
    €3,95
  • LU Prince Pocket koeken Chocolade 400g

    440g · €9,73/kg
    €5,35
  • Carrefour Extra Koffiebonen Espresso 1 kg

    1.04kg · €12,58/kg
    €16,35
  • Carrefour Bio Koekjes Melkchocolade 12 Stuks 150 g

    180g · €14,00/kg
    €3,15
  • Carrefour Soft Zwangerschapstest 1 Stuk

    30g · €167,67/kg
    €6,29
  • Wasa Bakkerijproduct van Volkoren Roggemeel 260 g

    270g · €8,44/kg
    €2,85
  • Carrefour Classic' Doperwten & Wortelen Extra Fijn 3 x 200 g

    695g · €3,32/kg
    €2,89
  • Oatly! Haver Barista Edition 1 L

    1.08kg · €3,04/kg
    €4,09
  • LU Parovita Crackers Tarwe 330g

    330g · €13,94/kg
    €5,75
  • Simpl Biggie Hespenworst 400 g

    400g · €5,78/kg
    €2,89
  • Knorr Snackpot pasta Carbonara XXL 88g

    110g · €29,73/kg
    €4,09
  • Desperados Bier Tequila-Mojito 5.9% ALC 50 cl Blik

    520g · €6,23/kg
    €4,05
  • Cornet Oaked Strong Blond Speciaalbier Flessen 6 x 330 ml

    578g · €17,84/kg
    €12,89
  • Carrefour Sensation Halfgedroogde Tomaten 140 g

    154g · €12,99/kg
    €2,50
  • Cornet Oaked Strong Blond Speciaalbier Fles 33 cl

    578g · €2,98/kg
    €2,15
  • Carrefour Bio Rijst 1 L

    1kg · €1,64/kg
    €2,05
  • Douwe Egberts Dessert Gemalen Koffie 250 g

    257g · €19,88/kg
    €6,39
  • Carrefour Sensation Cloudy Cakes Melkchocolade 16 Stuks 270 g

    303g · €10,96/kg
    €4,15
  • Knorr Snackpot pasta Mac & Cheese 62g

    78g · €28,59/kg
    €2,79
  • LEIBNIZ Zoo Original 125 g

    186g · €11,40/kg
    €2,65
  • D&L Mayo met Eieren 450 ml

    499g · €10,72/kg
    €6,69
  • Catisfactions Kip 60 g Snack voor Kat

    60g · €36,67/kg
    €2,75
  • Heinz Tomaten Ketchup 500 ml

    635g · €5,15/kg
    €4,09
  • Victoria Strong Blond Belgian Beer Blikken 4 x 33 cl

    530g · €14,57/kg
    €9,65
  • Carrefour Sigaretten Krokant 2 x Bakje 200 g

    230g · €7,13/kg
    €2,05
  • LU LULU Beertje cakejes met chocolade 150g

    €3,59
  • Carrefour Classic' Maïs 300 g

    300g · €3,87/kg
    €1,45
  • Duvel Belgian 666 Blond Fles 4 x 330 ml

    630g · €12,00/kg
    €9,45
  • Desparados Original Bier Gearomatiseerd met Tequila 50 cl

    520g · €4,69/kg
    €3,05
  • Lotus Biscoff The original speculoos XL 300g

    309g · €6,18/kg
    €2,39
  • Mora Mini's Kipfingers 20 x 12 g Doos

    270g · €22,67/kg
    €7,65
  • Carrefour Classic' Crok Vanillesmaak 300 g

    315g · €4,95/kg
    €1,95
  • Carrefour Sensation Tortillas Tarwe 8 Stuks 320 g

    320g · €6,63/kg
    €2,65
  • Desperados Bier Aguardiente 5.9% ALC 4x50cl Blik

    520g · €18,75/kg
    €12,19
  • Simpl Zwarte Woudham BGA 200 g

    212g · €13,77/kg
    €3,65
  • Carrefour Classic' Spécial Gratin Gouda Regato Emmentaler Kaas 200 g

    223g · €13,95/kg
    €3,89
  • Starbucks by Nespresso Koffie SO Colombia 10 Capsules 12x57g

    82g · €50,24/kg
    €5,15
  • TUC Original Crackers Zout 75g

    75g · €12,40/kg
    €1,16
  • OIKOS Griekse Yoghurt Bosbes – Gepasteuriseerd – 4x115g

    510g · €8,55/kg
    €5,45
  • Psychik Energiedrank Guarana 50 cl

    521g · €1,77/kg
    €1,15
  • Carrefour Extra Sperziebonen Extra Fijn 660 g

    720g · €3,72/kg
    €3,35
  • LU PiM's koekjes framboos 150g

    €3,49
  • Carrefour Classic' Marshmallows 300 g

    349g · €4,70/kg
    €2,05
  • Carrefour Classic' Mousse Melk Chocolade 4 x 60 g

    280g · €5,86/kg
    €2,05
  • Jupiler Belgische Pils Fles 33 cl

    €1,10
  • Carrefour Original Jamón Serrano Fijne Sneden 160 g

    183g · €25,14/kg
    €5,75
  • Maître CoQ Kipfilets 380 g

    420g · €16,55/kg
    €8,69
  • Carrefour Selection Noord-Hollandse Gouda Jong Kaas 200 g

    200g · €20,40/kg
    €5,10
  • BN Mini Chocoladesmaak 5 x 35 g

    205g · €14,00/kg
    €3,59
  • Grimbergen Abdijbier Blond 6.7% ALC 33cl Fles

    620g · €2,10/kg
    €1,63
  • Whiskas Junior Gevogelte Selectie in Gelei 2-12 Maanden 12 x 85 g

    1.02kg · €7,21/kg
    €9,19
  • Carrefour Heerlijke Repen Chocoladesmaak 4 x 35 g

    180g · €13,56/kg
    €3,05
  • Carrefour Original Galetten Natuur 6 x 2 Stuks 330 g

    359g · €8,22/kg
    €3,69
  • Carrefour The Market Focaccia Rode Paprika's & Olijven Trattoria 230g

    235g · €10,21/kg
    €3,00
  • Carrefour The Market Traiteur Gourmet Hamburger 450 g

    470g · €13,62/kg
    €8,00
  • Flying Fish Bier Blik 50 cl

    538g · €3,68/kg
    €2,47
  • Carrefour Bio Abdijkaas 6 Sneden 200 g

    216g · €20,19/kg
    €5,45
  • Stella Artois Bier Flessen 6 x 25 cl

    460g · €11,39/kg
    €6,55
  • Carrefour Classic' Surimi Sticks met Krabsmaak 12 Stuks 200 g

    238g · €7,90/kg
    €2,35
  • Côte d'Or Mignonnette Chocolaatjes Melk 240g

    321g · €13,58/kg
    €5,45
  • Stella Artois Bier Blikken 8 x 50 cl

    528g · €25,44/kg
    €16,79
  • Duvel 666 330ml

    630g · €3,02/kg
    €2,37
  • Carrefour Bon Appétit! Salad Scampi's & Cocktaildressing 400 g

    525g · €7,62/kg
    €5,00
  • MILKA BISCUITS 150 GR

    164g · €22,68/kg
    €4,65
  • Carrefour Extra Dessert 20 Stuks 104 g

    178g · €25,11/kg
    €5,59
  • Carrefour Extra Moussaka 400 g

    412g · €9,42/kg
    €4,85
  • Carrefour Madeleines Schelpen met Verse Eieren 500 g

    550g · €5,95/kg
    €4,09
  • Grimbergen Abdijbier Blond 6.7% ALC 6x33cl Fles

    620g · €12,63/kg
    €9,79
  • Stella Artois 33 cl Blik

    352g · €4,18/kg
    €1,84
  • LU LuLu Barquette Cakejes Aardbei 120g

    €2,09
  • Kuchen Meister Marble Cake 400 g

    430g · €6,98/kg
    €3,75
  • Carrefour Bio Compote Appels 345 g

    550g · €3,33/kg
    €2,29
  • Carrefour Sensation Play & Chock Koekjes 12 Stuks 150 g

    180g · €8,83/kg
    €1,99
  • Desperados Bier Aguardiente-Mojito 5.9% ALC 4x50cl Blik

    520g · €24,90/kg
    €16,19
  • Carrefour Classic' Mayonaise met Citroen 465 g

    512g · €4,36/kg
    €2,79
  • Danone Drinkyoghurt – 25g Proteïnen – Smaak Aardbei‑Framboos – 300g

    320g · €10,22/kg
    €4,09
  • Carrefour Extra Grana Padano 100 g

    105g · €21,24/kg
    €2,79
  • Doritos Naturel Tortilla Nacho Chips 185 gr

    195g · €9,79/kg
    €2,39
  • Carrefour Yoghurt op z'n Grieks Perzik Passievrucht 4 x 150 g

    649g · €5,12/kg
    €4,15
  • YAYA Kombucha Passievrucht blik 33cl

    350g · €8,66/kg
    €3,79
  • Carrefour Sensation Apero Time Tarama 200 g

    213g · €9,39/kg
    €2,50
  • Piedboeuf Extra Pils Bier 4.5% Alc 33 cl blik

    380g · €2,05/kg
    €0,97
  • Zuivelhoeve Boer'n Duo Vla Vanille-Chocolade 200 g

    209g · €8,28/kg
    €2,16
  • Carrefour Classic' Boomstammetje Geitenkaas 180 g

    203g · €12,41/kg
    €3,15
  • Carrefour Sensation Apero Time Gouda Mosterd 130 g

    173g · €13,87/kg
    €3,00
  • Carrefour Sensation Stukjes Chocolade 4 x 5 Stuks 4 x 50 g

    229g · €9,26/kg
    €2,65
  • Carrefour Classic' Veggy Tut' Acid 150 g

    153g · €11,76/kg
    €2,25
  • Carrefour Classic' Sperziebonen Extra Fijn 400 g

    495g · €3,15/kg
    €1,95
  • Carrefour Sensation Worstjes Cocktail 410 g

    €2,75
  • Milka LEO GO Chocolade Wafels 48g

    49g · €38,98/kg
    €2,39
  • Kattenvoeding Sheba Mini Filets Kuipje in Saus met Kip & Kalkoen 85 g

    85g · €12,71/kg
    €1,35
  • Carrefour Sensation Apéro Toasts Olijfolie & Zeezout 125 g

    135g · €13,04/kg
    €2,20
  • Nalu Frost Blik 0.25L 1x

    265g · €6,34/kg
    €2,10
  • DANONE HIPRO 20g Proteïnen Pudding – Vanillesmaak – 0% Vet – 200g

    220g · €12,55/kg
    €3,45
  • CAR P&M GARNALEN MET LOOK 90G

    103g · €25,53/kg
    €3,29
  • Haribo Stixx Strawberry 160 g

    182g · €12,25/kg
    €2,79
  • Carrefour Bon Appétit! Little Salad Macaroni met Ham 240 g

    295g · €9,49/kg
    €3,50
  • Carrefour The Market Traiteur Gourmet Vol au Vent met Kippenvlees & Aardappelpuree 490 g

    510g · €10,20/kg
    €6,50
  • Oreo Koekjes Golden 154g

    156g · €9,68/kg
    €1,89
  • Red Bull Energy Drink White Edition Kokos Blauwe Bosbes 25 cl

    274g · €6,79/kg
    €2,32
  • Carrefour Koekjes Ontbijt met Stukjes Chocolade 400 g

    400g · €7,70/kg
    €3,85
  • Chimay Tripel Fles 0.33 L

    350g · €4,94/kg
    €2,16
  • OIKOS Griekse Yoghurt Vanille – Gepasteuriseerd – 4x115g

    510g · €7,76/kg
    €4,95
  • Snickers Melk chocolade pinda repen 7-pack

    351g · €9,32/kg
    €4,09
  • Stella Artois Belgium Premium Lager Beer Fles 25 cl

    €0,93
  • Camembert 250g

    250g · €11,04/kg
    €3,45
  • LU Cracotte Toast Original Tarwe 250g

    350g · €8,43/kg
    €3,69
  • Carrefour Paneermeel 200 g

    200g · €2,75/kg
    €0,69
  • Carrefour Classic' Gerookte Spekblokjes - 25% Zout 2 x 100 g

    215g · €13,21/kg
    €3,55
  • Nalu Blik 0,25L 1x

    260g · €4,50/kg
    €1,46
  • Carrefour Bio Gezouten Maïswafels 120 g

    125g · €6,72/kg
    €1,05
  • Carrefour Extra Pesto alla Siciliana Tomaten, Ricotta, Noten 190 g

    325g · €5,54/kg
    €2,25
  • LU Mini crackers olijfolie & oregano 250g

    €3,05
  • Côte d'Or melkchocolade Tablet Praliné Double Lait 200g

    218g · €14,86/kg
    €4,05
  • Lotus Dinosaurus Melkchocolade 4 Stuks 225 g

    248g · €7,90/kg
    €2,45
  • Carrefour Classic' Fusilli Glutenvrij 500 g

    506g · €4,09/kg
    €2,59
  • Simpl Expresso Capsules N°7 10 Capsules 50 g

    75g · €18,67/kg
    €1,75
  • Stella Artois 6 x 33 cl Krimpverpakking

    352g · €25,11/kg
    €11,05
  • Carrefour Sensation Haver Vegetal 1 L

    1.07kg · €1,19/kg
    €1,59
  • Carrefour Bon Appétit! Salad Grijze Garnalen 277 g

    318g · €15,09/kg
    €6,00
  • Carrefour Classic' Provençaalse Kruiden 65 g

    65g · €26,92/kg
    €2,19
  • Carrefour Bio Melba Toast met Sesam 100 g

    110g · €11,27/kg
    €1,55
  • Kinder SURPRISE 20G Chocolade ei met verrassing 1 stuk = 20g Emballé

    36g · €48,61/kg
    €2,19
  • Passendale Kaas sneden Caractère 5Sn. 175g

    190g · €29,42/kg
    €6,99
  • Amaretto Casoni liquore 70 cl

    €12,09
  • Chimay Bleue 4x6x33cl

    600g · €75,53/kg
    €56,65
  • Haribo Tagada 200 g

    220g · €11,82/kg
    €3,25
  • ACTIMEL Drinkyoghurt Multivruchten – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 8x100g

    880g · €5,26/kg
    €5,79
  • Carrefour Sensation Smaak Vanille 180 g

    188g · €3,62/kg
    €0,85
  • Geitenkaas | Sneetjes 150g

    165g · €26,91/kg
    €5,55
  • Maes Pils Blik Pack 6x50cl

    545g · €13,43/kg
    €9,15
  • Carrefour Kikkererwten 400 g

    400g · €2,90/kg
    €1,45
  • SENSEO Koffie Pads Composteerbaar** Classic 36 Stuks

    268g · €18,47/kg
    €6,19
  • Carrefour Grizzly' Acid 250 g

    250g · €5,60/kg
    €1,75
  • Chimay Pères Trappistes Flessen 6 x 0.33 L

    600g · €18,92/kg
    €14,19
  • YAYA Kombucha Yuzu blik 33cl

    350g · €8,66/kg
    €3,79
  • Carrefour Cookies 12 Stuks 225 g

    225g · €6,22/kg
    €1,75
  • Carrefour Extra Melk Gekaramelliseerde Amandelen 200 g

    214g · €15,51/kg
    €4,15
  • Carrefour Classic' Flan met Karamelsaus 4 x 100 g

    441g · €3,54/kg
    €1,95
  • Carrefour Bio 330ml

    339g · €6,25/kg
    €2,65
  • Hoegaarden 0,0 Blik 0,33l

    370g · €4,32/kg
    €2,00
  • Tao Natural Vitamin Drinks Green Tea & Ginkgo Biloba Can

    269g · €5,28/kg
    €1,78
  • Carrefour Smeerkaas 8 Stuks 140 g

    164g · €9,02/kg
    €1,85
  • Danone HIPRO - Eiwitdrank Chocoladesmaak - Sportdrank 0% mg - 330 ml

    350g · €10,17/kg
    €4,45
  • 8.6 Cherry Intense Fruity Lager Blik 500 ml

    520g · €5,00/kg
    €3,25
  • Carrefour The Market Traiteur met Tomatensaus, Boontjes & Puree 500 g

    517g · €9,28/kg
    €6,00
  • Jogobella Perzik 400 g

    430g · €3,42/kg
    €1,84
  • Aïki Noodles Chicken Flavour XL Size 83.2 g

    103g · €21,36/kg
    €2,75
  • Carrefour The Market Salade Surimi Krab 150 g

    165g · €14,55/kg
    €3,00
  • Carrefour Bio Geraspte Franse Emmentaler met Rauwe Melk 100 g

    109g · €17,25/kg
    €2,35
  • Carrefour Mousy 250 g

    250g · €5,60/kg
    €1,75
  • Carrefour The Market Trostomaten 6 Stuks 650 g

    1kg · €2,76/kg
    €3,45
  • Carrefour Classic' Stukjes Chocolade 8 x 30 g

    285g · €7,26/kg
    €2,59
  • Carrefour Extra Кір Andalouse 200 g

    210g · €12,00/kg
    €3,15
  • Materne Belgische Appelen Compote met Stukken 375 g

    €1,89
  • Hoegaarden Wit 0.0 % Alc Blikken 6 x 33 cl

    370g · €25,92/kg
    €11,99
  • Carrefour Gouda Holland Belegen Sneetjes 300 g

    327g · €14,56/kg
    €5,95
  • Alpro Amande Geroosterd 1 L

    1.04kg · €2,64/kg
    €3,45
  • Carrefour Classic' Gezouten Spekblokjes- 25% Zout 2 x 100 g

    215g · €13,21/kg
    €3,55
  • Royco Crunchy Cheese Flavour Wortel Pompoen 3 x 22.7 g

    96g · €24,06/kg
    €2,89
  • Devos Lemmens Mayonaise met Eieren 450 ml

    472g · €6,36/kg
    €3,75
  • Boursin Verse roomkaas Knoflook & Fijne Kruiden 80 g

    83g · €23,86/kg
    €2,47
  • Carrefour Tortiglioni Arrabbiata Lardons & Grana Padano 400 g

    410g · €11,71/kg
    €6,00
  • Haribo Happy Cherries 185 g

    205g · €8,78/kg
    €2,25
  • Carrefour Classic' Saus Pasta Bolognese 415 g

    430g · €3,81/kg
    €2,05
  • La Chouffe Blond Belgisch bier 4x33cl Blik

    330g · €27,36/kg
    €11,29
  • Red Bull Energy Drink Sugarfree 6-Pack 25 cl

    274g · €30,22/kg
    €10,35
  • Délio Eiersalade 200 g

    233g · €14,38/kg
    €4,19
  • Stella Artois Belgium Premium Lager Beer Blik 25 cl

    270g · €3,63/kg
    €1,23
  • Merci Chocoladespecialiteiten 20 Stuks 250 g

    277g · €16,90/kg
    €5,85
  • Doritos Pure Paprika Tortilla Chips 170 gr

    176g · €13,86/kg
    €3,05
  • ALPRO Natuur Zonder Suikers – op basis van soja – Rijk aan eiwitten – Glutenvrij – 500 g

    518g · €5,48/kg
    €3,55
  • Carrefour The Market Traiteur World Zoetzure Kip 350 g

    372g · €11,83/kg
    €5,50
  • Lotus Suzy Luikse wafels Met parelsuiker 8x50g

    413g · €6,88/kg
    €3,55
  • Devos Lemmens Mayonaise met Eieren 300 ml

    326g · €8,71/kg
    €3,55
  • Stella Artois Belgium Premium Lager Beer 6x25 cl Blikken

    270g · €21,78/kg
    €7,35
  • Carrefour Extra Salade Kip 200 g

    210g · €12,00/kg
    €3,15
  • Wasa Delicate Crisp Rosemary & Sea Salt 190 g

    200g · €13,80/kg
    €3,45
  • Carrefour Extra Salade Eieren 200 g

    210g · €9,71/kg
    €2,55
  • Tripel Karmeliet Bier Van't Vat 33cl Blik

    365g · €6,22/kg
    €2,84
  • Sheba in Saus met Konijn 85 g

    85g · €12,71/kg
    €1,35
  • Carrefour Classic' Tomato Ketchup 560 g

    600g · €2,25/kg
    €1,69
  • Monster Energy Zero Sugar Blik 0.5L 1x

    519g · €3,74/kg
    €2,43
  • Caffè Latte Cappuccino 370 ml

    386g · €8,47/kg
    €4,09
  • Carrefour Sensation Apero Time Kippenhapjes Gemarineerd & Gebakken 500 g

    540g · €6,67/kg
    €4,50
  • LU BelVita Ontbijtkoeken Chocolade 400g

    400g · €9,50/kg
    €4,75
  • Délio selder wortel

    233g · €10,82/kg
    €3,15
  • Boerkens' met Volkorenmeel 600 g

    600g · €5,53/kg
    €4,15
  • La Chouffe Blond Belgisch bier 33cl Blik

    330g · €6,85/kg
    €2,83
  • Carrefour Classic' Paprika Gerookt op Eikenhout 43 g

    154g · €8,77/kg
    €1,69
  • Brugge Jong Sneden 170 g

    184g · €22,39/kg
    €5,15
  • Kinder Chocolate 16 Reepjes 200 g

    €3,85
  • Carrefour Classic' Tomaten - Basilicum Saus 420 g

    649g · €2,40/kg
    €1,95
  • Carrefour Extra Cookies Hazelnootvulling & Chocolade 8 Stuks 200 g

    200g · €7,80/kg
    €1,95
  • Danone HiPRO Pudding Chocolade 20g Proteïne

    220g · €12,55/kg
    €3,45
  • Carrefour Extra Melk Pralinévulling 3 x 44 g

    138g · €16,16/kg
    €2,79
  • Carrefour Choco-crèmebroodje 95g

    1kg · €0,95/kg
    €1,19
  • Devos Lemmens Mayonaise met Citroen 550 ml

    €3,05
  • Emmi Melkdrank Caffè Latte Macchiato 230 ml kuipje

    262g · €8,32/kg
    €2,72
  • La Vache Qui Rit Smeerkaas Natuur 8 porties

    140g · €18,00/kg
    €3,15
  • Carrefour Sensation Tortilla Chips Natuur 200 g

    205g · €4,49/kg
    €1,15
  • Carrefour Sensation Andalouse Saus 340 g

    385g · €4,26/kg
    €2,05
  • Danette Dubbele Smaak Chocolade & Vanille - 4x125g

    500g · €4,62/kg
    €2,89
  • Carrefour Classic' Maïs zonder toegevoegde suikers 3 x 212 ml

    650g · €2,82/kg
    €2,29
  • ForGio Bereiding op Basis van Kaas 40 g

    48g · €17,50/kg
    €1,05
  • Carrefour Classic' Mayonaise met Eieren 465 g

    385g · €5,79/kg
    €2,79
  • Carrefour Sensation Kefir Gefermenteerde Halfvolle Melk 500 ml

    538g · €2,30/kg
    €1,55
  • Judas Premium Strong Blond Bier Blik 500 ml

    520g · €1,77/kg
    €1,15
  • Carrefour Classic' Gekweekte Champignons 390 g

    464g · €2,84/kg
    €1,65
  • So Thai Ketjap Sesame Wok Sauce 200 ml

    410g · €9,73/kg
    €4,99
  • Carrefour Original Mini Frangipanes Gevuld 9 Stuks 360 g

    379g · €7,07/kg
    €3,35
  • Carrefour Original Abdijkaas 6 Sneden 200 g

    217g · €16,18/kg
    €4,39
  • Carrefour Sensation Rode Vruchten 180 g

    188g · €3,62/kg
    €0,85
  • Fama 500 g

    528g · €5,23/kg
    €3,45
  • Carrefour Extra Macaroni Ham & Kaas 400 g

    420g · €9,71/kg
    €5,10
  • Kinder Melkschijfje 5 x 28 g

    140g · €13,57/kg
    €2,37
  • Pur Natur Bio Yoghurt Vanille 500 g

    747g · €4,16/kg
    €3,89
  • Carrefour Kidneybonen 400 g

    495g · €2,34/kg
    €1,45
  • Haribo Starmix 250 g

    267g · €11,65/kg
    €3,89
  • Carrefour Classic' Kipfilet met Fijne Kruiden 150 g

    161g · €20,62/kg
    €4,15
  • Carrefour The Market Gouda 250 g

    255g · €9,41/kg
    €3,00
  • Emmi Café Latte Balance 230ml

    255g · €8,55/kg
    €2,72
  • Côte d'Or melkchocolade Tablet 150g

    €3,99
  • Monster Energy Zero Sugar Blik 0.5L 4x

    519g · €14,93/kg
    €9,69
  • Monster Energy Ultra Drink 500 ml

    519g · €3,74/kg
    €2,43
  • Carrefour The Market Morbier BOB Kaas 150 g

    172g · €15,29/kg
    €3,29
  • Fruitb Apple 5 x 3 Stuks 218 g

    230g · €12,35/kg
    €3,55
  • Heinz Classic barbecue sauce 400ml

    520g · €8,23/kg
    €5,35
  • Carrefour Extra Salade Tonijn 200 g

    210g · €12,00/kg
    €3,15
  • Delacre Gâteau Chocolade 200 g

    333g · €10,93/kg
    €4,55
  • Pitch Chocolade Stukjes x6

    237g · €11,65/kg
    €3,45
  • Carrefour Classic' Ontbijtspek Gerookt 100 g

    110g · €27,55/kg
    €3,79
  • Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips 170 gr

    176g · €10,40/kg
    €2,29
  • Carrefour Classic' Gekookte Ham 6 Sneden 225 g

    218g · €18,30/kg
    €4,99
  • Carrefour Salade Kip, Pasta & Milde Chilidressing 400 g

    440g · €9,09/kg
    €5,00
  • Carrefour Basmati Natuurlijk Geparfumeerde Rijst 4 x 125 g

    529g · €2,80/kg
    €1,85
  • Vici Gerookte Zalm Atlantic 180 g

    206g · €21,17/kg
    €5,45
  • Carrefour Mozzarella di Bufala Campana BOB 125 g

    210g · €8,71/kg
    €2,29
  • Haribo Happy Cola 185 g

    205g · €8,78/kg
    €2,25
  • Jupiler Belgische Pils 12 x 33 cl Krimpverpakking

    365g · €38,47/kg
    €17,55
  • Carrefour Pancakes met Verse Eieren 6 Stuks 132 g

    142g · €10,99/kg
    €1,95
  • Carrefour Classic Burger Maxi Natuur 4 Stuks 330 g

    330g · €5,55/kg
    €2,29
  • Carrefour Boter Gezouten 250 g

    262g · €9,62/kg
    €3,15
  • Carrefour Classic' Gegrilde Ham 150 g

    168g · €25,48/kg
    €5,35
  • Chocomel De Enige Echte chocolademelk 4x300ml

    335g · €19,55/kg
    €8,19
  • Balade Echte Boter Halfvol Zeezout 250 g

    250g · €14,88/kg
    €4,65
  • Gourmet Mon Petit Kattenvoeding Kalkoen, Kip, Eend in Saus 6x50g

    331g · €13,17/kg
    €5,45
  • Carrefour Grijs Brood à l'Ancienne 600 g

    605g · €3,77/kg
    €2,85
  • Carrefour Extra Yoghurt op z'n Grieks op Laagje Aardbeien 4 x 150 g

    648g · €4,88/kg
    €3,95
  • Carrefour Classic' Pointe de Brie Smeuïg 200 g

    200g · €10,60/kg
    €2,65
  • Carrefour Croissant Chocolade Praline 90g

    1kg · €0,95/kg
    €1,19
  • Carrefour Macaroni Gratin 400 g

    424g · €4,81/kg
    €2,55
  • Cécémel Chocolademelk 300 ml

    335g · €4,90/kg
    €2,05
  • Carrefour Bon Appétit! Little Salad Penne Crispy Bacon 240 g

    257g · €10,89/kg
    €3,50
  • Aïki Noodles Chicken Flavour 68 g

    84g · €14,76/kg
    €1,55
  • Toastbrood Natuur Extra Zacht Zonder Toegevoegde Suikers 500 g HARRYS

    506g · €5,77/kg
    €3,65
  • Simpl Deegwaren 500 g

    500g · €0,94/kg
    €0,59
  • Lente Uitjes Bussel

    1kg · €1,08/kg
    €1,35
  • Carrefour Smeerbaar Omega 3 250 g

    262g · €3,21/kg
    €1,05
  • Bella Riviera Lasagne Bolognese 400 g

    421g · €3,40/kg
    €1,79
  • OIKOS Griekse Yoghurt Framboos – Gepasteuriseerd – 4x115g

    510g · €6,20/kg
    €3,95
  • Carrefour Classic' Spécial Pasta Gouda, Emmental, Mozzarella 200 g

    218g · €12,29/kg
    €3,35
  • Carrefour Stokbrood 250 g

    1kg · €0,79/kg
    €0,99
  • Carrefour Sensation Framboos 180 g

    188g · €3,62/kg
    €0,85
  • Carrefour Chocobroodje met Boter 70g

    1kg · €0,92/kg
    €1,15
  • Carrefour Classic' Emmental Geraspt Smeuïg 200 g

    207g · €11,79/kg
    €3,05
  • Carrefour Classic' Melkerijboter Ongezouten 250 g

    262g · €9,62/kg
    €3,15
  • Carrefour Sensation Aardbei 180 g

    188g · €3,62/kg
    €0,85
  • Parmigiano Reggiano DOP Copeaux 100 g

    112g · €27,50/kg
    €3,85
  • Monster Energy Drink 4 x 500 ml

    580g · €13,36/kg
    €9,69
  • Monster Energy Drink 500 ml

    580g · €3,34/kg
    €2,43
  • Carrefour Classic' Verse Kaas Knoflook & Fijne Kruiden 200 g

    212g · €6,75/kg
    €1,79
  • Carrefour Mozzarella Geraspte 200 g

    205g · €10,88/kg
    €2,79
  • Simpl Geraspte Kaas 500 g

    508g · €7,95/kg
    €5,05
  • Eaux, Jus et Sodas bekijken

Je mandje is leeg

Download Deliveroo in de App StoreDownload Deliveroo in de App Store

Producten en diensten

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Cadeaubonnen

Bladeren

  • Alle keukens

  • Alle deals en aanbiedingen

Werk met ons samen

  • Riders

  • Restaurants

  • Vacatures

Bedrijf

  • Over ons

  • Perspagina

  • Investeerders

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • Veelgestelde vragen

  • Contact

  • Voorwaarden

  • Privacybeleid

  • Cookies

  • Classificatie van partners

  • Verzoeken van overheidsinstanties

  • Toegankelijkheidsverklaring

© 2026 Deliveroo