Ga meteen naar:InhoudFooter
Deliveroo

Carrefour Market - Liège St. Gilles

Alcohol·Grocery·Healthy
4.4 Erg goed(500+)·Afstand: 0.90 km·Gaat open om 09:00·Minimaal €5,00·€4,95 bezorgkosten

Winkelen op categorie

  • Alle categorieën
  • Eaux, Jus et Sodas
  • Boulangerie & Pâtisserie
  • Fromages
  • Charcuterie
  • Légumes
  • Fruits
  • Crèmerie & Oeufs
  • Yaourts & Desserts
  • Traiteur & Repas Express
  • Viandes & Poissons
  • Chips & Apéro
  • Biscuits & Gâteaux
  • Chocolats & Bonbons
  • Huiles, Sauces & Epices
  • Pâtes, Riz & Légumes Secs
  • Conserves & Soupes
  • Céréales & Petit Déjeuner
  • Boissons Chaudes
  • Sucres, Farines & Aides Pâtisserie
  • Sucres, Farines & Aides Patisserie
  • Surgelés
  • Vins & Champagnes
  • Bières & Cidres
  • Apéritifs & Alcools
  • Lessives, Produits Ménagers & d'Entretiens
  • Soins et Hygiène
  • Animalerie
  • Gratis levering

    Alleen nieuwe gebruikers. Min. bedrag €10. Zie kosten.

Aanbiedingen (7)

  • 0

    Milka Cookies Chocoladereep 100g

    102g · €24,02/kg

    1+1 gratis

    €2,45

  • 0

    Milka Alpenmelkchocolade met Lotus Biscoff Biscuit Crumble 90 g

    92g · €34,24/kg

    1+1 gratis

    €3,15

  • 0

    Milka Melkchocolade (van Alpenmelk) 90 g

    92g · €29,89/kg

    1+1 gratis

    €2,75

  • 0

    Milka Tablette Tendre Au Lait 100g

    102g · €23,43/kg

    1+1 gratis

    €2,39

  • 0

    Milka Chocoladereep LU 87g

    89g · €27,53/kg

    1+1 gratis

    €2,45

  • 0

    Milka Chocoladereep karamel 100g

    102g · €24,02/kg

    1+1 gratis

    €2,45

  • 0

    Milka chocolade Tablet Oreo 100g

    102g · €23,04/kg

    1+1 gratis

    €2,35

Nieuw

Alles weergeven (36)
  • Leffe Winter 6.6% 33cl Fles

    580g · €3,79/kg
    €2,20
  • Milky Way 10-pack 215g

    224g · €42,19/kg
    €9,45
  • Carrefour Sensation Végétal Falafels Bio Courgette Feta 8 Stuks 150 g

    162g · €27,72/kg
    €4,49
  • Carrefour Sensation Sprits Koekjes 125 g

    133g · €20,98/kg
    €2,79
  • Carrefour Sensation Vegan Protein Smaak Vanilla Cookie 310 g

    330g · €26,64/kg
    €8,79
  • Kwaliteitsketen Carrefour Desembrood Rond 500g

    500g · €6,50/kg
    €3,25
  • Carrefour Bio Tempeh Natuur 200 g

    209g · €21,48/kg
    €4,49
  • Haribo Soda Straws F!ZZ 180 g

    204g · €18,87/kg
    €3,85
  • Jupiler Blond Bier Pils 5.2% Alc 8 x 33 cl flessen

    628g · €19,73/kg
    €12,39
  • Carrefour Sensation Reep Sport 5 x 25 g

    137g · €22,99/kg
    €3,15
  • Carrefour Sensation Koekjes 125 g

    133g · €21,73/kg
    €2,89
  • Carrefour Sensation Isotonic Citroensmaak 525 g

    585g · €11,78/kg
    €6,89
  • Leffe Winter Belgisch Adbijbier 6.6% Alc 6 x 33 cl flessen

    580g · €22,67/kg
    €13,15
  • Carrefour Bio Tempeh Gerookt 180 g

    186g · €29,84/kg
    €5,55
  • Carrefour Companino Chew Bones Medium met Gevogelte 2 Stuks 200 g

    200g · €12,45/kg
    €2,49
  • Danonino Go 4 x 70 g

    331g · €12,66/kg
    €4,19
  • Jacqmotte Gemalen Koffie Moka Absolu 250 g

    257g · €32,26/kg
    €8,29
  • Carrefour Sensation Speculaas 125 g

    133g · €20,98/kg
    €2,79
  • Carrefour Sensation Creatine Monohydrate 300 g

    310g · €33,71/kg
    €10,45
  • Violife Geraspt Emmental 150g

    161g · €31,99/kg
    €5,15

Winkelen op categorie

  • Eaux, Jus et Sodas
  • Boulangerie & Pâtisserie
  • Fromages
  • Charcuterie
  • Légumes
  • Fruits
  • Crèmerie & Oeufs
  • Yaourts & Desserts
  • Traiteur & Repas Express
  • Viandes & Poissons
  • Chips & Apéro
  • Biscuits & Gâteaux
  • Chocolats & Bonbons
  • Huiles, Sauces & Epices
  • Pâtes, Riz & Légumes Secs
  • Conserves & Soupes
  • Céréales & Petit Déjeuner
  • Boissons Chaudes
  • Sucres, Farines & Aides Pâtisserie
  • Sucres, Farines & Aides Patisserie
  • Surgelés
  • Vins & Champagnes
  • Bières & Cidres
  • Apéritifs & Alcools
  • Lessives, Produits Ménagers & d'Entretiens
  • Soins et Hygiène
  • Animalerie

Je mandje is leeg

Download Deliveroo in de App StoreDownload Deliveroo in de App Store

Producten en diensten

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

Bladeren

  • Alle keukens

  • Alle deals en aanbiedingen

Werk met ons samen

  • Riders

  • Restaurants

  • Vacatures

Bedrijf

  • Over ons

  • Perspagina

  • Investeerders

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • Veelgestelde vragen

  • Contact

  • Voorwaarden

  • Privacybeleid

  • Cookies

  • Classificatie van partners

  • Verzoeken van overheidsinstanties

  • Toegankelijkheidsverklaring

© 2026 Deliveroo