Ga meteen naar:InhoudFooter
Deliveroo

Carrefour Market Jumet

Alcohol·Grocery·Healthy
4.9 Uitstekend(10)·Afstand: 2.91 km·Gaat open om 09:00·Minimaal €5,00·€4,95 bezorgkosten

Winkelen op categorie

  • Alle categorieën
  • Eaux, Jus et Sodas
  • Boulangerie & Pâtisserie
  • Fromages
  • Charcuterie
  • Légumes
  • Fruits
  • Crèmerie & Oeufs
  • Yaourts & Desserts
  • Traiteur & Repas Express
  • Viandes & Poissons
  • Chips & Apéro
  • Biscuits & Gâteaux
  • Chocolats & Bonbons
  • Huiles, Sauces & Epices
  • Pâtes, Riz & Légumes Secs
  • Conserves & Soupes
  • Céréales & Petit Déjeuner
  • Boissons Chaudes
  • Sucres, Farines & Aides Pâtisserie
  • Sucres, Farines & Aides Patisserie
  • Surgelés
  • Vins & Champagnes
  • Bières & Cidres
  • Apéritifs & Alcools
  • Lessives, Produits Ménagers & d'Entretiens
  • Soins et Hygiène
  • Gratis levering

    Alleen nieuwe gebruikers. Min. bedrag €10. Zie kosten.

Nieuw

Alles weergeven (42)
  • Ferrero Rocher 30 Stuks 375 g

    510g · €24,61/kg
    €12,55
  • Carrefour Extra Koffiebonen Dessert 500 g

    530g · €17,26/kg
    €9,15
  • De Belgen Amandelles Echte Boter 175 g

    214g · €19,11/kg
    €4,09
  • Carrefour Sensation Dubai Style Pure Chocolade met Pistachenoten 124 g

    137g · €46,64/kg
    €6,39
  • OMER. Traditional Blond bier 6x(4x33cl) wrap around pinolenkrat

    500g · €98,10/kg
    €49,05
  • Carrefour Classic' Witte Bonen Reuze 330 g

    560g · €4,73/kg
    €2,65
  • Nivea Verzorgende Reinigingsmelk 200ml

    234g · €23,89/kg
    €5,59
  • Witte Druiven - 1 stuk - 1 stuk

    1kg · €3,74/kg
    €3,74
  • Ben's Original Rijst op Mexicaanse Wijze 220 g

    220g · €13,86/kg
    €3,05
  • Mon Chéri 15 Stuks 157.5 g

    218g · €41,06/kg
    €8,95
  • Carrefour Classic' Chicken Burger met Gouda 2 Stuks 270 g

    289g · €18,17/kg
    €5,25
  • Ferrero Collection 15 Stuks 172 g

    316g · €38,26/kg
    €12,09
  • Côte d'Or Lotus Biscoff Melk 190 g

    203g · €34,24/kg
    €6,95
  • LU Prince Pocket koeken Vanille 400g

    440g · €12,39/kg
    €5,45
  • Carrefour Classic' Tomato Ketchup 560 g

    600g · €2,82/kg
    €1,69
  • Zwan Saucisse Frank Snack 550 g

    614g · €7,74/kg
    €4,75
  • Haribo Soda Straws F!ZZ 180 g

    204g · €18,87/kg
    €3,85
  • Marcassou Pipes D'Ardenne IGP 250g

    259g · €27,37/kg
    €7,09
  • Sheba Mini Filets in Saus Mix Selectie 12 x 85 g

    1.02kg · €14,01/kg
    €14,29
  • Sheba Filets Witvis 60 g

    67g · €27,61/kg
    €1,85

Winkelen op categorie

  • Eaux, Jus et Sodas
  • Boulangerie & Pâtisserie
  • Fromages
  • Charcuterie
  • Légumes
  • Fruits
  • Crèmerie & Oeufs
  • Yaourts & Desserts
  • Traiteur & Repas Express
  • Viandes & Poissons
  • Chips & Apéro
  • Biscuits & Gâteaux
  • Chocolats & Bonbons
  • Huiles, Sauces & Epices
  • Pâtes, Riz & Légumes Secs
  • Conserves & Soupes
  • Céréales & Petit Déjeuner
  • Boissons Chaudes
  • Sucres, Farines & Aides Pâtisserie
  • Sucres, Farines & Aides Patisserie
  • Surgelés
  • Vins & Champagnes
  • Bières & Cidres
  • Apéritifs & Alcools
  • Lessives, Produits Ménagers & d'Entretiens
  • Soins et Hygiène

Je mandje is leeg

Download Deliveroo in de App StoreDownload Deliveroo in de App Store

Producten en diensten

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Cadeaubonnen

Bladeren

  • Alle keukens

  • Alle deals en aanbiedingen

Werk met ons samen

  • Riders

  • Restaurants

  • Vacatures

Bedrijf

  • Over ons

  • Perspagina

  • Investeerders

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • Veelgestelde vragen

  • Contact

  • Voorwaarden

  • Privacybeleid

  • Cookies

  • Classificatie van partners

  • Verzoeken van overheidsinstanties

  • Toegankelijkheidsverklaring

© 2026 Deliveroo