Ga meteen naar:InhoudFooter
Deliveroo
  • Nieuw
    Nieuw
  • Eaux, Jus et Sodas
    Eaux, Jus et Sodas
  • Boulangerie & Pâtisserie
    Boulangerie & Pâtisserie
  • Fromages
    Fromages
  • Charcuterie
    Charcuterie
  • Légumes
    Légumes
  • Fruits
    Fruits
  • Crèmerie & Oeufs
    Crèmerie & Oeufs
  • Yaourts & Desserts
    Yaourts & Desserts
  • Traiteur & Repas Express
    Traiteur & Repas Express
  • Viandes & Poissons
    Viandes & Poissons
  • Chips & Apéro
    Chips & Apéro
  • Biscuits & Gâteaux
    Biscuits & Gâteaux
  • Chocolats & Bonbons
    Chocolats & Bonbons
  • Huiles, Sauces & Epices
    Huiles, Sauces & Epices
  • Pâtes, Riz & Légumes Secs
    Pâtes, Riz & Légumes Secs
  • Conserves & Soupes
    Conserves & Soupes
  • Céréales & Petit Déjeuner
    Céréales & Petit Déjeuner
  • Boissons Chaudes
    Boissons Chaudes
  • Sucres, Farines & Aides Pâtisserie
    Sucres, Farines & Aides Pâtisserie
  • Sucres, Farines & Aides Patisserie
    Sucres, Farines & Aides Patisserie
  • Surgelés
    Surgelés
  • Vins & Champagnes
    Vins & Champagnes
  • Bières & Cidres
    Bières & Cidres
  • Apéritifs & Alcools
    Apéritifs & Alcools
  • Lessives, Produits Ménagers & d'Entretiens
    Lessives, Produits Ménagers & d'Entretiens
  • Soins et Hygiène
    Soins et Hygiène
  • Ferrero Rocher 30 Stuks 375 g

    510g · €24,61/kg
    €12,55
  • Carrefour Extra Koffiebonen Dessert 500 g

    530g · €17,26/kg
    €9,15
  • De Belgen Amandelles Echte Boter 175 g

    214g · €19,11/kg
    €4,09
  • Carrefour Sensation Dubai Style Pure Chocolade met Pistachenoten 124 g

    137g · €46,64/kg
    €6,39
  • OMER. Traditional Blond bier 6x(4x33cl) wrap around pinolenkrat

    500g · €98,10/kg
    €49,05
  • Carrefour Classic' Witte Bonen Reuze 330 g

    560g · €4,73/kg
    €2,65
  • Nivea Verzorgende Reinigingsmelk 200ml

    234g · €23,89/kg
    €5,59
  • Witte Druiven - 1 stuk - 1 stuk

    1kg · €3,74/kg
    €3,74
  • Ben's Original Rijst op Mexicaanse Wijze 220 g

    220g · €13,86/kg
    €3,05
  • Mon Chéri 15 Stuks 157.5 g

    218g · €41,06/kg
    €8,95
  • Carrefour Classic' Chicken Burger met Gouda 2 Stuks 270 g

    289g · €18,17/kg
    €5,25
  • Ferrero Collection 15 Stuks 172 g

    316g · €38,26/kg
    €12,09
  • Côte d'Or Lotus Biscoff Melk 190 g

    203g · €34,24/kg
    €6,95
  • Sacla' Pesto van Wilde Knoflook 190 g

    370g · €18,62/kg
    €6,89
  • Carrefour Classic' Appel Peer 710 g

    1.01kg · €3,42/kg
    €3,45
  • LU Prince Pocket koeken Vanille 400g

    440g · €12,39/kg
    €5,45
  • Carrefour Classic' Tomato Ketchup 560 g

    600g · €2,82/kg
    €1,69
  • Zwan Saucisse Frank Snack 550 g

    614g · €7,74/kg
    €4,75
  • Galak Witte Chocolade 90 g

    92g · €35,33/kg
    €3,25
  • Haribo Soda Straws F!ZZ 180 g

    204g · €18,87/kg
    €3,85
  • Marcassou Pipes D'Ardenne IGP 250g

    259g · €27,37/kg
    €7,09
  • Sheba Mini Filets in Saus Mix Selectie 12 x 85 g

    1.02kg · €14,01/kg
    €14,29
  • Sheba Filets Witvis 60 g

    67g · €27,61/kg
    €1,85
  • Carrefour wattenschijfjes duo x 70

    41g · €28,05/kg
    €1,15
  • Emmi Matcha Latte classic 230ml

    251g · €10,84/kg
    €2,72
  • Carrefour Bio Tofu Natuur 250 g

    250g · €5,56/kg
    €1,39
  • Hansaplast Universal Waterbestendig 20 Strips

    €5,85
  • Carrefour Companino voor Honden Vitalive Terrine met Rund 400 g

    400g · €3,63/kg
    €1,45
  • Haribo Happy Peaches 185 g

    205g · €10,98/kg
    €2,25
  • Délio selder wortel

    233g · €13,52/kg
    €3,15
  • Vicks Bonbons Ademvrij VapoPlus Eucalyptus Sugar Free 40 g

    40g · €78,75/kg
    €3,15
  • Simpl Noorse Zalm Gerookt 200 g

    214g · €36,68/kg
    €7,85
  • Kikkoman Poke Sauce 250 ml

    498g · €17,37/kg
    €8,65
  • Carrefour Bio Witte Bonen met Tomaat 360 g

    €1,85
  • Kwaliteitsketen Carrefour The Market Gerookt Ardense Forel 2 St 125 g

    158g · €55,00/kg
    €8,69
  • Simpl Lungo Capsules N° 6 10 Capsules 50 g

    75g · €23,33/kg
    €1,75
  • Carrefour Soft Intieme Gel Mild 250 ml

    301g · €13,79/kg
    €4,15
  • CORONA EXTRA 0,33L

    576g · €3,56/kg
    €2,05
  • Carrefour Soft Vochtig Toiletpapier met Aloë Vera 42 Stuks

    210g · €6,90/kg
    €1,45
  • Carrefour Extra Lungo 16 x 7 g

    198g · €28,03/kg
    €5,55
  • Carrefour Classic' Provençaalse Kruiden 65 g

    65g · €33,69/kg
    €2,19
  • Corona Extra Bier Flessen 6 x 33 cl

    576g · €21,34/kg
    €12,29
  • Aquarius Zero Sugar Lemon 500ml PET

    520g · €4,96/kg
    €2,58
  • Philadelphia Mediterrane Kruiden Roomkaas 185g

    199g · €22,06/kg
    €4,39
  • Gordon 7 Finest Silver Strong Blond Beer Blik 50 cl

    €3,05
  • Mandarine Napoléon Grande Cuvée avec Cognac Liqueur 700 ml

    700g · €60,21/kg
    €42,15
  • Carrefour Bio Kurkuma Gemalen 38 g

    115g · €16,09/kg
    €1,85
  • Simpl Perziken Halve Vruchten op Lichte Siroop 820 g

    920g · €2,66/kg
    €2,45
  • Carrefour Sensation Worstjes Cocktail 200 g

    €1,55
  • SIMPL FLETAN NOIR FUM 100G

    118g · €40,25/kg
    €4,75
  • Simpl Salade Vlees 250 g

    261g · €6,09/kg
    €1,59
  • Carrefour Bio Nootmuskaat Gemalen 30 g

    107g · €21,96/kg
    €2,35
  • Carrefour Sensation Noodles Smaak Rund 3 x 65 g

    215g · €16,05/kg
    €3,45
  • Carrefour Extra Salade Tonijn Cocktail 120 g

    132g · €25,38/kg
    €3,35
  • Carrefour Classic' Frimouss' met Chocolade 6 Stuks 175 g

    222g · €12,39/kg
    €2,75
  • Aoste Kipfilet aan t'spit 180g

    139g · €44,53/kg
    €6,19
  • LUTTI OHLALA 150G

    €4,69
  • Gourmet Gold Kattenvoeding Mousse Tonijn 85g

    96g · €13,65/kg
    €1,31
  • Carrefour Extra Bolognese 700 g

    735g · €12,04/kg
    €8,85
  • Carrefour Classic' Wortelen Extra Fijn 200 g

    695g · €5,25/kg
    €3,65
  • Gourmet Gold Kattenvoeding Mousse met Groenten 12x85g

    1.23kg · €11,54/kg
    €14,19
  • Nescafé Gold Koffie Cappuccino Standaard Zakjes140 g

    140g · €36,79/kg
    €5,15
  • Barilla Pasta Rigatoni 500 g

    535g · €4,95/kg
    €2,65
  • Carrefour Bio Kokosmelk 400 ml

    456g · €5,37/kg
    €2,45
  • NESCAFÉ Dolce Gusto, Nesquik, 16 capsules, 256 gr

    394g · €20,79/kg
    €8,19
  • KitKat Salted Caramel 99 g

    100g · €27,50/kg
    €2,75
  • Catisfactions met Heerlijke Kaas 60 g

    60g · €45,83/kg
    €2,75
  • Rio Mare Insalatissime Tuna Salad Messicana with Red Beans, Corn and Peppers 160 g

    209g · €24,16/kg
    €5,05
  • Danette Pop Vanille - Met 3 Chocolade bolletjes - 4x117g

    496g · €10,99/kg
    €5,45
  • NESCAFÉ Dolce Gusto, Caramel Macchiato, 16 capsules, 146 gr

    230g · €35,61/kg
    €8,19
  • Lavazza Crema e Gusto Classico bonen 1000g

    1.02kg · €25,32/kg
    €25,95
  • Carrefour Bio Penne Rigate 500 g

    500g · €2,50/kg
    €1,25
  • Pauwel Kwak Rouge Bier Met Kriekensmaak Blik 50 cl

    596g · €6,02/kg
    €3,59
  • Carrefour Extra Saus 4 Kazen 200 g

    213g · €16,20/kg
    €3,45
  • KitKat Hazelnut 99 g

    100g · €27,50/kg
    €2,75
  • Hak Appelmoes met Stukjes Appel 350 g

    550g · €5,55/kg
    €3,05
  • Purina ONE Bifensis Kattenvoeding Adult Sensitive Brokjes met Kalkoen Rijst 800g

    830g · €11,75/kg
    €9,75
  • Carrefour Bio 330ml

    339g · €7,82/kg
    €2,65
  • Carrefour Extra Salade Vis & Grijze Garnalen 120 g

    132g · €35,98/kg
    €4,75
  • Heinz Tomaten Ketchup 500 ml

    635g · €6,44/kg
    €4,09
  • Nutella B-Ready 6 Stuks 132 g

    156g · €25,58/kg
    €3,99
  • Lavazza Espresso Italiano Classico bonen 500g

    519g · €34,01/kg
    €17,65
  • Carrefour Extra Gerookte Zalm Noorwegen 2 Sneetjes 70 g

    112g · €38,84/kg
    €4,35
  • Lutti draculatanden 200g

    208g · €19,18/kg
    €3,99
  • D&L Mayo met Eieren 450 ml

    499g · €13,41/kg
    €6,69
  • Panzani Macaroni 500 g

    505g · €6,24/kg
    €3,15
  • La Laitière Rijstpap Vanille van Madagaskar 4 x 115 g

    482g · €6,33/kg
    €3,05
  • Carrefour Sensation Classico 36 Stuks 252 g

    269g · €20,63/kg
    €5,55
  • Côte d'Or L'Original Biscoff Chocolade Tablet 190gr

    203g · €34,24/kg
    €6,95
  • Carrefour Classic' Tomaten - Basilicum Saus 420 g

    649g · €3,00/kg
    €1,95
  • Lavazza Crema E Gusto Classico 250 g

    258g · €34,30/kg
    €8,85
  • ACTIVIA Muesli Yoghurt - Probiotica en Vezels - 4x125g

    530g · €5,45/kg
    €2,89
  • Carrefour Extra Maïswafels Paprikasmaak 4 x 3 Stuks 4 x 26 g

    107g · €28,50/kg
    €3,05
  • Tahiti 8u Parfum Kokos douchegel 315 ml

    380g · €8,13/kg
    €3,09
  • Carrefour Companino Vitalive Junior 2-12 met Kip 100 g

    105g · €6,38/kg
    €0,67
  • Délio Kip Andalouse 200 g

    233g · €19,53/kg
    €4,55
  • Carrefour Bio Doperwten Extra Fijn 340 g

    €1,69
  • Carrefour The Market Kipfilet met Fijne Kruiden 150 g

    163g · €23,62/kg
    €3,85
  • Carrefour Classic' Mayonaise met Citroen 465 g

    512g · €5,45/kg
    €2,79
  • Simpl Appelmousseline 720 g

    1.03kg · €0,97/kg
    €1,00
  • Carrefour Bio Sultanarozijnen 200 g

    210g · €12,14/kg
    €2,55
  • Carrefour Classic' Appel Repen met Granen 6 x 21 g

    130g · €20,38/kg
    €2,65
  • Carrefour Liégeois met Slagroom Chocolade 4 x 100 g

    433g · €8,43/kg
    €3,65
  • Côte d'Or L'Original Tablet Extra Pure Chocolade 400g

    436g · €21,67/kg
    €9,45
  • Carrefour Sensation Salsa Saus 315 g

    315g · €7,90/kg
    €2,49
  • Old Amsterdam Plak 150g

    183g · €33,83/kg
    €6,19
  • Chalet Assorti 6p 140gr

    159g · €44,34/kg
    €7,05
  • Purina ONE Hondenvoeding Mini Delicate Zalm en Rijst 10x85g

    970g · €9,27/kg
    €8,99
  • Carrefour Classic' Smeerkaas met Ham 200 g

    220g · €13,86/kg
    €3,05
  • Carrefour Geitenkaas Honing 150 g

    165g · €20,91/kg
    €3,45
  • Lolly's Fruit- & Colasmaak 500 g

    545g · €6,70/kg
    €3,65
  • Carrefour Sensation Kip Curry en Kokosmelk & Basmatirijst 280 g

    347g · €11,10/kg
    €3,85
  • Douwe Egberts Mildou Gemalen Koffie 250 g

    257g · €29,38/kg
    €7,55
  • Philadelphia Verse Kaas Zalm & Dille 175 g

    163g · €26,69/kg
    €4,35
  • LU Zachte cake met chocolade stukjes 140g

    163g · €22,64/kg
    €3,69
  • Bounty Minis chocolade repen uitdeelzak 275g

    275g · €20,91/kg
    €5,75
  • DOUWE EGBERTS Koffie Pads Mildou 32 Stuks

    239g · €36,61/kg
    €8,75
  • Carrefour Soft Pure Micellair Water 400 ml

    432g · €10,16/kg
    €4,39
  • Alpro Cooking Light Soya 254 g

    266g · €12,59/kg
    €3,35
  • Saroma Chocolade Belgien

    84g · €20,83/kg
    €1,75
  • Nutrilon 2 Opvolgmelk Baby vanaf 6 tot12 maanden Melkpoeder Doos 800g

    882g · €21,71/kg
    €19,15
  • D&L Cocktail Saus 300 ml

    353g · €16,97/kg
    €5,99
  • Knorr Kaassaus Droog 4X28 g

    154g · €29,16/kg
    €4,49
  • Céréal Zonder Suikers Koekjes Sesam & Vanillesmaak 132 g

    158g · €30,95/kg
    €4,89
  • Stixx Rainbow 1 ZAK 160 g

    182g · €15,33/kg
    €2,79
  • Belle-Vue Extra Kriek Flessen 4 x 25 cl

    520g · €19,02/kg
    €9,89
  • Belle-Vue Extra Kriek Fles 25 cl

    520g · €4,77/kg
    €2,48
  • Sheba Filets Kip met Duurzame Tonijn 60 g

    60g · €30,83/kg
    €1,85
  • Kasteel Rubus Framboise 0.0 Flessen 4 x 33 cl

    625g · €15,82/kg
    €9,89
  • Carrefour Sensation Reep Protein Pitten & Chocolade 4 x 32 g

    180g · €20,83/kg
    €3,75
  • Carrefour Sensation Noodles Smaak Kip & Curry 62 g

    76g · €17,76/kg
    €1,35
  • Droge Voeding Whiskas Gevulde 7+ Jaar Brokjes met Kip 1.9 kg

    1.9kg · €5,03/kg
    €9,55
  • Carrefour Classic' Fraisy 300 g

    304g · €8,72/kg
    €2,65
  • Ocean Spray Cranberry 0% Suiker Toegevoegd 1 L

    1.1kg · €3,42/kg
    €3,75
  • Gourmet Gold Kattenvoeding Mousse Kip, Konijn, Zalm en Niertjes 12x85g

    1.02kg · €13,91/kg
    €14,19
  • Friskies Kattenvoeding Junior Brokjes met Kip Kalkoen Groenten en Melk 1.5kg

    1.5kg · €6,10/kg
    €9,15
  • Carrefour Madeleines Schelpen met Verse Eieren 500 g

    550g · €7,44/kg
    €4,09
  • Carrefour Cheddar Ierse 300 g

    315g · €22,06/kg
    €6,95
  • SENSEO Koffie Pads Composteerbaar** Strong 36 Stuks

    268g · €27,80/kg
    €7,45
  • OATLY! Haverdrank Barista Iced Cappuccino Single Shot 235 ml

    259g · €12,55/kg
    €3,25
  • LU Prince Choco Prince Chocolade Koekjes 171g

    178g · €22,98/kg
    €4,09
  • Galler Noir Framboise 70 g

    75g · €40,67/kg
    €3,05
  • Ricola met Zwitserse Alpenkruiden Original 250 g

    €7,85
  • Nescafé Gold Typ Espresso 25 x 1.8 g

    75g · €90,00/kg
    €6,75
  • Carrefour Classic' Maxi Cheese Burger 195 g

    210g · €19,76/kg
    €4,15
  • Carrefour Original Worsten Frankfurt Natuurdarm 550 g

    €4,09
  • Carrefour Companino Vitalive Adult 2 kg

    2kg · €2,78/kg
    €5,55
  • Jack Link's Beef Jerky Original 25 g

    31g · €112,58/kg
    €3,49
  • Knorr Pasta Pot Tomato Mozzarella 63 g

    86g · €33,14/kg
    €2,85
  • Ben's Original Poke Rijst 220 g

    220g · €16,59/kg
    €3,65
  • Felix Kattensnacks Party Mix Seaside Mix 200g

    212g · €25,71/kg
    €5,45
  • Carrefour Classic' Basilicum 15 g

    15g · €63,33/kg
    €0,95
  • Carrefour Sensation Sesam 4 x 5 Stuks 4 x 50 g

    229g · €11,57/kg
    €2,65
  • Kwaliteitsketen Carrefour Fromage de Herve AOP 200 g

    200g · €27,45/kg
    €5,49
  • Leffe Belgisch Abdijbier Tripel 8.5° Fles 33 cl

    €2,58
  • Carrefour Classic' Gegarneerde Zuurkool 800 g

    1kg · €4,15/kg
    €4,15
  • Carrefour Original Parijse Galetten met Cacaofantasie 22 Stuks 240 g

    245g · €11,63/kg
    €2,85
  • NESCAFÉ Dolce Gusto, Flat White, 16 capsules, 187.2 gr

    271g · €29,48/kg
    €7,99
  • DOUWE EGBERTS Koffie Pads Decafe 32 stuks

    239g · €36,61/kg
    €8,75
  • De Koninck Tripel d'Anvers Goudblond Speciaalbier 4x33cl

    570g · €16,93/kg
    €9,65
  • Kikkoman Natuurlijk Gebrouwen Sojasaus 250 ml

    491g · €16,80/kg
    €8,25
  • Dr. Oetker Chocoladecake 8x400g

    428g · €18,43/kg
    €7,89
  • Carrefour Soft Pleisters Stevig 40 Stuks

    42g · €82,14/kg
    €3,45
  • Purina ONE Bifensis Kattenvoeding Adult Sterilcat Brokjes met Zalm 800g

    830g · €11,80/kg
    €9,79
  • Carrefour Krokodil 250 g

    254g · €6,89/kg
    €1,75
  • Carrefour Sensation Saus Algerijns 355 g

    380g · €8,82/kg
    €3,35
  • Knorr Pasta Pot Carbonara 63 g

    86g · €33,14/kg
    €2,85
  • Carrefour Petit Beurre Stukjes Chocolade 2 x 12 Stuks 200 g

    215g · €12,98/kg
    €2,79
  • Mora Frikandellen 5x70g

    €3,79
  • Carrefour Gouda Holland Oud 300 g

    305g · €24,75/kg
    €7,55
  • Lutti Party Mix 315 g

    €5,55
  • Carrefour Diepvrieszakken 1L 50 Zakken

    107g · €19,16/kg
    €2,05
  • Carrefour Selection Lungo Forte 10 Capsules 52 g

    80g · €45,63/kg
    €3,65
  • La William Andalouse Saus 300 ml

    477g · €10,25/kg
    €4,89
  • St Feuillien Belgisch Abdijbier Blond Fles 33 cl

    €2,32
  • Sheba Filets Garnaal, oceaanvis en kip in saus kattenvoer 60 g

    60g · €30,83/kg
    €1,85
  • Carrefour The Market Traiteur Gourmet Vol au Vent met Kippenvlees & Aardappelpuree 490 g

    510g · €12,75/kg
    €6,50
  • Carrefour Bieslook 5 g

    6g · €141,67/kg
    €0,85
  • Haribo Super Party Uitdeelzakjes 480 g

    544g · €19,76/kg
    €10,75
  • Carrefour Classic' Gegrilde Ham 150 g

    168g · €31,85/kg
    €5,35
  • MARTINI Rosso 75cl 14,5%

    1.3kg · €9,50/kg
    €12,35
  • De Koninck Triple d'Anvers Bier Fles 330 ml

    570g · €4,25/kg
    €2,42
  • Gourmet Perle Kattenvoeding Zee Delicatesse in Saus 4x85g

    404g · €13,24/kg
    €5,35
  • Sheba Soup met Tonijn 4 x 40 g

    160g · €36,81/kg
    €5,89
  • Kaas sneden Classic 5Sn. 190g

    209g · €24,16/kg
    €5,05
  • Gordon Red Fruit Xplosion Unlimited Edition Blik 50 cl

    526g · €7,78/kg
    €4,09
  • Carrefour Bio Worstjes Cocktail 345 g

    380g · €11,03/kg
    €4,19
  • Leffe Belgisch Abdijbier Blond Flessen 8 x 33 cl

    580g · €23,88/kg
    €13,85
  • Gordon Blue Xplosion Blueberry Apple Beer Unlimited Edition Blik 50 cl

    526g · €8,69/kg
    €4,57
  • Carrefour Sensation Hummus Rode Kool 150 g

    165g · €15,15/kg
    €2,50
  • Carrefour Iced Gem 300 g

    300g · €7,83/kg
    €2,35
  • Marcassou Marcastick Zonder Look 200g

    83g · €82,53/kg
    €6,85
  • Galler Lait Piémontais 70 g

    75g · €40,67/kg
    €3,05
  • Carrefour Extra Melk Pralinévulling 3 x 44 g

    138g · €20,22/kg
    €2,79
  • Carrefour Croissant met Amandelen 95g

    1kg · €1,19/kg
    €1,19
  • Carrefour Classic' Saus Champignon 220 ml

    226g · €7,74/kg
    €1,75
  • Gordon Peach Xplosion Peach Flavoured Beer Unlimited Edition Blik 50 cl

    526g · €8,35/kg
    €4,39
  • Carrefour Ratatouille 530 g

    530g · €8,66/kg
    €4,59
  • Suzi Wan Smaakmaker Sambal Oelek 100g

    190g · €22,58/kg
    €4,29
  • Galler Blanc Pistaches 65 g

    75g · €35,33/kg
    €2,65
  • Carrefour Soft Pleisters Universeel 40 Stuks

    24g · €127,08/kg
    €3,05
  • Carrefour Sensation Hazelnoot Vegetal 1 L

    1.1kg · €2,54/kg
    €2,79
  • Carrefour Sensation Saus Mammoet 300 ml

    300g · €9,30/kg
    €2,79
  • Carrefour Sensation Mix Kip 59 g

    65g · €19,23/kg
    €1,25
  • Carrefour Companino Vitalive Terrine met Tonijn 400 g

    400g · €3,38/kg
    €1,35
  • Carrefour Classic' Marshmallows 300 g

    349g · €5,87/kg
    €2,05
  • Carrefour Classic' Augurken Extra Fijn 400 g

    400g · €4,88/kg
    €1,95
  • Carrefour Original Brasserie Hachis Parmentier met Spinazie 450 g

    515g · €10,78/kg
    €5,55
  • Côte d'Or Collection Pralines Best of Côte d'Or Chocolade 242g

    288g · €35,94/kg
    €10,35
  • Ferrero Rocher Original Hazelnoot 90 g

    104g · €31,25/kg
    €3,25
  • Carrefour Extra Espresso Original 25 x 2 g

    200g · €21,45/kg
    €4,29
  • NESCAFÉ Dolce Gusto, Chococino, 16 capsules, 256 gr

    359g · €22,26/kg
    €7,99
  • Carrefour Sensation Choco Ballz 175 g

    177g · €27,40/kg
    €4,85
  • Entremont l'Emmental Français Kaas 100 g

    105g · €36,67/kg
    €3,85
  • Carrefour Choco-crèmebroodje 95g

    1kg · €1,19/kg
    €1,19
  • Côte d'Or Carrés Pralines Melkchocolade Hele Hazelnoten 10 x 20g

    220g · €42,95/kg
    €9,45
  • Carrefour Extra Witte Chocolade met Pralinévulling 200 g

    260g · €13,65/kg
    €3,55
  • HiPRO Eiwitreep - Karamelsmaak - 15g Eiwit - Met vitamins B9 en magnesium - 45g

    46g · €68,48/kg
    €3,15
  • Alpro Plantaardige Sojadrink Chocolade 1L

    1.08kg · €2,53/kg
    €2,73
  • Tijgerbrood 800 g

    805g · €3,54/kg
    €2,85
  • Carrefour Extra Gemalen Koffie Espresso 250 g

    280g · €16,96/kg
    €4,75
  • Carrefour Classic' Dikke Sneeën Ham 6 Sneden 350 g

    368g · €27,85/kg
    €10,25
  • Carrefour Bio Melba Toast met Sesam 100 g

    110g · €14,09/kg
    €1,55
  • Carrefour Tompoes 1st

    1kg · €2,59/kg
    €2,59
  • Kinder Crispy Wafeltje 5 x 34 g

    200g · €27,25/kg
    €5,45
  • CAR P&M FIOCCO DI PROSCIUT 50G

    59g · €42,20/kg
    €2,49
  • Joris Suikerwerk 125 g

    127g · €15,67/kg
    €1,99
  • Carrefour Bio Knoflook Granulaat 51 g

    128g · €19,14/kg
    €2,45
  • Carrefour Crackers Pizza 85 g

    115g · €14,35/kg
    €1,65
  • Palmolive Naturals Olive & Milk Douchecrème 250ML

    290g · €16,86/kg
    €4,89
  • Carrefour Soft Pleisters Stevig 10 Stuks

    210g · €8,52/kg
    €1,79
  • Carrefour Original Pralin Hazelnoten & Amandelen 100 g

    105g · €39,52/kg
    €4,15
  • Carrefour The Market Noordse Gekookt, Gepeld & Gezouten Garnalen 150g

    159g · €43,71/kg
    €6,95
  • JACQMOTTE Koffie Bonen Moka Absolu 500g

    515g · €34,16/kg
    €17,59
  • Lavazza Rossa Qualita 30 Capsules

    239g · €68,58/kg
    €16,39
  • Lotus Dinosaurus Granenbiscuits 4 Stuks 175 g

    198g · €12,88/kg
    €2,55
  • Purina ONE Bifensis Kattenvoeding Junior Brokjes met Kip 800g

    830g · €11,51/kg
    €9,55
  • Carrefour Saus voor Mosselen 300 ml

    300g · €11,83/kg
    €3,55
  • Delacre Délichoc Knapperige Pure Chocolade 150 g

    €3,49
  • LU Prince Start koekjes naturel 300g

    330g · €12,70/kg
    €4,19
  • Carrefour Extra Grande 100% Arabica 16 x 7.5 g

    206g · €26,94/kg
    €5,55
  • Carrefour Bon Appétit! Salad Scampi's & Cocktaildressing 400 g

    525g · €9,52/kg
    €5,00
  • De Cecco Puntalette N°73 500 g

    509g · €5,99/kg
    €3,05
  • St Feuillien Belgisch Abdijbier Blond Flessen 4 x 33 cl

    €9,25
  • Carrefourr Gebakken ronde croutons met kaassmaak

    92g · €16,85/kg
    €1,55
  • Carrefour Authentiek Donker Meergranenbrood 600 g

    605g · €5,27/kg
    €3,19
  • Pampers Baby-Dry Maat 5, 26 Luiers

    768g · €22,07/kg
    €16,95
  • Zwan Worst TV Budget Aperitiefhapjes 410 g

    €4,65
  • Knorr Mélange Stoofvlees 62 g

    66g · €39,24/kg
    €2,59
  • Sanex Expert Skin Health Sensitive douchegel 400ml

    470g · €20,11/kg
    €9,45
  • Carrefour Sensation Cloudy Cakes Melkchocolade 16 Stuks 270 g

    303g · €13,70/kg
    €4,15
  • Carrefour Baby Ultra Dry 6 X Large 16 kg 34 Luiers

    1.25kg · €8,57/kg
    €10,75
  • Carrefour Companino Vitalive Junior Terrine Puppy's Kip en Melk 150 g

    155g · €8,06/kg
    €1,25
  • ACTIVIA Kokosnoot Yoghurt - Probiotica - 4x125g

    520g · €6,83/kg
    €3,55
  • Leffe Tripel 8.5° Belgisch Abdijbier Flessen 4 х ЗЗ сl

    €10,25
  • Carrefour Classic' Vleesballetjes Tomatensaus 200 g

    250g · €15,40/kg
    €3,85
  • Mug Cake Melkchocolade 60g

    64g · €52,34/kg
    €3,35
  • Carrefour Sensation Crok'N'Dip 3 x 55 g

    200g · €19,75/kg
    €3,95
  • Céréal Aardbeivulling Cakejes 6 x 35 g

    245g · €34,24/kg
    €8,39
  • Toppits Diepvrieszakken 3 liter 30 stuks

    150g · €31,67/kg
    €4,75
  • Kasteel Tripel 50cl

    530g · €7,91/kg
    €4,19
  • Carrefour Original Vol-au-Vent met Champignons 400 g

    400g · €14,63/kg
    €5,85
  • Mulino Bianco Baiocchi Koekjes met Hazelnoot- en Cacaovulling 260 g

    272g · €29,96/kg
    €8,15
  • Nissin Noedels Soba Cup Classic 90g

    118g · €32,12/kg
    €3,79
  • TUC Bake Rolls Tomato & Olive 150g

    157g · €19,43/kg
    €3,05
  • Becel Original 250g | Omega 3 | Smeren

    264g · €9,36/kg
    €2,47
  • Carrefour Fondant Chocolade 20 cm

    593g · €12,97/kg
    €7,69
  • Carrefour Geraspte Comte Kaas 150g

    156g · €30,45/kg
    €4,75
  • Carrefour Classic' Chocolade Witte 200 g

    213g · €12,91/kg
    €2,75
  • Pampers Premium Protection Maat 5, 23 Luiers

    734g · €25,46/kg
    €18,69
  • Milka chocolade Tablet Oreo 100g

    102g · €23,04/kg
    €2,35
  • LU Prince Pocket koeken Chocolade 400g

    440g · €12,16/kg
    €5,35
  • Tena Discreet Maxi 6 Verbanden+

    226g · €26,33/kg
    €5,95
  • Carrefour Classic' Kaneel Gemalen 35 g

    40g · €36,25/kg
    €1,45
  • Assortiment Koekjes 13 Soorten 500 g

    613g · €10,26/kg
    €6,29
  • Carrefour Instant Thee Citroensmaak 400 g

    433g · €11,20/kg
    €4,85
  • Devos Lemmens Brasil 300 ml

    344g · €17,41/kg
    €5,99
  • Nescafé Gold Koffie Mocha 17 x 18 g

    380g · €35,66/kg
    €13,55
  • Carrefour Piperade Bereid op Baskische Wijze 375 g

    375g · €5,31/kg
    €1,99
  • TUC Crackers Sweet Chili 100g

    104g · €19,13/kg
    €1,99
  • Carrefour Classic' Oregano 12 g

    15g · €56,67/kg
    €0,85
  • Carrefour Classic' Witte Bonen 400 g

    425g · €3,98/kg
    €1,69
  • Carrefour Milk n' Nut Melkchocolade Stukjes Hazelnoot 200 g

    212g · €19,29/kg
    €4,09
  • Nutrilon 1 Zuigelingenmelk Baby 0-6 maanden Flesvoeding 800g

    882g · €20,69/kg
    €18,25
  • Carrefour Kabeljauw 4 Mootjes Filets 4 x 100 g

    450g · €22,11/kg
    €9,95
  • Lotus Suzy Vanille Wafels 28 g

    29g · €17,59/kg
    €0,51
  • Purina ONE Bifensis Kattenvoeding Sterilcat Indoor Brokjes met Kip 1.5kg

    1.54kg · €10,97/kg
    €16,89
  • Lotus Suzy Vanille Wafels 8 x 28 g

    29g · €127,24/kg
    €3,69
  • Iglo Chicken Nuggets 12 Stuks 250 g

    275g · €27,09/kg
    €7,45
  • Ben's Original Rijst op Mediterrane Wijze 220 g

    220g · €16,59/kg
    €3,65
  • Simpl Witte Bonen 800 g

    950g · €1,74/kg
    €1,65
  • Carrefour Classic' Peterselie 10 g

    7g · €135,71/kg
    €0,95
  • HAK Appelmoes extra kwaliteit 210ml

    338g · €5,18/kg
    €1,75
  • Carrefour Perziken Halve Vruchten Lichte Siroop 820 g

    940g · €3,78/kg
    €3,55
  • De Cecco Linguine N°7 Deegwaren van Griesmeel van Harde Tarwe 500 g

    511g · €5,58/kg
    €2,85
  • Carrefour Extra Salade Surimi & King Crab 120 g

    132g · €31,44/kg
    €4,15
  • Carrefour Sensation Ktipiti 160 g

    173g · €17,34/kg
    €3,00
  • De Belgen Brusselse Wafels 4 x 80 g

    350g · €11,40/kg
    €3,99
  • Ricard Pastis de Marseille France 70 cl

    €30,05
  • Carrefour Classic' Doperwten & Wortelen Extra Fijn 400 g

    495g · €2,93/kg
    €1,45
  • Toppits Film 2in1 15 m

    105g · €37,05/kg
    €3,89
  • Carrefour Sensation Crackers Oriental Aperitiefhapje 200 g

    203g · €15,52/kg
    €3,15
  • Carrefour Classic' Maxi Sneden Volkoren 14 Stuks 550 g

    556g · €5,02/kg
    €2,79
  • Felix Kattenvoeding Sensations Sauces Crunchy Crumbles Countryside Selectie in Gelei 10 + 1

    1.01kg · €9,26/kg
    €9,35
  • Galler Lait Croustillant 70 g

    75g · €40,67/kg
    €3,05
  • NESCAFÉ® Cappuccino ijskoffie 250 ml

    273g · €10,77/kg
    €2,94
  • ERU Goudkuipje Sambal 100 g

    110g · €18,64/kg
    €2,05
  • Werther's Original Suikervrij 70g

    76g · €38,82/kg
    €2,95
  • St Michel Galettes Boter 4 x 5 Biscuits 130 g

    160g · €19,06/kg
    €3,05
  • Carrefour Penne 4 Kazen 400 g

    430g · €13,60/kg
    €5,85
  • Delacre Crousti 150g

    155g · €25,10/kg
    €3,89
  • Carrefour Soft Absodys Discreet Maandverband Urineverlies Super x10

    245g · €14,24/kg
    €3,49
  • Joris Suikerwerk Meli Melo 125 g

    127g · €15,67/kg
    €1,99
  • Sanex Expert Skin Health Protector douchecrème 400ml

    467g · €20,24/kg
    €9,45
  • Nescafé Select Koffie Bokaal 200 g

    €11,85
  • Carrefour Extra Gemalen Koffie Deca 500 g

    520g · €16,71/kg
    €8,69
  • Alpro Bakken & Braden 500 ml

    502g · €13,65/kg
    €6,85
  • Chocovit Sports & Energy Gevitamineerd 0.5 L

    745g · €3,32/kg
    €2,47
  • Barilla Pasta Spaghetti nr.5 500 g

    516g · €5,33/kg
    €2,75
  • Langkorrelige Rijst Voorgekookt 4 x 125 g

    500g · €2,30/kg
    €1,15
  • Carrefour Boterkoek 75g

    1kg · €1,15/kg
    €1,15
  • Carrefour Extra Truffels Cacao 175 g

    199g · €18,84/kg
    €3,75
  • Lactel Lichte Start 1.2% Vet 1 L

    1.06kg · €3,48/kg
    €3,69
  • Milka Choco Trio Chocolade Cakejes 150g

    175g · €26,57/kg
    €4,65
  • Lotus Dinosaurus Minis Melkchocolade 6 x 25 g

    167g · €17,31/kg
    €2,89
  • Carrefour Sensation Noodles Smaak Kip 85 g

    89g · €18,54/kg
    €1,65
  • Felix Kattenvoer Malse reepjes Countryside in gelei 1,02kg

    1.16kg · €8,92/kg
    €10,35
  • Carrefour Le Petit Beurre Melkchocolade Tablet 10 x 25 g

    300g · €12,97/kg
    €3,89
  • Knorr Snackpot pasta Mac & Cheese 62g

    78g · €35,77/kg
    €2,79
  • Aïki Instant noedels met kippensmaak 80 g

    83g · €21,08/kg
    €1,75
  • Carrefour Companino Vitalive Terrine met Kip 400 g

    460g · €3,15/kg
    €1,45
  • Côte d'Or melkchocolade Reep 188g

    192g · €24,22/kg
    €4,65
  • Carrefour Classic' Fruit'z Zachte Snoepjes 500 g

    520g · €8,56/kg
    €4,45
  • Carrefour Original Brasserie Vol-au-Vent Kip Balletjes & Puree 420 g

    483g · €15,01/kg
    €7,25
  • Carrefour Baby Pants 6 X Large +16 kg 36 Broekjes

    1.41kg · €10,47/kg
    €14,79
  • Céréal Minder Suikers Melkchocolade Praliné 100 g

    106g · €46,70/kg
    €4,95
  • Tahiti 8u Parfum Sandelhout douchegel 315 ml

    380g · €11,03/kg
    €4,19
  • Carrefour Classic' Mousseline Appels 560 g

    830g · €1,63/kg
    €1,35
  • SENSEO Koffie Pads Cappuccino 16 Stuks

    273g · €34,98/kg
    €9,55
  • Carrefour Original Stoemp Wortel met Boter 500 g

    530g · €10,09/kg
    €5,35
  • Soubry Spaghetti fijn 500g

    520g · €3,25/kg
    €1,69
  • Brioche Pasquier Pancakes x10

    363g · €15,01/kg
    €5,45
  • Carrefour Companino Vitalive Terrine met Zalm 100 g

    €0,62
  • Simpl Pads Forte 48 Stuks 334 g

    351g · €18,38/kg
    €6,45
  • Carrefour Classic' Macedoine van Groenten 400 g

    425g · €4,68/kg
    €1,99
  • Haribo Kikkers 250 g

    267g · €11,42/kg
    €3,05
  • LU PiM's koekjes framboos 150g

    €3,49
  • Oatly! The Original Halfvol Haver 1 L

    1.08kg · €3,80/kg
    €4,09
  • Carrefour Original Sprits Melkchocolade 9 Stuks 150 g

    155g · €10,00/kg
    €1,55
  • Del Monte Ananasblokjes op Sap 3 x 230 g

    272g · €22,39/kg
    €6,09
  • Céréal Zonder Suikers Mini Cakes Chocoladevulling 5 x 30 g

    174g · €35,92/kg
    €6,25
  • Carrefour Extra Torselini's met Parmezaan en Knoflook 75 g

    109g · €23,76/kg
    €2,59
  • Carrefour Baby Ultra Dry 5 Junior 11-25 kg Economy Pack x 84 Luiers

    2.55kg · €7,59/kg
    €19,35
  • Carrefour Smeerkaas 8 Stuks 140 g

    164g · €11,28/kg
    €1,85
  • Doritos Flamin Hot Tortilla Chips 160 gr

    1.96kg · €1,78/kg
    €3,49
  • Carrefour Classic' Lapinou Chocoladevulling met Verse Eieren 5 x 28 g

    171g · €12,81/kg
    €2,19
  • Frolic Mini met Vers Gevogelte 800 g

    800g · €8,19/kg
    €6,55
  • NESCAFÉ Dolce Gusto, Koffie Espresso Intenso, 16 capsules, 112 gr

    218g · €36,01/kg
    €7,85
  • Carrefour Selection Grijze Noordzee Garnalen 100 g

    110g · €101,36/kg
    €11,15
  • Duvel Tripel Hop Citra Belgian Ipa Flessen 4 x 330 ml

    630g · €19,35/kg
    €12,19
  • L'OR Koffie Capsules Espresso Caramel 10 Stuks

    77g · €85,06/kg
    €6,55
  • Carrefour Classic' Gekweekte Champignons in Schijfjes 400 g

    400g · €4,88/kg
    €1,95
  • Carrefour Companino Minies Snacks 50 g

    50g · €23,00/kg
    €1,15
  • Simpl Choice Dissolvant voor de Nagels met Glycerine 200 ml

    197g · €7,87/kg
    €1,55
  • Granenrepen met Melkchocolade 8 x 25 g

    231g · €8,87/kg
    €2,05
  • Westmalle Trappist Dubbel Fles 33 cl

    330g · €4,79/kg
    €1,58
  • Carrefour Classic' Chocolade Melk 200 g

    213g · €11,03/kg
    €2,35
  • Westmalle Trappist Dubbel Flessen 4 x 33 cl

    330g · €19,06/kg
    €6,29
  • Duvel Tripel Hop Citra Bier Fles 330 ml

    630g · €4,84/kg
    €3,05
  • Leerdammer Caractère Kaas 6 Plakken 150 g

    161g · €35,34/kg
    €5,69
  • Carrefour Companino Vitalive Adult 2 kg

    2kg · €2,78/kg
    €5,55
  • Carrefour Extra Koffiebonen Espresso 1 kg

    1.04kg · €15,72/kg
    €16,35
  • Simpl Terrine met Rund 100 g

    106g · €3,58/kg
    €0,38
  • Carrefour Extra Gemalen Koffie Dessert 500 g

    500g · €16,58/kg
    €8,29
  • Carrefour Soft Coenzyme Q10 Dagcrème Anti-Rimpel 50 ml

    129g · €34,50/kg
    €4,45
  • Carrefour The Market Gedroogd en Ontpitte Deglet Nour Dadels 250 g

    250g · €15,00/kg
    €3,75
  • Galak Popri Witte Chocolade met Krokante Rijst 4 x 40 g

    175g · €32,86/kg
    €5,75
  • Haribo Tongue F!ZZ 185 g

    202g · €23,22/kg
    €4,69
  • Carrefour Companino Vitalive Original Selection Saus 12 x 100 g

    1.2kg · €5,54/kg
    €6,65
  • Nectar of Bio Micellair Water Mild 400 ml

    440g · €10,57/kg
    €4,65
  • Carrefour Companino Expert Mini <10 kg Adult 1.5 kg

    1.53kg · €3,64/kg
    €5,55
  • Carrefour Soft Pleisters Universeel 10 Stuks

    19g · €146,84/kg
    €2,79
  • Carrefour Classic' English Breakfast Zwarte Thee 25 x 2 g

    60g · €32,50/kg
    €1,95
  • Maredsous Belgisch Abdijbier Tripel 10° Fles 330 ml

    630g · €4,84/kg
    €3,05
  • Iglo Witloofgratin met aardappelpuree 1 portie 450 g

    €9,85
  • Ben's Original Volwaardige Rijst 4 x 125 g

    520g · €8,63/kg
    €4,49
  • Vicks Bonbons Ademvrij VapoPlus Eucalyptus 72 g

    85g · €37,06/kg
    €3,15
  • Lutti Bestfizz 350 g

    350g · €16,71/kg
    €5,85
  • Maredsous Belgisch Abdijbier Blond 4 x 330 ml

    630g · €15,32/kg
    €9,65
  • Maredsous Belgisch Abdijbier Blond 6° Fles 330 ml

    630g · €3,84/kg
    €2,42
  • Carrefour Classic' Crok Vanillesmaak 300 g

    315g · €6,19/kg
    €1,95
  • Carrefour Original Wafels met Vanillesmaak met Cacaofantasie 5 x 75 g

    375g · €10,53/kg
    €3,95
  • M&M's Peanut Pouch 250g

    255g · €23,88/kg
    €6,09
  • Dove Advanced Care Original 150ml

    126g · €51,98/kg
    €6,55
  • Carrefour Extra Boterbereiding Knoflook & Fijne Kruiden 125 g

    128g · €28,52/kg
    €3,65
  • Delacre Gâteau Chocolade 200 g

    333g · €13,66/kg
    €4,55
  • Leffe Belgisch Abdijbier Blond Blikken 6 x 33 cl

    365g · €35,48/kg
    €12,95
  • SENSEO Koffie Pads Composteerbaar** Extra Strong 36 Stuks

    268g · €29,81/kg
    €7,99
  • Délio Scampi Look 180 g

    186g · €49,73/kg
    €9,25
  • Gourmet Mon Petit Kattenvoeding Rund, Kalf, Lam in Saus 6x50g

    331g · €16,47/kg
    €5,45
  • Carrefour The Market Brie Kaas 210 g

    220g · €13,64/kg
    €3,00
  • Danone Skyr Romig Aardbei - Eiwitrijk - Gepasteuriseerd - 0% Vet - 2x145 g

    306g · €12,06/kg
    €3,69
  • Carrefour Classic' Gerookt Spek Dikke Sneden 300 g

    310g · €28,03/kg
    €8,69
  • Carrefour Classic' Boerenpaté met Groene Peper 150 g

    161g · €17,08/kg
    €2,75
  • Hydraterende Bodymilk Alle Huidtypes 500 ml

    539g · €6,77/kg
    €3,65
  • Carlsberg Fles 250 ml

    490g · €3,76/kg
    €1,84
  • Carlsberg Flessen 4 x 250 ml

    490g · €15,00/kg
    €7,35
  • Céréal Zonder Suikers Pure Chocoladereep 42 g

    45g · €61,11/kg
    €2,75
  • Bonner Rozijnen Naturel 200 g

    219g · €14,84/kg
    €3,25
  • Danone Drinkyoghurt – 25g Proteïnen – Mangosmaak – 300g

    320g · €12,78/kg
    €4,09
  • DANONE 15g Proteïnen Yoghurt – Aardbei Smaak – Gepasteuriseerd – 0% Vet – 200g

    340g · €12,79/kg
    €4,35
  • De Cecco Gnocchi n°46 Deegwaren van Griesmeel van Harde Tarwe 500 g

    515g · €5,92/kg
    €3,05
  • Reflets de France Zandkoekjes Normands 12 Koeken 175 g

    175g · €20,86/kg
    €3,65
  • Catisfactions met Zalige Zalmsmaak 60 g

    60g · €45,83/kg
    €2,75
  • Bonduelle groenteconserven Rode kidneybonen 310g blik

    370g · €8,51/kg
    €3,15
  • De Cecco Tagliatelle N°203 Deegwaren 500 g

    568g · €8,89/kg
    €5,05
  • Simpl Mokka Gemalen Koffie 500 g

    518g · €10,14/kg
    €5,25
  • Mora Carrero® Originals 4 x 100 g

    431g · €18,31/kg
    €7,89
  • Fruitb Forest 5 x 3 Stuks 218 g

    230g · €15,61/kg
    €3,59
  • Devos Lemmens Mayo met Eieren 550 ml

    €6,09
  • Carrefour Pick N' Choc Pinda Melkchocolade 250 g

    254g · €13,19/kg
    €3,35
  • Nissin Soba Noedels Chili 92g

    121g · €30,50/kg
    €3,69
  • Nissin Noedels Soba Bag Teriyaki 110g

    114g · €20,96/kg
    €2,39
  • Boursin Verse roomkaas Peper 150 g

    150g · €38,33/kg
    €5,75
  • Mars Melk chocolade caramel repen 7-pack

    315g · €17,30/kg
    €5,45
  • Barilla Pasta Lasagne all'Uovo Collezione 500g

    526g · €13,48/kg
    €7,09
  • Carrefour Sensation Cheezy Salsa 300 g

    315g · €8,86/kg
    €2,79
  • Carrefour Worsten Wiener 6 Stuks 345 g

    €3,05
  • LU Grany Zachte Koeken Granen Chocolade 192g

    192g · €27,86/kg
    €5,35
  • Baileys The Original Irish Cream Likeur 70 cl

    1.27kg · €15,43/kg
    €19,59
  • Pasta Saus 1000 g

    1.37kg · €1,52/kg
    €2,09
  • Raffaello 150 g

    183g · €37,98/kg
    €6,95
  • Devos Lemmens Tartare 300 ml

    €2,85
  • Chocomel Less Sugar cacaodrank 1L

    1.08kg · €3,01/kg
    €3,25
  • Hoegaarden Rosée Witbier met Frambozen Flessen 6 x 25 cl

    520g · €19,98/kg
    €10,39
  • Haribo Tagada 200 g

    220g · €14,77/kg
    €3,25
  • Hoegaarden Rosée Witbier met Frambozen Fles 25 cl

    520g · €3,35/kg
    €1,74
  • zwan Italiaanse Schotel 425 g

    475g · €13,45/kg
    €6,39
  • Milka Tender Moo Cakejes 140g

    163g · €27,55/kg
    €4,49
  • Carrefour Bon Appétit! Salad Kip, Bacon & Yoghurtdressing 400 g

    434g · €11,52/kg
    €5,00
  • Carrefour Classic' Crok Chocoladesmaak 300 g

    315g · €6,19/kg
    €1,95
  • Haribo Pasta Frutta F!ZZ 200 g

    €4,09
  • Carrefour Diepvrieszakjes 3L 50 Zakken

    225g · €11,51/kg
    €2,59
  • Desperados Fles 33cl

    610g · €3,77/kg
    €2,30
  • Carrefour Sensation Dip Piquillo Paprika 175 g

    188g · €15,96/kg
    €3,00
  • Harrys Pinsa 230 g

    254g · €21,46/kg
    €5,45
  • Cécémel Chocolademelk 300 ml

    335g · €6,12/kg
    €2,05
  • Chocomel De Enige Echte chocolademelk 4x300ml

    335g · €24,45/kg
    €8,19
  • Carrefour Extra Toast Crock' Volkoren Granen 2 x 125 g

    310g · €6,10/kg
    €1,89
  • Carrefour Sensation Mini's Parmigiano Reggiano 100 g

    110g · €33,18/kg
    €3,65
  • Alpro Plantaardig Smeerbaar 250 g

    260g · €8,69/kg
    €2,26
  • Gordon Finest Platinum Blik 50 cl

    526g · €8,46/kg
    €4,45
  • Tena Discreet Maxi Night 6 Nachtverbanden

    260g · €15,73/kg
    €4,09
  • Côté d'Or Chocolade Mignonnette Noir de Noir 240g

    €6,65
  • Céréal Zonder Suikers Mini Cakes Stukjes Chocolade 7 x 28 g

    207g · €34,06/kg
    €7,05
  • Desperados Original Bier Gearomatiseerd met Aguardiente 6 x 330 ml

    610g · €22,54/kg
    €13,75
  • Haribo Happy Cherries FIZZ 200 g

    230g · €20,22/kg
    €4,65
  • Carrefour Classic' Paprika Zacht 45 g

    50g · €25,00/kg
    €1,25
  • Carrefour Bio Geraspte Franse Emmentaler met Rauwe Melk 100 g

    109g · €21,56/kg
    €2,35
  • Hoegaarden 0,0 Blik 0,33l

    370g · €5,41/kg
    €2,00
  • Rians Le Roulé Garlic & Herbs Kaasspecialiteit 150 g

    158g · €20,82/kg
    €3,29
  • Hoegaarden Rosée 0.0% Alc Witbier Blik 33 cl

    370g · €5,54/kg
    €2,05
  • De Belgen Truffels met Belgische Chocolade 150 g

    190g · €29,21/kg
    €5,55
  • Perfect Fit Senior 7+ Rijk aan Kip 750 g Droogvoer Katten

    750g · €10,52/kg
    €7,89
  • Carrefour Aluminiumfolie Stevig 30 m

    308g · €15,75/kg
    €4,85
  • Jupiler Belgische Pils Fles 33 cl

    €1,10
  • Planta 250g | Smeren | Plantaardig

    264g · €11,14/kg
    €2,94
  • Negroni Guanciale Blokjes 2 x 60 g

    150g · €38,20/kg
    €5,73
  • Kip champignons

    250g · €27,56/kg
    €6,89
  • Jacqmotte Koffie Gemalen Dessert Delice 250g

    257g · €34,44/kg
    €8,85
  • Hondenvoeding Perfect Fit Dog Adult Kip 1.4 kg (<10 kg)

    1.4kg · €7,82/kg
    €10,95
  • Carrefour Bio Rijstwafels Pure Chocolade 100 g

    105g · €21,43/kg
    €2,25
  • Aïki XL Size Noodles Curry 82.5 g

    103g · €28,64/kg
    €2,95
  • Côte d'Or Mignonnette Chocolaatjes Melk 240g

    321g · €16,98/kg
    €5,45
  • LUTTI CANDYLACE AARDBEI 200G

    222g · €19,59/kg
    €4,35
  • Tena Discreet Extra Plus 8 Verbanden+

    290g · €22,59/kg
    €6,55
  • Milka Cake & Choc Chocolade Cakes 175 g

    216g · €16,16/kg
    €3,49
  • Carrefour Classic' Mimolette Sneetjes 200 g

    227g · €20,93/kg
    €4,75
  • Carrefour Original Cake 4/4 met Boter 250 g

    271g · €12,73/kg
    €3,45
  • LU Prince MiniStars koekjes melkchocolade 187g

    195g · €17,90/kg
    €3,49
  • Boursin Verse roomkaas Knoflook & Fijne Kruiden 150 g

    150g · €17,47/kg
    €2,62
  • Smerkaas Mix 8 porties

    140g · €43,21/kg
    €6,05
  • Carrefour Sensation Mini Cookies met Stukjes Chocolade 4 x 40 g

    202g · €13,81/kg
    €2,79
  • Hoegaarden Rosée 0.0% Alc Witbier Blikken 6 x 33 cl

    370g · €33,22/kg
    €12,29
  • Carrefour Classic' Duo P'tit Déj met Yoghurt 10 Stuks 253 g

    283g · €14,66/kg
    €4,15
  • SOUBRY ; Penne Rigate 375g

    397g · €5,16/kg
    €2,05
  • Whiskas Mix Menu in Gelei 1+ 12 x 85 g

    1.02kg · €9,01/kg
    €9,19
  • Heinz Classic barbecue sauce 400ml

    520g · €10,29/kg
    €5,35
  • Carrefour Classic' Nic Nac Koekjes 800 g

    809g · €3,57/kg
    €2,89
  • Galbani Gorgonzola D.O.P. Piccante 170 g

    187g · €26,47/kg
    €4,95
  • NESCAFÉ Dolce Gusto, Koffie Lungo Intenso, 16 capsules, 144 gr

    234g · €34,15/kg
    €7,99
  • Parmareggio Pétales de Parmigiano Reggiano 80 g

    89g · €94,27/kg
    €8,39
  • Carrefour Extra Sperziebonen Extra Fijn 660 g

    720g · €4,65/kg
    €3,35
  • Carrefour Sensation Kip Tikka Masala Rijst op Indische Wijze 450 g

    511g · €17,51/kg
    €8,95
  • Milka Choco Brownie 6 Stuks 150 g

    175g · €26,00/kg
    €4,55
  • DOUWE EGBERTS Koffie Capsules Moka Royal Lungo Intensiteit 08 Nespresso®* Compatibel 20 stuks

    149g · €50,00/kg
    €7,45
  • Carrefour Extra Lasagne Verde 400 g

    441g · €7,60/kg
    €3,35
  • Carrefour Companino Vitalive in Saus met Kip 400 g

    400g · €3,13/kg
    €1,25
  • Carrefour Geitenkaas Bieslook 150 g

    165g · €20,91/kg
    €3,45
  • Heinz Tomato ketchup 220ml

    283g · €9,36/kg
    €2,65
  • Carrefour Bio Abdijkaas 6 Sneden 200 g

    216g · €25,23/kg
    €5,45
  • Kiri Dippi 5 x 35 g

    235g · €17,40/kg
    €4,09
  • Piedboeuf Extra Pils Bier 4.5% Alc 33 cl blik

    380g · €2,55/kg
    €0,97
  • CARAMBAR FRUITS 320G

    338g · €19,38/kg
    €6,55
  • Carrefour Baby Babydoekjes met Aloë Vera 72 Stuks

    398g · €9,17/kg
    €3,65
  • Simpl Melkchocolade met Stukjes Hazelnoot 2 x 200 g

    440g · €10,66/kg
    €4,69
  • Simpl Expresso Capsules N°7 10 Capsules 50 g

    75g · €23,33/kg
    €1,75
  • Carrefour Baby Sensitive 72 Stuks

    378g · €5,00/kg
    €1,89
  • Reflets de France Lunettes de Romans Pure Boter 350 g

    350g · €13,57/kg
    €4,75
  • Bonner Pruimen Ontpit 200 g

    221g · €24,66/kg
    €5,45
  • Forteni Bianco Vermouth 1 L

    1.5kg · €4,33/kg
    €6,49
  • Carrefour Baby Ultra Dry Luiers 5 12-20 kg 39 Stuks

    1.21kg · €8,46/kg
    €10,25
  • Carrefour Gentse Preskop 150 g

    169g · €18,28/kg
    €3,09
  • Friskies Kattenvoeding Adult Brokjes met Rund, Kip en Groenten 4x3kg

    3.1kg · €5,61/kg
    €17,39
  • Panzani Spaghetti 500 g

    504g · €3,75/kg
    €1,89
  • LU Grany Koeken Granen 171g

    200g · €29,95/kg
    €5,99
  • Kinder Happy Hippo Biscuit Cacao 5 x 20.7 g

    134g · €30,52/kg
    €4,09
  • Carrefour Classic' Augurken Zoetzuur 680 g

    720g · €4,01/kg
    €2,89
  • Carrefour Original het Brood met Rogge 8 Stuks 500 g

    539g · €6,40/kg
    €3,45
  • Schär Gluten Free Mini Baguette 2 x 75 g

    162g · €22,16/kg
    €3,59
  • Carrefour Original Galetten Natuur 6 x 2 Stuks 330 g

    359g · €10,28/kg
    €3,69
  • Carrefour Original Braadworst Braadjus & Wortelstoemp 450 g

    513g · €18,42/kg
    €9,45
  • Carrefour Baby Fresh Doekjes met Aloë Vera Duo Pack 2 x 72 Stuks

    398g · €9,17/kg
    €3,65
  • Carrefour Extra Roquefort BOB 100 g

    113g · €18,50/kg
    €2,09
  • La Laitière Pudding Vanille van Madagascar 4 x 115 g

    494g · €11,03/kg
    €5,45
  • Specialiteit met verse kaas natuur 150g

    164g · €33,84/kg
    €5,55
  • Carrefour The Market Traiteur Gourmet Chipolata 450 g

    482g · €16,60/kg
    €8,00
  • Bella Riviera Lasagne Bolognese 1 kg

    1.03kg · €4,20/kg
    €4,35
  • Carrefour Voorgebakken Ciabatta 250 g

    261g · €10,69/kg
    €2,79
  • Mars Minis chocolade repen uitdeelzak 275g

    283g · €20,32/kg
    €5,75
  • Felix Kattenvoeding Sensations Sauces Countryside Selectie in Saus 12x85g

    1.16kg · €8,78/kg
    €10,19
  • Carrefour Classic' Maxi Sneden Natuur 14 Stuks 550 g

    556g · €5,49/kg
    €3,05
  • Carrefour The Market Zwarte Pens 0.280 kg

    280g · €10,71/kg
    €3,00
  • Nãkd Fruit- & Notenreep Blueberry Muffin 4 x 35 g

    166g · €28,01/kg
    €4,65
  • Carrefour Geroosterde Broodjes met Volkorenmeel 225 g

    286g · €8,22/kg
    €2,35
  • Côte d'Or ZERO Pure Chocolade Reep 200g

    204g · €29,36/kg
    €5,99
  • Zuivelhoeve Boer'n Duo Vla Vanille-Chocolade 200 g

    209g · €10,33/kg
    €2,16
  • Herta Knacki Original 4 Stuks 140 g

    144g · €18,61/kg
    €2,68
  • Sheba Soup met Kip 4 x 40 g

    160g · €36,81/kg
    €5,89
  • Carrefour Extra Pralines Assortiment 20 Stuks 250 g

    300g · €29,50/kg
    €8,85
  • Sheba Délicatesses in Gelei Mix Selectie 4 x 85 g Kattenvoer

    340g · €15,74/kg
    €5,35
  • B&C Biscuits & Cookies Fruit Cake Abrikoos 4 Stuks 200 g

    211g · €8,48/kg
    €1,79
  • NESCAFÉ Dolce Gusto, Ricoré Latte, 16 capsules, 168 gr

    251g · €33,03/kg
    €8,29
  • Carrefour Classic' Emmental Geraspt Smeuïg Maxi Format 500 g

    511g · €14,19/kg
    €7,25
  • Tripel Karmeliet Bier van 't Vat Blik 50 cl

    542g · €6,99/kg
    €3,79
  • Monster Energy Juice Rio Punch Blik 0.5L 24x

    518g · €112,14/kg
    €58,09
  • Desperados Bier Aguardiente 5.9% ALC 4x50cl Blik

    520g · €23,44/kg
    €12,19
  • Galbani Ricotta Cremosa 250 g

    250g · €10,92/kg
    €2,73
  • Devos Lemmens Mayonaise met Eieren 550 ml

    €3,05
  • Pur Natur Bio Yoghurt Abrikoos 150 g

    251g · €11,27/kg
    €2,83
  • Chaumes Le Fondant Authentique 150 g

    125g · €49,20/kg
    €6,15
  • Sacla' Pesto alla Genovese 190 g

    370g · €15,81/kg
    €5,85
  • Doritos Naturel Tortilla Nacho Chips 185 gr

    195g · €12,26/kg
    €2,39
  • DANIO Specialiteit Verse Kaas Stracciatella Snack 165g

    170g · €13,00/kg
    €2,21
  • Délio Garnaalsalade 180 g

    186g · €34,35/kg
    €6,39
  • Carrefour The Market Traiteur World Peking Kip 350 g

    425g · €12,94/kg
    €5,50
  • Carrefour Companino Vitalive Terrine voor Katten met Rund 100 g

    105g · €6,00/kg
    €0,63
  • ACTIVIA Fibre Mix & Go Maïs en Tarwevlokken - Met Vezels - 165g

    178g · €12,36/kg
    €2,20
  • Carrefour Bio Fusilli Volkoren Tarwe 500 g

    505g · €2,75/kg
    €1,39
  • Carrefour Classic Burger Maxi Natuur 4 Stuks 330 g

    330g · €6,94/kg
    €2,29
  • Carrefour Bio Tortilla Chips 125 g

    130g · €12,69/kg
    €1,65
  • Carrefour Sensation Apero Time Gouda Salami Mosterd, Selderijzout 325g

    463g · €11,88/kg
    €5,50
  • Carrefour Companino Vitalive in Gelei met Rund 400 g

    €1,25
  • Bolognaise Saus 1000 g

    1.37kg · €1,93/kg
    €2,65
  • Carrefour Voorgebakken Broodjes 4 Stuks 300 g

    313g · €4,31/kg
    €1,35
  • Koenigsbier Blond Bier Blik 33 cl

    350g · €1,63/kg
    €0,57
  • Carrefour Classic' Mascarpone 250 g

    271g · €9,78/kg
    €2,65
  • Limoncello Dicapri 70cl

    1.26kg · €22,29/kg
    €28,09
  • Carrefour Edam 200 g

    215g · €20,88/kg
    €4,49
  • Bonne Maman la Madeleine pur Beurre 7 Zakjes 175 g

    183g · €32,51/kg
    €5,95
  • Hak Witte Bonen 360 g

    €3,65
  • Zuivelhoeve BOER'N VLA® Vanille 200 g

    209g · €10,53/kg
    €2,20
  • Carrefour Classic' Pancetta Fijne Sneden 100 g

    110g · €25,91/kg
    €2,85
  • Carrefour The Market Boerenpaté 150 g

    161g · €18,57/kg
    €2,99
  • Simpl Génoises Sinaasappelsmaak 2 x 150 g

    331g · €5,89/kg
    €1,95
  • Carrefour The Market Noordzee Gekookt & Gepeld Grijze Garnalen 125 g

    125g · €82,80/kg
    €10,35
  • Suntat Gevulde wijnbladeren met rijst 400g

    470g · €8,19/kg
    €3,85
  • Carrefour Macaroni met Ham & Kaas 1 kg

    1.05kg · €7,90/kg
    €8,29
  • Carrefour Classic' Veggy Tut' Acid 150 g

    153g · €14,71/kg
    €2,25
  • Devos Lemmens Mayonaise met Citroen 550 ml

    €3,05
  • Carrefour Original Galetten 16 Stuks 400 g

    435g · €19,06/kg
    €8,29
  • Carrefour Original Brasserie Balletjes op Luikse Wijze met Puree 470 g

    533g · €14,92/kg
    €7,95
  • Carrefour Classic' Paardenvlees Gerookt 150 g

    164g · €44,21/kg
    €7,25
  • Come a Casa Lasagne Bolognese 400 g

    400g · €13,63/kg
    €5,45
  • Charles Liégeois Gemalen Koffie Magnifico 250 g

    258g · €30,04/kg
    €7,75
  • Carrefour Extra Cookies Hazelnootvulling & Chocolade 8 Stuks 200 g

    200g · €9,75/kg
    €1,95
  • Carrefour Companino Vitalive Junior 400 g

    431g · €4,52/kg
    €1,95
  • Carrefour The Market Traiteur Trattoria Linguine Carbonara 400 g

    425g · €14,12/kg
    €6,00
  • Leffe Belgisch Abdijbier Blond Blik 33 cl

    365g · €5,92/kg
    €2,16
  • Desparados Original Bier Gearomatiseerd met Tequila 50 cl

    520g · €5,87/kg
    €3,05
  • La Laitière Mousse met Belgische Chocolade 4 x 61 g

    250g · €13,00/kg
    €3,25
  • Aquarius Orange 500 ml

    560g · €4,61/kg
    €2,58
  • Carrefour Plantaardig Product Bakken & Braden 1 kg

    1.01kg · €4,10/kg
    €4,15
  • Danone Drinkyoghurt – 25g Proteïnen – Smaak Vanille‑Koekje – 300g

    320g · €12,78/kg
    €4,09
  • Carrefour Classic' Schorseneren 660 g

    680g · €5,66/kg
    €3,85
  • Lotus Mini Suzy Luikse Wafels Chocolade 9 x 1 Stuks 292 g

    312g · €12,47/kg
    €3,89
  • Carrefour Classic' La Brique Smeuïg 200 g

    221g · €17,87/kg
    €3,95
  • Siggi's Skyr Myrtille 2X140G

    305g · €13,28/kg
    €4,05
  • Galbani Gorgonzola D.O.P. Cremoso 170 g

    187g · €26,47/kg
    €4,95
  • Carrefour Sensation Aioli 175 g

    190g · €13,16/kg
    €2,50
  • NESCAFÉ Dolce Gusto, Café Cortado Espresso, 16 capsules, 101 gr

    190g · €43,11/kg
    €8,19
  • Oreo Koekjes Golden 154g

    156g · €12,12/kg
    €1,89
  • Bifi The Original Roll 45 g

    48g · €45,83/kg
    €2,20
  • Brugge Jong Sneden 170 g

    184g · €27,99/kg
    €5,15
  • Lotus Madeleine 16x25g

    451g · €9,65/kg
    €4,35
  • Brugge Jong Kaas 150 g

    180g · €32,72/kg
    €5,89
  • Solo Bakken en Braden 500g | Vlootje

    524g · €9,14/kg
    €4,79
  • LU Heudebert Toast Naturel 300g

    300g · €9,17/kg
    €2,75
  • Carrefour Classic' Pointe de Brie Smeuïg 200 g

    200g · €13,25/kg
    €2,65
  • Carrefour Sensation Apero Time Mezze 370 g

    420g · €10,71/kg
    €4,50
  • Fruitb Apple 5 x 3 Stuks 218 g

    230g · €15,43/kg
    €3,55
  • Jack Daniel's Tennessee Honey 70 cl

    1.16kg · €41,54/kg
    €48,19
  • Carrefour Bio Volle Yoghurt Aardbei 150 g

    155g · €8,06/kg
    €1,25
  • Simpl Deegwaren 500 g

    500g · €1,18/kg
    €0,59
  • Carrefour Original Brasserie Witloofgratin met Ham met Puree 510 g

    573g · €14,47/kg
    €8,29
  • Carrefour Classic' Speciaal Kruim Natuur 21 Stuks 500 g

    506g · €6,82/kg
    €3,45
  • ACTIVIA Rood Fruit Granen Yoghurt - Probiotica en Vezels - 4x125g

    530g · €7,53/kg
    €3,99
  • Psychik Energiedrank Mangosmaak 50 cl

    515g · €2,43/kg
    €1,25
  • Kwaliteitsketen Carrefour Gekookte Beenham Varken van Weleer 160 g

    179g · €32,68/kg
    €5,85
  • Côte d'Or melkchocolade Tablet 150g

    €3,99
  • Jules Destrooper Natuurboterwafels Original 175 g

    260g · €18,81/kg
    €4,89
  • OIKOS Griekse Yoghurt Aardbei – Gepasteuriseerd – 4x115g

    510g · €7,75/kg
    €3,95
  • Carrefour Companino Vitalive Terrine met Lam 400 g

    €1,35
  • Carrefour Classic' Rode Kool met Appelen 680 g

    1.02kg · €1,65/kg
    €1,69
  • Carrefour Classic' Yoghurt Smaak Grenadine Gearomatiseerd 4 x 125 g

    810g · €2,70/kg
    €2,19
  • Carrefour Geitenkaas 150 g

    158g · €13,86/kg
    €2,19
  • Carrefour The Market Traiteur World Paëlla Kip en Zeevruchten 450 g

    474g · €14,77/kg
    €7,00
  • Carrefour Classic' Doperwten & Wortelen Extra Fijn 660 g

    1.02kg · €1,84/kg
    €1,89
  • Carrefour Crispy Bacon 80 g

    91g · €45,60/kg
    €4,15
  • Carrefour Sensation Melkspecialiteit High Protein Vanille 4 x 120 g

    513g · €7,78/kg
    €3,99
  • LU Cracotte Toast Original Tarwe 250g

    350g · €10,54/kg
    €3,69
  • Carrefour The Market Gesneden Gebraden Kipfilet Geroosterde 150 g

    150g · €26,67/kg
    €4,00
  • Haribo Happy Cherries 185 g

    205g · €10,98/kg
    €2,25
  • Balade So Light Boterspecialiteit Zeezout 250 g

    280g · €21,75/kg
    €6,09
  • Carrefour Original Roombotercakejes Carrés Vanillesmaak 6 Stuks 240 g

    261g · €15,29/kg
    €3,99
  • LU Cent Wafers Chocolade Wafels Koeken 225g

    €3,55
  • Balade Echte Boter Halfvol Ongezouten 250 g

    270g · €17,22/kg
    €4,65
  • Carrefour Extra Salade Kip Hawaï 200 g

    214g · €14,72/kg
    €3,15
  • LU PiM's koekjes sinaasappel 150g

    165g · €17,52/kg
    €2,89
  • Carrefour Extra Кір Andalouse 200 g

    210g · €15,00/kg
    €3,15
  • Materne Belgische Appelen Compote met Stukken 375 g

    €1,89
  • Materne Belgische Appelen Mousseline 600 g

    €2,65
  • OIKOS Griekse Yoghurt Perzik – Gepasteuriseerd – 4x115g

    510g · €10,69/kg
    €5,45
  • Carrefour Shiny Acid 250 g

    254g · €6,89/kg
    €1,75
  • Carrefour Sensation Caffe Latte Macchiato met Room 330 ml

    363g · €4,66/kg
    €1,69
  • Simpl Fusilli 500 g

    500g · €1,46/kg
    €0,73
  • Jupiler Belgische Pils Bier Blikken 50 cl

    528g · €3,48/kg
    €1,84
  • Simpl Macaroni 500 g

    500g · €1,46/kg
    €0,73
  • Carrefour Extra Grana Padano 100 g

    105g · €26,57/kg
    €2,79
  • Carrefour Classic' No Lactose ! Melk 1.2% V.G. 1 l

    1.06kg · €1,59/kg
    €1,69
  • Carrefour Original Pannenkoeken 11 Stuks 600 g

    600g · €6,05/kg
    €3,63
  • Carrefour Smeerbaar Omega 3 250 g

    262g · €4,01/kg
    €1,05
  • Jupiler Belgische Pils Bier Blikken 8 x 50 cl

    528g · €27,82/kg
    €14,69
  • Carrefour Classic' Gezouten Spekblokjes- 25% Zout 2 x 100 g

    215g · €16,51/kg
    €3,55
  • Carrefour Sensation Kefir Gefermenteerde Halfvolle Melk 500 ml

    538g · €2,88/kg
    €1,55
  • Carrefour Classic' Mascarpone Roomkaas 500 g

    528g · €7,86/kg
    €4,15
  • Herta Spekreepjes Natuur 2 x 100 g

    222g · €16,62/kg
    €3,69
  • Simpl Spekreepjes Natuur 200 g

    210g · €9,29/kg
    €1,95
  • Carrefour Sensation Wraps Volkoren Tarwe 6 Stuks 370 g

    383g · €5,20/kg
    €1,99
  • Carrefour Sensation Tortilla Chips Natuur 200 g

    205g · €5,61/kg
    €1,15
  • Carrefour Macaroni Gratin 400 g

    424g · €6,01/kg
    €2,55
  • Carrefour Sensation Skyr Vanille 0% V.G. 150 g

    159g · €9,75/kg
    €1,55
  • Herta Knacki Original Gerookt 10 Stuks 350g

    400g · €9,98/kg
    €3,99
  • Öing Halfvolle Kefir 500 g

    515g · €3,17/kg
    €1,63
  • Simpl Serranoham 100 g

    116g · €20,60/kg
    €2,39
  • Fama 500 g

    506g · €5,71/kg
    €2,89
  • Carrefour Grizzly' Acid 250 g

    250g · €7,00/kg
    €1,75
  • Duvel Belgian Golden Ale Fles 330 ml

    540g · €3,70/kg
    €2,00
  • Jacquet Natuur 24 Sneden 450 g

    460g · €10,41/kg
    €4,79
  • Carrefour Maasdam 9 Sneetjes 200 g

    225g · €15,33/kg
    €3,45
  • Carrefour Classic′ Vanillesmaak Dessert 4 x 125 g

    525g · €2,76/kg
    €1,45
  • Nivea Creme 75 ml

    85g · €54,00/kg
    €4,59
  • Yoplait Perle de Lait Kokos 4x125g

    534g · €9,83/kg
    €5,25
  • Ardense Roomboter Ongezouten 250 g AOP

    250g · €20,60/kg
    €5,15
  • Carrefour The Market Traiteur Trattoria Orecchiete 400 g

    446g · €17,24/kg
    €7,69
  • Galbani Mozzarella 125 g

    83g · €22,65/kg
    €1,88
  • Gordon Xmas The Original 3 + 1 Gratis Flessen 4 x 33 cl

    580g · €13,88/kg
    €8,05
  • Gordon Xmas 1x33cl

    580g · €4,64/kg
    €2,69
  • Carrefour Bio Pannenkoeken 6 Stuks 330 g

    350g · €7,11/kg
    €2,49
  • ACTIMEL Drinkyoghurt Aardbei 0% Vet – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 8x100g

    880g · €7,72/kg
    €6,79
  • Carrefour Bon Appétit! Salad Grijze Garnalen 277 g

    318g · €18,87/kg
    €6,00
  • Carrefour Original Abdijkaas 6 Sneden 200 g

    217g · €20,23/kg
    €4,39
  • Carrefour Tonijnsalade & Perziken, Aardappelen, Rauwkost & Saus 375 g

    410g · €13,41/kg
    €5,50
  • Carrefour Sensation Caffe Latte Macchiato Karamelsmaak 330 ml

    363g · €4,66/kg
    €1,69
  • Carrefour The Market Traiteur Gourmet Vol-au-Vent 600 g

    636g · €11,01/kg
    €7,00
  • Carrefour Extra Кір Curry 200 g

    210g · €15,00/kg
    €3,15
  • Carrefour Sensation Apero Time Gouda Belegen 130 g

    210g · €14,29/kg
    €3,00
  • Effi Light 500g | Om te smeren

    524g · €8,57/kg
    €4,49
  • Carrefour Extra Salade Gerookte Forel 120 g

    132g · €31,44/kg
    €4,15
  • Carrefour Sensation Smaak Vanille 180 g

    188g · €4,52/kg
    €0,85
  • Toastbrood Natuur Extra Zacht Zonder Toegevoegde Suikers 500 g HARRYS

    506g · €7,21/kg
    €3,65
  • Carrefour Classic' Kalkoenfilet 150 g

    161g · €24,53/kg
    €3,95
  • Carrefour Sensation Stracciatella 180 g

    188g · €4,52/kg
    €0,85
  • Monster Energy Pipeline Punch Drink 4 x 500 ml

    540g · €17,94/kg
    €9,69
  • Carrefour Sensation Aardbei 180 g

    188g · €4,52/kg
    €0,85
  • Carrefour Classic' Gerookte Baconreepjes 2 x 100 g

    210g · €19,00/kg
    €3,99
  • Parmigiano Reggiano DOP Râpé 90 g

    102g · €37,75/kg
    €3,85
  • Duvel Original Speciaalbier 6X33cl

    540g · €22,20/kg
    €11,99
  • Emmi CAFFÉ LATTE Macch 370ml

    386g · €10,60/kg
    €4,09
  • OIKOS Griekse Yoghurt Passievrucht – Gepasteuriseerd – 4x115g

    510g · €10,69/kg
    €5,45
  • Carrefour Classic' Petit Beurre Original 2 x 12 Stuks 200 g

    215g · €6,74/kg
    €1,45
  • Jupiler Belgische Pils Bier Blik 33 cl

    380g · €4,74/kg
    €1,80
  • Monster Energy Ultra Drink 500 ml

    519g · €4,68/kg
    €2,43
  • Jupiler Belgische Pils Bier Blikken 6 x 33 cl

    380g · €28,39/kg
    €10,79
  • Carrefour Mozzarella di Bufala Campana BOB 125 g

    210g · €10,90/kg
    €2,29
  • Leerdammer Original Mild & Nootachtig 8 Sneetjes 180g

    195g · €20,26/kg
    €3,95
  • Judas Premium Strong Blond Bier Blik 500 ml

    520g · €2,21/kg
    €1,15
  • Carrefour Toastbrood Extra Zacht Natuur 24 Sneetjes 500 g

    500g · €5,18/kg
    €2,59
  • Pié d'Angloys Romig met Karakter 200 g

    218g · €33,26/kg
    €7,25
  • Carrefour Classic' Gekookte Ham 10 Sneden 375 g

    358g · €19,69/kg
    €7,05
  • Simpl Borrelballetjes Natuur 400 g

    414g · €6,98/kg
    €2,89
  • Danone Skyr Vanillesmaak 270 g

    292g · €10,45/kg
    €3,05
  • Carrefour Traiteur Gourmet The Market Kaasrollen 320 g

    357g · €16,81/kg
    €6,00
  • Carlsbourg Gekarnde Boter Ongezouten 250 g

    250g · €23,00/kg
    €5,75
  • Friskies Kattenvoeding Adult Brokjes met Konijn Kip en Groenten 1.5kg

    1.5kg · €5,17/kg
    €7,75
  • Luxlait Huttenkaas met Gepasteuriseerde Melk 450 g

    467g · €12,40/kg
    €5,79
  • Luc's Wafels Wafels met parelsuiker 420g

    1kg · €4,05/kg
    €4,05
  • Le Marin Half Gezouten Boter 250 g

    254g · €26,97/kg
    €6,85
  • Carrefour Extra Gouda Holland Jong 300 g

    327g · €9,14/kg
    €2,99
  • Carrefour Baby Bio Reinigingswater 500 ml

    553g · €7,03/kg
    €3,89
  • Toastbrood Natuur Zonder Korst 500 g HARRYS

    505g · €8,61/kg
    €4,35
  • Oreo Original koekjes 154g

    162g · €8,40/kg
    €1,36
  • Yoghurts Abrikoos Perzik Aardbei Ananas Kers Braam 2 x (6 x 125 g)

    1.59kg · €2,30/kg
    €3,65
  • Harrys American Sandwich Natuur 14 Sneden 550 g

    558g · €9,77/kg
    €5,45
  • Pierre Martinet Taboulé met 5 Groenten en Citroensap 300 g

    324g · €22,01/kg
    €7,13
  • Carrefour Mozzarella 125 g

    220g · €7,50/kg
    €1,65
  • Carrefour The Market Italiaanse Saltimbocca & Verse Pappardelle 450 g

    483g · €16,56/kg
    €8,00
  • Carrefour Classic' Spécial Pasta Gouda, Emmental, Mozzarella 200 g

    218g · €15,37/kg
    €3,35
  • Simpl Salade Kip Curry 250 g

    262g · €6,45/kg
    €1,69
  • Carrefour Gouda Holland Jong Maxi Pack Sneetjes 500 g

    514g · €10,21/kg
    €5,25
  • Carrefour Sensation Caffe Latte Cappuccino met Cacao 330 ml

    365g · €4,36/kg
    €1,59
  • Lente Uitjes Bussel

    1kg · €1,35/kg
    €1,35
  • Carrefour Chocobroodje met Boter 70g

    1kg · €1,15/kg
    €1,15
  • Luc's Wafels Viervierde-wafels met boter 260g

    1kg · €4,25/kg
    €4,25
  • Brie 200 g

    203g · €9,31/kg
    €1,89
  • Carrefour Classic' Emmental Geraspt Smeuïg 200 g

    207g · €14,73/kg
    €3,05
  • BiFi The Original Carazza XXL 75 g

    1kg · €4,39/kg
    €4,39
  • Carrefour Sensation Caffe Latte Espresso 330 ml

    365g · €4,36/kg
    €1,59
  • Aubergines - 1 st

    1kg · €1,20/kg
    €1,20
  • Carrefour Botercroissant

    60g · €19,17/kg
    €1,15
  • Mars melk chocolade caramel reep single

    51g · €37,06/kg
    €1,89
  • Groene Paprika - 1 st

    1kg · €1,25/kg
    €1,25
  • Carrefour Bio Chipolata +/-250g

    1kg · €4,40/kg
    €4,40
  • Carrefour Kippenbouten met Rugdeel +/-650g

    1kg · €4,65/kg
    €4,65
  • Venkel - 1 st

    1kg · €1,81/kg
    €1,81
  • Pavesi Gran Pavesi Crackers Zout 560 g

    640g · €10,14/kg
    €6,49
  • Carrefour Muffin Premium Vanille

    1kg · €1,85/kg
    €1,85
  • Carrefour KVW Borstfilet +/- 400g

    1kg · €8,22/kg
    €8,22
  • Carrefour Bio Kip Filet +/-300g

    1kg · €8,56/kg
    €8,56
  • Carrefour Komkommer

    1kg · €1,35/kg
    €1,35
  • Carrefour Choco Boter Broodje 70g

    70g · €16,43/kg
    €1,15
  • Le Gaulois Gebraden Kipbouten +/- 400 g

    1kg · €9,68/kg
    €9,68
  • Rode Paprika - 1 st

    1kg · €1,15/kg
    €1,15
  • Carrefour Kippenonderbouten +/-650g

    1kg · €4,85/kg
    €4,85
  • Le Gaulois Gebraden Kipfilets +/-250 g

    1kg · €8,80/kg
    €8,80
  • Carrefour Kippenborstfilet +/-400g

    1kg · €6,32/kg
    €6,32
  • Carrefour Kippenfiletblokjes +/-450g

    1kg · €7,76/kg
    €7,76
  • Carrefour Halve Kipfilet +/-250g

    1kg · €3,29/kg
    €3,29
  • Gele Paprika - 1 st

    1kg · €1,21/kg
    €1,21
  • Carrefour Kip Vleugels +/- 500g

    1kg · €3,84/kg
    €3,84
  • Bio Gember - 1 st

    1kg · €1,92/kg
    €1,92
  • Carrefour Trostomaten - 6 st

    1kg · €1,97/kg
    €1,97
  • Felix Kattenvoeding Malse Reepjes Countryside Selectie met Groenten 12x85g

    1.16kg · €8,23/kg
    €9,55
  • Carrefour Extra Pesto alla Siciliana Tomaten, Ricotta, Noten 190 g

    325g · €6,92/kg
    €2,25
  • Cherry Chouffe Belgisch bier met kersensmaak 50cl Blik

    330g · €13,18/kg
    €4,35
  • Namdong Beef Jjigae Noodle Cup 83g

    97g · €30,41/kg
    €2,95
  • Cécémel Less Sugar 4 x 300 ml

    335g · €32,69/kg
    €10,95
  • Felix Kattenvoeding Malse Reepjes Senior Mix Selectie in Gelei 12x85g

    1.16kg · €8,23/kg
    €9,55
  • Carrefour Classic' Boterbonen Zeer Fijn 400 g

    425g · €5,39/kg
    €2,29
  • Carrefour Extra Cappuccino Chocoladesmaak 8 x 18 g

    192g · €17,97/kg
    €3,45
  • Delacre Tea Time 300 g

    381g · €27,43/kg
    €10,45
  • Kinder Crunchy Cookies 8 Stuks 136g

    148g · €37,77/kg
    €5,59
  • Axe Showergel Dark Temptation 250ML

    290g · €13,76/kg
    €3,99
  • Carrefour Classic Coquillettes Deegwaren 500 g

    503g · €3,88/kg
    €1,95
  • Cécémel Less Sugar 300 ml

    335g · €8,15/kg
    €2,73
  • Pampers Premium Protection Maat 3, 31 Luiers

    799g · €21,71/kg
    €17,35
  • Carrefour Sensation Witte Pens Peterselie 130 g

    149g · €23,15/kg
    €3,45
  • Côte d'Or Chocolade Tablet Melkchocolade Dessert 58 Praliné 200g

    218g · €25,64/kg
    €5,59
  • Carrefour Classic' Abrikozen Halve Vruchten 420 g

    462g · €5,74/kg
    €2,65
  • Mulino Bianco Gli Abbracci con Cacao e Panna Fresca 350 g

    390g · €17,31/kg
    €6,75
  • Carrefour Bio Peterselie 7 g

    84g · €13,69/kg
    €1,15
  • Hoegaarden Witbier Coriander & Orange Peel Flessen 8 x 25 cl

    490g · €18,67/kg
    €9,15
  • Céréal Zonder Suikers Mini Cakes Citroensmaak 7 x 28 g

    207g · €26,81/kg
    €5,55
  • Carrefour Soft Milde Dissolvant met Glycerine 200 ml

    221g · €15,61/kg
    €3,45
  • Purina ONE Bifensis Kattenvoeding Adult Sterilcat Brokjes met Rund 800g

    830g · €10,66/kg
    €8,85
  • Carrefour Sensation Dolce 36 Stuks 252 g

    269g · €22,64/kg
    €6,09
  • Materne Compote Pruimen met Stukken 375 g

    €5,15
  • NISSIN Soba Cup Protein Yakitori Chicken 90g

    120g · €34,58/kg
    €4,15
  • LU Prince Fourre koeken Chocolade 300g

    307g · €13,65/kg
    €4,19
  • Pampers Baby-Dry Pants Maat 8, 16 Luierbroekjes

    597g · €28,56/kg
    €17,05
  • Carrefour Classic' Kaneel Stokjes 13 g

    13g · €150,00/kg
    €1,95
  • Sheba in Saus met Konijn 85 g

    85g · €15,88/kg
    €1,35
  • Hoegaarden Wit Fles 25 cl

    490g · €2,35/kg
    €1,15
  • Carrefour Classic' 6 Chocoladebroodjes 420 g

    459g · €6,64/kg
    €3,05
  • Carrefour Classic' Doperwten Extra Fijn 3 x 200 g

    695g · €3,96/kg
    €2,75
  • Gourmet Gold Kattenvoeding Hartig Torentje Paté Kip 85g

    96g · €15,31/kg
    €1,47
  • Carrefour Bio Zeer Fijne Erwten en Wortelen 330 g

    550g · €3,25/kg
    €1,79
  • Lavazza Espresso Classico koffiecups 10 stuks

    82g · €83,54/kg
    €6,85
  • Carrefour Halve Peren op Druivensap 410 g

    477g · €5,56/kg
    €2,65
  • Optipro 3 Groeimelk poeder baby vanaf 1 jaar 800g

    979g · €21,60/kg
    €21,15
  • Carrefour Sensation Amande Vegetal 1 L

    1.1kg · €1,99/kg
    €2,19
  • Carrefour Extra Gemalen Koffie Mild 250 g

    €4,55
  • Lotus Dinosaurus Chocolade Smaak 4 Zakjes 170.6 g

    218g · €14,91/kg
    €3,25
  • Carrefour Classic' Perziken Halve Vruchten Lichte Siroop 420 g

    471g · €5,07/kg
    €2,39
  • Carrefour Sensation Chakchouka Uien, Tomaten & Paprika's 400 g

    400g · €4,88/kg
    €1,95
  • Passendale Kaas sneden Lightesse 5Sn. 175g

    194g · €29,33/kg
    €5,69
  • Carrefour Extra Salade Rivierkreeft 120 g

    132g · €31,44/kg
    €4,15
  • Carrefour Original Stoofvlees met Rundvlees 680 g

    996g · €8,58/kg
    €8,55
  • Meggle Kruidenboter Original 5 x 20 g

    105g · €43,71/kg
    €4,59
  • Carrefour Classic' Saus Zoetzuur 440 g

    440g · €6,25/kg
    €2,75
  • Carrefour Classic' Schorseneren 330 g

    320g · €9,53/kg
    €3,05
  • Lotus Biscoff Gevulde koekjes Vanille smaak 154g

    156g · €15,32/kg
    €2,39
  • L'OR Koffie Capsules Lungo Profondo Intensiteit 8 20 stuks

    149g · €70,40/kg
    €10,49
  • LU Prince Cake & Roll Chocolade Cakejes 150g

    175g · €22,80/kg
    €3,99
  • Carrefour Classic' Ontbijtspek Gerookt 100 g

    110g · €34,45/kg
    €3,79
  • Materne Appelen Compote met Stukken 350 g

    570g · €5,70/kg
    €3,25
  • Côte d'Or Bio Chocolade Tablet Extra Pure Chocolade 85% 90g

    101g · €50,00/kg
    €5,05
  • Côte d'Or melkchocolade Reep Banaan Smaak 190g

    194g · €22,42/kg
    €4,35
  • Côte d'Or melkchocolade Reep Praliné Dessert 58 180g

    184g · €29,62/kg
    €5,45
  • Cesar Classic in Paté Rijk aan Rund met Kip 150 g

    150g · €11,27/kg
    €1,69
  • Carrefour 10 Diepe Aluminium Bakjes 0.5 L

    300g · €13,17/kg
    €3,95
  • Carrefour Home 20 Verjaardagskaarsen Classic- Wit

    39g · €27,95/kg
    €1,09
  • Côte d'Or Bouchée Pralines Witte chocolade 8 x 21g

    196g · €41,79/kg
    €8,19
  • BiFi The Original XXL 40 g

    40g · €72,25/kg
    €2,89
  • Carrefour Selection Mortadella Bologna 120 g

    142g · €20,35/kg
    €2,89
  • Tena Discreet Extra 10 Verbanden+

    288g · €13,72/kg
    €3,95
  • M&M's Choco Pouch 250G

    255g · €24,51/kg
    €6,25
  • Alpro Plantaardige Hazelnootdrank Zonder Lactose 1L

    1.05kg · €3,99/kg
    €4,19
  • Vicks Bonbons Naturplus Fruit Lemon 72 g

    90g · €35,00/kg
    €3,15
  • Carrefour Stylesse 25% V.G. Smeerbaar 250 g

    262g · €4,39/kg
    €1,15
  • Sunlight Douchegel Class Care 400ml

    450g · €11,67/kg
    €5,25
  • Carrefour Selection Mayonaise 500 ml

    740g · €4,93/kg
    €3,65
  • So Thai Red curry paste 110g

    217g · €15,44/kg
    €3,35
  • Pedigree Adult met Rund- en Levermix en Wortelen in Paté 400 g

    400g · €8,88/kg
    €3,55
  • Wonderful Geroosterde Gezouten XXL Pistaches 250 g

    250g · €28,60/kg
    €7,15
  • Douwe Egberts Moka Royal Gemalen Koffie 250 g

    257g · €26,65/kg
    €6,85
  • Cesar Primeur in Paté met Kalf en Tuin Wortelen 300 g

    300g · €11,63/kg
    €3,49
  • Old El Paso Gesneden groene Jalapeno pepers 215g

    372g · €13,84/kg
    €5,15
  • Felix Kattenvoeding Original Countryside Selectie in Gelei 12x85g

    1.16kg · €6,80/kg
    €7,89
  • Whiskas Junior Gevogelte Selectie in Gelei 2-12 Maanden 12 x 85 g

    1.02kg · €9,01/kg
    €9,19
  • Felix Kattenvoeding Sensations Sauces Countryside Selectie in Gelei 12x85g

    1.16kg · €8,23/kg
    €9,55
  • Solo Original 250g

    254g · €12,80/kg
    €3,25
  • Carrefour Kids Petits Fruits Maxi Verse Kaas 6 x 100 g

    644g · €5,67/kg
    €3,65
  • Carrefour Bio Maïs 340 g

    370g · €4,57/kg
    €1,69
  • Côte d'Or Mini Bouchée Melk Pralines 103g

    127g · €45,28/kg
    €5,75
  • Carrefour Classic' Crunchy's met Kaas 80 g

    99g · €20,71/kg
    €2,05
  • Barilla Pasta Penne Rigate 500 g

    528g · €5,21/kg
    €2,75
  • Carrefour Classic' Ontbijtspek Gezouten 100 g

    107g · €26,07/kg
    €2,79
  • Carrefour Classic' Rundvlees Hamburger 2 Stuks 268 g

    288g · €17,33/kg
    €4,99
  • Desperados Red Caipirinha Blik 50cl

    520g · €7,40/kg
    €3,85
  • Iglo Zalmfilet Mosterdsaus en Groentjes 1 portie 450 g

    530g · €25,38/kg
    €13,45
  • Desperados Red Caipirinha Bier Gearomatiseerd met Guarana & Red Fruits 4 x 500 ml

    520g · €29,52/kg
    €15,35
  • Carrefour Bio Soja met Vanille 1 L

    1.1kg · €1,54/kg
    €1,69
  • Carrefour Sensation Play & Chock Koekjes 12 Stuks 150 g

    180g · €11,06/kg
    €1,99
  • Carrefour Original Flashwafels met Poeder 6 x 2 Stuks 300 g

    310g · €8,03/kg
    €2,49
  • Carrefour The Market Konijnenbout Biersaus & Wortelstoemp 500 g

    500g · €20,00/kg
    €10,00
  • Mon Chéri 30 Stuks 315 g

    387g · €40,96/kg
    €15,85
  • Psychik Energiedrank Zonder Suiker 6 x 25 cl

    275g · €20,73/kg
    €5,70
  • NESCAFÉ Dolce Gusto, Café au Lait, 30 capsules, 300 gr

    445g · €25,96/kg
    €11,55
  • Sheba Délices du Jour Versheidszakjes Gevogelte Selectie Saus 6 x 50 g

    300g · €17,83/kg
    €5,35
  • Oreo Enrobed Koekjes met witte chocoladesmaak 246g

    278g · €15,79/kg
    €4,39
  • Carrefour Classic' Saus Bearnaise 220 ml

    226g · €7,74/kg
    €1,75
  • Carrefour Classic' Broodjes Pita Large 5 Stuks 400 g

    414g · €4,71/kg
    €1,95
  • Carrefour Extra Pesto Basilicum & Pistachenoten 190 g

    325g · €8,58/kg
    €2,79
  • Carrefour Extra Arrabbiata Saus Pasta 400 g

    400g · €6,88/kg
    €2,75
  • Carrefour Kidneybonen 400 g

    495g · €2,93/kg
    €1,45
  • Carrefour Sensation Cocktail Saus 340 g

    385g · €5,06/kg
    €1,95
  • Nutella & Go! 2 Pack

    147g · €26,87/kg
    €3,95
  • Carrefour Sensation Crok'n'Go 7 x 15 g

    116g · €15,43/kg
    €1,79
  • De Belgen Zeevruchten met Belgische Chocolade 250 g

    298g · €16,28/kg
    €4,85
  • Côte d'Or L'Original Tablet Pure Chocolade 400g

    436g · €16,17/kg
    €7,05
  • Carrefour Classic' Gekookte Ham 200 g

    211g · €22,23/kg
    €4,69
  • Piedboeuf Extra Belgisch Bier Pils 6x33cl

    380g · €15,24/kg
    €5,79
  • Carrefour Companino Vitalive Original Selection Saus 12 x 100 g

    1.2kg · €5,79/kg
    €6,95
  • Carrefour Sensation Yab Vanillesmaak 825 g

    807g · €2,79/kg
    €2,25
  • ForGio Bereiding op Basis van Kaas 40 g

    48g · €21,88/kg
    €1,05
  • Aperol 70 cl

    750g · €20,39/kg
    €15,29
  • Céréal Zonder Suikers Koekjes Kokos Smaak 3 x 4 Stuks 132 g

    158g · €30,95/kg
    €4,89
  • Carrefour Dissolvant Express Instant Werking 200 ml

    200g · €13,95/kg
    €2,79
  • Carrefour The Market Trostomaten 6 Stuks 650 g

    1kg · €3,45/kg
    €3,45
  • Carrefour Classic' Witte Bonen in Tomatensaus 360 g

    550g · €2,71/kg
    €1,49
  • Carrefour Classic' Choco's 300 g

    304g · €9,51/kg
    €2,89
  • Carrefour Classic' Mini Zoo 4 x 40 g

    203g · €11,28/kg
    €2,29
  • Carrefour Original Madeleines Lang Zacht 32 Stuks 440 g

    470g · €7,77/kg
    €3,65
  • Pauwels Andalouse 269 g

    281g · €16,90/kg
    €4,75
  • Mora Mini's Kipfingers 20 x 12 g Doos

    270g · €28,33/kg
    €7,65
  • Sheba Filets Fijne Kipreepjes 60 g

    60g · €30,83/kg
    €1,85
  • Barilla Pasta Linguine Collezione 500g

    516g · €6,49/kg
    €3,35
  • Bonduelle groenteconserven Crispy Maïs 300g blik

    369g · €7,29/kg
    €2,69
  • Carrefour Bio Pruneaux d'Agen Heel 250 g

    256g · €19,73/kg
    €5,05
  • Heineken Bier Blond Pils 5% ALC 33cl Blik

    346g · €5,64/kg
    €1,95
  • Old Amsterdam Stuk 250g

    270g · €28,33/kg
    €7,65
  • Ben's Original Langkorrel Rijst 10' 4x125g

    €3,85
  • Côte d'Or Carrés Pralines Pure Chocolade Hele Hazelnoten 10 x 20g

    220g · €36,59/kg
    €8,05
  • Kip tomaat mozzarella

    250g · €25,00/kg
    €6,25
  • Namdong Chicken Jjigae Noodle Cup 84g

    98g · €30,10/kg
    €2,95
  • Panzani Ravioli Tradizionale 400g

    454g · €18,17/kg
    €8,25
  • LUTTI ARLEQUIN 200G

    €5,25
  • Nalu Fruity Energizer Exotic (6x250ml) x4 Blik

    270g · €186,48/kg
    €50,35
  • Red Bull Energy Drink Zero 25 cl

    274g · €6,35/kg
    €1,74
  • Carrefour Bio Seitan Gehakt 200 g

    219g · €26,71/kg
    €5,85
  • Milka Chocolade Wafel Reep 182gr

    193g · €36,01/kg
    €6,95
  • Doritos Dinamita Flamin Hot Chips 85 gr

    91g · €36,81/kg
    €3,35
  • Ferrero Rocher 16 Stuks 200 g

    260g · €25,96/kg
    €6,75
  • Carrefour Sensation Zoetzure Saus om te Dippen 285 g

    510g · €4,49/kg
    €2,29
  • Ferrero Rocher 8 Stuks 100 g

    127g · €39,76/kg
    €5,05
  • Ricola Eucalyptus met Zwitserse Alpenkruiden 50 g

    57g · €62,28/kg
    €3,55
  • Carrefour Classic' Tomatenketchup 340 g

    372g · €3,63/kg
    €1,35
  • Délio Zalm 200 g

    217g · €30,83/kg
    €6,69
  • Piedboeuf Tafelbier Bruin Fles 75 cl

    1.34kg · €2,72/kg
    €3,65
  • Carrefour Soft Handcrème Herstellend met Allantoïne 100 ml

    120g · €19,08/kg
    €2,29
  • Oatly! The Original Matcha Oat Drink 1 L

    1.07kg · €3,84/kg
    €4,09
  • Carrefour Original Caram's Harde Karamels 200 g

    211g · €14,45/kg
    €3,05
  • DOUWE EGBERTS Koffie Capsules Black Ristretto Intensiteit 12 Nespresso®* Compatibel 20 stuks

    149g · €50,00/kg
    €7,45
  • Alpro Dark Chocolate Amandeldrink 1 L

    1.05kg · €5,20/kg
    €5,45
  • Carrefour Le Petit Beurre Tablet Melkchocolade Melkvulling x9 140 g

    170g · €15,24/kg
    €2,59
  • Carrefour Classic' Uien Zoetzuur 340 g

    €1,25
  • Carrefour Vershoudfolie 30 m

    134g · €15,30/kg
    €2,05
  • SWEET-SWITCH® Lucky Lips 100 g

    110g · €31,73/kg
    €3,49
  • Nan Optipro Opvolgmelk 6-12 Maanden 800 g

    979g · €22,32/kg
    €21,85
  • NESCAFÉ Dolce Gusto, Koffie Grande , 16 capsules, 136 gr

    217g · €35,71/kg
    €7,75
  • Carrefour Fondue met Zwitserse Kaas 400 g

    400g · €16,73/kg
    €6,69
  • Old El Paso Taco kruiden 25g

    29g · €105,17/kg
    €3,05
  • Carrefour Saus Bearnaise 300 ml

    300g · €8,63/kg
    €2,59
  • Carrefour Sensation Eiwitrijk 500 g

    533g · €8,05/kg
    €4,29
  • Carrefour Classic' Choco As 250 g

    253g · €10,87/kg
    €2,75
  • Carrefour Baby Premium Ultra Protect 4 Maxi 7-18 kg 40 Luiers

    1.29kg · €9,64/kg
    €12,45
  • Twinings Ayurveda herb Gember honing citroen 32g

    510g · €11,55/kg
    €5,89
  • Carrefour Classic' Rookworsț Gekookt 250 g

    265g · €22,98/kg
    €6,09
  • Clearblue zwangerschapstest met snelle detectie, 1 test

    34g · €457,35/kg
    €15,55
  • Carrefour Soft Coenzyme Q10 Nachtcrème Anti-Rimpel 50 ml

    129g · €34,50/kg
    €4,45
  • Carrefour Croûtons soep natuur 90g

    92g · €15,76/kg
    €1,45
  • Carrefour Bio Galetten met Boter 8 Stuks 200 g

    235g · €26,77/kg
    €6,29
  • De Belgen Cuberdons Frambozensmaak 16 Stuks 224 g

    254g · €27,36/kg
    €6,95
  • Ben's Original Milde Curry 440 g

    450g · €10,87/kg
    €4,89
  • Red Bull Energy Drink 47.3 cl

    501g · €6,49/kg
    €3,25
  • Carrefour The Market Traiteur Gourmet Stoemp Wortel & Uien 500 g

    523g · €9,56/kg
    €5,00
  • Carrefour Sensation Apero Time Grillworst 130 g

    171g · €14,62/kg
    €2,50
  • Oatly! The Original Barista Edition Popcorn Flavour 1 L

    1.08kg · €3,80/kg
    €4,09
  • Pampers Baby-Dry Maat 6, 22 Luiers

    689g · €26,05/kg
    €17,95
  • Carrefour Hamburger Pepersaus & Wortelstoemp 415 g

    478g · €19,56/kg
    €9,35
  • Cesar Cuisine in Saus met Kalf, Kalkoen en Kruiden 150 g

    150g · €11,27/kg
    €1,69
  • Carrefour The Market Geraspte Meule du Besac 180 g

    187g · €16,04/kg
    €3,00
  • Carrefour Sensation Dim Sum Stoom 12 Stuks 270 g

    250g · €28,60/kg
    €7,15
  • Carrefour Nuts & Fruits Gedroogd Vijgen 250 g

    250g · €19,00/kg
    €4,75
  • Leffe Belgisch Abdijbier Blond Blik 50 cl

    529g · €5,77/kg
    €3,05
  • Leffe Belgisch Abdijbier Blond Blikken 6 x 50 cl

    529g · €33,93/kg
    €17,95
  • Carrefour Langkorrelige Rijst 10 Minuten 4 x 125 g

    500g · €4,58/kg
    €2,29
  • Carrefour The Market Kip Kippenfiletblokjes 0.150 kg

    600g · €5,00/kg
    €3,00
  • Carrefour Companino Vitalive Terrine voor Honden met Konijn 150 g

    150g · €8,33/kg
    €1,25
  • Campari 70 cl

    €25,89
  • Delacre Matadi 125 g

    €5,69
  • Philadelphia Specialiteit van verse kaas Knoflook & Fijne Kruiden Light vlootje 185 g

    199g · €21,86/kg
    €4,35
  • Carrefour Sensation Americaine Saus 350 g

    385g · €8,70/kg
    €3,35
  • Yoplait Yop Aardbeismaak 4x180g

    791g · €6,06/kg
    €4,79
  • De Cecco Cavatappi N°87 Deegwaren van Griesmeel van Harde Tarwe 500 g

    509g · €5,99/kg
    €3,05
  • DANIO Specialiteit Verse Kaas Perzik Snack 165g

    170g · €13,00/kg
    €2,21
  • Knorr Aromat Poeder Smaakverfijner Natuur 88 g

    109g · €26,51/kg
    €2,89
  • Kaas Cuisine Knoflook & Fijne Kruiden Light 230 g

    244g · €20,70/kg
    €5,05
  • Carrefour Fruitcocktail op Druivensap 412 g

    477g · €4,72/kg
    €2,25
  • Carrefour Bio Broodstengels met Sesam 125 g

    159g · €13,14/kg
    €2,09
  • Carrefour Arboriorijst Speciaal Risotto 500 g

    500g · €5,78/kg
    €2,89
  • Leffe Belgisch Abdijbier Bruin Flessen 8 x 33 cl

    580g · €23,88/kg
    €13,85
  • Côte d'Or Puur 100 g

    102g · €35,78/kg
    €3,65
  • Carrefour Extra Zoete Doperwten & Wortelen 300 g

    379g · €6,83/kg
    €2,59
  • LU LuLu Beertje Cakejes Aardbeienvulling 150g

    150g · €26,60/kg
    €3,99
  • Barilla Napoletana Pastasaus 400g

    645g · €7,36/kg
    €4,75
  • De Belgen Manons Hazelnoot 200 g

    240g · €34,54/kg
    €8,29
  • Perfect Fit Sterile 1+ 750 g Droogvoer Katten

    750g · €10,52/kg
    €7,89
  • Kattenvoeding Sheba Classics Kuipje Paté met Kip 85 g

    85g · €15,88/kg
    €1,35
  • Chaumes Le Crémier 250 g

    286g · €28,85/kg
    €8,25
  • Mort Subite Bier Kriek Lambic 4% ALC 25cl Fles

    520g · €3,94/kg
    €2,05
  • Céréal Minder Suikers Hazelicious Bars 3 x 23 g 69g

    87g · €45,40/kg
    €3,95
  • Bonduelle groenteconserven Crispy Maïs Bio 150g blik

    150g · €19,00/kg
    €2,85
  • Carrefour Badschuim Perzik 1 L

    1.08kg · €2,36/kg
    €2,55
  • Salakis Herbes de Provence 300 g

    540g · €14,35/kg
    €7,75
  • Carrefour Companino Chew Bones Medium met Gevogelte 2 Stuks 200 g

    200g · €12,45/kg
    €2,49
  • Knorr Tetra Sauzen Peper Room 300 ml

    331g · €10,12/kg
    €3,35
  • Alpro Sojadrink Rode Vruchten 250 ml

    273g · €3,63/kg
    €0,99
  • Alpro Plantaardige Sojadrink Rode Vruchten 3x250ml

    273g · €10,77/kg
    €2,94
  • LU LULU Beertje cakejes met chocolade 150g

    €3,59
  • Carrefour Classic' Macedoine van Groenten 3 x 200 g

    695g · €3,81/kg
    €2,65
  • Pampers Baby-Dry Pants Maat 7, 18 Luierbroekjes

    580g · €34,57/kg
    €20,05
  • Carrefour Classic' Gekweekte Champignons in Schijfjes 3 x 200 g

    600g · €5,25/kg
    €3,15
  • Carrefour Bio Haverkoekjes met Chocolade 3 x 4 Stuks 3 x 43.3 g

    153g · €16,01/kg
    €2,45
  • Pedigree Cuisine in Saus met Rund, Pasta en Worteltjes 800 g

    800g · €6,99/kg
    €5,59
  • Vicks Bonbons Blue VapoPlus Menthol Sugar Free 40 g

    €3,15
  • Carrefour Sensation Gegelifieerd Suikergoed 200 g

    205g · €12,93/kg
    €2,65
  • Zott Jogobella Bosbes 150 g

    163g · €5,03/kg
    €0,82
  • Whiskas met Kip en Terrine 400 g

    €2,75
  • Carrefour Bio Tortillas Tarwe 6 Stuks 240 g

    249g · €11,85/kg
    €2,95
  • Carrefour Bio Kipfilet 100 g

    119g · €31,51/kg
    €3,75
  • Carrefour Classic' Vleesballetjes Natuur 200 g

    250g · €15,40/kg
    €3,85
  • Dilea Zero Lactose Emmental 100 g

    113g · €27,88/kg
    €3,15
  • Nalu Exotic 6 x 250 ml

    270g · €46,63/kg
    €12,59
  • Alpro Cooking Soya 250 g

    266g · €12,59/kg
    €3,35
  • Carrefour Original Sterren Gemarmerd 8 Stuks 200 g

    208g · €14,18/kg
    €2,95
  • Gordon Finest Gold Strong blond beer 33 cl

    580g · €4,33/kg
    €2,51
  • Kaas Aperitief Salsa 24 Blokjes 125g

    151g · €48,01/kg
    €7,25
  • Carrefour Bio Haver 1 L

    1kg · €1,89/kg
    €1,89
  • Aïki Rice Chicken Teriyaki Flavour Yakimeshi 83 g

    109g · €33,49/kg
    €3,65
  • Carrefour Classic' Uien Op Azijn 340 g

    370g · €3,65/kg
    €1,35
  • Aïki Noodles Thai Chicken Flavour 79 g

    81g · €21,60/kg
    €1,75
  • Carrefour Sensation Noodles Smaak Curry 85 g

    89g · €18,54/kg
    €1,65
  • Carrefour Original Bruschettina Olijfolie 150 g

    106g · €24,06/kg
    €2,55
  • Carrefour Classic' Ananas in Schijven Lichte Siroop 565 g

    685g · €4,45/kg
    €3,05
  • Alpro Cooking Plantaardig Alternatief Voor Room Soja 14% 2x250ml

    266g · €25,15/kg
    €6,69
  • Céréal Zonder Suikers Galetten Fijn 15 Stuks 150 g

    173g · €30,92/kg
    €5,35
  • Carrefour The Market Traiteur Gourmet Kipfiletblokjes 430 g

    463g · €16,61/kg
    €7,69
  • Nesquik Graanreep

    €5,55
  • Gordon Finest Gold Strong Blond Beer Blikken 4 x 33 cl

    580g · €17,33/kg
    €10,05
  • Lindemans Authentic Lambic Beer Kriek Flessen 4 x 25 cl

    530g · €15,00/kg
    €7,95
  • Hapkin Sterk Blond Bier 8.5% ALC 6x33cl Fles

    580g · €23,36/kg
    €13,55
  • Iglo Gehaktballetjes in Tomatensaus 1 portion 450 g

    €8,99
  • LIPTON Groene Thee Intense Munt Gearom Groene Thee 20 Zakjes

    51g · €72,35/kg
    €3,69
  • Carrefour Classic' Augurken Extra Fijn 340 g

    340g · €5,56/kg
    €1,89
  • Sheba Creamy Snacks Zalm Kattensnacks 4 Stuks

    48g · €80,21/kg
    €3,85
  • Barilla Farfalle Generose N.265 500 g

    539g · €6,85/kg
    €3,69
  • Carrefour Croissant met Boter 80g

    89g · €14,04/kg
    €1,25
  • Lotus Suzy Eierwafels met Poedersuiker 6 x 2 Stuks 6 x 46.4 g

    308g · €12,95/kg
    €3,99
  • Danette Roomdessert Chocolade - 4x125g

    520g · €7,29/kg
    €3,79
  • Carrefour Cafeïnevrij en Intens 100 g

    320g · €15,59/kg
    €4,99
  • Gourmet Gold Kattenvoeding Mousse Kip 85g

    96g · €16,15/kg
    €1,55
  • SENSEO Koffie Pads Latte 8 Stuks

    141g · €37,94/kg
    €5,35
  • Carrefour Classic' Cassoulet 840 g

    933g · €5,35/kg
    €4,99
  • Stella Artois Bier Blikken 4 x 50 cl

    538g · €21,47/kg
    €11,55
  • Lotus Dinosaurus Minis Granen 6 x 25 g

    167g · €19,46/kg
    €3,25
  • Carrefour Classic' Zeevruchtencocktail 500 g

    560g · €14,80/kg
    €8,29
  • Carrefour Baby Sensitive Doekjes zonder Parfum 72 Stuks

    375g · €9,47/kg
    €3,55
  • Milka LEO LEA Chocolade Koeken Witte Chocolade 12 Repen 400 g

    452g · €23,56/kg
    €10,65
  • Nescafé Gold Dessert 190 g

    634g · €18,22/kg
    €11,55
  • Kwaliteitsketen Carrefour Gerookte Zalm Noorwegen 100 g

    168g · €44,94/kg
    €7,55
  • Stella Artois Bier Blikken 8 x 50 cl

    528g · €31,80/kg
    €16,79
  • Lindemans Kriek Lambic Beer Fles 25 cl

    530g · €3,75/kg
    €1,99
  • Heineken Bier Blond Pils 5% ALC 6x33cl Blik

    346g · €33,67/kg
    €11,65
  • Hondenbrokken met Rund 4 kg

    4.06kg · €1,34/kg
    €5,45
  • Nivea Pure Care Bath Cream Creme Soft 750 ml

    830g · €7,82/kg
    €6,49
  • Carrefour Sensation Medium Salsa Saus 315 g

    315g · €7,90/kg
    €2,49
  • De Belgen Chouchous Gekarameliseerd 150 g

    160g · €32,81/kg
    €5,25
  • Carrefour Classic' Rijst Basmati 250 g

    250g · €7,80/kg
    €1,95
  • Carrefour Extra Zoete Doperwten 300 g

    379g · €6,83/kg
    €2,59
  • Bertolli Pastasaus siciliana met zongedroogde tomaat Pot 400 g

    640g · €8,98/kg
    €5,75
  • Carrefour Extra Gemalen Koffie Deca 250 g

    320g · €14,84/kg
    €4,75
  • Carrefour Sensation Mix Kip 200 g

    200g · €10,25/kg
    €2,05
  • Milka LEO crispy Chocolade 5 x 31g

    161g · €27,27/kg
    €4,39
  • Soubry ; Macaroni kort Al Dente

    396g · €3,11/kg
    €1,23
  • Carrefour Sensation Focaccine 90 g

    130g · €15,38/kg
    €2,00
  • LEFF BLON RET 3X8 0,33L

    580g · €71,47/kg
    €41,45
  • Knorr Spaghetteria Carbonara 154G

    193g · €19,12/kg
    €3,69
  • MARTINI Bianco 75cl 14,5%

    1.3kg · €9,50/kg
    €12,35
  • Ricola Elderflower met Zwitserse Alpenkruiden 50 g

    56g · €63,39/kg
    €3,55
  • Kinder JOY Dessertcrème met verrassing 1 stuk = 20 g

    34g · €70,29/kg
    €2,39
  • Carrefour Classic' Saffraan 0.3 g

    3g · €763,33/kg
    €2,29
  • Pedigree Vital Protection Mini Adult <10 kg met Kip en Groenten 1.4 kg

    1.4kg · €7,61/kg
    €10,65
  • Alpro Cooking Light Plantaardig Alternatief Voor Room Soja 4.7% 2x250ml

    266g · €25,15/kg
    €6,69
  • Carrefour Kids Kaomix 7 Vitaminen Magnesium en Calcium 1 kg

    1.01kg · €5,59/kg
    €5,65
  • Carrefour The Market Gyros Varken 0.500 kg

    500g · €12,00/kg
    €6,00
  • Ben's Original Zoetzuur Extra Ananas 450 g

    450g · €11,22/kg
    €5,05
  • Leffe Belgisch Abdijbier Bruin 0.0% Alc. Flessen 4 x 33 cl

    530g · €15,45/kg
    €8,19
  • VENCO KLEURENDROP 285G

    312g · €15,22/kg
    €4,75
  • Carrefour Original Lollipop's Fruitsmaken 180 g

    210g · €17,86/kg
    €3,75
  • Bonduelle groenteconserven Doperwtjes & Worteltjes 350g blik

    365g · €7,81/kg
    €2,85
  • Carrefour Baby Sensitive Doekjes zonder Parfum 2 x 72 Stuks

    375g · €9,47/kg
    €3,55
  • Carrefour Original Vleesballetjes in Tomatensaus 680 g

    1kg · €5,85/kg
    €5,85
  • Pedigree Jumbone Rund & Gevogelte Smaak 2 Stuks 180 g Snack Hond

    180g · €22,17/kg
    €3,99
  • Panzani Penne Rigate 500 g

    508g · €6,00/kg
    €3,05
  • Carrefour Sensation Saus Hannibal 300 ml

    300g · €11,17/kg
    €3,35
  • Carrefour Classic' Gekweekte Champignons Heel 1^ste Keuze 390 g

    450g · €6,20/kg
    €2,79
  • Nutrilon 2+ Peuter Groeimelk Kinderen vanaf 2 jaar Flesvoeding 800g

    880g · €24,03/kg
    €21,15
  • CAR P&M GARNALEN MET LOOK 90G

    103g · €31,94/kg
    €3,29
  • Carrefour Extra Espresso 16 x 7 g

    198g · €28,03/kg
    €5,55
  • Hapkin Sterk Blond Bier 8.5% ALC 33cl Fles

    580g · €3,90/kg
    €2,26
  • Carrefour Sensation Decafeinato 36 Stuks 250 g

    264g · €23,67/kg
    €6,25
  • Lea & Perrins Worcestershire Sauce 150 ml

    €4,99
  • Carrefour Bio Rijst Basmati 500 g

    507g · €5,82/kg
    €2,95
  • Têtes Brûlées Zuur Snoepjes 200 g

    211g · €28,39/kg
    €5,99
  • Simpl Huishoudmelkchocolade 5 x 100 g

    505g · €8,61/kg
    €4,35
  • LU TUC Bake Rolls Crackers Garlic & Formaggio 150g

    157g · €19,43/kg
    €3,05
  • Tabasco Pepper Sauce 60 ml

    160g · €34,06/kg
    €5,45
  • Carrefour Classic' Blokpaté 150 g

    161g · €17,08/kg
    €2,75
  • NESCAFÉ Dolce Gusto, Café Espresso Intenso, 30 capsules, 210 gr

    385g · €31,14/kg
    €11,99
  • Soubry ; Horentjes Al Dente

    395g · €4,94/kg
    €1,95
  • Carrefour The Market Traiteur Gourmet Kippenbil 520 g

    560g · €14,29/kg
    €8,00
  • Carrefour Selection Espresso Forte 20 Stuks 104 g

    150g · €41,27/kg
    €6,19
  • Carrefour Companino Duo Snapies 10 Stuks 100 g

    100g · €17,50/kg
    €1,75
  • Captain Iglo Atlantische Zalm 2 Stuks 250 g

    278g · €65,43/kg
    €18,19
  • Côte d'Or Mignonnette Pralines melkchocolade Praliné Double Lait 210g

    267g · €38,39/kg
    €10,25
  • Grimbergen Abdijbier Blond 6.7% ALC 4x50cl Blik

    520g · €3,94/kg
    €2,05
  • Flying Fish Bier Blikken 12 x 50 cl

    538g · €55,11/kg
    €29,65
  • Carrefour Companino Vitalive Terrine met Rund 400 g

    400g · €3,38/kg
    €1,35
  • Milka XL Cookie Chocolade Koeken 184g

    200g · €24,95/kg
    €4,99
  • Milka LEO crispy nuts 5 x 31g

    164g · €26,77/kg
    €4,39
  • Felix Kattensnacks Naturally Delicious Maxi Pack Kip 180g

    185g · €39,19/kg
    €7,25
  • Le Petit Marseillais Douchecrème Bio Vanillemelk 250 ml

    287g · €19,48/kg
    €5,59
  • Devos Lemmens Tartare Sweet Onion 300 ml

    336g · €13,66/kg
    €4,59
  • Nescafé Gold Koffie Latte Zakjes 144 g

    323g · €18,54/kg
    €5,99
  • Felix Kattensnacks Party Mix Grill 60g

    65g · €42,31/kg
    €2,75
  • Hoegaarden Wit Blikken 8 x 33 cl

    365g · €38,88/kg
    €14,19
  • Pampers Premium Protection Maat 4, 26 Luiers

    799g · €21,71/kg
    €17,35
  • Carrefour Gouda Holland Belegen blok 300 g

    305g · €15,38/kg
    €4,69
  • Carrefour Gel 3 en 1 Fresh 300 ml

    352g · €7,93/kg
    €2,79
  • Côte d'Or L'Original Tablet Melkchocolade 400g

    436g · €13,42/kg
    €5,85
  • Smeerkaas Hamsmaak 8 porties

    150g · €43,00/kg
    €6,45
  • ACTIMEL Drinkyoghurt Aardbei – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 8x100g

    880g · €6,58/kg
    €5,79
  • Devos Lemmens Mayonaise met Eieren 300 ml

    €2,65
  • Milka Tender Chocolade Cakejes Melk 185g

    212g · €22,41/kg
    €4,75
  • Carrefour Sensation Noodles Smaak Groenten 85 g

    89g · €18,54/kg
    €1,65
  • Père Joseph Belgische Abdijkaas Original 5 Sneetjes 175 g

    188g · €28,99/kg
    €5,45
  • Groene Selderij Los Verkocht

    1kg · €2,09/kg
    €2,09
  • Delacre Tea Time 1 kg

    1.5kg · €16,37/kg
    €24,55
  • Simpl Gekweekte Champignons Stelen en Stukjes 400 g

    451g · €2,77/kg
    €1,25
  • Carrefour Sensation Caramella 20 Stuks 140 g

    150g · €39,00/kg
    €5,85
  • Carrefour Companino Sticks met Rund 5 x 10 g

    50g · €33,80/kg
    €1,69
  • Carrefour Alaska Pollak 4 Mootjes Filets 4 x 100 g

    421g · €10,81/kg
    €4,55
  • Flying Fish Bier Blik 50 cl

    538g · €4,59/kg
    €2,47
  • Carrefour Melkdrank Junior & Adult 3 x 200 ml

    624g · €4,89/kg
    €3,05
  • Haribo Starmix 250 g

    267g · €14,57/kg
    €3,89
  • Kinder Surprise 3 x 20 g Pink

    112g · €37,41/kg
    €4,19
  • Mora Mini's Fun Mix Selection 504 g Zak

    544g · €19,58/kg
    €10,65
  • Waterloo Triple Blond 1x33cl

    610g · €4,30/kg
    €2,62
  • Bertolli Mayonaise met olijfolie 450ml pot

    531g · €8,95/kg
    €4,75
  • Kinder Cards 5 x 2 Stuks 128 g

    153g · €27,39/kg
    €4,19
  • Grimbergen Abdijbier Blond 6.7% ALC 50cl Blik

    520g · €15,75/kg
    €8,19
  • Pedigree Biscrok Multi Mix 500 g Snack Hond

    €2,79
  • Pedigree Vital Protection Senior met Kip, met Rund, met Gevogelte, met Lam in Gelei 12 x 100 g

    1.2kg · €8,83/kg
    €10,59
  • Lotus Dinosaurus Chocolade 4 Zakjes 225 g

    248g · €9,88/kg
    €2,45
  • Carrefour Classic' Knolselderij Geraspt 320 g

    €1,55
  • MIX CAKE 8X400G OETKER

    428g · €10,40/kg
    €4,45
  • Felix Kattensnacks Playtubes Kalkoen en Ham 180g

    189g · €38,36/kg
    €7,25
  • Carrefour Extra Pesto Olijven & Kerstomaten 190 g

    325g · €8,15/kg
    €2,65
  • Confetteria Raffaello Kokosnoot & Amandelen 90 g

    104g · €31,25/kg
    €3,25
  • Werther's Original Klassieke Roomsnoepjes 175 g

    192g · €14,01/kg
    €2,69
  • Carrefour Classic' Saus Groene Peper 220 ml

    226g · €7,74/kg
    €1,75
  • Kinder Kinderini 20 Stuks 250 g

    255g · €21,92/kg
    €5,59
  • LU Cracotte Toast Gourmande 250g

    303g · €15,15/kg
    €4,59
  • Carrefour Companino Vitalive Original Selection Gelei Vis 4 x 100 g

    460g · €5,41/kg
    €2,49
  • Danonino Verse Kaas Aardbei Maxi voor Kinderen 6 x 100 g

    600g · €12,98/kg
    €7,79
  • De Cecco Pennoni Rigati N°39 500 g

    511g · €6,36/kg
    €3,25
  • Carrefour Peren Halve Peren op Lichte Siroop 825 g

    932g · €4,07/kg
    €3,79
  • Pauwel Kwak Fles 33 cl

    €2,68
  • Barilla Tomatensaus Ricotta 400g

    645g · €9,29/kg
    €5,99
  • Carrefour Extra Intenso 16 x 7.5 g

    214g · €25,93/kg
    €5,55
  • Carrefour Bio Rijst Hazelnoot 1 L

    1.03kg · €2,37/kg
    €2,45
  • Carrefour Classic' Sperziebonen Extra Fijn Gesneden 3 x 200 g

    695g · €4,10/kg
    €2,85
  • Côte d'Or Bouchée Pralines Melkchocolade Praliné 8 x 25g

    227g · €23,13/kg
    €5,25
  • Gourmet Perle Kattenvoeding Mini Filets in Saus Kalkoen, Eend, Lam, Tonijn 12x85g

    1.17kg · €11,50/kg
    €13,45
  • Carrefour Extra Gold Gevriesdroogde Oploskoffie 200 g

    220g · €40,23/kg
    €8,85
  • Pedigree Dentastix met Natuurlijke, Smakelijke Kip Kleine Honden 7 Stuks 110 g

    110g · €27,73/kg
    €3,05
  • Pan di Stelle 350 g

    390g · €17,31/kg
    €6,75
  • Gourmet Gold Kattenvoeding Hartig Torentje Paté Kip, Rund Tonijn en Zalm 12x85g

    1.2kg · €11,21/kg
    €13,45
  • Judas Premium Belgian Pils Bier Blik 330 ml

    340g · €1,82/kg
    €0,62
  • Carrefour Classic' Aardappelen 800 g

    €2,79
  • Pauwel Kwak Flessen 4 x 33 cl

    €10,75
  • Suzi Wan Soja saus 143ml

    332g · €17,62/kg
    €5,85
  • Carrefour Selection Espresso Vanilata 10 Capsules 52 g

    80g · €46,88/kg
    €3,75
  • Délio Vleessalade 200 g

    217g · €17,00/kg
    €3,69
  • Felix Kattensnacks Party Mix Original Mix 200g

    212g · €25,71/kg
    €5,45
  • Carrefour Extra Koekjes Chocodisc 175 g

    216g · €12,92/kg
    €2,79
  • Sacla' Arrabbiata 190 g

    300g · €19,97/kg
    €5,99
  • HOEG WHIT CAN 0,33L TRA

    365g · €4,88/kg
    €1,78
  • Carrefour Companino Vitalive Original Selection Saus 4 x 100 g

    436g · €5,71/kg
    €2,49
  • Devos Lemmens Americaine Saus 300 ml

    383g · €15,64/kg
    €5,99
  • Carrefour Vierkant Wit Brood 800g

    800g · €2,44/kg
    €1,95
  • Mort Subite Bier Kriek Lambic 4% ALC 4x25cl Fles

    520g · €15,75/kg
    €8,19
  • Waterloo Triple Blond Flessen 4 x 33 cl

    610g · €17,13/kg
    €10,45
  • Napoleon Frisse Fruitsmaak Bonbons 300 g

    311g · €16,24/kg
    €5,05
  • LU LuLu ABC Letterkoeken 400g

    400g · €11,98/kg
    €4,79
  • Côte d'Or Mignonnettes Chocolate Nut Crunch Chocolade Reep 210gr

    267g · €40,41/kg
    €10,79
  • Carrefour Soft Pleisters Gevoelige Huid 30 Stuks

    18g · €113,89/kg
    €2,05
  • Maredsous Smeerkaas Light 200 g

    167g · €35,87/kg
    €5,99
  • Target Corned Beef 198 g

    257g · €23,31/kg
    €5,99
  • Hondenvoeding Perfect Fit Kip Senior 10+ 1.4 kg (>10 kg)

    1.4kg · €7,82/kg
    €10,95
  • Gordon 8 Finest Red Strong Red Beer Blik 50 cl

    €3,35
  • Iglo Veggie Love Boontjes op zijn Provençaals 450g

    475g · €16,61/kg
    €7,89
  • NESCAFÉ Dolce Gusto, Koffie Lungo decaffeinato, 16 capsules, 112 gr

    202g · €40,54/kg
    €8,19
  • Friskies Hondensnacks Picnic Variety 126g

    145g · €28,90/kg
    €4,19
  • Hansaplast Classic Wondpleisters 1 m

    31g · €127,42/kg
    €3,95
  • Grimbergen Abdijbier Dubbel 6.5% ALC 33cl Fles

    620g · €2,69/kg
    €1,67
  • OIKOS Griekse Yoghurt Stracciatella – Gepasteuriseerd – 4x115g

    500g · €9,90/kg
    €4,95
  • Friskies Hondensnacks BON BACON 120g

    133g · €30,45/kg
    €4,05
  • Cointreau sinaasappellikeur 70cl

    €29,59
  • Carrefour Bio Zachte Vijgen 250 g

    280g · €15,89/kg
    €4,45
  • Carrefour Classic' Doperwten & Wortelen Zeer Fijn Gestoofd 800 g

    937g · €2,72/kg
    €2,55
  • LU Boudoir Lange Vingers Koeken 165g

    €3,85
  • Panzani Torti 500 g

    506g · €6,23/kg
    €3,15
  • Carrefour Brood Le Savoureux 600 g

    600g · €5,48/kg
    €3,29
  • Carrefour Classic' Mandarijnen Paartjes 300 g

    370g · €6,73/kg
    €2,49
  • Carrefour Apero Time Mini Toasts 80 g

    82g · €15,24/kg
    €1,25
  • Alpro Sojadessert, Caramelsmaak 4 x 125 g

    €3,85
  • Carrefour Baby Fysiologisch Serum 40 x 5 ml

    291g · €20,10/kg
    €5,85
  • Soubry ; Vermicelli Al Dente

    395g · €4,94/kg
    €1,95
  • Ben's Original Langkorrelrijst 220 g

    220g · €13,41/kg
    €2,95
  • Carrefour Classic' Augurken Zoetzuur 670 g

    720g · €2,85/kg
    €2,05
  • Delacre de Smurfen Koekjes met Melkchocolade 6 x 2 Koekjes 150 g

    197g · €23,30/kg
    €4,59
  • Milka Cookies Chocoladereep 100g

    102g · €24,02/kg
    €2,45
  • Carrefour Extra Mini Crêpes Vulling met Comté-Notensmaak 65 g

    100g · €25,90/kg
    €2,59
  • Céréal Madeleines 6 x 30 g

    219g · €36,48/kg
    €7,99
  • Carrefour Chicken Fillet 4 Stuks 80 g

    84g · €36,31/kg
    €3,05
  • Alpro Plantaardige Sojadrink met Bananensmaak – Lactosevrij – 1L

    1.07kg · €2,75/kg
    €2,94
  • Carrefour Classic' Wortelen 340 g

    550g · €3,55/kg
    €1,95
  • Carrefour Gevulde Flensjes Roquefort 65 g

    100g · €25,90/kg
    €2,59
  • Wycam's Echte Oude Borstbollen 325 g

    €6,15
  • Friskies Hondenvoeding Adult Active Brokjes met Rund 3kg

    3.1kg · €4,06/kg
    €12,59
  • So Thai Yellow Curry paste 110g

    217g · €15,44/kg
    €3,35
  • Côte d'Or Bloc chocoladereep melk hazelnoten 180g

    194g · €30,88/kg
    €5,99
  • Felix Kattensnacks Party Mix Original 60g

    65g · €42,31/kg
    €2,75
  • ACTIMEL Drinkyoghurt Multivruchten – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 8x100g

    880g · €6,58/kg
    €5,79
  • Starbucks by Nespresso Koffie SO Colombia 10 Capsules 12x57g

    82g · €62,80/kg
    €5,15
  • Carrefour Classic' Gearomatiseerde Roomyoghurt Kers 150 g

    156g · €3,59/kg
    €0,56
  • Bosto Mediterraneo Risotto & Paella Rice 500 g

    €4,39
  • Carrefour Pasta Tagliatelle 500 g

    500g · €5,58/kg
    €2,79
  • Carrefour Classic' Vruchten met Stukjes 8 Stuks 125 g

    1.07kg · €2,76/kg
    €2,95
  • Carrefour Classic' Ananas in Schijven op Ananassap 565 g

    685g · €4,89/kg
    €3,35
  • Pampers Baby-Dry Pants Maat 5, 23 Luierbroekjes

    675g · €29,70/kg
    €20,05
  • Kinder Kinderini Koekjes Pocket Format 4 x 2 Stuks 100 g

    101g · €27,62/kg
    €2,79
  • Nutella Biscuits 12 Stuks 166 g

    193g · €24,61/kg
    €4,75
  • Grimbergen Abdijbier Dubbel 6.5% ALC 6x33cl Fles

    620g · €16,11/kg
    €9,99
  • Carrefour Classic' Aardappelen 660 g

    1.03kg · €2,96/kg
    €3,05
  • Carrefour The Market Varken Kaasworst 0.400 kg

    400g · €11,25/kg
    €4,50
  • ALPRO Natuur – Plantaardig alternatief voor yoghurt op basis van soja – Rijk aan eiwitten 500g

    521g · €5,22/kg
    €2,72
  • Barilla Pasta Capellini 500 g

    520g · €4,71/kg
    €2,45
  • Monster Energy Zero Sugar Blik 0.5L 1x

    519g · €4,68/kg
    €2,43
  • Délichoc Knapperige Melkchocolade 150g

    200g · €13,75/kg
    €2,75
  • Nivea Care Voedende Crème voor Gezicht & Lichaam 200 ml

    240g · €27,29/kg
    €6,55
  • De Cecco Lumache Rigate N°43 500 g

    516g · €5,91/kg
    €3,05
  • Carrefour Extra Moussaka 400 g

    412g · €11,77/kg
    €4,85
  • Côte d'Or Chocolade Tablet Melkchocolade 200g

    218g · €22,43/kg
    €4,89
  • Devos Lemmens Samouraï Saus 300 ml

    €2,85
  • Carrefour Soft Pleisters Universeel Waterbestendig 100 Stuks

    52g · €97,12/kg
    €5,05
  • Snickers Minis 14 Stuks 275 g

    283g · €20,32/kg
    €5,75
  • Carrefour Gevulde Croissant met Suiker 100g

    100g · €11,90/kg
    €1,19
  • Bonner Rozijnen Naturel 6 x 42 g

    252g · €20,04/kg
    €5,05
  • Cesar met Verse Rund & Gevogelte, Linzen & Stevige Groenten 1.4 kg

    1.43kg · €7,81/kg
    €11,19
  • Simpl Luikse Wafels met Cacaofantasie 10 x 60 g

    615g · €5,12/kg
    €3,15
  • Ferrero Rocher Wit Hazelnoot 90 g

    104g · €31,25/kg
    €3,25
  • Côte d'Or melkchocolade Reep Hele Hazelnoten 180g

    184g · €33,97/kg
    €6,25
  • Carrefour Sensation Intenso 36 Stuks 252 g

    269g · €23,23/kg
    €6,25
  • CAR PLATEAU APERO MIXTE 240G

    268g · €18,66/kg
    €5,00
  • Skittles Fruits 152 g

    158g · €20,57/kg
    €3,25
  • Zwan Hot dogs 550g

    658g · €10,56/kg
    €6,95
  • LEIBNIZ Zoo Original 125 g

    186g · €14,25/kg
    €2,65
  • Carrefour The Market Reblochon BOB 245 g

    250g · €20,00/kg
    €5,00
  • Barilla Bolognese 300 g

    490g · €11,41/kg
    €5,59
  • Carrefour Classic' Suikergoed 250 g

    255g · €10,94/kg
    €2,79
  • Catmilk Whiskas - Kattenmelk 200 ml

    €1,89
  • Entremont Franse Emmental Kaas 10 Sneetjes 150 g

    166g · €34,88/kg
    €5,79
  • Céréal Minder Suikers Koffiewafels 9 x 10 g

    92g · €35,33/kg
    €3,25
  • LU Grany Zachte Koeken Granen Woudvruchten 195g

    192g · €26,82/kg
    €5,15
  • Carrefour Extra Comté met Rauwe Melk Kaas 250 g

    254g · €27,36/kg
    €6,95
  • Carrefour The Market Luikse Gehaktballetjes 500 g

    535g · €13,08/kg
    €7,00
  • Carrefour Sensation Rijst Wafels met Melkchocolade 100 g

    103g · €14,08/kg
    €1,45
  • Carrefour Essential Navulling Automatische Spray Ochtenddauw 250 ml

    183g · €21,58/kg
    €3,95
  • Verse Geitenkaas Palet met Cuberdon 100 g

    114g · €33,77/kg
    €3,85
  • Carrefour Classic' Doperwten Extra Fijn 330 g

    550g · €2,71/kg
    €1,49
  • Hansaplast Sensitive Wondpleisters 20 Stuks

    €7,75
  • Carrefour Selection 80% Cacao Noir Intense 80 g

    90g · €32,78/kg
    €2,95
  • Carrefour Companino Vitalive Terrine met Kalfsvlees en Wortelen 100 g

    €0,67
  • Carrefour Sensation Brasil Saus 350 g

    396g · €5,78/kg
    €2,29
  • Alpro Macchiato Sojadrink 1 L

    1.09kg · €2,89/kg
    €3,15
  • Carrefour Bio Bieslook 5 g

    82g · €15,24/kg
    €1,25
  • De Cecco Fettuccelle N°6 Deegwaren 500 g

    519g · €5,88/kg
    €3,05
  • Reflets de France Flinterdunne Flensjes met Boter 2 x 60 g

    85g · €40,59/kg
    €3,45
  • Carrefour Extra Pure Chocolade Pralinévulling 200 g

    260g · €13,65/kg
    €3,55
  • Tomatensaus met rode peper 400g

    648g · €7,33/kg
    €4,75
  • Carrefour Companino Vitalive Terrine voor Honden met Kalf 150 g

    156g · €8,01/kg
    €1,25
  • Carrefour Absodys Pants Day Large 14 Stuks

    1.11kg · €10,84/kg
    €11,99
  • Palmolive Aroma Essence Ultimate Relax douchegel 250 ml

    288g · €20,10/kg
    €5,79
  • Côte d'Or L'Original Tablet Melkchocolade Hazelnoten 400g

    436g · €25,11/kg
    €10,95
  • LUTTI FOPPIES 175G

    €5,55
  • Côte d'Or Chocoladereep Melk 47g

    47g · €60,64/kg
    €2,85
  • Knorr Mélange Kruidenmix Spaghetti à l'Italienne 66 g

    70g · €38,43/kg
    €2,69
  • Gourmet Revelations Kattenvoeding Mousse Kip 4x57g

    275g · €19,45/kg
    €5,35
  • Côte d'Or ZERO melkchocolade Reep 200g

    204g · €29,36/kg
    €5,99
  • Carrefour Baby Pants 5 Junior 12-18 kg 40 Broekjes

    1.46kg · €10,58/kg
    €15,39
  • Carrefour Original Rijstpap 6 x 115 g

    719g · €5,08/kg
    €3,65
  • Dutch Bakery Worstenbroodjes 2 x 125 g

    262g · €15,61/kg
    €4,09
  • Carrefour Cake Appelen 4 P

    1kg · €6,05/kg
    €6,05
  • Carrefour Extra Alaska Pollak en Rijst Citroensaus 300 g

    300g · €13,63/kg
    €4,09
  • Carrefour The Market Traiteur Gourmet Aardappelpuree met Boter 400 g

    468g · €10,68/kg
    €5,00
  • Guinness Special Export 33 cl

    €3,35
  • LU Prince MiniStars koekjes black & white 187g

    195g · €21,49/kg
    €4,19
  • Carrefour Companino Dental Care Fresh Medium Maxi >10 kg 7 Stuks 180 g

    180g · €9,94/kg
    €1,79
  • KitKat Krokante Wafel 6 x 41.5 g

    280g · €19,96/kg
    €5,59
  • Panzani Tagliatelle 500 g

    509g · €9,92/kg
    €5,05
  • Carrefour Classic' Saus Curry 435 g

    690g · €2,59/kg
    €1,79
  • Carrefour Boter zonder Lactose Ongezouten 200 g

    209g · €23,21/kg
    €4,85
  • Carrefour Companino Suprem Chef Selection in Sauce Reepjes 12 x 85 g

    1.12kg · €8,48/kg
    €9,45
  • Carrefour Extra Espresso Gemalen Koffie XXL 50 Capsules 250 g

    360g · €30,69/kg
    €11,05
  • Carrefour Extra Blok van Eendenlever 2 x 40 g

    110g · €75,36/kg
    €8,29
  • Carrefour Classic' Melkvulling Melkchocolade 6 Stuks 125 g

    130g · €17,62/kg
    €2,29
  • Carrefour Original Cookies met Stukjes Chocolade 12 Stuks 240 g

    253g · €11,42/kg
    €2,89
  • Gourmet Gold Kattenvoeding Sauce Delight Rund, Kip, Tonijn, Zalm 12x85g

    1.2kg · €11,83/kg
    €14,19
  • Céréal Zonder Suikers Choco Crunchies 185 g

    210g · €29,76/kg
    €6,25
  • OMER. Traditional Blond bier 4x33cl clip

    500g · €16,38/kg
    €8,19
  • Omer. Traditional Blond 33 cl

    500g · €4,10/kg
    €2,05
  • Carrefour Extra Cookies Witte Chocolade & Cranberries 8 Stuks 200 g

    210g · €9,29/kg
    €1,95
  • Catisfactions Kip 60 g Snack voor Kat

    60g · €45,83/kg
    €2,75
  • Nutella Biscuits 22 Stuks 304 g

    318g · €17,89/kg
    €5,69
  • Vicks Bonbons Blue VapoPlus Menthol 72 g

    €3,15
  • Carrefour Langkorrelige Rijst 5 minuten 4 x 125 g

    500g · €5,18/kg
    €2,59
  • Carrefour Classic' Vleesballetjes in Tomatensaus 400 g

    470g · €10,11/kg
    €4,75
  • Carrefour Gemalen Nootmuskaat 40 g

    32g · €62,19/kg
    €1,99
  • Grimbergen Abdijbier Blond 6.7% ALC 6x33cl Fles

    620g · €15,79/kg
    €9,79
  • Soubry Tagliatelli 375g

    405g · €4,91/kg
    €1,99
  • Côte d'Or Pure Chocolade Tablet Praliné 200g

    €4,79
  • Carrefour Companino Expert Mini < 10 kg Sensitive 1.5 kg

    1.53kg · €3,64/kg
    €5,55
  • Ben's Original Rijst met Curry & Groenten 220 g

    220g · €16,59/kg
    €3,65
  • Carrefour Sensation Crok'n'Nuts 240 g

    341g · €11,58/kg
    €3,95
  • Grimbergen Abdijbier Blond 6.7% ALC 33cl Fles

    620g · €2,63/kg
    €1,63
  • Carrefour Classic' Doperwten Extra Fijn Gestoofd 400 g

    425g · €4,45/kg
    €1,89
  • Galak Witte Chocolade 100 g

    102g · €34,80/kg
    €3,55
  • Carrefour Bio Ontpitte Dadels 250 g

    256g · €11,52/kg
    €2,95
  • Carrefour Bio Zwarte Chocolade 74% Cacao 100 g

    120g · €23,25/kg
    €2,79
  • DOUWE EGBERTS Koffie Pads Moka Royal 32 Stuks

    239g · €31,17/kg
    €7,45
  • Carrefour Gouda Holland Oud blok 300 g

    305g · €18,20/kg
    €5,55
  • Carrefour Sensation Noodles Smaak Garnalen 85 g

    89g · €18,54/kg
    €1,65
  • Carrefour Sensation Chili con Carne 425 g

    425g · €8,12/kg
    €3,45
  • Alpro Tempting and Tropical Coco with Rice 1 L

    1.07kg · €3,49/kg
    €3,75
  • Carrefour Ma'liss Cakejes Chocoladesmaak 10 x 42 g

    460g · €12,07/kg
    €5,55
  • Carrefour Gemalen Koriander 25 g

    35g · €48,29/kg
    €1,69
  • Carrefour Extra Dessert 100% Arabica 16 x 7 g

    387g · €14,60/kg
    €5,65
  • Chimay Rouge 4x6x33cl

    350g · €140,26/kg
    €49,09
  • Chimay Bruin Fles 0.33 L

    350g · €5,86/kg
    €2,05
  • Devos Lemmens Belgian Pickles Saus 300 ml

    €2,79
  • Pedigree Ranchos Originals Kip 70 g Snack Hond

    70g · €63,57/kg
    €4,45
  • Carrefour Extra Génoises Kersensmaak 150 g

    176g · €14,72/kg
    €2,59
  • Chimay Bruin Flessen 6 x 0.33 L

    350g · €35,11/kg
    €12,29
  • Manna Chinese Curry 355 g

    €1,65
  • AIKI Instant noedels met currysmaak 80.5 g

    84g · €20,83/kg
    €1,75
  • Always Discreet Verband Normal Voor Urineverlies x12

    102g · €37,75/kg
    €3,85
  • Stella Artois Belgium Premium Lager Beer 6x25 cl Blikken

    270g · €27,22/kg
    €7,35
  • Carrefour Extra Moka 20 Stuks 104 g

    178g · €34,78/kg
    €6,19
  • LU Zachte cake naturel 140g

    163g · €22,64/kg
    €3,69
  • Stella Artois Belgium Premium Lager Beer Blik 25 cl

    270g · €4,56/kg
    €1,23
  • Devos Lemmens Pita Saus 300 ml

    332g · €18,04/kg
    €5,99
  • Fruittella Summer Fruits 4 x 41 g

    182g · €24,12/kg
    €4,39
  • Milka Tablette Tendre Au Lait 100g

    102g · €25,00/kg
    €2,55
  • Bosto Snelkookrijst 4 x 125 g

    €2,95
  • Cesar Junior met Malse Kalkoen & Kalf 150 g

    158g · €10,70/kg
    €1,69
  • Côte d'Or melkchocolade Tablet Praliné Caramel 200g

    215g · €29,72/kg
    €6,39
  • Carrefour Douchecrème Kokos Ontspannend 250 ml

    286g · €6,12/kg
    €1,75
  • La William Brasil Saus 300 ml

    482g · €10,15/kg
    €4,89
  • ACTIVIA Vijgenyoghurt met stukjes - Probiotica - 4x125g

    500g · €8,58/kg
    €4,29
  • Carrefour Sensation Cupeez 22 Stuks 215 g

    223g · €19,96/kg
    €4,45
  • Carrefour Bio Crackers Olijven Rozemarijn 8 Stuks 200 g

    206g · €14,81/kg
    €3,05
  • Merci Chocoladespecialiteiten 20 Stuks 250 g

    277g · €21,12/kg
    €5,85
  • Fruittella Strawberry 4 x 41 g

    182g · €23,90/kg
    €4,35
  • Carrefour Extra Napoletana Saus Pasta 400 g

    400g · €6,98/kg
    €2,79
  • Carrefour Companino Vitalive Adult >10kg met Kip en Groenten 3 kg

    3.05kg · €3,27/kg
    €9,95
  • Jupiler Blond Bier Pils 5.2% Alc 8 x 33 cl flessen

    628g · €19,73/kg
    €12,39
  • Carrefour The Market Traiteur Trattoria Spaghetti Bolognese 400 g

    425g · €14,12/kg
    €6,00
  • Carrefour The Market Traiteur Gourmet Rundertong 450 g

    470g · €19,15/kg
    €9,00
  • Whiskas Purrrfect Gevogelte in Saus 12 x 85 g

    1.15kg · €7,97/kg
    €9,19
  • Jacqmotte Koffie Gemalen Moka Absolu Decafe 250 g

    257g · €34,44/kg
    €8,85
  • Becel ProActiv Original 500g | Verlaagt cholesterol | Smeren

    524g · €14,03/kg
    €7,35
  • Kwaliteitsketen Carrefour Desembrood Bruin Pave 500g

    500g · €6,50/kg
    €3,25
  • Purina ONE Hondenvoeding Adult Mini Brokjes met Rund 1.5kg

    1.54kg · €7,18/kg
    €11,05
  • Knorr Spaghetteria Al Pesto Kaas & Basilicum 155 g

    194g · €19,02/kg
    €3,69
  • Carrefour Langkorrelige Rijst 5 x 200 g

    1kg · €3,95/kg
    €3,95
  • Simpl Dessert Gemalen Koffie 500 g

    518g · €9,17/kg
    €4,75
  • Pampers Premium Protection Maat 6, 20 Luiers

    704g · €25,78/kg
    €18,15
  • Westmalle Trappist Tripel 33 cl

    330g · €6,03/kg
    €1,99
  • Carrefour Bio Spaghetti 500 g

    500g · €2,50/kg
    €1,25
  • Fairebel Chocolademelk 25cl

    308g · €5,13/kg
    €1,58
  • Alpro Sojadrink Chocoladesmaak 250 ml

    271g · €5,02/kg
    €1,36
  • Kiri Smeerkaas Natuur 8 porties 144 g

    167g · €34,43/kg
    €5,75
  • Becel Original 500ml | Bakken en Braden | Omega 3

    483g · €7,85/kg
    €3,79
  • Westmalle Trappist Tripel Flessen 4 x 33 cl

    330g · €24,09/kg
    €7,95
  • Nissin Noedels Soba Cup Noodles Yakitori Chicken 89g

    117g · €30,68/kg
    €3,59
  • Purina ONE Bifensis Kattenvoeding Adult Indoor Brokjes met Kalkoe 800g

    830g · €11,87/kg
    €9,85
  • Kaas Aperitief Natuur 24 Blokjes 125g

    151g · €42,72/kg
    €6,45
  • Alpro Plantaardige Sojadrink Chocolade 6x250ml

    271g · €29,85/kg
    €8,09
  • Simpl Zachte Boter met Verminderd Vetgehalte - 60% V.G. 250 g

    253g · €9,29/kg
    €2,35
  • Kinder Schoko-Bons 200 g

    240g · €20,38/kg
    €4,89
  • Carrefour Companino Vitalive Terrine met Kip 100 g

    €0,67
  • Liefmans Fruitesse On the Rocks can 250ml

    640g · €3,86/kg
    €2,47
  • Werther's Original Zacht Caramelhart 160 g

    169g · €23,37/kg
    €3,95
  • Carrefour Soft Absodys Discreet Urineverlies Normal 12 Stuks

    197g · €21,07/kg
    €4,15
  • Céréal Gluten Free Cookies Stukjes Chocolade 3 x 3 Stuks 150 g

    173g · €40,98/kg
    €7,09
  • Carrefour Sensation Saus Barbecue 350 ml

    432g · €6,69/kg
    €2,89
  • Simpl Witte Bonen met Tomaat 800 g

    850g · €1,59/kg
    €1,35
  • Liefmans On The Rocks Fruitesse 4x25cl Blik

    640g · €15,45/kg
    €9,89
  • Carrefour Original Boudoirs Koekjes met Verse Eieren 400 g

    410g · €6,80/kg
    €2,79
  • Prince Vanilla Biscuit Sandwich 300gr

    307g · €7,13/kg
    €2,19
  • Trefin Orfina 175 g

    182g · €17,31/kg
    €3,15
  • Gemalen Koffie voor het Gezin 250 g

    262g · €11,64/kg
    €3,05
  • Pedigree Vital Protection Hondenvoeding Adult Droge Voeding met Rund 3 kg

    3.05kg · €4,48/kg
    €13,65
  • Carrefour Diepvrieszakjes 3L 20 Zakken

    147g · €16,94/kg
    €2,49
  • Carrefour Classic' Vita'Up Smaak Aardbei 10 x 100 g

    1.07kg · €4,43/kg
    €4,75
  • Milka Chocoladereep karamel 100g

    102g · €24,02/kg
    €2,45
  • Kinder Duo 12 Stuks 150 g

    185g · €24,59/kg
    €4,55
  • Nivea Creme Care Douchegel 250 ml

    295g · €20,31/kg
    €5,99
  • Carrefour Sensation Wasabi Pasta 43 g

    58g · €59,48/kg
    €3,45
  • Barilla Saus Pesto Alla Genovese Basilicum 190g

    330g · €16,52/kg
    €5,45
  • Felix Party Mix Kattensnacks Seaside Mix 60g

    65g · €42,31/kg
    €2,75
  • Carrefour Selection Frambozensmaak & Flinterdunne Flensjes Puur 100 g

    110g · €25,00/kg
    €2,75
  • Délio Kipsalade 200 g

    217g · €19,77/kg
    €4,29
  • Leffe Belgisch Abdijbier Blond Fles 33 cl

    580g · €3,00/kg
    €1,74
  • Delacre Gâteau 500 g

    €4,59
  • Licor 43 Original likeur vanille en karamel 70cl

    1.42kg · €22,60/kg
    €32,09
  • Haribo Goudberen 250 g

    270g · €10,70/kg
    €2,89
  • Chocomel Lactosevrije Chocoladedrank 1L

    1.08kg · €3,51/kg
    €3,79
  • Twix Minis chocolade repen uitdeelzak 275g

    294g · €19,56/kg
    €5,75
  • Leffe Belgisch Abdijbier Blond Flessen 4 x 33 cl

    580g · €11,98/kg
    €6,95
  • ACTIVIA Yoghurt Havermout & Noten - Met Probiotica en Vezels - 4x125g

    535g · €8,21/kg
    €4,39
  • Carrefour Sensation Soucoup Acid 39 g

    €1,55
  • Melissa Orzo 500 g

    502g · €3,96/kg
    €1,99
  • Corona Extra Blik 330 ml

    576g · €4,01/kg
    €2,31
  • Carrefour Companino Vitalive Terrine met Rund 300 g

    €1,55
  • Carrefour Classic' Loops Laagje Melkchocolade 6 Stuks 180 g

    227g · €13,44/kg
    €3,05
  • Royco Crunchy Champignons 3 x 18.9 g

    86g · €33,60/kg
    €2,89
  • Carrefour Original Stoemp Spinazie met Boter 500 g

    530g · €10,09/kg
    €5,35
  • Jupiler Belgische Pils Fles 25 cl

    €0,90
  • Carrefour Sprits Zandkoekjes met Boter 2 x 200 g

    470g · €9,68/kg
    €4,55
  • OIKOS Griekse Yoghurt Vanille – Gepasteuriseerd – 4x115g

    510g · €9,71/kg
    €4,95
  • Corona Extra Blikken 6 x 330 ml

    576g · €24,05/kg
    €13,85
  • Carrefour Sensation Granenreep met Melkchocolade Karamelsmaak 3 x 35 g

    109g · €33,49/kg
    €3,65
  • Carrefour Extra Melba Toast Rechthoekig 10 Zakjes 200 g

    235g · €10,85/kg
    €2,55
  • Carrefour Extra Pesto Verde 120 g

    148g · €30,74/kg
    €4,55
  • Maredsous Tripel Amberkleurig abdijbier 4x33cl

    630g · €19,29/kg
    €12,15
  • Carrefour Sensation Kit Spaghetti Italiano 382 g

    440g · €9,30/kg
    €4,09
  • Carrefour Extra Cappuccino Natuur 10 x 14 g

    180g · €13,83/kg
    €2,49
  • Iglo Bowls Protein Thaise Rode Curry met Kip 350 g

    393g · €24,30/kg
    €9,55
  • Carrefour De Mini Sticks Alaska Pollak 15 x 30 g

    471g · €8,81/kg
    €4,15
  • Boursin Verse roomkaas Zacht & Romig Natuur 125 g

    147g · €34,35/kg
    €5,05
  • Dove Men+Care Hydrating Clean Comfort, Body, Face & Hair Wash 250 ml

    290g · €22,38/kg
    €6,49
  • Carrefour Classic' Curry Zacht 40 g

    40g · €23,75/kg
    €0,95
  • Le Petit Marseillais Douchegel Bio Witte Perzik & Bio Nectarine 250 ml

    287g · €18,99/kg
    €5,45
  • Carrefour Original Sterren met Rozijnen met Boter 8 Stuks 200 g

    208g · €14,18/kg
    €2,95
  • Carrefour Extra Cappuccino 16 Capsules 164 g

    853g · €6,86/kg
    €5,85
  • Lutti Tropical Fish 175g

    189g · €29,37/kg
    €5,55
  • Carrefour Companino Expert Senior 11 J+ Kip 1.5 kg

    1.53kg · €4,87/kg
    €7,45
  • Carrefour The Market Tomme des Pyrénées IGP 190 g

    192g · €15,63/kg
    €3,00
  • LU Véritable Petit Beurre Koeken 200g

    209g · €11,44/kg
    €2,39
  • Haribo Funny Mix 250 g

    271g · €14,94/kg
    €4,05
  • Friskies Kattenvoeding Adult Brokjes met Rundvlees Kip en Groenten 2kg

    1.5kg · €5,17/kg
    €7,75
  • Carrefour Classic' Spaghetti Glutenvrij 500 g

    504g · €4,94/kg
    €2,49
  • Roodthooft Candy with the Taste of Mocha & Caramel 200 g

    203g · €18,67/kg
    €3,79
  • Kinder Maxi King 3 x 35 g

    126g · €43,25/kg
    €5,45
  • Devos Lemmens Mayonaise met Citroen 450 ml

    472g · €7,94/kg
    €3,75
  • Carrefour Classic' Spinazie Gehakt 325 g

    560g · €3,13/kg
    €1,75
  • Délio Salade met krab 200 g

    217g · €29,45/kg
    €6,39
  • Royco Crunchy Cheese Flavour Wortel Pompoen 3 x 22.7 g

    96g · €30,10/kg
    €2,89
  • Starbucks by Nescafé Dolce Gusto Caramel Macchiato 12Caps 3x127.8g

    194g · €40,67/kg
    €7,89
  • Carrefour Extra Pecorino Saus Pasta 400 g

    400g · €9,98/kg
    €3,99
  • Douwe Egberts Moka Royal Gemalen Koffie 500 g

    515g · €25,03/kg
    €12,89
  • Carrefour Bechamelsaus 500 ml

    540g · €9,72/kg
    €5,25
  • Felix Kattenvoeding Malse Reepjes Mix Selectie in Gelei 12x85g

    1.16kg · €8,23/kg
    €9,55
  • Leffe Belgisch Abdijbier Bruin Fles 33 cl

    580g · €3,00/kg
    €1,74
  • Geitenkaas | Sneetjes 150g

    165g · €33,64/kg
    €5,55
  • Leffe Belgisch Abdijbier Bruin Flessen 4 x 33 cl

    580g · €11,98/kg
    €6,95
  • Milka LEO Chocolade Wafels 200g

    219g · €32,37/kg
    €7,09
  • Felix Kattenvoeding Heerlijke Duo's Countryside Selectie in Gelei 12x85g

    1.16kg · €8,23/kg
    €9,55
  • Pedigree Dentastix 28 Stuks 4 x 180 g

    720g · €15,54/kg
    €11,19
  • Fristi Rood Fruit Smaak 1 L

    €2,51
  • Lavazza Quality Oro perfect symphony intensity scale 5/10 250g

    258g · €42,60/kg
    €10,99
  • Carrefour Absodys Maxi Night 12 Stuks

    562g · €8,99/kg
    €5,05
  • Miracoli Basilico Pastasaus 450 g

    450g · €13,00/kg
    €5,85
  • Chimay Triple Pères Trappistes Flessen 6 x 0.33 L

    350g · €37,00/kg
    €12,95
  • Kwaliteitsketen Carrefour Gouda Jong Kaas 6 Sneden 250 g

    262g · €16,76/kg
    €4,39
  • Carrefour Classic' Hollandaise Saus 220 ml

    224g · €7,81/kg
    €1,75
  • Get 27 Liqueur de Menthe 700 ml

    700g · €35,41/kg
    €24,79
  • TUC Crackers Smoky Bacon 100g

    102g · €19,51/kg
    €1,99
  • KOCHs Geraspte Mierikswortel 95 g

    200g · €11,95/kg
    €2,39
  • Sacla' Pesto Rosso e Ricotta 190 g

    340g · €18,09/kg
    €6,15
  • Carrefour Extra Dessert 20 Stuks 104 g

    178g · €31,40/kg
    €5,59
  • Carrefour Granen Croissant 80g

    89g · €13,37/kg
    €1,19
  • DOUWE EGBERTS Koffie Bonen Moka Royal 500g

    515g · €30,97/kg
    €15,95
  • Pavesi Gocciole Chocolate 500 g

    544g · €12,78/kg
    €6,95
  • SENSEO Koffie Pads Composteerbaar** Classic 36 Stuks

    268g · €23,10/kg
    €6,19
  • Carlsberg Blikken 4 x 500 ml

    523g · €21,32/kg
    €11,15
  • Carrefour Extra Melba Toast Rond 110 g

    130g · €11,92/kg
    €1,55
  • Carrefour Kaasblokjes Specerijen en Aromaten 300 g

    300g · €17,50/kg
    €5,25
  • Carrefour Extra Melkchocolade Pralinévulling 200 g

    260g · €13,65/kg
    €3,55
  • Solo Bakken en braden 500ml

    483g · €10,12/kg
    €4,89
  • DANIO Specialiteit Verse Kaas Aardbei Snack 165g

    170g · €13,00/kg
    €2,21
  • Milka Melo-Cakes Chocolade Cakejes 250g

    250g · €21,00/kg
    €5,25
  • Carlsberg Blik 500 ml

    523g · €5,33/kg
    €2,79
  • Starbucks Caramel Macchiato Flavour Chilled Coffee 220 ml

    247g · €11,86/kg
    €2,93
  • Jacqmotte Creations Gemalen Koffie Moka Original 500g Vacuum Pack

    516g · €27,23/kg
    €14,05
  • Grand Soleil Pastis Apéritif Anisé 70 cl

    1.29kg · €12,90/kg
    €16,65
  • Aïki Rice Beef Soya Yakimeshi 84 g

    109g · €33,49/kg
    €3,65
  • Milka Sensations Chocolade Koekjes met vulling 208g

    225g · €24,67/kg
    €5,55
  • Barilla Conchiglie Rigate N. 93 500 g

    539g · €6,59/kg
    €3,55
  • Whiskas Senior Classic Selectie in Saus 12 x 85 g

    1.02kg · €9,01/kg
    €9,19
  • Côte d'Or Kokosnoot Chocolade Reep 4x44g

    180g · €32,17/kg
    €5,79
  • Lindemans Authentic Lambic Beer Kriek Fles 35.5 cl

    850g · €5,47/kg
    €4,65
  • Carrefour Sensation Reep Sport 5 x 25 g

    137g · €22,99/kg
    €3,15
  • LUTTI OHLALA MINI MIX 200G

    208g · €27,16/kg
    €5,65
  • Carrefour Extra Hele Hazelnoten Puur 200 g

    210g · €18,33/kg
    €3,85
  • Carrefour Brownie Stukjes Chocolade 285 g

    354g · €12,85/kg
    €4,55
  • Carrefour Classic' Smeerkaas Natuur 200 g

    220g · €14,32/kg
    €3,15
  • Galbani Mascarpone 250 g

    250g · €21,40/kg
    €5,35
  • Devos Lemmens Andalouse Saus 300 ml

    341g · €16,98/kg
    €5,79
  • Carrefour Classic' Bechamelsaus 220 ml

    226g · €7,74/kg
    €1,75
  • Tena Discreet Ultra Mini Plus 24 Inlegkruisjes

    180g · €22,17/kg
    €3,99
  • Le Petit Marseillais Douchecrème Bio Oranjebloesem 250 ml

    287g · €15,16/kg
    €4,35
  • Carrefour Original Vol-au-Vent met Champignons 800 g

    800g · €10,36/kg
    €8,29
  • Carrefour Classic' Tijm 17 g

    20g · €52,50/kg
    €1,05
  • Carrefour Bio Rijstwafels Melkchocolade 100 g

    102g · €20,49/kg
    €2,09
  • Carrefour Companino Sticks met Lam 5 x 10 g

    50g · €33,80/kg
    €1,69
  • Cesar Volledig Droog Diervoeder 1.4 kg

    1.43kg · €7,81/kg
    €11,19
  • Habi Bolognaise Saus met Rundvlees 200 g

    €2,75
  • Devos Lemmens Béarnaise 300 ml

    €2,85
  • Beneful Gezond Gewicht Hondenvoeding Brokjes Kip 1.4kg

    1.43kg · €6,85/kg
    €9,79
  • Carrefour Sensation Saus Tartaar 340 g

    385g · €5,95/kg
    €2,29
  • Duvel 666 330ml

    630g · €3,76/kg
    €2,37
  • Carrefour Classic' Fruit & Cie Appel Banaan 4 x 90 g

    410g · €5,34/kg
    €2,19
  • NESCAFÉ Dolce Gusto, Café au Lait, 16 capsules, 160 gr

    249g · €26,31/kg
    €6,55
  • Carrefour Diepvrieszakken 1 L 25 Zakken

    120g · €20,75/kg
    €2,49
  • Leffe Belgisch Abdijbier Bruin Fles 330 ml

    580g · €3,00/kg
    €1,74
  • Carrefour Baby Pants 4 Maxi 8-15 kg 44 Broekjes

    1.53kg · €9,56/kg
    €14,65
  • Whiskas Senior Mix Menu in Saus 7+ 12 x 85 g

    1.02kg · €9,01/kg
    €9,19
  • Carrefour Bio Bolognesesaus 525 g

    530g · €6,89/kg
    €3,65
  • Soubry Pasta Spirelli 375g

    405g · €5,06/kg
    €2,05
  • Chimay Tripel Fles 0.33 L

    350g · €6,17/kg
    €2,16
  • Duvel Belgian 666 Blond Fles 4 x 330 ml

    630g · €15,00/kg
    €9,45
  • Carrefour Classic' Express Sausbinder voor Witte Saus 250 g

    250g · €7,80/kg
    €1,95
  • Carrefour Bio Verse Kaas Fijne Kruiden & Knoflook 150 g

    160g · €19,69/kg
    €3,15
  • DANONE 15g Proteïnen Yoghurt – Vanillesmaak – Gepasteuriseerd – 0% Vet – 200g

    340g · €12,79/kg
    €4,35
  • Milka Choc & Choc chocolade Cakejes 175g

    185g · €18,65/kg
    €3,45
  • Carrefour Classic' Ricotta Kaas 250 g

    270g · €5,52/kg
    €1,49
  • Carrefour Classic' Halfvolle Melk Choco 6 x 200 ml

    1.33kg · €1,84/kg
    €2,45
  • Carrefour Original Brasserie Balletjes Tomatensaus & Puree 450 g

    513g · €14,72/kg
    €7,55
  • Oreo Koekjes Original 176g

    203g · €12,07/kg
    €2,45
  • Verenigde Staten Gallo Family Vineyards Grenache Rosé 75cl

    €9,45
  • Carrefour Worsten Wiener 6 Stuks 410 g

    180g · €13,06/kg
    €2,35
  • Danio Vanille Smaak 165 g

    170g · €13,00/kg
    €2,21
  • Côte d'Or Chocolade Tablet Melkchocolade Praliné Double Noisettes 200g

    218g · €26,38/kg
    €5,75
  • Carrefour Extra Melk Hele Hazelnoten 3 x 45 g

    135g · €20,67/kg
    €2,79
  • Pampers Aqua Soft Touch Babydoekjes, 48 Doekjes

    371g · €13,18/kg
    €4,89
  • Leffe Belgisch Abdijbier Bruin Blikken 6 x 50 cl

    524g · €41,51/kg
    €21,75
  • Côte d'Or Witte Chocolade Reep Praliné 184g

    188g · €31,65/kg
    €5,95
  • Carrefour Bio Kidneybonen 360 g

    370g · €4,57/kg
    €1,69
  • Kruidenboter 125g

    1kg · €4,65/kg
    €4,65
  • Carrefour Extra Moka Arabica & Robusta 16 x 7 g

    387g · €14,60/kg
    €5,65
  • Catisfactions Kattenkruid 60 g Snack voor Kat

    60g · €50,83/kg
    €3,05
  • Purina ONE Bifensis Kattenvoeding Adult Sterilcat Brokjes met Rund 1.5kg

    1.54kg · €10,71/kg
    €16,49
  • Carrefour Selection Feta in Pekel 150g

    354g · €13,42/kg
    €4,75
  • Fruittella Summer Fruits 200 g

    209g · €19,57/kg
    €4,09
  • Carrefour Geroosterde Broodjes Tarwe 225 g

    286g · €8,22/kg
    €2,35
  • LU Cha-Cha Chocolade Koeken 216g

    €5,85
  • Carrefour Extra Caffe Latte 16 x 9.5 g

    805g · €7,27/kg
    €5,85
  • Carrefour Selection Noord-Hollandse Gouda Jong Kaas 200 g

    200g · €25,50/kg
    €5,10
  • Heinz Tomaten Ketchup 800 ml

    986g · €5,63/kg
    €5,55
  • Côte d'Or Pure Chocolade Tablet 150g

    €3,99
  • Jacqmotte Gemalen Koffie Moka Absolu 250 g

    257g · €32,26/kg
    €8,29
  • Whiskas Kattensnacks Temptations met Zalm 60 g

    60g · €48,17/kg
    €2,89
  • Carrefour Classic' Sperziebonen Extra Fijn 400 g

    495g · €3,94/kg
    €1,95
  • Milka Choco Brookie 6 Stuks 132 g

    157g · €30,25/kg
    €4,75
  • Délio Bicky Smeersalade 180 g

    193g · €25,34/kg
    €4,89
  • Carrefour Classic' 6 Croissants 360 g

    393g · €8,02/kg
    €3,15
  • Carrefour Original Parijse Galetten Natuur 22 Stuks 210 g

    215g · €12,05/kg
    €2,59
  • Délio Noordzee 200 g

    233g · €22,70/kg
    €5,29
  • Whiskas Classic Selectie in Saus 1+ 12 x 85 g

    1.02kg · €9,01/kg
    €9,19
  • Carrefour Bio Pesto alla Genovese 185 g

    180g · €17,50/kg
    €3,15
  • DANONE HIPRO 20g Proteïnen Pudding – Vanillesmaak – 0% Vet – 200g

    220g · €15,68/kg
    €3,45
  • Carrefour Bio Zandkoekjes Pure Boter Amandel en Citroen 12 Stuks 200 g

    237g · €15,40/kg
    €3,65
  • Leffe Bruin 50 cl

    524g · €6,97/kg
    €3,65
  • Carrefour Companino Expert Adult Kip 1.5 kg

    1.53kg · €4,87/kg
    €7,45
  • Nescafé Gold Koffie 50g

    220g · €29,95/kg
    €6,59
  • Panzani Capellini 500 g

    504g · €4,07/kg
    €2,05
  • Carrefour Gruyère Switzerland Geraspt 100 g

    103g · €46,12/kg
    €4,75
  • Pedigree Schmackos Multi Mix 20 Stuks 144 g Snack Hond

    144g · €28,40/kg
    €4,09
  • Carrefour Original Mini Wafeltjes met Cacaofantasie 200 g

    209g · €11,24/kg
    €2,35
  • Carrefour Companino Sticks met Rund 6 x 5 g

    30g · €41,67/kg
    €1,25
  • Guinness Special Export Flessen 4 x 33 cl

    €13,39
  • Hoegaarden Wit 0.0 % Alc Blikken 6 x 33 cl

    370g · €32,41/kg
    €11,99
  • Liefmans Fruitesse on the Rocks 250 ml

    600g · €14,42/kg
    €8,65
  • Liefmans On The Rocks Fruitesse 25cl

    600g · €3,62/kg
    €2,17
  • Ocean Spray Cranberry Classic 1 L

    1.1kg · €2,63/kg
    €2,89
  • Philadelphia Specialiteit van verse kaas Feta & Komkommer, vlootje 175 g

    189g · €22,17/kg
    €4,19
  • Cesar Cuisine in Saus met Kip, Groenten en Peterselie 150 g

    150g · €10,60/kg
    €1,59
  • Tripel Karmeliet 3 Granen Fles 33 cl

    330g · €6,55/kg
    €2,16
  • Carrefour Selection Espresso Nocciolita 10 Capsules 52 g

    80g · €46,88/kg
    €3,75
  • Carrefour Original Speculoos 500 g

    515g · €3,79/kg
    €1,95
  • Carrefour Classic' Lasagne 500 g

    500g · €5,30/kg
    €2,65
  • Céréal Gluten Free Nutri-Plus Sesam Bar met Honing 50 g

    51g · €40,98/kg
    €2,09
  • Carrefour Companino Vitalive Terrine voor Honden met Kip 300 g

    €1,55
  • Harde snoep Violette smaak 200g

    206g · €24,22/kg
    €4,99
  • Zwan Weense 8 Worstjes 420G

    476g · €7,96/kg
    €3,79
  • Stella Artois Belgium Premium Lager Beer Fles 25 cl

    €0,93
  • TUC mini crackers kaas smaak 100g

    104g · €20,10/kg
    €2,09
  • Gourmet Gold Kattenvoeding Fijne Hapjes in Saus 12x85g

    1.23kg · €11,54/kg
    €14,19
  • Carrefour Gouda Holland Jong blok 300 g

    305g · €14,59/kg
    €4,45
  • Devos Lemmens Mayonaise met Citroen 300ml SQZ

    326g · €11,20/kg
    €3,65
  • Côte d'Or Nougatti Melkchocolade Reep 180g

    184g · €29,08/kg
    €5,35
  • Mission Wraps Original 6 Stuks 370 g

    383g · €15,61/kg
    €5,98
  • Carrefour Classic' Linzen 400 g

    400g · €2,63/kg
    €1,05
  • Carrefour Sensation Sojasaus Gezouten 250 ml

    470g · €4,89/kg
    €2,30
  • LU LuLu Barquette Cakejes Aardbei 120g

    €2,09
  • Carrefour Sigaretten Krokant 2 x Bakje 200 g

    230g · €8,91/kg
    €2,05
  • Guylian The Original Seashells 250 g

    298g · €32,05/kg
    €9,55
  • Milka Mini cookies chocolade koekjes 110g

    113g · €29,65/kg
    €3,35
  • Carrefour The Market Traiteur Gourmet Gratin Witloof & Ham 450 g

    466g · €15,02/kg
    €7,00
  • Milka Melo-Cakes Chocolade Cakejes 100g

    115g · €34,70/kg
    €3,99
  • Carrefour Selection Noord-Hollandse Gouda Belegen Kaas 200 g

    200g · €27,75/kg
    €5,55
  • Carrefour Sensation Apero Time Abdijkaas 130 g

    160g · €21,88/kg
    €3,50
  • Gourmet Gold Kattenvoeding Luxe Mix Vlees en Vis in Saus 12x85g

    1.23kg · €11,54/kg
    €14,19
  • Pauwels Sauces Mayonaise 470 g

    696g · €5,10/kg
    €3,55
  • Carrefour Kikkererwten 400 g

    400g · €3,63/kg
    €1,45
  • Dilea Zero Lactose Boter 200 g

    233g · €36,70/kg
    €8,55
  • Del Monte Fruitcocktail op Lichte Siroop 227 g

    €2,55
  • Catisfactions Creamy met Onweerstaanbare Kattenkruiden 4 x 10 g

    57g · €64,04/kg
    €3,65
  • Carrefour Gepofte Rijst 1 kg

    1kg · €5,55/kg
    €5,55
  • Carrefour Gorgonzola Dolce 200 g

    215g · €22,09/kg
    €4,75
  • Carrefour Sensation Skyr Bosbes 0% V.G. 150 g

    159g · €10,38/kg
    €1,65
  • Del Monte Fruitcocktail op Lichte Siroop 3 x 227 g

    €7,45
  • Carrefour Bio Broodstengels 125 g

    159g · €13,14/kg
    €2,09
  • Carrefour Companino Vitalive Sterilized Zalm Wortelen Erwten 2 kg

    2.03kg · €2,73/kg
    €5,55
  • Carrefour Original Gratin Dauphinois met Room 500 g

    530g · €11,68/kg
    €6,19
  • Haribo Happy Cola 185 g

    205g · €10,98/kg
    €2,25
  • Soubry ; spaghetti volkoren 500g

    510g · €3,43/kg
    €1,75
  • Carrefour Selection Espresso Caramella 10 Capsules 52 g

    80g · €46,88/kg
    €3,75
  • Barilla Pasta Tagliatelle Semola Collezione 500g

    554g · €9,30/kg
    €5,15
  • Carrefour Classic' Provençaalse Kruiden 18 g

    20g · €57,50/kg
    €1,15
  • Danup Drinkyoghurt Aardbei 600 g

    167g · €29,64/kg
    €4,95
  • ALPRO Bakken & Braden 500g

    525g · €6,57/kg
    €3,45
  • Carrefour Classic' Rode Vruchten 8 x 125 g

    1.06kg · €3,63/kg
    €3,85
  • Haribo Starmix Uitdeelzakjes 375 g

    389g · €18,23/kg
    €7,09
  • Carrefour Classic' Vleesbrood 6 Sneden 150 g

    164g · €15,79/kg
    €2,59
  • Soubry ; Chinese mie

    260g · €4,54/kg
    €1,18
  • Sheba Délices du Jour Versheidszakjes Vis Selectie in Saus 6 x 50 g

    300g · €17,83/kg
    €5,35
  • Tripel Karmeliet Bier Van't Vat 4x33cl

    365g · €31,10/kg
    €11,35
  • NESCAFÉ Dolce Gusto, Latte Macchiato, 16 capsules, 183.2 gr

    267g · €24,53/kg
    €6,55
  • Carrefour Natuurlijk Geparfumeerde Rijst Thai 4 x 125 g

    530g · €3,30/kg
    €1,75
  • LUTTI SCOUBIDOU 180G

    202g · €20,25/kg
    €4,09
  • Carrefour Soft Bio Zachte Wattenschijfjes 70 Stuks

    43g · €43,02/kg
    €1,85
  • Carrefour The Market Gesneden Gebraden Kipfilet Gerookt 150 g

    150g · €29,27/kg
    €4,39
  • Amora Augurken Croq Vert met Kruiden 210G

    632g · €10,52/kg
    €6,65
  • Tripel Karmeliet Belgisch Bier Sterk Blond 8.4% Alc Flessen

    330g · €39,24/kg
    €12,95
  • Nivea Voedende Dagcr�me Droge Huid SPF 15 50 ml

    70g · €137,86/kg
    €9,65
  • De Cecco Spaghetti N°12 Deegwaren van Griesmeel van Harde Tarwe 500 g

    511g · €5,97/kg
    €3,05
  • LU TUC Mini Crackers Original Zout 100 g

    104g · €24,90/kg
    €2,59
  • SENSEO Koffie Pads Composteerbaar** Mild 36 Stuks

    268g · €29,81/kg
    €7,99
  • Perfect Ted Haverdrank 250 ml

    267g · €13,07/kg
    €3,49
  • Nescafé Frappé 10 x 14 g

    166g · €36,08/kg
    €5,99
  • BN Mini Chocoladesmaak 5 x 35 g

    205g · €17,51/kg
    €3,59
  • Delacre Namur 200g

    €6,95
  • DOUWE EGBERTS Koffie Bonen Dessert 500 g

    515g · €27,86/kg
    €14,35
  • Lotus Botermadeleine 10x28g

    292g · €18,66/kg
    €5,45
  • Carrefour Sensation Brazil 100% Arabica Bonen 1 kg

    1.03kg · €28,98/kg
    €29,85
  • La Vache qui ritt 8P 133G

    150g · €33,27/kg
    €4,99
  • Côte d'Or Chokotoff chocolaatjes puur 250g

    €6,05
  • Dilea Zero Lactose Melk Halfvol 1 L

    1.08kg · €3,58/kg
    €3,85
  • Sheba in Gelei met Kip 85 g

    85g · €15,88/kg
    €1,35
  • Carrefour Classic' Veggy Fruit Mix 150 g

    153g · €14,71/kg
    €2,25
  • Simpl Choice Luiers 5 11-25 kg 52 Stuks

    1.39kg · €6,93/kg
    €9,65
  • Purina ONE Bifensis Kattenvoeding Adult Brokjes met Kip 800g

    830g · €11,99/kg
    €9,95
  • Carrefour Nuts & Fruits Abrikozen Gedroogd 250 g

    180g · €20,83/kg
    €3,75
  • Lutti Aardbeien 175G

    €4,09
  • Carrefour Sensation Crackers Chili Aperitiefhapje 150 g

    155g · €24,19/kg
    €3,75
  • Carrefour Sensation Kokosmelk 400 ml

    400g · €4,48/kg
    €1,79
  • Tadal Studentenhaver 250 g

    250g · €18,36/kg
    €4,59
  • Céréal Zonder Suikers Zandkoekjes Natuur 3 x 4 Koekjes 132 g

    158g · €31,96/kg
    €5,05
  • NESCAFÉ Dolce Gusto, Koffie Lungo, 16 capsules, 89.6 gr

    194g · €32,22/kg
    €6,25
  • Gekarnde Boter met Zeezout 250 g

    250g · €23,00/kg
    €5,75
  • Simpl Crackers Cocktail 350 g

    450g · €5,89/kg
    €2,65
  • Simpl Huishoudfolie 30 m

    114g · €6,40/kg
    €0,73
  • L'Italie des Fromages Pecorino Romano AOP 200 g

    207g · €31,84/kg
    €6,59
  • Tripel Karmeliet Bier Van't Vat 33cl Blik

    365g · €7,78/kg
    €2,84
  • Parmareggio Parmigiano Reggiano Vers Geraspt 60 g

    71g · €61,83/kg
    €4,39
  • Carrefour Croissant Chocolade Praline 90g

    1kg · €1,19/kg
    €1,19
  • Carrefour Extra Grana Padano 200 g

    206g · €29,56/kg
    €6,09
  • HiPRO proteïnereep - Bananensmaak - Pindakaas - 15g Eiwit - Met vitamins B9 en magnesium - 45g

    46g · €68,48/kg
    €3,15
  • Purina ONE Bifensis Kattenvoeding Senior Brokjes met Kip 800g

    830g · €11,92/kg
    €9,89
  • Whiskas Gevogelte Selectie in Saus 1+ 12 x 85 g

    1.02kg · €9,36/kg
    €9,55
  • Carrefour Traiteur Gourmet Kippenonderbouten Tagliatelle met Verse Champignons 450 g

    483g · €16,56/kg
    €8,00
  • Gordon Finest Carbon 14 Blik 50 cl

    526g · €8,65/kg
    €4,55
  • Carrefour Sensation Worstjes Cocktail 410 g

    €2,75
  • Dilea Zero Lactose Gouda Sneetjes 150 g

    186g · €31,99/kg
    €5,95
  • Carrefour Expert Clean Optic Brilpoetsdoekjes 30 Zakjes

    83g · €21,08/kg
    €1,75
  • Carrefour Bio Karneboter 250 g

    254g · €18,07/kg
    €4,59
  • M&M'S Choco melk chocolade snoepjes single zakje

    45g · €42,00/kg
    €1,89
  • Knorr Dry Saus Wit 4X22G

    91g · €50,00/kg
    €4,55
  • Friskies Kattenvoeding Gesteriliseerde Brokjes Rundvlees, Kip & Groenten 3kg

    3.1kg · €5,61/kg
    €17,39
  • Perfect Fit Sensitive 1+ 750 g Droogvoer Katten

    750g · €10,52/kg
    €7,89
  • Roodthooft de Echte Pickers Toffees 225 g

    €2,95
  • Côte d'Or melkchocolade Tablet Karamel Zeezout 150g

    156g · €32,37/kg
    €5,05
  • Lotus Gevulde Wafels met Cassonade Fondant 5 x 2 Stuks 310 g

    320g · €17,03/kg
    €5,45
  • Côte d'Or melkchocolade Tablet Hazelnoten 150g

    €4,05
  • M&M's Peanut 5 x 36 g

    180g · €36,39/kg
    €6,55
  • Old Amsterdam Crème 125 g

    134g · €32,76/kg
    €4,39
  • LU Mikado pure chocolade koekjes 75g

    90g · €38,33/kg
    €3,45
  • Arlo Noordkrieken op Lichte Siroop 700 g

    1.01kg · €5,20/kg
    €5,25
  • Carrefour Koekjes Ontbijt met Stukjes Chocolade 400 g

    400g · €9,63/kg
    €3,85
  • Carrefour Classic' Gouda Jong 10 Sneden 300 g

    320g · €25,16/kg
    €8,05
  • Carrefour Plantaardig Product Bakken & Braden 500 g

    505g · €4,46/kg
    €2,25
  • Mora Kipkorn® Originals 4x60g

    267g · €28,28/kg
    €7,55
  • Passendale Kaas sneden Caractère 5Sn. 175g

    190g · €36,79/kg
    €6,99
  • Carrefour Drink Soja Natuur 1 L

    1.07kg · €1,08/kg
    €1,15
  • LU Prince Cake & Choc chocolade cakejes 150g

    175g · €22,80/kg
    €3,99
  • Jogobella Perzik 400 g

    430g · €4,28/kg
    €1,84
  • Cuvée des Trolls Hergist Blond Bier Fles 33 cl

    263g · €8,25/kg
    €2,17
  • Sheba Mini Filets in Saus Gevogelte Selectie 4 x 85 g

    340g · €17,03/kg
    €5,79
  • Carrefour Original Mini Galetten met Boter 350 g

    375g · €11,87/kg
    €4,45
  • Simpl Stukjes in Saus met Rund 1200 g

    1.35kg · €1,77/kg
    €2,39
  • De Cecco Fusilli N°34 Deegwaren van Griesmeel van Harde Tarwe 500 g

    516g · €5,91/kg
    €3,05
  • TUC Crackers Sweet Red Paprika 100g

    102g · €19,51/kg
    €1,99
  • Cesar Classic in Paté Rijk aan Kip 300 g

    300g · €10,17/kg
    €3,05
  • NESCAFÉ Dolce Gusto, Cappuccino, 16 capsules, 186.4 gr

    289g · €26,82/kg
    €7,75
  • Blue Dragon Panko Breadcrumbs 120g

    135g · €35,19/kg
    €4,75
  • Heinz Tomaten ketchup squeeze 300 ml

    342g · €8,16/kg
    €2,79
  • Carrefour Companino Sticks met Zalm 6 x 5 g

    30g · €41,67/kg
    €1,25
  • Gourmet Perle Land en Zee Duo Kattenvoeding in Saus 12x85g

    1.16kg · €11,59/kg
    €13,45
  • Carrefour Bio Kikkererwten 350 g

    370g · €4,30/kg
    €1,59
  • Gallo Riz Risotto Selezione Speciale 1 Kg

    1.07kg · €8,83/kg
    €9,45
  • Kinder Maxi 6 Stuks 126 g

    147g · €23,74/kg
    €3,49
  • Trappistes Rochefort Bier 8 33 cl

    580g · €4,52/kg
    €2,62
  • Lavazza Crema e Gusto 30 Capsules

    239g · €68,58/kg
    €16,39
  • Carrefour Soft Zachte Reinigingsdoekjes 25 Stuks

    117g · €22,14/kg
    €2,59
  • Tucal Harissa du Cap Bon El Manara de Djerba Droog Extract 14% 70 g

    90g · €22,11/kg
    €1,99
  • Cuvée des Trolls Hergist Blond Bier Flessen 4 x 33 cl

    263g · €32,89/kg
    €8,65
  • La Chouffe Blond Belgisch bier 6x33cl

    640g · €21,48/kg
    €13,75
  • CAR ASSIETTE APERO MIXTE 200G

    224g · €22,32/kg
    €5,00
  • La Chouffe Blond Belgisch bier 33cl

    640g · €3,59/kg
    €2,30
  • Bertolli 250g | Om te smeren | Met olijfolie

    500g · €4,74/kg
    €2,37
  • Douwe Egberts Dessert 32 Stuks 222 g

    239g · €30,33/kg
    €7,25
  • Kinder Surprise 3 x 20 g

    66g · €63,48/kg
    €4,19
  • Carrefour Original Kempische Galetten Krokant 16 Stuks 450 g

    455g · €9,12/kg
    €4,15
  • Philadelphia Specialiteit van verse kaas Extra Protein, vlootje 175 g

    189g · €28,31/kg
    €5,35
  • Carrefour Bio Gerookte Zalm 4 x 35 g

    160g · €58,44/kg
    €9,35
  • Kinder Country 6 x 23.5 g

    165g · €21,76/kg
    €3,59
  • Simpl Terrine aan de Lever 300 g

    311g · €2,54/kg
    €0,79
  • Alpro Plantaardige Sojadrink Banaan 3x250ml

    822g · €3,58/kg
    €2,94
  • Danio Exotic 165 g

    170g · €13,00/kg
    €2,21
  • Carrefour Classic' Mayonaise met Dijonmosterd 470 g

    512g · €6,74/kg
    €3,45
  • Smeerkaas met Ham 200 g

    213g · €28,12/kg
    €5,99
  • La Vache Qui Rit Smeerkaas Natuur 8 porties

    140g · €22,50/kg
    €3,15
  • Carrefour Classic' Saus Pasta Bolognese 415 g

    430g · €4,77/kg
    €2,05
  • Carrefour Classic' Sperziebonen Extra Fijn 800 g

    950g · €3,11/kg
    €2,95
  • Président Petit Camembert Extra Smeuïg Mild Kaas 135 g

    151g · €27,09/kg
    €4,09
  • Carrefour The Market Traiteur World Zoetzure Scampis 350 g

    372g · €17,47/kg
    €6,50
  • Carrefour Mix Spaghetti 55 g

    32g · €48,44/kg
    €1,55
  • Carrefour Classic' Mayonaise met Citroen 465 g

    €2,05
  • Carrefour Classic' Halfvolle Melk Choco 1 L

    1.08kg · €1,47/kg
    €1,59
  • Suzi Wan Loempiasaus 350gr

    570g · €10,68/kg
    €6,09
  • Chimay Bleue 4x6x33cl

    600g · €94,42/kg
    €56,65
  • Felix Heerlijke Reepjes in Gelei 12 x 80 g

    1.1kg · €9,54/kg
    €10,49
  • Carrefour Classic' Prosciutto Crudo 140 g

    166g · €22,23/kg
    €3,69
  • Del Monte Perziken Halve op Sap 415g

    415g · €8,07/kg
    €3,35
  • Monster Energy Zero Sugar Blik 0.5L 4x

    519g · €18,67/kg
    €9,69
  • Carrefour Classic' Maïs 300 g

    300g · €4,83/kg
    €1,45
  • Carrefour Sensation Framboos 180 g

    188g · €4,52/kg
    €0,85
  • Alpro Sojadrink 250 ml

    280g · €11,61/kg
    €3,25
  • Knorr Pasta Pot Bolognese 60G

    82g · €34,76/kg
    €2,85
  • Desperados Bier Aguardiente-Mojito 5.9% ALC 4x50cl Blik

    520g · €31,13/kg
    €16,19
  • Leffe Belgisch Abdijbier Ruby Blikken 4 x 50 cl

    500g · €30,98/kg
    €15,49
  • Carrefour Extra Yoghurt op z'n Grieks Stracciatella 4 x 150 g

    650g · €6,29/kg
    €4,09
  • Toppits Bakvellen 16 Vellen

    135g · €34,44/kg
    €4,65
  • Gourmet Mon Petit Kattenvoeding Kalkoen, Kip, Eend in Saus 6x50g

    331g · €16,47/kg
    €5,45
  • Carrefour Classic' Compote Appels met Stukken 560 g

    830g · €2,35/kg
    €1,95
  • Vitelma Essentials Omega 3 Smeren 250 g

    260g · €7,65/kg
    €1,99
  • Lotus Dinosaurus Melkchocolade 4 Stuks 225 g

    248g · €9,88/kg
    €2,45
  • Président Camembert 8 Stuks 250 g

    350g · €16,54/kg
    €5,79
  • Herta Spekblokjes Natuur 200 g

    250g · €20,60/kg
    €5,15
  • Simpl Gevulde Wafers Vanillesmaak 20 Stuks 175 g

    178g · €7,02/kg
    €1,25
  • Chivas Regal 12YO 0,70L

    €49,65
  • Carrefour Classic' Cheddar Geraspt 150 g

    186g · €26,08/kg
    €4,85
  • HERTA Finesse Kalkoenfilet Natuur 8x100g

    110g · €38,09/kg
    €4,19
  • Devos Lemmens Andalouse 300 ml

    €2,85
  • Carrefour Extra Koekjes Melkchocolade 125 g

    151g · €11,85/kg
    €1,79
  • Carrefour Extra Salade Eieren 200 g

    210g · €12,14/kg
    €2,55
  • Desperados Tropical Blik 50cl

    520g · €7,48/kg
    €3,89
  • DOUWE EGBERTS Koffie Capsules Dessert Lungo Intensiteit 06 Nespresso®* Compatibel 20 stuks

    149g · €50,67/kg
    €7,55
  • Pedigree Rodeo Kip 7 Stuks 123 g Snack voor Hond

    123g · €28,05/kg
    €3,45
  • ACTIMEL Drinkyoghurt Original – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 8x100g

    880g · €6,58/kg
    €5,79
  • Desperados Tropical Bier Gearomatiseerd met Passion Fruit & Lime 4 x 500 ml

    520g · €29,90/kg
    €15,55
  • Penny De Beukelaer Chocolade Koeken Melkchocolade 10 x 20 g

    €5,79
  • Manna Bolognaise 720 g

    1.05kg · €4,64/kg
    €4,89
  • Carrefour Classic' Saus Pasta Bolognese 290 g

    503g · €3,36/kg
    €1,69
  • Carrefour The Market Traiteur World Kantonese Rijst 350 g

    372g · €13,44/kg
    €5,00
  • Gourmet Nature's Creations Kattenvoeding Mini Filets Rund in Saus 85g

    105g · €17,05/kg
    €1,79
  • Red Bull Energy Drink 6-Pack 25 cl

    274g · €37,77/kg
    €10,35
  • Carrefour Halve Stokbroden Voorgebakken 2 Stuks 300 g

    311g · €4,02/kg
    €1,25
  • Kinder Delice 39 g

    1kg · €1,09/kg
    €1,09
  • Président Brie 10 x 34 g

    371g · €24,12/kg
    €8,95
  • Carrefour The Market Trattoria Cannelloni Spinazie, Kip & Ricotta 450g

    453g · €15,45/kg
    €7,00
  • Sheba in Paté met Rund 85 g

    85g · €15,88/kg
    €1,35
  • Carrefour Classic' Paprika Gerookt op Eikenhout 43 g

    154g · €10,97/kg
    €1,69
  • Carrefour Classic' Ontbijtspek Gerookt 250 g

    268g · €23,10/kg
    €6,19
  • Carrefour Classic' Kruidnagel 25 g

    30g · €105,00/kg
    €3,15
  • Carrefour Classic' Milky Melkchocolade 6 x 6 Stuks 225 g

    270g · €10,19/kg
    €2,75
  • Carrefour Geitenkaas 10 Sneetjes 200 g

    215g · €24,88/kg
    €5,35
  • Carrefour Sensation Tubs' Acid 200 g

    205g · €11,17/kg
    €2,29
  • Carrefour Eet Jouw Puree ! Natuur 4 x 125 g

    500g · €6,30/kg
    €3,15
  • Carrefour Extra Tonijn Cocktail 200 g

    210g · €14,52/kg
    €3,05
  • Carrefour The Market Traiteur Gourmet Rundsburger 415 g

    448g · €19,62/kg
    €8,79
  • ALPRO Vanille – Plantaardig alternatief voor yoghurt op basis van soja – Rijk aan eiwitten 500G

    521g · €5,22/kg
    €2,72
  • Flandrien Kaas Gerijpt 5 Sneetjes 150 g

    155g · €39,29/kg
    €6,09
  • NESCAFÉ® Latte Caramel ijskoffie 250 ml

    273g · €10,77/kg
    €2,94
  • Carrefour Companino Sticks met Kalkoen 5 x 10 g

    50g · €33,80/kg
    €1,69
  • Simpl Biggie Hespenworst 400 g

    400g · €7,23/kg
    €2,89
  • Carrefour Extra Duo IJs Waaiers & Sigaretten 18 Stuks 100 g

    145g · €15,79/kg
    €2,29
  • Carrefour Classic' Bifidus Kokossmaak 4 x 125 g

    520g · €4,40/kg
    €2,29
  • Vache Bleue De Smurfen Fun Cheese Strings Mozzarella 4 x 21 g

    84g · €54,64/kg
    €4,59
  • Philadelphia Specialiteit van verse kaas Original vlootje 235 g

    250g · €15,80/kg
    €3,95
  • Mini zachte botertjes 16 × 12.5 g

    200g · €49,45/kg
    €9,89
  • Wattenschijfjes voor het Afschminken 100 Stuks

    44g · €13,41/kg
    €0,59
  • Carrefour The Market Extra Rivierkreeftenvlees 150 g

    163g · €50,86/kg
    €8,29
  • William Saurin dé Cassoulet 420 g

    €4,95
  • Monster Energy Mango Loco Drink 500 ml

    540g · €17,94/kg
    €9,69
  • Stella Artois 6 x 33 cl Krimpverpakking

    352g · €31,39/kg
    €11,05
  • Alpro Soya 1 L

    1.1kg · €1,62/kg
    €1,79
  • Amaretto Casoni liquore 70 cl

    €12,09
  • Maredsous Kaas Sneden Light 140 g

    167g · €48,80/kg
    €8,15
  • Melkunie Protein Zuiveldrank met Framboos- en Aardbeismaak 225 ml

    260g · €11,73/kg
    €3,05
  • Sheba Creamy Snacks met Kip 4 x 12 g

    48g · €78,96/kg
    €3,79
  • Quickpack Aluminium 30 m

    260g · €9,42/kg
    €2,45
  • NESCAFÉ Dolce Gusto, Latte Macchiato, 30 capsules, 343.5 gr

    497g · €23,24/kg
    €11,55
  • Milka melkchocolade Reep Hazelnoten 135g

    138g · €43,41/kg
    €5,99
  • Lotus Gevulde wafels Vanille 310g

    320g · €16,09/kg
    €5,15
  • Président la Motte Roomboter met Zeezoutkristallen 250 g

    1kg · €6,49/kg
    €6,49
  • Lotus Madeleine gebakje Chocolade 12x25g

    310g · €16,61/kg
    €5,15
  • Chocobroodje met Boter 80g

    88g · €14,20/kg
    €1,25
  • Carrefour Soft Absodys Discreet Verband Urineverlies Maxi 16 Stuks

    648g · €11,34/kg
    €7,35
  • Entremont emmental geraspt 160g hersluitbaar zakje

    167g · €35,27/kg
    €5,89
  • Leerdammer Finesse 10 Dunne Plakken 100 g

    113g · €52,12/kg
    €5,89
  • Devos Lemmens Mayonaise met Citroen 300 ml

    €2,65
  • Carrefour Spaghetti Bolognese 400 g

    430g · €11,28/kg
    €4,85
  • Carrefour Bio Toasts met Rogge en Sesamzaad 200 g

    204g · €12,21/kg
    €2,49
  • Victoria Strong Blond Belgian Beer Blikken 4 x 33 cl

    530g · €18,21/kg
    €9,65
  • NESCAFÉ Dolce Gusto, Café au Lait decaffeinato, 16 capsules, 160 gr

    250g · €31,96/kg
    €7,99
  • Côte d'Or Pure Chocolade Tablet Noir de Noir 150g

    200g · €20,45/kg
    €4,09
  • LU Cent Wafers Chocolade Koeken 10x 45 g

    €6,95
  • Materne Belgische Appelen Compote met Stukken 600 g

    €2,95
  • LU Prince Fourré Koekjes Chocolade 300g

    307g · €7,98/kg
    €2,45
  • Desperados Bier Tequila-Mojito 5.9% ALC 50 cl Blik

    520g · €7,79/kg
    €4,05
  • Carrefour Classic' Chocolademousse Puur 75 g

    83g · €21,08/kg
    €1,75
  • Carlsberg Blikken 6 x 330 ml

    340g · €36,15/kg
    €12,29
  • Carrefour Companino Vitalive Original Selection Saus 24 x 100 g

    2.64kg · €4,61/kg
    €12,15
  • Carrefour Gel 3 en 1 Energy 300 ml

    352g · €7,93/kg
    €2,79
  • Simply Frankfurter Worstjes 380 g

    380g · €4,71/kg
    €1,79
  • Carrefour Classic' Yoghurt Natuur Gesuikerd 4 x 125 g

    523g · €3,42/kg
    €1,79
  • Lotus Suzy Eierwafels met Verse Eieren 12 Stuks 6 x 44 g

    294g · €14,80/kg
    €4,35
  • Carrefour Extra Finesse Koekjes 175 g

    216g · €15,51/kg
    €3,35
  • Carrefour Sensation Couscous van Groenten 800 g

    850g · €3,94/kg
    €3,35
  • Alpro Sojadrink Bananensmaak 250 ml

    822g · €1,20/kg
    €0,99
  • LU Heudebert Toast Crackers Geroosterd Brood 500g

    600g · €11,75/kg
    €7,05
  • Devos Lemmens Knoflook Saus 300 ml

    327g · €18,32/kg
    €5,99
  • Kinder Bueno Mini 108 g

    121g · €33,47/kg
    €4,05
  • Philadelphia Specialiteit van verse kaas Knoflook & Fijne Kruiden vlootje 185 g

    199g · €16,33/kg
    €3,25
  • Carrefour Classic' Oosterse Taboulé met een Vleugje Munt 300 g

    318g · €8,14/kg
    €2,59
  • Brugge Belegen Sneden 170 g

    184g · €30,92/kg
    €5,69
  • Carrefour Classic' Fruit & Cie 12 x 90 g

    1.08kg · €5,64/kg
    €6,09
  • Carrefour Sensation Gouda & Cheddar 130 g

    170g · €17,65/kg
    €3,00
  • Danone HiPRO Pudding Chocolade 20g Proteïne

    220g · €15,68/kg
    €3,45
  • NESCAFÉ® Latte ijskoffie 250 ml

    273g · €10,77/kg
    €2,94
  • Simpl Salade Surimi 250 g

    262g · €6,07/kg
    €1,59
  • Carrefour Original Luikse Wafels met Cacaofantasie 5 x 55 g

    287g · €8,68/kg
    €2,49
  • Chocomel Less Sugar cacaodrank 6x200ml

    1.31kg · €3,73/kg
    €4,89
  • Dr. Oetker PANNENKOEKMIX 3X200G

    720g · €6,60/kg
    €4,75
  • Chimay 2019 Fles 0.33 L

    600g · €3,95/kg
    €2,37
  • Céréal Zonder Suikers Madeleines 6 stuks 150 g

    156g · €35,83/kg
    €5,59
  • ERU Goudkuipje Ham 100 g

    110g · €18,64/kg
    €2,05
  • Carrefour Pick & Mix Strolghino 50g

    56g · €49,82/kg
    €2,79
  • Alpro Plantaardige Sojadrink Vanille 6x250ml

    271g · €27,86/kg
    €7,55
  • Carrefour Sensation Dürüms 8 Stuks 800 g

    820g · €5,91/kg
    €4,85
  • Carrefour Original Zuurkool Natuur 520 g

    520g · €3,63/kg
    €1,89
  • Alpro Sojadrink 250 ml

    268g · €4,66/kg
    €1,25
  • Carrefour The Market Traiteur Vleesbrood op Italiaanse Wijze 500 g

    533g · €13,13/kg
    €7,00
  • Carrefour The Market Croknoix 150 g

    250g · €12,00/kg
    €3,00
  • Carrefour Classic' Surimi Sticks met Krabsmaak 12 Stuks 200 g

    238g · €9,87/kg
    €2,35
  • Maes Bier Blond Pils Radler Lemon 2% ALC 33cl Blik

    343g · €6,12/kg
    €2,10
  • Red Bull Energy Drink White Edition Kokos Blauwe Bosbes 25 cl

    274g · €8,47/kg
    €2,32
  • Lotus Quatre-Quarts Botercake 300 g

    317g · €20,35/kg
    €6,45
  • Carrefour Selection 72% Cacao Noir Délicat 80 g

    90g · €31,00/kg
    €2,79
  • Maes Pils Blik 50cl

    545g · €2,81/kg
    €1,53
  • Carrefour Classic' Ontbijtspek Gezouten 250 g

    262g · €23,63/kg
    €6,19
  • Carrefour Original Minirotsjes met Chocolade 200 g

    212g · €12,22/kg
    €2,59
  • De Belgen Fijne Galetten Echte Boter 250 g

    304g · €7,73/kg
    €2,35
  • Philadelphia Specialiteit van verse kaas Original, portie van 6x25g, 150 g

    167g · €32,63/kg
    €5,45
  • Carrefour Companino Vitalive Terrine met Kip 400 g

    €1,35
  • LU Prince Choco Prince Vanille Koeken 6x 28.5 g

    180g · €19,94/kg
    €3,59
  • Negroni Rauwe Ham 80g

    110g · €81,64/kg
    €8,98
  • Kattenvoeding Sheba Classics Kuipje Paté met Kalfsvlees 85 g

    85g · €15,88/kg
    €1,35
  • Carrefour The Market Saint-Nectaire Laitier BOB 180 g

    182g · €21,98/kg
    €4,00
  • Danone Fruix Magere Yoghurt Aardbei met Gemixt Fruit 4 x 125 g

    500g · €7,98/kg
    €3,99
  • Kinder Bueno White 4 x 39 g

    188g · €24,73/kg
    €4,65
  • Mora Hamburger 4x70g

    306g · €13,69/kg
    €4,19
  • Carrefour Extra Macaroni Ham & Kaas 400 g

    420g · €12,14/kg
    €5,10
  • Carrefour Sensation Caffe Latte Macchiato Vanillesmaak 330 ml

    357g · €4,73/kg
    €1,69
  • Carrefour Geraspte Emmentaler 3 x 100 g

    312g · €16,83/kg
    €5,25
  • Carrefour Bio Soja Koken 25 cl

    275g · €5,78/kg
    €1,59
  • Pitch Chocolade Stukjes x6

    237g · €14,56/kg
    €3,45
  • Vandemoortele Mayonaise met Eieren 500 ml

    570g · €7,35/kg
    €4,19
  • Planta 500g | Smeren | Plantaardig

    524g · €7,61/kg
    €3,99
  • Kuchen Meister Marble Cake 400 g

    430g · €8,72/kg
    €3,75
  • Carrefour Classic' Doperwten & Wortelen Extra Fijn 340 g

    370g · €4,19/kg
    €1,55
  • Carrefour Extra Salade Ham 200 g

    210g · €17,86/kg
    €3,75
  • Alpro Plantaardige Sojadrink 3x250ml

    268g · €13,77/kg
    €3,69
  • Carrefour Sensation Saus Burger 350 g

    378g · €9,13/kg
    €3,45
  • Fama 500 g

    528g · €6,53/kg
    €3,45
  • Kinder Tronky Krokante Cacaowafel 90 g

    120g · €34,08/kg
    €4,09
  • Hak Witte Bonen in Tomatensaus 360 g

    €3,15
  • Carrefour Sensation Samouraï Saus 334 g

    396g · €5,78/kg
    €2,29
  • Alpro Sojadrink Vanillesmaak 250 ml

    271g · €4,65/kg
    €1,26
  • Becel Bakken en Braden 500g | Omega 3

    524g · €8,30/kg
    €4,35
  • Mulino Bianco Tarallucci la Pastafrolla del Mulino 350 g

    363g · €12,53/kg
    €4,55
  • Nalu Exotic Blik 0,25L 1x

    270g · €7,78/kg
    €2,10
  • ACTIVIA Yoghurt Aardbei Mango Kers Abrikoos - Probiotica - 8x125g

    1.06kg · €8,16/kg
    €8,65
  • Carrefour Bio Kokos 1 L

    1.03kg · €2,56/kg
    €2,65
  • FELIX® Soup Original Farm Selectie 6x48g

    328g · €9,91/kg
    €3,25
  • Carrefour The Market Traiteur World Couscous Kip & Merguez 1.2 kg

    1.25kg · €11,40/kg
    €14,29
  • Monster Energy Juice Rio Punch Blik 0.5L 1x

    518g · €4,69/kg
    €2,43
  • Zwan TV 230G

    260g · €9,42/kg
    €2,45
  • Carrefour Original Dessert Chocolade 90 g

    98g · €19,90/kg
    €1,95
  • Emmi Melkdrank Caffè Latte Macchiato 230 ml kuipje

    262g · €10,38/kg
    €2,72
  • Carrefour Extra Salade Surimi 200 g

    210g · €14,05/kg
    €2,95
  • Douwe Egberts Dessert Gemalen Koffie 250 g

    257g · €24,86/kg
    €6,39
  • Carrefour The Market Traiteur World Tikka Massala 350 g

    372g · €14,78/kg
    €5,50
  • Carrefour Eclairs Mokka 2 st

    1kg · €4,09/kg
    €4,09
  • Carrefour Companino Vitalive Terrine met Kip 1.2 kg

    1.23kg · €2,80/kg
    €3,45
  • Carrefour Zalmsalade Bellevue 120 g

    132g · €31,44/kg
    €4,15
  • Manna Bolognaise Tomatensaus 355 g

    412g · €9,59/kg
    €3,95
  • Chimay Pères Trappistes Flessen 6 x 0.33 L

    600g · €23,65/kg
    €14,19
  • Carrefour Classic' Boomstammetje Geitenkaas 180 g

    203g · €15,52/kg
    €3,15
  • Carrefour The Market Witte Pens Traditioneel Recept 0.280 kg

    280g · €10,71/kg
    €3,00
  • Carrefour The Market Exclusief Recept Kip Gyros 500 g

    500g · €12,00/kg
    €6,00
  • Psychik Energiedrank Klassieke 6 x 25 cl

    266g · €21,43/kg
    €5,70
  • Président Camembert 125 g

    133g · €34,96/kg
    €4,65
  • Salakis Feta Kaas 150 g

    153g · €34,31/kg
    €5,25
  • Carrefour Extra Melk Hele Hazelnoten 200 g

    212g · €18,16/kg
    €3,85
  • Alpro Amande Geroosterd 1 L

    1.04kg · €3,30/kg
    €3,45
  • Carrefour Classic' Petit Beurre Pocket 36 Stuks 300 g

    340g · €10,15/kg
    €3,45
  • Carrefour Classic' Mini Groene Asperges 190 g

    340g · €8,97/kg
    €3,05
  • Verse smeerkaas met knoflook & fijne kruiden Tartare 90g

    103g · €26,50/kg
    €2,73
  • Fanta Ananas USA 35 cl

    480g · €4,15/kg
    €1,99
  • Babybel Snacking Kaas Original 6 porties 120 g

    145g · €35,52/kg
    €5,15
  • Iglo Pasta Macaroni Ham & Kaas 1 portie 450 g

    €5,15
  • Carrefour Sensation Pop'n Croc Vanillesmaak 4 x 117 g

    568g · €7,02/kg
    €3,99
  • Babybel Snacking Kaas Original 12 porties 240 g

    289g · €19,69/kg
    €5,69
  • Carrefour Original Jamón Serrano Fijne Sneden 160 g

    183g · €31,42/kg
    €5,75
  • Zwan Vleesballetjes Tomatensaus 12x210g

    €5,25
  • Carrefour The Market Traiteur World Noedels Curry Thaï 350 g

    720g · €6,94/kg
    €5,00
  • Carrefour Classic' Cassoulet 420 g

    480g · €7,19/kg
    €3,45
  • Carrefour Mousy 250 g

    250g · €7,00/kg
    €1,75
  • Snickers Melk chocolade pinda repen 7-pack

    351g · €11,65/kg
    €4,09
  • Aïki Noodles Chicken Flavour XL Size 83.2 g

    103g · €26,70/kg
    €2,75
  • Caprice des Dieux kaas 125g

    146g · €23,90/kg
    €3,49
  • Lotus Suzy Luikse wafels Met parelsuiker 8x50g

    413g · €8,60/kg
    €3,55
  • Jacquet Maxi Jac' Natuur Toastbrood 14 Sneetjes 550 g

    556g · €9,80/kg
    €5,45
  • De Cecco Orecchiette N°91 Pasta 500 g

    515g · €5,92/kg
    €3,05
  • Côte d'Or Chocoladereep extra intense puur 86% 100g

    €4,79
  • Carrefour Sensation Haver Vegetal 1 L

    1.07kg · €1,49/kg
    €1,59
  • Bounty Melk chocolade kokos repen 5x2-pack

    285g · €17,51/kg
    €4,99
  • Opgeklopte Verse Roomkaas 125g

    139g · €36,33/kg
    €5,05
  • Reflets de France Fijne Galetten van Bretagne 100 g

    100g · €33,50/kg
    €3,35
  • Carrefour Extra Noorse Zalm Gravlax 140 g

    168g · €61,01/kg
    €10,25
  • Devos Lemmens Knoflook 300 ml

    460g · €7,28/kg
    €3,35
  • TUC crackers kaas smaak 100g

    107g · €18,60/kg
    €1,99
  • TUC crackers zout & peper 100g

    107g · €18,60/kg
    €1,99
  • Dilea Zero Lactose Chocolademelk 250ml

    300g · €4,87/kg
    €1,46
  • Carrefour Classic' Kipfilet Flinterdun 125 g

    136g · €34,49/kg
    €4,69
  • Leffe Belgisch Abdijbier Blond 33 cl

    580g · €3,00/kg
    €1,74
  • Geitenkaas | Buche 150g

    152g · €35,86/kg
    €5,45
  • Carrefour Bio Féta 180 g

    185g · €19,95/kg
    €3,69
  • Carrefour The Market Zwarte Woudham 10 Sneetjes 120 g

    133g · €32,26/kg
    €4,29
  • Ricola met Zwitserse Alpenkruiden Menthol 50 g

    57g · €62,28/kg
    €3,55
  • De Belgen Assortiment Fijne Koekjes met Boter 155 g

    229g · €17,25/kg
    €3,95
  • Carrefour Companino Plantaardige Kattenbakvulling 10 L

    4.29kg · €1,62/kg
    €6,95
  • William Saurin dé Gegarneerde Zuurkool 400 g

    €6,45
  • Simpl Wafels Gofres met Cacaofantasie 240 g

    250g · €7,80/kg
    €1,95
  • Doritos Sweet Chilli Pepper Tortilla Chips 170 gr

    176g · €13,01/kg
    €2,29
  • Carrefour Cheddar voor Hamburger Sneetjes 200 g

    210g · €22,62/kg
    €4,75
  • ACTIMEL Drinkyoghurt Multivruchten – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – Groot formaat 645g

    670g · €6,49/kg
    €4,35
  • Optipro 1 Zuigelingenmelk 800 g

    997g · €18,45/kg
    €18,39
  • Sheba in Pat� met Zalm 85 g

    85g · €15,88/kg
    €1,35
  • Carrefour Companino Expert Junior / 1-12 Maanden Kip 1.5 kg

    1.53kg · €4,87/kg
    €7,45
  • Oreo Double cream koekjes 157g

    159g · €17,92/kg
    €2,85
  • Galler Noir Praliné 70 g

    75g · €35,33/kg
    €2,65
  • Carrefour Extra Halloumi BOB 225 g

    245g · €20,82/kg
    €5,10
  • Carrefour Parmigiano Reggiano 200 g

    206g · €42,96/kg
    €8,85
  • Carrefour Classic' Grisonvlees 80 g

    93g · €86,56/kg
    €8,05
  • Tabasco Habanero Sauce 60 ml

    160g · €42,81/kg
    €6,85
  • Pedigree Rodeo Rund 7 Stuks 123 g Snack voor Hond

    123g · €24,80/kg
    €3,05
  • Maes Bier Blond Pils 5.2% ALC 6x33cl Blik

    340g · €22,62/kg
    €7,69
  • Carrefour Classic' Croque-Monsieur Natuur Smeltkaas 10 Sneetjes 200 g

    209g · €10,77/kg
    €2,25
  • Fristi Rood Fruit Smaak 6 x 200 ml

    1.33kg · €2,59/kg
    €3,45
  • Bn Mini Aardbeienpulp 5 x 35 g

    205g · €14,39/kg
    €2,95
  • Barilla Pasta Fusilli 500 g

    530g · €5,19/kg
    €2,75
  • De Cecco Penne Rigate N°41 500 g

    515g · €5,92/kg
    €3,05
  • Carrefour Classic' Stukjes Chocolade 8 x 30 g

    285g · €9,09/kg
    €2,59
  • Carrefour The Market Jumbo Roze Garnalen 100 g

    100g · €43,90/kg
    €4,39
  • Côte d'Or Melk 100 g

    102g · €35,78/kg
    €3,65
  • Carrefour Classic' Maïs zonder toegevoegde suikers 3 x 212 ml

    650g · €3,52/kg
    €2,29
  • Napoleon Zure Citroen Smaak Bonbons 250 g

    253g · €17,19/kg
    €4,35
  • Leffe Ruby Belgisch Abdijbier Blik 50 cl

    500g · €7,78/kg
    €3,89
  • Carrefour Paneermeel 200 g

    200g · €3,45/kg
    €0,69
  • De Belgen Ardense Ham BGA 100 g

    114g · €39,04/kg
    €4,45
  • Carrefour Classic' Spécial Gratin Gouda Regato Emmentaler Kaas 200 g

    223g · €17,44/kg
    €3,89
  • Materne Appelen Compote 570 g

    €5,15
  • Carrefour Original Prosciutto di Parma Fijn Gesneden 160 g

    170g · €44,41/kg
    €7,55
  • Carrefour Extra Salade Zeevruchtencocktail 120 g

    132g · €31,44/kg
    €4,15
  • Carrefour Bio Mousseline Appels 360 g

    550g · €2,89/kg
    €1,59
  • Carrefour Classic' Gran Antipasto Fijne Sneden 150 g

    170g · €42,65/kg
    €7,25
  • L'Italie des Fromages Camembert di Bufala 250 g

    285g · €19,26/kg
    €5,49
  • Côte d'Or Mignonnette Pralines Pure Chocolade Noir Intense 70% 180g

    233g · €39,01/kg
    €9,09
  • Carrefour Sensation Saus Pita 300 ml

    300g · €7,30/kg
    €2,19
  • Carrefour Extra Salade Kip 200 g

    210g · €15,00/kg
    €3,15
  • Carrefour Dragon 6 g

    6g · €175,00/kg
    €1,05
  • Del Monte Ananasschijven op Sap 565 g

    632g · €6,95/kg
    €4,39
  • Boter Omega 3 Ongezouten 250 g

    270g · €31,07/kg
    €8,39
  • Devos Lemmens Mayonaise met Eieren 300 ml

    326g · €10,89/kg
    €3,55
  • Pampers Premium Protection Maat 2, 36 Luiers

    711g · €30,08/kg
    €21,39
  • Carrefour The Market St Paulin 230 g

    235g · €12,77/kg
    €3,00
  • Galbani Mozzarella Maxi Kaas 385 g

    267g · €14,42/kg
    €3,85
  • Carrefour The Market Emmental 230 g

    250g · €12,00/kg
    €3,00
  • Starbucks Cappuccino Chilled Coffee 220 ml

    247g · €11,86/kg
    €2,93
  • Milka Chocoladereep LU 87g

    89g · €27,53/kg
    €2,45
  • Hak Doperwtjes met Worteltjes 350 g

    €2,65
  • Carrefour Extra Préparé van Chef 200 g

    214g · €19,11/kg
    €4,09
  • Catisfactions Kip Maxi Pack 180g Snack voor Kat

    180g · €38,06/kg
    €6,85
  • Carrefour The Market Traiteur Gourmet Vogelnestje 480 g

    517g · €14,51/kg
    €7,50
  • Carrefour The Market Traiteur Trattoria Verse Lasagne Bolognese 400 g

    411g · €14,60/kg
    €6,00
  • Lotus Zebra Original 6 x 31 g

    212g · €17,22/kg
    €3,65
  • Carrefour Extra Cookies met 3 Soorten Chocolade 8 Stuks 200 g

    210g · €9,29/kg
    €1,95
  • Red Bull Energy Drink Sugarfree 6-Pack 25 cl

    274g · €37,77/kg
    €10,35
  • Carrefour Sensation Hummus op Marokkaanse Wijze 175 g

    190g · €13,16/kg
    €2,50
  • Carrefour Bio Geitenkaas 150 g

    152g · €29,93/kg
    €4,55
  • Carrefour Original Flashwafels Natuur 6 x 2 Stuks 300 g

    310g · €8,03/kg
    €2,49
  • Carrefour Extra Wafers Omhuld met Chocolade 150 g

    184g · €15,49/kg
    €2,85
  • Vicks Bonbons Naturplus Fruit Lemon Sugar Free 40 g

    €3,15
  • Simple Mayonaise met Eieren 470 g

    500g · €3,10/kg
    €1,55
  • Harrys Sandwich te Garneren Natuur 8 x 45 g

    368g · €13,56/kg
    €4,99
  • Carrefour Classic' Ontbijtspek Gerookt 100 g

    100g · €27,90/kg
    €2,79
  • Camembert 250g

    250g · €13,80/kg
    €3,45
  • Kühne Slices 330 g

    574g · €7,47/kg
    €4,29
  • Red Bull Energy Drink 4-Pack 35.5 cl

    384g · €26,28/kg
    €10,09
  • Sheba Délices Gourmands 6 x 50 g

    356g · €15,70/kg
    €5,59
  • Carrefour Crèmepaté 170 g

    181g · €10,99/kg
    €1,99
  • Captain Iglo Gepaneerde Kabeljauw 4 Stuks 400g

    440g · €43,52/kg
    €19,15
  • Carrefour Selection Gearomatiseerd met Citroen en Gember Pure 100 g

    110g · €25,36/kg
    €2,79
  • Carrefour Extra Gerookte Zalm Schotland 2 Sneetjes 70 g

    112g · €52,23/kg
    €5,85
  • Carrefour Bon Appétit! Little Salad Penne met Tonijn 240 g

    295g · €11,86/kg
    €3,50
  • Président Camembert Kaas 250 g

    250g · €18,20/kg
    €4,55
  • Lotus Biscoff The original speculoos 250g

    254g · €7,44/kg
    €1,89
  • Psychik Taurine Drink 25 cl

    266g · €3,57/kg
    €0,95
  • Carrefour Classic' Gekookte Ham 3 Sneden 115 g

    118g · €22,46/kg
    €2,65
  • Herta Spekblokjes Gerookt 2 x 75 g

    171g · €46,14/kg
    €7,89
  • Felix Kattenvoeding Malse Reepjes Visselectie in Gelei 12x85g

    1.16kg · €8,23/kg
    €9,55
  • Old El Paso Wraps Tortillas 350g

    385g · €13,12/kg
    €5,05
  • Kinder Joy Netflix Stranger Things Crème Dessert 3 x 20 g

    107g · €45,70/kg
    €4,89
  • Devos Lemmens Zilveruitjes 300g

    €2,39
  • Hak Rode Kool met Stukjes Appel 355 g

    €2,25
  • Becel Original 500g | Omega 3 | Smeren

    524g · €8,19/kg
    €4,29
  • Carrefour Sensation Dubai Style Melkchocolade met Pistachenoten 124 g

    137g · €46,64/kg
    €6,39
  • Carrefour Classic' Compote Appels 350 g

    550g · €2,64/kg
    €1,45
  • Becel Light 250g | Omega 3 | Smeren

    264g · €10,57/kg
    €2,79
  • Carrefour Bio Rodekool met Appel 360 g

    €1,79
  • Friskies Mini Menu Hondenvoeding Adult Brokjes met Kip 1.5kg

    1.54kg · €5,96/kg
    €9,15
  • Carrefour The Market Fourme d'Ambert AOP 190 g

    192g · €15,63/kg
    €3,00
  • Pur Natur Bio Yoghurt Vanille 150 g

    251g · €9,44/kg
    €2,37
  • Danone Cottage Cheese Verse Kaas - Eiwitrijk - 200 g

    205g · €14,88/kg
    €3,05
  • Carrefour The Market Edam Jong 230 g

    235g · €12,77/kg
    €3,00
  • Carrefour Selection Prosciutto di San Daniele B.O.B. 120 g

    141g · €51,42/kg
    €7,25
  • Pamesello Geraspte Kaas 40 g

    40g · €64,50/kg
    €2,58
  • LU Cracotte Toast Volkoren 250g

    250g · €15,16/kg
    €3,79
  • Carrefour Witte Pens met Fijne Kruiden 2 Stuks 300 g

    330g · €13,91/kg
    €4,59
  • Carrefour Classic' Les Barquettes Aardbei Koekjes 3 x 6 Stuks 120 g

    146g · €12,95/kg
    €1,89
  • Carrefour Pick & Mix Coppa Di Parma IGP 50g

    59g · €42,20/kg
    €2,49
  • Werther's Original Classic Cream Candies Sugar Free 42 g

    53g · €50,75/kg
    €2,69
  • Bosto Basmati the King of Rice 4 x 125 g

    €2,09
  • HER SUP Ham Natuur 3snd100g

    100g · €36,50/kg
    €3,65
  • Céréal Minder Suikers Choco Delight Puur 126 g

    156g · €37,76/kg
    €5,89
  • Paysan Breton de Opgeklopte Kaas Madame Loïk Natuur met Zeezout 150 g

    170g · €26,18/kg
    €4,45
  • Carrefour The Market Gesneden Kipfilet op Italiaanse Wijze 150 g

    150g · €26,67/kg
    €4,00
  • Droge Voeding Whiskas Onweerstaanbare Gevulde 1+ Jaar met Rund 1.9 kg

    1.9kg · €5,03/kg
    €9,55
  • Catisfactions Creamy met Zalm 4 x 10 g Snack voor Kat

    40g · €72,25/kg
    €2,89
  • Carrefour The Market Traiteur Trattoria Macaroni Ham & Kaas 350 g

    374g · €13,37/kg
    €5,00
  • Galler Chocolat Noir Expresso 70 g

    75g · €40,67/kg
    €3,05
  • Carrefour Sensation Mini Balletjes 130 g

    180g · €13,89/kg
    €2,50
  • Carrefour Classic' Kipfilet met Tuingroenten 150 g

    161g · €25,78/kg
    €4,15
  • Carrefour Classic' Hamreepjes 2 x 100 g

    217g · €20,51/kg
    €4,45
  • Carrefour Car Box Groentjes 220 g

    230g · €9,78/kg
    €2,25
  • Kinder Bueno Melk en Hazelnoten Maxi Pack 20 Stuks 430 g

    464g · €20,37/kg
    €9,45
  • Carrefour Mozzarella voor Pizza Panini 9 Ongeveer Sneetjes 200 g

    210g · €17,86/kg
    €3,75
  • Carrefour Classic' Prei met Room 330 g

    330g · €8,76/kg
    €2,89
  • Kinder Melkschijfje 5 x 28 g

    140g · €16,93/kg
    €2,37
  • Sacla' Saus met Paprika's en Aubergines 190 g

    370g · €13,65/kg
    €5,05
  • Toppits Vershoudfolie 40 m

    206g · €23,74/kg
    €4,89
  • Carrefour Sensation Yab Aardbeiensmaak 825 g

    880g · €2,56/kg
    €2,25
  • Céréal Minder Suikers, Zonder Zoetstoffen Rozijnenkoeken 4 x 5 Koekjes 360 g

    395g · €13,80/kg
    €5,45
  • Haribo World Mix 225 g

    245g · €16,53/kg
    €4,05
  • Délio Kip Hawaï 200 g

    217g · €20,97/kg
    €4,55
  • Carrefour Classic' Gekweekte Champignons 390 g

    464g · €3,56/kg
    €1,65
  • Parmigiano Reggiano DOP Copeaux 100 g

    112g · €34,38/kg
    €3,85
  • Carrefour Sensation Andalouse Saus 340 g

    385g · €5,32/kg
    €2,05
  • Carrefour Original Tiramisu met Marsalawijn 4 x 90 g

    448g · €9,35/kg
    €4,19
  • Maître CoQ Nuggets 2 x 500 g

    1.04kg · €12,11/kg
    €12,59
  • Maes Bier Blond Pils 5.2% ALC 25cl Fles

    €0,87
  • Danette Roomdessert Expresso - 4x125g

    520g · €9,60/kg
    €4,99
  • Carrefour Original Honingkoek met Parelsuiker 500 g

    €2,75
  • Maes Bier Blond Pils Radler Lemon 2% ALC 6x33cl Blik

    343g · €36,71/kg
    €12,59
  • Carrefour Extra Martino 200 g

    214g · €18,18/kg
    €3,89
  • Monster Energy Ultra Strawberry Dreams Blik 0.5L 24x

    518g · €112,14/kg
    €58,09
  • Carrefour Extra Vleessalade 200 g

    210g · €14,05/kg
    €2,95
  • Carrefour Original Gekarnde Boter Gezouten 250 g

    254g · €16,89/kg
    €4,29
  • Carrefour Classic' Verse Kaas met Vruchten 12 x 50 g

    600g · €5,58/kg
    €3,35
  • Carrefour Sensation Apero Time Salami 130 g

    180g · €13,89/kg
    €2,50
  • Carrefour The Market Gouda 250 g

    255g · €11,76/kg
    €3,00
  • Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips 170 gr

    176g · €13,01/kg
    €2,29
  • Carrefour Sensation Apero Time Kippenhapjes Gemarineerd & Gebakken 500 g

    540g · €8,33/kg
    €4,50
  • Boursin Verse kaas Salade & Aperitief Knoflook & Fijne Kruiden 120 g

    144g · €42,71/kg
    €6,15
  • Devos Lemmens Samouraï 300 ml

    332g · €18,04/kg
    €5,99
  • Delacre Biarritz 175g

    €5,69
  • ACTIVIA Granen Yoghurt - Probiotica en Vezels - 4x125g

    530g · €5,45/kg
    €2,89
  • Devos Lemmens Mayonaise met Eieren 450 ml

    472g · €7,94/kg
    €3,75
  • Jupiler Belgische Pils 12 x 33 cl Krimpverpakking

    365g · €48,08/kg
    €17,55
  • ACTIVIA Aardbei Yoghurt met stukjes - Probiotica - 4x125g

    167g · €25,69/kg
    €4,29
  • Carrefour Classic' Schapenkaas 200 g

    216g · €15,51/kg
    €3,35
  • Carrefour Sensation Hummus Pikante 200 g

    212g · €9,91/kg
    €2,10
  • Carrefour Bon Appétit! Salad Bowl Kip Mango Curry 300 g

    332g · €18,07/kg
    €6,00
  • Maredsous Hamsmaak Light 200 g

    213g · €28,12/kg
    €5,99
  • Carrefour Classic' Gerookte Spekblokjes 3 x 100 g

    321g · €15,11/kg
    €4,85
  • Stella Artois 33 cl Blik

    352g · €5,23/kg
    €1,84
  • Carrefour Ovengebakken Paté 120 g

    133g · €23,23/kg
    €3,09
  • Président le Brie Kaas 200 g

    200g · €14,45/kg
    €2,89
  • Carrefour Yoghurt op z'n Grieks Perzik Passievrucht 4 x 150 g

    649g · €6,39/kg
    €4,15
  • BOTER ONGEZOUTEN KERRYGOLD 250G

    250g · €21,40/kg
    €5,35
  • Aoste Kippenworstjes 5 x 30g

    161g · €28,26/kg
    €4,55
  • Jules Destrooper Parijse Wafels 125 g

    €4,75
  • Carrefour Original Mini Frangipanes Gevuld 9 Stuks 360 g

    379g · €8,84/kg
    €3,35
  • Carrefour Original Klein Potje met Room Vanillesmaak 4 x 100 g

    744g · €3,29/kg
    €2,45
  • Aquarius Hydration Red Peach 500 ml

    560g · €4,61/kg
    €2,58
  • Biaform Vers Brood 20 Fijne Sneetjes 600 g

    600g · €7,75/kg
    €4,65
  • Carrefour Classic' Mousseline Appels 360 g

    550g · €1,87/kg
    €1,03
  • Carlsberg Blik 330 ml

    340g · €6,03/kg
    €2,05
  • Flandrien Kaas Jong 5 Sneetjes 150 g

    155g · €32,58/kg
    €5,05
  • Carrefour Cookies 12 Stuks 225 g

    225g · €7,78/kg
    €1,75
  • Carrefour Sensation Stukjes Chocolade 4 x 5 Stuks 4 x 50 g

    229g · €11,57/kg
    €2,65
  • Herta Spekblokjes Gerookt 200 g

    250g · €15,40/kg
    €3,85
  • Caprice des Dieux 200 g

    218g · €16,74/kg
    €3,65
  • Carrefour The Market Assortiment Worstjes 0.350 kg

    350g · €11,43/kg
    €4,00
  • Maes Pils Blik Pack 6x50cl

    545g · €16,79/kg
    €9,15
  • Carrefour The Market Cheddar 220 g

    237g · €12,66/kg
    €3,00
  • Carrefour Sensation Hummus Pikante Chili 175 g

    190g · €13,16/kg
    €2,50
  • Red Bull Energy Drink 35.5 cl

    384g · €6,59/kg
    €2,53
  • Carrefour Sensation Algen Nori 5 x 2.8 g

    14g · €267,86/kg
    €3,75
  • Carrefour Classic' Camembert Smeuïg 250 g

    269g · €9,85/kg
    €2,65
  • Carrefour Voorgebakken Stokbrood 250 g

    261g · €8,62/kg
    €2,25
  • Entremont emmental geraspt 300g hersluitbaar zakje

    310g · €23,71/kg
    €7,35
  • Milka Leo Melk Met Wafeltje Chocolade Wafel Reep X 12

    452g · €18,12/kg
    €8,19
  • Pauwels Knoflooksaus 260 g

    271g · €17,53/kg
    €4,75
  • Carrefour The Market Varkensgebraad op Toscaanse Wijze 4 Sneden 100 g

    119g · €26,81/kg
    €3,19
  • Koenigsbier Bier Blik 50 cl

    520g · €1,54/kg
    €0,80
  • Emmi Melkdrank Caffè Latte Cappuccino 230 ml

    262g · €10,38/kg
    €2,72
  • Simpl Geraspte Kaas 3 x 100 g

    309g · €11,29/kg
    €3,49
  • Red Bull Energy Drink 25 cl

    274g · €6,35/kg
    €1,74
  • Red Bull Energy Drink Red Edition Watermeloen 25 cl

    274g · €8,47/kg
    €2,32
  • Carrefour Classic' Kipfilet Curry 150 g

    160g · €25,94/kg
    €4,15
  • Carrefour The Market Gesneden Gebraden Kip Kebab 150 g

    150g · €29,27/kg
    €4,39
  • Carrefour Mozzarella Maxi Pack 250 g

    435g · €7,70/kg
    €3,35
  • ACTIVIA Citroen Yoghurt - Probiotica - 4x125g

    520g · €6,83/kg
    €3,55
  • Carrefour Extra Gerookte Zalm Noorwegen 8 Sneetjes 300 g

    421g · €35,84/kg
    €15,09
  • Verse Geitenkaas Palet met Honing 100 g

    114g · €33,77/kg
    €3,85
  • Humapro Bapao Rund 115 g

    117g · €17,95/kg
    €2,10
  • Carrefour Pancakes met Verse Eieren 6 Stuks 132 g

    142g · €13,73/kg
    €1,95
  • Carrefour Classic' les Barquettes Chocolade - Hazelnoot 120 g

    146g · €12,95/kg
    €1,89
  • Nalu Blik 0,25L 1x

    260g · €5,62/kg
    €1,46
  • Carrefour Bon Appétit! Little Salad Penne Crispy Bacon 240 g

    257g · €13,62/kg
    €3,50
  • Carrefour Original Gekarnde Boter Ongezouten 250 g

    254g · €16,89/kg
    €4,29
  • Danone Drinkyoghurt – 25g Proteïnen – Smaak Aardbei‑Framboos – 300g

    320g · €12,78/kg
    €4,09
  • Carrefour Extra Koffiebonen Moka 500 g

    530g · €15,64/kg
    €8,29
  • Carrefour Mousse Liégeoise met Slagroom Chocolade 2 x (2 x 80 g)

    362g · €10,75/kg
    €3,89
  • Carrefour Sensation Wraps Tarwe 6 Stuks 370 g

    370g · €5,54/kg
    €2,05
  • Nalu 6 x 330 ml

    348g · €38,07/kg
    €13,25
  • Carrefour Sensation Perzik 180 g

    188g · €4,52/kg
    €0,85
  • Carrefour The Market Kip Croc op Italiaanse Wijze 250 g

    266g · €16,92/kg
    €4,50
  • Brioche Pasquier Chocolade Broodjes 6 x 45 g

    360g · €12,64/kg
    €4,55
  • Twix Melk chocolade biscuit repen 7x2-pack

    350g · €11,69/kg
    €4,09
  • Carrefour Extra Feta Kaas 200 g

    216g · €15,97/kg
    €3,45
  • Simpl Witloofgratin 400 g

    420g · €11,31/kg
    €4,75
  • Carrefour Sensation Tortillas Tarwe 8 Stuks 320 g

    320g · €8,28/kg
    €2,65
  • Herta Knacki Original 6 Stuks 210 g

    218g · €17,84/kg
    €3,89
  • Danette Dubbele Smaak Chocolade & Vanille - 4x125g

    500g · €5,78/kg
    €2,89
  • Lotus Biscoff The original speculoos 500g

    506g · €9,19/kg
    €4,65
  • Monster Energy Juiced Mango Loco Drink Blik 500 ml

    540g · €4,50/kg
    €2,43
  • Carrefour The Market Bleu d'Auvergne BOB 190 g

    192g · €15,63/kg
    €3,00
  • Red Bull Energy Drink Sugarfree 25 cl

    274g · €6,35/kg
    €1,74
  • Carrefour Original Frangipanes Gevuld 6 Stuks 400 g

    420g · €6,88/kg
    €2,89
  • Carrefour Gouda Holland Belegen Sneetjes 300 g

    327g · €18,20/kg
    €5,95
  • Carrefour Yoghurt op z'n Grieks Framboos Braambes 4 x 150 g

    642g · €6,15/kg
    €3,95
  • Carrefour The Market Gesneden Gebraden Kipfilet Curry 150 g

    150g · €26,67/kg
    €4,00
  • Carrefour Garnalen Cocktailsaus 120 g

    136g · €49,63/kg
    €6,75
  • Leerdammer Le Moelleux Zacht & Romig 6 Sneetje 150 g

    178g · €32,53/kg
    €5,79
  • Carrefour Classic' Flan met Karamelsaus 4 x 100 g

    441g · €4,42/kg
    €1,95
  • Carrefour Classic' Kipfilet 100 g

    114g · €32,02/kg
    €3,65
  • Haribo Dragibus Soft 200 g

    205g · €14,39/kg
    €2,95
  • Meli Honingwafels 8 x 1 Stuks 8 x 30 g

    307g · €17,75/kg
    €5,45
  • HERTA SUPERIEUR Varken -ham

    200g · €36,25/kg
    €7,25
  • Devos Lemmens Béarnaise 300 ml

    335g · €17,88/kg
    €5,99
  • Carrefour Sensation Rode Vruchten 180 g

    188g · €4,52/kg
    €0,85
  • Carrefour Companino Candy Snacks 60 g

    66g · €23,48/kg
    €1,55
  • Carrefour Classic' Mousse Melk Chocolade 4 x 60 g

    280g · €7,32/kg
    €2,05
  • Doritos Pure Paprika Tortilla Chips 170 gr

    176g · €17,33/kg
    €3,05
  • Bella Riviera Lasagne Bolognese 400 g

    421g · €4,25/kg
    €1,79
  • Nalu Frost Blik 0.25L 1x

    265g · €7,92/kg
    €2,10
  • Vici Gerookte Zalm Atlantic 180 g

    206g · €26,46/kg
    €5,45
  • Carrefour Bio Gekookte 5 sneden Ham 150 g

    169g · €34,26/kg
    €5,79
  • Toppits Alu Folie 10 m

    165g · €22,97/kg
    €3,79
  • DOUWE EGBERTS Koffie Pads Moka Royal 48 Stuks

    355g · €29,83/kg
    €10,59
  • Emmi Café Latte Balance 230ml

    255g · €10,67/kg
    €2,72
  • Kwaliteitsketen Carrefour Gerookte Zalm 4 Sneetjes 140 g

    199g · €38,94/kg
    €7,75
  • Entremont Comté sneetjes 120g

    136g · €56,25/kg
    €7,65
  • Haribo Balla Red F!ZZ 70 g

    80g · €19,88/kg
    €1,59
  • Carrefour Extra Schilfertruffels 175 g

    209g · €18,13/kg
    €3,79
  • Carrefour The Market Chipolata met Fijne Kruiden 0.420 kg

    420g · €10,71/kg
    €4,50
  • Herta Ontbijtspek Gerookt 10 Sneden 100 g

    111g · €26,04/kg
    €2,89
  • Knorr Snackpot pasta Carbonara XXL 88g

    110g · €37,18/kg
    €4,09
  • Carrefour Classic' Chocolade Pure 200 g

    213g · €13,10/kg
    €2,79
  • LU Mikado melkchocolade koekjes 75g

    75g · €38,00/kg
    €2,85
  • Carrefour Classic' Chocolademousse 75 g

    83g · €21,08/kg
    €1,75
  • Victoria Strong Blond Belgian Beer Blikken 33 cl

    530g · €4,57/kg
    €2,42
  • Carrefour Extra Lasagne Bolognese 1 kg

    1.04kg · €6,88/kg
    €7,15
  • Coeur De Lion Le Bon Brie 200g

    180g · €26,61/kg
    €4,79
  • Côte d'Or melkchocolade Reep Praliné Double Lait 184g

    188g · €23,35/kg
    €4,39
  • Carrefour Original Luikse Wafels met Suiker 10 Stuks 500 g

    513g · €6,14/kg
    €3,15
  • Simpl Zwarte Woudham BGA 200 g

    212g · €17,22/kg
    €3,65
  • Knoppers Reep 5 x 40 g

    205g · €14,88/kg
    €3,05
  • Monster Energy Ultra Strawberry Dreams Blik 0.5L 1x

    518g · €4,69/kg
    €2,43
  • Carrefour Classic' Grissini 125 g

    140g · €12,50/kg
    €1,75
  • Kinder Bueno Melk en Hazelnoten 2 Stuks 43 g

    €1,85
  • Carrefour Classic' Mayonaise met Eieren 465 g

    697g · €2,94/kg
    €2,05
  • Carrefour Fruit Mix 250 g

    250g · €7,00/kg
    €1,75
  • Monster Mega Energy Drink 553 ml

    604g · €4,44/kg
    €2,68
  • Carrefour The Market Traiteur Trattoria Penne 5 Formaggi 400 g

    479g · €12,53/kg
    €6,00
  • Milka LEO GO Chocolade Wafels 288g

    308g · €26,27/kg
    €8,09
  • Carrefour Extra Burrata 285 g

    326g · €10,89/kg
    €3,55
  • Carrefour Stokbrood 250 g

    1kg · €0,99/kg
    €0,99
  • Carrefour Baby Aqua 64 Doekjes

    342g · €9,80/kg
    €3,35
  • Carrefour The Market Traiteur met Tomatensaus, Boontjes & Puree 500 g

    517g · €11,61/kg
    €6,00
  • Carrefour The Market Traiteur World Zoetzure Kip 350 g

    372g · €14,78/kg
    €5,50
  • Carrefour Sensation Apero Time Tarama 200 g

    213g · €11,74/kg
    €2,50
  • Red Bull Energy Drink Blue Edition Blauwe Bosbes 25 cl

    274g · €8,47/kg
    €2,32
  • Carrefour Classic' Pesto Verde Verse Basilicum 190 g

    340g · €6,74/kg
    €2,29
  • Carrefour Extra Cottage Cheese 200 g

    210g · €6,90/kg
    €1,45
  • Lutti LongFizz 200g

    205g · €19,46/kg
    €3,99
  • Vitakraft Pure CHICKEN kipfilet 80 g

    95g · €70,42/kg
    €6,69
  • Vitelma Essentials Light Omega 3 Smeren 250 g

    260g · €6,88/kg
    €1,79
  • Carrefour Eclairs 2 ST

    1kg · €3,29/kg
    €3,29
  • Carrefour Mini Droge Worstjes Zuiver Varkensvlees 3 x 50 g

    152g · €31,91/kg
    €4,85
  • Purina ONE Kattenvoeding Senior Rund en Kip 8x85g

    790g · €12,72/kg
    €10,05
  • Abbelen Cheeseburger 2 x 150 g

    316g · €7,75/kg
    €2,45
  • Brussels Beer Project Delta IPA Blik 33 cl

    660g · €5,23/kg
    €3,45
  • Carrefour Blokpaté 150 g

    163g · €19,57/kg
    €3,19
  • La Laitière Flan Karamel 4 x 100 g

    417g · €9,09/kg
    €3,79
  • Carrefour Extra Salade Kabeljauw & Roze Garnalen 120 g

    132g · €25,38/kg
    €3,35
  • Maredsous Kaas Sneden Tradition 200 g

    233g · €25,54/kg
    €5,95
  • Whiskas Gevogelte Selectie in Gelei 12 x 85 g

    1.02kg · €9,01/kg
    €9,19
  • Carrefour Classic' Sticks & Pretzels 300 g

    330g · €6,82/kg
    €2,25
  • Starbucks Caffè Latte Chilled Coffee 220 ml

    247g · €11,86/kg
    €2,93
  • Tena Discreet Normal 12 Verbanden

    170g · €22,65/kg
    €3,85
  • L'Italie des Fromages Provolone Piquant 200 g

    207g · €21,21/kg
    €4,39
  • Carrefour Sensation Hummus Natuur 200 g

    212g · €9,43/kg
    €2,00
  • Reflets de France Pastilles van het Bassin de Vichy 230 g

    230g · €9,52/kg
    €2,19
  • Carrefour Classic' Melkerijboter Ongezouten 250 g

    262g · €12,02/kg
    €3,15
  • Philadelphia Specialiteit van verse kaas Original Light vlootje 320 g

    336g · €13,54/kg
    €4,55
  • Chimay Gepasteuriseerde Boter Gezouten 250 g

    1kg · €6,69/kg
    €6,69
  • Carrefour Classic' Coppa 16 Sneden 100 g

    134g · €23,51/kg
    €3,15
  • Carrefour The Market Kip Tandoori met Groenten & Gele Rijst 350 g

    372g · €14,78/kg
    €5,50
  • OIKOS Griekse Yoghurt Bosbes – Gepasteuriseerd – 4x115g

    510g · €10,69/kg
    €5,45
  • Brussels Beer Project Delta IPA Blik 4x33cl

    660g · €20,89/kg
    €13,79
  • Gouda Jong in Sneetjes 500 g

    505g · €9,29/kg
    €4,69
  • Carrefour Bon Appétit! Little Salad Farfalle met Kip & Curry 240 g

    275g · €12,73/kg
    €3,50
  • Aoste Boerenpaté 150g

    170g · €22,88/kg
    €3,89
  • Douwe Egberts Dessert Maxi Pack 48 Stuks 333 g

    355g · €30,39/kg
    €10,79
  • Carlsbourg Ardense Roomboter met Zeezout 250 g

    250g · €23,56/kg
    €5,89
  • LU Bastogne koekjes Original 260g

    286g · €11,71/kg
    €3,35
  • Carrefour The Market Exclusief Recept Varkens-en Kalfsworst 0.260 kg

    260g · €12,31/kg
    €3,20
  • Danonino Verse Kaas Aardbei, Banaan & Abrikoos Mini Kinderen 12 x 50 g

    600g · €7,42/kg
    €4,45
  • Carrefour The Market Geitenkaas 180 g

    185g · €16,22/kg
    €3,00
  • DANIO Specialiteit Verse Kaas Speculoos Snack 148g

    160g · €21,56/kg
    €3,45
  • Boter Koelkastsmeerbaar ongezouten 250 g

    269g · €25,09/kg
    €6,75
  • Come a Casa Macaroni 400 g

    449g · €14,90/kg
    €6,69
  • Carrefour Classic' Gerookte Ham 150 g

    164g · €28,96/kg
    €4,75
  • Kinder Bueno 4 x 43 g

    204g · €20,05/kg
    €4,09
  • Melkunie Verse Kaas met Aardbei 200 g

    214g · €13,74/kg
    €2,94
  • Carrefour Bio Volle Yoghurt Bosbes 150 g

    155g · €8,06/kg
    €1,25
  • Carrefour Classic' Kipfilet met Fijne Kruiden 150 g

    161g · €25,78/kg
    €4,15
  • Alpro Plantaardig Alternatief Voor Yoghurt Soja Vruchten 4x125g

    531g · €9,70/kg
    €5,15
  • Carrefour The Market Roompaté 150 g

    161g · €18,57/kg
    €2,99
  • Carrefour Bon Appétit! Salad Gerookte Zalm & Dilledressing 450 g

    525g · €9,52/kg
    €5,00
  • Le Viennois l'Original Chocolade 4 x 100 g

    444g · €11,01/kg
    €4,89
  • Geitenkaas | Natuur Piramide 150g

    150g · €19,60/kg
    €2,94
  • Carrefour Boerenwit 800g (gesneden)

    800g · €3,56/kg
    €2,85
  • Carrefour Mini Mozzarella 150 g

    305g · €5,74/kg
    €1,75
  • Tena Discreet Ultra Mini 28 Inlegkruisjes

    €5,35
  • Milka Melkchocolade (van Alpenmelk) 90 g

    92g · €29,89/kg
    €2,75
  • Kwaliteitsketen Carrefour Light Meergranen Desembrood 500g

    500g · €6,50/kg
    €3,25
  • Red Bull Energy Drink Red Edition Watermeloen 4-pack 25 cl

    274g · €33,76/kg
    €9,25
  • Disaronno Originale 700 ml

    €21,19
  • Monster Energy Drink 4 x 500 ml

    580g · €16,71/kg
    €9,69
  • L'Exquis Fromage de Herve AOP Remoudou 200 g

    202g · €27,18/kg
    €5,49
  • Céréal Koekjes 4 x 3 Stuks 130 g

    152g · €35,20/kg
    €5,35
  • Carrefour Bon Appétit Salad Kip, Pasta & Cocktailsaus 275 g

    306g · €16,34/kg
    €5,00
  • Carrefour Extra Gemalen Koffie Moka 500 g

    520g · €15,94/kg
    €8,29
  • Carrefour Tortiglioni Arrabbiata Lardons & Grana Padano 400 g

    410g · €14,63/kg
    €6,00
  • Carrefour Sticks 8 Stuks 80 g

    80g · €48,13/kg
    €3,85
  • Brioche Pasquier Croissants x8

    332g · €14,43/kg
    €4,79
  • Carrefour Bio Gezouten Maïswafels 120 g

    125g · €8,40/kg
    €1,05
  • Carrefour The Market Traiteur Trattoria Conchiglie Bolognese 350 g

    374g · €13,37/kg
    €5,00
  • Carrefour Classic' Muffins Vanillesmaak met Chocoladestukjes 4 x 75 g

    350g · €7,57/kg
    €2,65
  • Carrefour The Market Kippenonderbouten Budget Pack 1.200 kg

    1.2kg · €5,49/kg
    €6,59
  • Carrefour Original Mergpijpjes Zacht 7 Stuks 200 g

    €2,79
  • Carrefour Classic' Gerookte Spekblokjes - 25% Zout 2 x 100 g

    215g · €16,51/kg
    €3,55
  • Brood Le Savoureux 600 g

    600g · €5,48/kg
    €3,29
  • Lotus Suzy Luikse wafel Met parelsuiker Super 6x90g

    575g · €13,55/kg
    €7,79
  • Monster Energy Drink 500 ml

    580g · €4,19/kg
    €2,43
  • Délio Salade met Breydelham 180 g

    186g · €31,13/kg
    €5,79
  • Chocomel De Enige Echte chocolademelk 500ml

    552g · €4,29/kg
    €2,37
  • Carrefour Sensation Apero Time Guacamole 150 g

    160g · €17,50/kg
    €2,80
  • Boursin Verse roomkaas Zacht & Romig Knoflook & Fijne Kruiden 125 g

    147g · €31,63/kg
    €4,65
  • Carrefour Meergranenbrood à l'Ancienne 600 g

    605g · €4,71/kg
    €2,85
  • Carrefour Extra Yoghurt op z'n Grieks op Laagje Aardbeien 4 x 150 g

    648g · €6,10/kg
    €3,95
  • Carrefour Wit Brood à l'Ancienne 600 g

    605g · €4,71/kg
    €2,85
  • Alpro Sojadrink Vanillesmaak 1 L

    €1,99
  • Carrefour Original Dessert Cappuccino 90 g

    98g · €19,90/kg
    €1,95
  • Milka LEO GO Chocolade Wafels 48g

    49g · €48,78/kg
    €2,39
  • Carrefour Bio Gouda Sneetjes 200 g

    205g · €19,27/kg
    €3,95
  • Carrefour The Market Trattoria Farfalle Zalm & Ricotta 400 g

    424g · €20,73/kg
    €8,79
  • Délio Kip Curry 200 g

    217g · €20,97/kg
    €4,55
  • Carrefour The Market Traiteur World Kip Rode Curry 350 g

    425g · €12,94/kg
    €5,50
  • BiFi Original 5-Pack (5x20G)

    110g · €35,36/kg
    €3,89
  • Aïki Noodles Chicken Flavour 68 g

    84g · €18,45/kg
    €1,55
  • Carrefour Vierkant bruin 400g (gesneden)

    400g · €4,38/kg
    €1,75
  • Lotus Biscoff The original speculoos XL 300g

    309g · €7,73/kg
    €2,39
  • LU Cent Wafers Chocolade Wafels Koeken 190g

    €4,15
  • OIKOS Griekse Yoghurt Framboos – Gepasteuriseerd – 4x115g

    510g · €7,75/kg
    €3,95
  • Carrefour Milo-Brood Meergranen 600g

    610g · €6,31/kg
    €3,85
  • Campina Lactosevrije Halfvolle melk 1 L

    1.07kg · €3,45/kg
    €3,69
  • Lotus Frangipane cake Mini 6x32,5g

    218g · €11,70/kg
    €2,55
  • Carrefour Tijgerbrood wit 400g (gesneden)

    400g · €4,38/kg
    €1,75
  • Kwaliteitsketen Carrefour Desembrood Spelt Sesam 500g

    500g · €6,50/kg
    €3,25
  • Herta Superieur Dikke Sneden 4 Sneden 170 g

    187g · €39,84/kg
    €7,45
  • Lotus Suzy Luikse wafels Met parelsuiker Mini 256g

    272g · €9,74/kg
    €2,65
  • Président Petit Camembert Kaas 145 g

    125g · €32,72/kg
    €4,09
  • Westland Luxe Ei 200 g

    220g · €15,86/kg
    €3,49
  • Galbani Mini Mozzarella Roomkaas 245 g

    250g · €24,60/kg
    €6,15
  • Maes Blond bier Pils 5.2% ALC 12 x 33 cl Blik

    340g · €44,97/kg
    €15,29
  • Carrefour The Market Traiteur World Royale Noedels 350 g

    372g · €13,44/kg
    €5,00
  • Côte d'Or melkchocolade Tablet Praliné Double Lait 200g

    218g · €18,58/kg
    €4,05
  • Carrefour Classic' Ketchup Curry 560 g

    560g · €4,45/kg
    €2,49
  • Carrefour The Market Traiteur Gourmet Cordon Bleu 450 g

    483g · €16,56/kg
    €8,00
  • Danonino Go 4 x 70 g

    331g · €12,66/kg
    €4,19
  • Kinder Bueno White Melk en Hazelnoten 2 Stuks 39 g

    42g · €40,24/kg
    €1,69
  • Psychik Energiedrank Guarana 50 cl

    521g · €2,40/kg
    €1,25
  • Kinder Pingui Cacao 4 x 30 g

    120g · €30,75/kg
    €3,69
  • Carrefour The Market Gourmet Varkenshaasje Champignonsaus 600 g

    640g · €21,88/kg
    €14,00
  • Lotus Suzy Luikse Wafels Chocolade 8 x 57.5 g

    472g · €12,18/kg
    €5,75
  • Carrefour The Market Traiteur Gourmet Schar & Scampi 450 g

    482g · €18,67/kg
    €9,00
  • Maredsous Kaas Sneden Fruitig 170 g

    197g · €36,80/kg
    €7,25
  • Judas Premium Belgian Pils Bier Blik 500 ml

    520g · €1,60/kg
    €0,83
  • Calvé Mayonaise met Citroen 430 ml

    443g · €11,63/kg
    €5,15
  • Calvé Mayonaise met Eieren 430 ml

    442g · €11,65/kg
    €5,15
  • Carrefour The Market Gouda Kaas 5 Sneden 150 g

    160g · €12,50/kg
    €2,00
  • Chef Bechamel Saus 500 ml

    554g · €7,13/kg
    €3,95
  • Montorsi I Freschi Speck delle Alpi 100 g

    150g · €49,67/kg
    €7,45
  • Carrefour Classic' Beenham 4 Sneden 150 g

    168g · €27,08/kg
    €4,55
  • Carrefour Gerookt Makreelhaasje 150 g

    172g · €47,38/kg
    €8,15
  • Bahlsen Choco Leibniz Petit Beurre 125 g

    125g · €25,20/kg
    €3,15
  • Carrefour The Market Mimolette Jong 220 g

    222g · €13,51/kg
    €3,00
  • Carrefour Sensation Melkspecialiteit High Protein Blauwe Bosbes 4x120g

    513g · €7,78/kg
    €3,99
  • Galbani Mascarpone Kaas 500 g

    500g · €18,50/kg
    €9,25
  • Charles Liégeois Gemalen Koffie Subtil 250 g

    258g · €33,14/kg
    €8,55
  • Carrefour Classic' Emmental Sneetjes Kaas 200 g

    227g · €13,88/kg
    €3,15
  • Leerdammer Lightlife Mild & Nootachtig 8 Plakken 180 g

    195g · €20,26/kg
    €3,95
  • Vache Bleue Mix Pasta 3 Kazen 150 g

    175g · €28,86/kg
    €5,05
  • Jupiler Blond Bier Pils 5.2% Alc 6 x 25 cl Blikken

    270g · €27,59/kg
    €7,45
  • Mora Mini's Rundvlees Bitterballen 12 x 20 g Doos

    270g · €16,63/kg
    €4,49
  • Alpro Sojaproduct Dadel-Kers-Aardbei 400 g

    418g · €10,41/kg
    €4,35
  • Carrefout The Market Gourmet Scampi Currysaus & Duo van Rijst 430 g

    463g · €15,12/kg
    €7,00
  • Lucien Massaux Echte Roomboter Gezouten 500 g

    1kg · €9,65/kg
    €9,65
  • Carrefour Baby Beschermende Luiercrème Protective 100 ml

    115g · €34,70/kg
    €3,99
  • Céréal Zonder Suikers Wafels Vanillesmaak 6 x 25 g

    172g · €31,69/kg
    €5,45
  • Rouy Kaas 200 g

    218g · €30,69/kg
    €6,69
  • Carrefour Basmati Natuurlijk Geparfumeerde Rijst 4 x 125 g

    529g · €3,50/kg
    €1,85
  • So Thai Mung Bean Sprouts 340 g

    520g · €8,75/kg
    €4,55
  • Jacquet Wraps Natuur 6 Stuks 370 g

    379g · €18,60/kg
    €7,05
  • Carrefour The Market Traiteur Gourmet Gebakken Aardappelen 300 g

    312g · €12,82/kg
    €4,00
  • Carrefour Classic' Spinazie Gehakt met Room 330 g

    560g · €4,09/kg
    €2,29
  • Lucien Massaux Echte Roomboter 500 g

    1kg · €9,65/kg
    €9,65
  • Président la Motte Zachte Roomboter 250 g

    1kg · €6,49/kg
    €6,49
  • Carrefour Bon Appétit! Little Salad Macaroni met Ham 240 g

    295g · €11,86/kg
    €3,50
  • Carrefour The Market Gebakken Aardappelen Provençaalse Kruiden 350 g

    362g · €11,05/kg
    €4,00
  • Carrefour The Market Paté met Witloof 150 g

    161g · €18,57/kg
    €2,99
  • Kip ham en kaas

    250g · €27,56/kg
    €6,89
  • Carrefour Classic' Muskaatnoot Heel 25 g

    10g · €225,00/kg
    €2,25
  • Carrefour The Market Tomme Blanche 0.210 kg

    211g · €14,22/kg
    €3,00
  • Carrefour Prepare van de Chef Gehakt 0.150 kg

    161g · €15,53/kg
    €2,50
  • Anco Paneermeel Original 200 g

    235g · €3,83/kg
    €0,90
  • Carrefour Bon Appétit! Salad Caesar met Kip 270 g

    306g · €19,61/kg
    €6,00
  • Président l'Ovale Extra Smeuïg 200 g

    217g · €23,73/kg
    €5,15
  • Carrefour Reepjes met Kip 150 g

    162g · €21,54/kg
    €3,49
  • Carrefour The Market Traiteur Gourmet Hachis Parmentier Spinazie 450 g

    464g · €12,93/kg
    €6,00
  • Herta Superieur Ham 4 Sneden 100g

    148g · €45,20/kg
    €6,69
  • Starbucks Hazelnut Macchiato Flavour Chilled Coffee 220 ml

    247g · €11,86/kg
    €2,93
  • Carrefour Brioche Gesneden Pure Boter 500 g

    571g · €7,27/kg
    €4,15
  • Felix Kattenvoeding Heerlijke Duo's Vis Selectie in Gelei 12x85g

    1.16kg · €8,23/kg
    €9,55
  • Carrefour Boter Gezouten 250 g

    262g · €12,02/kg
    €3,15
  • Carrefour Bio Rijstwafels Choco-Hazelnootsmaak 6 x 20 g

    120g · €26,25/kg
    €3,15
  • Danette Roomdessert Vanille - 4x125g

    520g · €6,25/kg
    €3,25
  • Céréal Stevia Sweet Chocolade Puur 85 g

    88g · €53,98/kg
    €4,75
  • Jupiler Belgische Pils Blik 25 cl

    270g · €4,63/kg
    €1,25
  • Carrefour Sensation Cola' Acid 250 g

    250g · €7,00/kg
    €1,75
  • Carrefour Botercroissant 60g

    1kg · €1,15/kg
    €1,15
  • Entremont Comté 8 maanden 200g

    205g · €50,00/kg
    €10,25
  • Carrefour The Market Traiteur World Paëlla Kip & Zeevruchten 1.2 kg

    1.25kg · €10,37/kg
    €13,00
  • Carrefour Merveilleux 2 st

    1kg · €6,59/kg
    €6,59
  • Carrefour Extra Salade Tonijn 200 g

    210g · €15,00/kg
    €3,15
  • Sheba in Gelei Gevogelte Selectie 12 x 85 g

    1.02kg · €14,30/kg
    €14,59
  • Kwaliteitsketen Carrefour Desembrood Witte Pave 500g

    500g · €6,50/kg
    €3,25
  • Carrefour Classic' Gele Vruchten 8 x 125 g

    1.06kg · €3,63/kg
    €3,85
  • Whiskas Gevulde 1+ Jaar Droge Voeding Brokjes met Tonijn 1.9 kg

    1.9kg · €5,03/kg
    €9,55
  • Entremont Comté 4 maanden 200g

    204g · €44,56/kg
    €9,09
  • Boerkens' Graankorf 600 g

    635g · €9,69/kg
    €6,15
  • Galler Lait Praliné 70 g

    75g · €35,33/kg
    €2,65
  • Carrefour The Market Exclusief Recept Kip Chipolata 350 g

    350g · €11,86/kg
    €4,15
  • Simpl Dessert Chocolade 200 g

    203g · €13,74/kg
    €2,79
  • Carrefour Bifidus Gearomatiseerd Vanillesmaak 4 x 125 g

    534g · €4,29/kg
    €2,29
  • Nalu 330 ml

    348g · €6,35/kg
    €2,21
  • Carrefour Original Beschuiten Brioche 125 g

    130g · €11,15/kg
    €1,45
  • Carrefour Sensation Apero Time Gouda Mosterd 130 g

    173g · €17,34/kg
    €3,00
  • Maes Bier Blond Pils 5.2% ALC 33cl Blik

    340g · €3,79/kg
    €1,29
  • Bonduelle groenteconserven Mexicana Mix 200g blik

    €2,75
  • Kattenvoeding Sheba Mini Filets Kuipje in Saus met Kip & Kalkoen 85 g

    85g · €15,88/kg
    €1,35
  • Carrefour Kipburger 2 Stuks 0.250 kg

    250g · €10,80/kg
    €2,70
  • Carrefour Sensation Apero Time Involtini Gerookt Spek & Roomkaas 80 g

    94g · €31,91/kg
    €3,00
  • Carrefour Extra Gemarineerde Zalm Ontbijt 120 g

    146g · €68,15/kg
    €9,95
  • Danonino Go 4 x 70 g

    331g · €12,66/kg
    €4,19
  • Carrefour The Market Kip Kipnuggets 0.285 kg

    285g · €12,28/kg
    €3,50
  • Carrefour The Market Trattoria Linguine Scampi Gekonfijte Tomaten 400g

    410g · €19,51/kg
    €8,00
  • Soubry Capellini extra fijn 500g

    520g · €4,79/kg
    €2,49
  • Jacquet Speciaal Hotdogbrood 4 Stuks 240 g

    365g · €18,77/kg
    €6,85
  • Carrefour Bio Karneboter Gezouten 250 g

    254g · €18,07/kg
    €4,59
  • Aquarius Lemon 500 ml

    530g · €4,36/kg
    €2,31
  • Carrefour The Market Préparé Martino 150 g

    161g · €15,53/kg
    €2,50
  • Come a Casa Lasagne Bolognese Family Pack 1 kg

    1.1kg · €8,93/kg
    €9,85
  • Galler Blanc Praliné 70 g

    75g · €35,33/kg
    €2,65
  • Carrefour Classic' Gekookte Ham 6 Sneden 225 g

    218g · €22,89/kg
    €4,99
  • Monster Energy Pipeline Punch Drink 500 ml

    540g · €4,50/kg
    €2,43
  • Nalu 6 x 250 ml

    260g · €33,65/kg
    €8,75
  • Carrefour Classic' Verse Kaas Knoflook & Fijne Kruiden 200 g

    212g · €8,44/kg
    €1,79
  • Red Bull Energy Drink Pink Edition Sugarfree Bosvruchten 25 cl

    274g · €8,47/kg
    €2,32
  • Aoste Crèmepaté 150g

    170g · €24,41/kg
    €4,15
  • Carrefour Classic' Mayonaise met Eieren 465 g

    385g · €7,25/kg
    €2,79
  • La Laitière Melkmousse met Chocolade 4 x 57 g

    259g · €21,04/kg
    €5,45
  • Red Bull Energy Drink Pink Edition Sugarfree Bosvruchten 24x 25 cl

    274g · €202,52/kg
    €55,49
  • Balade Echte Boter Halfvol Zeezout 250 g

    250g · €18,60/kg
    €4,65
  • Carrefour Parmigiano Reggiano 100 g

    100g · €39,50/kg
    €3,95
  • Carrefour The Market Kip Kipfilethaasjes 0.150 kg

    600g · €5,48/kg
    €3,29
  • Carrefour Classic' Hamburger CHEDDAR FONDU 10 sneetjes 200 g

    209g · €10,77/kg
    €2,25
  • Pitch Choco x6

    237g · €14,56/kg
    €3,45
  • HERTA SUPERIEUR Varken -ham

    340g · €29,38/kg
    €9,99
  • Herta Superieur Beenham 4 Sneden 150 g

    168g · €32,44/kg
    €5,45
  • Jupiler Belgische Pils Grip Blik 50 cl

    524g · €5,00/kg
    €2,62
  • Carrefour Mozzarella Geraspte 200 g

    205g · €13,61/kg
    €2,79
  • Carrefour Classic' Chocolade Dessert 4 x 125 g

    525g · €2,76/kg
    €1,45
  • Jupiler Blond Bier Pils 5.2% Alc 4 x 50 cl Blikken Cold Grip

    524g · €19,94/kg
    €10,45
  • Simpl Geraspte Kaas 500 g

    508g · €9,94/kg
    €5,05
  • Jonge Gouda met Korst 7 Sneetjes 300 g

    305g · €10,13/kg
    €3,09
  • Simpl Sandwiches 10 Stuks 450 g

    480g · €3,10/kg
    €1,49
  • Yoplait Panier de Yoplait Yoghurt Abrikoos-Nectarine 4x125g

    531g · €6,76/kg
    €3,59
  • Eaux, Jus et Sodas bekijken

Je mandje is leeg

Download Deliveroo in de App StoreDownload Deliveroo in de App Store

Producten en diensten

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Cadeaubonnen

Bladeren

  • Alle keukens

  • Alle deals en aanbiedingen

Werk met ons samen

  • Riders

  • Restaurants

  • Vacatures

Bedrijf

  • Over ons

  • Perspagina

  • Investeerders

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • Veelgestelde vragen

  • Contact

  • Voorwaarden

  • Privacybeleid

  • Cookies

  • Classificatie van partners

  • Verzoeken van overheidsinstanties

  • Toegankelijkheidsverklaring

© 2026 Deliveroo