Skip to:ContentFooter
Deliveroo

Pizza Bella Italia - Knokke

Pizza·Dessert·Pasta
2.90 km away·Opens at 17:00·€20.00 minimum·€1.50 delivery
  • Delivered by Pizza Bella Italia - Knokke

    This means you won’t be able to follow your order or get live updates
  • About Pizza Bella Italia - Knokke

    Bestel hier de lekkerste pizza's bezorgt door Pizza Bella Italia Knokke
    ... Read more
  • Free delivery

    New users only. Min spend €10. Fees apply.

Popular with other people

  • Barbecue

    €15.00
  • Barbecue kip

    €14.00
  • Calzone regina

    €14.00
  • Calzone vlees

    €15.00
  • Knokke-Heist

    €14.00
  • Mediterania

    €15.00

Voorgerechten

  • Lookbroodjes met ham (6 stuks)

    Look, mozzarella.
    €5.50
  • Tapas Bella Italia

    Parmaham, salami napolitano, pikante salami, parmezaan, buffelmozzarella, zongedroogde tomaatjes.
    €12.00
  • Carpaccio

    Rundvlees, basilicum, parmezaanschilfers, olijfolie.
    €11.00
  • Carpaccio di rucola

    Rundvlees, basilicum, kerstomaatjes, parmezaanschilfers, olijfolie, rucola.
    €13.00
  • Carpaccio van gerookte zalm

    Zalm, ui, peterselie.
    €15.00
  • Caprese

    Verse tomaten, buffelmozzarella, basilicum, olijfolie.
    €13.00
  • Lookbroodjes (6pcs)

    6 stuks
    €3.50
  • Lookbroodjes mozzarella (6 stuks)

    Look, mozzarella.
    €4.00
  • Lookbroodjes met spekblokjes (6 stuks)

    Look, mozzarella, spekblokjes.
    €4.50
  • Lookbroodjes met ansjovis (6 stuks)

    Look, mozzarella, ansjovis, kappertjes.
    €5.00
  • Lookbroodjes met zalm (6 stuks)

    Look, mozzarella, zalm, uien, peterselie, dillesaus
    €7.00
  • Lookbroodjes met verse tomaten (6 stuks)

    Look, verse tomaten, basilicum.
    €7.00
  • Lookbroodjes buffelmozzarella (6 stuks)

    Look, verse tomaten, basilicum, olijfolie
    €8.00
  • Bruschetta (8 stuks)

    Look.
    €5.00
  • Bruschetta mozzarella (8 stuks)

    Look.
    €6.00
  • Bruschetta spekblokjes (8 stuks)

    Look, mozzarella.
    €7.00
  • Bruschetta ansjovis (8 stuks)

    Look, mozzarella, kappertjes.
    €7.00
  • Bruschetta ham (8 stuks)

    Look, mozzarella.
    €7.00
  • Bruschetta verse tomaten (8 stuks)

    Look, basilicum.
    €9.00
  • Bruschetta buffelmozzarella (8 stuks)

    Look, verse tomaten, basilicum, olijfolie.
    €10.00

Pizza (26cm)

Klein - 26cm

  • Diabolo

    Tomatensaus, mozzarella, pikante salami, pikante paprika.
    €12.00
  • Margherita

    Tomatensaus, mozzarella, basilicum.
    €10.00
  • Barbecue kip

    Tomatensaus, mozzarella, kip, ui, spek, barbecuesaus.
    €14.00
  • Carpaccio

    Tomaten, mozzarella, rundvlees, parmezaan, basilicum.
    €13.00
  • Quattro formaggi

    Tomatensaus, mozzarella, gorgonzola, taleggio, parmezaan.
    €13.00
    Popular
  • Hawaï

    Tomatensaus, mozzarella, hesp, ananas, gruyère.
    €13.00
  • Tonijn

    Tomatensaus, mozzarella, olijven, ui, tonijn.
    €13.00
  • Mediterania

    Mozzarella, buffelmozzarella, verse tomaten, rucola, Parmaham, olijfolie
    €15.00
  • Barbecue

    Tomatensaus, mozzarella, gehakt, spek, ui, barbecuesaus.
    €14.00
  • Champignons

    Tomatensaus, champignons, mozzarella.
    €11.00
  • Prosciutto

    Tomatensaus, mozzarella, hesp.
    €11.00
  • Knokke-Heist

    Mozzarella, provola, kip, spekblokjes, tomaat, looksaus, rucola, parmezaan.
    €14.00
  • Bella italia

    Tomatensaus, mozzarella, gehakt, aubergines, parmezaan.
    €14.00
  • Margherita special

    Tomatensaus, buffelmozzarella, look, basilicum, parmezaan.
    €12.00
  • Salami

    Tomatensaus, mozzarella, salami.
    €11.00
  • Peperoni

    Tomatensaus, mozzarella, Italiaanse worst.
    €12.00
  • Gegrilde groenten

    Tomatensaus, mozzarella, gegrilde groenten.
    €13.00
  • Carbonara

    Mozzarella, room, provola, spekblokjes, ei, parmezaan.
    €14.00
  • Napoli

    Tomatensaus, mozzarella, ansjovis, olijven.
    €12.00
  • Buscaiola

    Mozzarella, champignons, hesp.
    €11.00
  • Regina

    Tomatensaus, mozzarella, champignons, hesp.
    €12.00
  • Tropical

    Mozzarella, ham, ananas, gruyère.
    €13.00
  • Barbecue kip speciaal

    Tomatensaus, mozzarella, ui, kip, spek, pitasaus.
    €14.00
  • Van de chef

    Tomatensaus, mozzarella, ui, gorgonzola.
    €13.00
  • Caprese

    Mozzarella, buffelmozzarella, verse tomaten, parmezaan, basilicum.
    €13.00
  • Carpaccio rucola

    Tomatensaus, mozzarella, rundvlees, rucola, parmezaan, olijfolie.
    €15.00
  • Bolognese

    Bolognese saus, mozzarella.
    €12.00
  • Allici carciofi

    Tomatensaus, mozzarella, artisjok, ansjovis.
    €12.00
  • Gerookte zalm

    Mozzarella, gerookte zalm, dillesaus.
    €15.00
  • Tex-mex

    Tomatensaus, mozzarella, ui, gehakt, pikante merguez.
    €13.00
  • Bella mia

    Tomatensaus, 4 kazen, Parmaham.
    €15.00
  • Royale

    Tomatensaus, mozzarella, ui, kip, gehakt, paprika, olijfolie.
    €15.00
  • Pita pizza

    Tomatensaus, mozzarella, ui, pitavlees, paprika, pitasaus.
    €14.00
  • Pita spéciale

    Tomatensaus, mozzarella, ui, pitavlees, paprika, gruyère, pitasaus.
    €14.50
  • Pita feta

    Tomatensaus, mozzarella, ui, pitavlees, feta, paprika, pitasaus.
    €15.00
  • Pizza feta

    Tomatensaus, mozzarella, ui, pitavlees, feta, paprika, olijfolie, oregano..
    €14.00
  • Frutti di mare

    Tomatensaus, mozzarella, look, zeevruchten.
    €13.00
  • Milano

    Tomatensaus, mozzarella, champignons, hesp, ei.
    €13.00
  • Scampi

    Tomatensaus, mozzarella, scampi, look, basilicum.
    €14.00
  • Scampi curry

    Tomatensaus, mozzarella, scampi, verse tomaten, ananas, currysaus.
    €14.00
  • Kip curry

    Tomatensaus, mozzarella, kip, verse tomaten, ananas, currysaus.
    €14.00
  • Kip

    Tomatensaus, mozzarella, kip, ananas, gruyère.
    €13.00
  • Modo mio

    Tomatensaus, mozzarella, kip, pitavlees, pitasaus.
    €14.00
  • Quattro stagioni

    Tomatensaus, mozzarella, champignons, hesp, artisjok, olijven.
    €14.00
  • Paprika

    Tomatensaus, mozzarella, paprika, olijfolie.
    €12.00
  • Vegetarisch

    Tomatensaus, mozzarella, champignons, paprika, ui, olijven, artisjok.
    €13.00
  • Romana

    Tomatensaus, mozzarella, ansjovis, kappertjes.
    €13.00
  • Contadina

    Tomatensaus, mozzarella, ui, paprika, salami.
    €14.00
  • Rucola

    Tomatensaus, mozzarella, rucola, parmezaan, olijfolie.
    €13.00
  • Geitenkaas

    Tomatensaus, mozzarella, geitenkaas, honing.
    €14.00
  • Geitenkaas speciaal

    Tomatensaus, mozzarella, geitenkaas, honing, Parmaham.
    €16.00
  • Salami pikant

    Tomatensaus, mozzarella, pikante salami.
    €11.00

Pizza (32cm)

Groot - 32cm

  • Margherita

    Tomatensaus, mozzarella, basilicum
    €12.00
  • Barbecue

    Tomatensaus, mozzarella, gehakt, spek, ui, bbq-saus
    €15.00
  • Bella italia

    Tomatensaus, mozzarella, gehakt, aubergines, parmezaan
    €16.00
  • Margherita special

    Tomatensaus, champignons, mozzarella
    €14.00
  • Salami

    Tomatensaus, mozzarella, salami
    €13.00
  • Diabolo

    Tomatensaus, mozzarella, pikante salami, pikante paprika
    €14.00
  • Peperoni

    Tomatensaus, mozzarella, Italiaanse worst.
    €14.00
  • Gegrilde groenten

    Tomatensaus, mozzarella, gegrilde groenten.
    €15.00
  • Champignons

    Tomatensaus, champignons, mozzarella.
    €13.00
  • Knokke-Heist

    Mozzarella, provola, kip, spekblokjes, tomaat, looksaus, rucola, parmezaan.
    €16.00
  • Carbonara

    Mozzarella, room, provola, spekblokjes, ei, parmezaan.
    €16.00
  • Napoli

    Tomatensaus, mozzarella, ansjovis, olijven
    €14.00
  • Prosciutto

    Tomatensaus, mozzarella, hesp
    €13.00
  • Buscaiola

    mozzarella, verse champignons, hesp
    €13.00
  • Regina

    Tomatensaus, mozzarella, champignons, hesp
    €14.00
  • Hawaï

    Tomatensaus, mozzarella, hesp, ananas, gruyère
    €15.00
  • Tropical

    Mozzarella, ham, ananas, gruyère.
    €14.00
  • Barbecue kip

    Tomatensaus, mozzarella, hesp, spek, ui, bbq-saus
    €15.00
  • Barbecue kip speciaal

    Tomatensaus, mozzarella, ui, kip, spek, pitasaus.
    €16.00
  • Van de chef

    Tomatensaus, mozzarella, ui, gorgonzola
    €15.00
  • Caprese

    Mozzarella, verse tomaten, parmezaan
    €15.00
  • Mediterania

    Mozzarella, verse tomaten, rucola, parmaham, parmezaan, olijfolie
    €17.00
  • Carpaccio

    tomaten, mozzarella, rundsvlees, parmezaan, basilicum
    €15.00
  • Carpaccio rucola

    Tomatensaus, mozzarella, rundsvlees, rucola, parmezaan, olijfolie
    €17.00
  • Bolognese

    Bolognese saus, mozzarella
    €14.00
  • Allici carciofi

    Tomatensaus, mozzarella, artisjok , ansjovis
    €14.00
  • Gerrookte zalm

    mozzarella, zalm, dillesaus
    €17.00
  • Tex-mex

    Tomatensaus, mozzarella, ui, gehakt, pikante merguez
    €15.00
  • Bella mia

    Tomatensaus, 4 kazen, parmaham
    €17.00
  • Royale

    Tomatensaus, mozzarella, ui, kip, gehakt, paprika, olijfolie.
    €17.00
  • Pita pizza

    Tomatensaus, mozzarella, ui, pitavlees, paprika, pitasaus.
    €16.00
  • Pita spéciale

    Tomatensaus, mozzarella, ui, pitavlees, paprika, gruyère, pitasaus.
    €16.50
  • Pita feta

    Tomatensaus, mozzarella, ui, pitavlees, feta, paprika, pitasaus.
    €17.00
  • Pizza feta

    Tomatensaus, mozzarella, ui, pitavlees, feta, paprika, olijfolie, oregano..
    €17.00
  • Frutti di mare

    Tomatensaus, mozzarella, look, zeevruchten
    €15.00
  • Milano

    Tomatensaus, mozzarella, champignons, hesp, ei
    €15.00
  • Scampi

    Tomatensaus, mozzarella, scampi, look
    €16.00
  • Scampi curry

    Tomatensaus, mozzarella, scampi, verse tomaten, ananas, currysaus.
    €16.00
  • Kip curry

    Tomatensaus, mozzarella, kip, verse tomaten, ananas, currysaus.
    €16.00
  • Kip

    Tomatensaus, mozzarella, kip, ananas, gruyère
    €15.00
  • Modo mio

    Tomatensaus, mozzarella, kip, pittavlees, pittasaus
    €16.00
  • Quattro stagioni

    Tomatensaus, mozzarella, champignons, hesp, artisjokken, zwarte olijven
    €16.00
  • Quattro formaggi

    Tomatensaus, mozzarella, gorgonzola, tallegio, parmezaan
    €15.00
  • Tonijn

    Tomatensaus, mozzarella, olijven, ui, tonijn
    €15.00
  • Paprika

    Tomatensaus, mozzarella, paprika
    €14.00
  • Vegetarisch

    Tomatensaus, mozzarella, champignons, paprika, ui, olijven, artisjokken
    €15.00
  • Romana

    Tomatensaus, mozzarella, anjovis, kappertjes
    €15.00
  • Contadina

    Tomatensaus, mozzarella, ui, paprika, salami
    €16.00
  • Rucola

    Tomatensaus, mozzarella, rucola, parmezaan
    €16.00
  • Geitenkaas

    Tomatensaus, mozzarella, geitenkaas, honing
    €16.00
  • Geitenkaas speciaal

    Tomatensaus, mozzarella, geitenkaas, honing, Parmaham
    €18.00
  • Salami pikant

    Tomatensaus, mozzarella, pikante salami
    €13.00

Calzone (26cm)

Klein - 26cm

  • Calzone

    Tomatensaus, mozzarella, ham, olijfolie, oregano.
    €12.00
  • Calzone vlees

    Tomatensaus, mozzarella, gehakt, pikante merguez, olijfolie, oregano.
    €15.00
  • Calzone regina

    Tomatensaus, mozzarella, ham, champignons, olijfolie, oregano.
    €14.00
  • Calzone pita

    Tomatensaus, mozzarella, ui, pitavlees, paprika, pitasaus.
    €14.00

Calzone (32cm)

Groot - 32cm

  • Calzone

    Tomatensaus, mozzarella, ham, olijfolie, oregano.
    €14.00
  • Calzone regina

    Tomatensaus, mozzarella, ham, champignons, olijfolie, oregano.
    €16.00
  • Calzone vlees

    Tomatensaus, mozzarella, gehakt, pikante merguez, olijfolie, oregano.
    €17.00
  • Calzone pita

    Tomatensaus, mozzarella, ui, pitavlees, paprika, pitasaus.
    €16.00

Pasta

  • Carbonara

    Room, spek, parmezaan.
    €9.50
  • Lasagna Italia

    Gehakt, room, bolognese saus, mozzarella
    €13.50
  • Tonijn

    Tomatensaus, tonijn, look, olijven.
    €9.50
  • Bella Italia

    Tomatensaus, room, verse champignons, scampi's.
    €12.50
  • 4 Kazen

    Tomatensaus, room, parmezaan, gorgonzola, taleggio, gruyère.
    €10.50
  • Bolognese

    Tomatensaus, gehakt.
    €9.50
  • Adriatica

    Tomatensaus, look, zeevruchten.
    €9.50
  • Scampi

    Tomatensaus, room, look, scampi's.
    €11.50
  • Pasta van de chef

    Currysaus, zongedroogde tomaten, scampi's.
    €12.50
  • Indian

    Curry, room, kip, ananas.
    €9.50
  • Arrabiata

    Tomatensaus, look, pikante paprika.
    €9.50
  • Pasta pesto

    Room, basilicum, parmezaan, pijnboompitten
    €11.50
  • Canneloni

    Room, mozzarella, bolognese saus
    €13.50

Pitta

Pitta

  • Kapsalon

    €11.00
    Halal
  • Durum

    €10.50
    Halal
  • Schotel

    €11.00
    Halal

Croques

  • Croque monsieur

    Kaas, ham.
    €6.00
  • Croque madame

    Kaas, ham, ei.
    €7.00
  • Croque "Bella Italia"

    Kaas, ham, pitasaus.
    €7.00
  • Croque Hawaï

    Kaas, ham, ananas.
    €7.00
  • Croque Boem Boem

    Kaas, ham, bolognese saus.
    €8.50

Desserts

  • Tiramisù

    Traditioneel Italiaans dessert
    €4.00
  • Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie

    100ml
    €4.00
  • Chocolademousse

    Klassieke Chocolademousse
    €4.00
  • Speculoosmousse

    Speculoosmousse
    €4.00
  • Ben & Jerry's Chunky Monkey (465ml)

    Groot , 465 ml,Bananenroomijs met bananen van cacaofantasie en walnoten.
    €11.00
  • Mango Kulfi

    Mango
    €3.50
  • Pistachio Kulfi

    Pistachio
    €3.50
  • Original Kulfi

    Original
    €3.50
  • Ben & Jerry's Cookie Dough

    465ml
    465ml · €23.66/L
    €11.00
  • Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie

    465ml
    465ml · €23.66/L
    €11.00
  • Ben & Jerry's Topped Salted Caramel Brownie

    465ml
    465ml · €23.66/L
    €11.00
  • Ben & Jerry's Half Baked

    465ml
    465ml · €23.66/L
    €11.00
  • Ben & Jerry's Netflix & Chill'd

    465ml
    €11.00
  • Ben & Jerry's Cookie Dough

    100ml
    €4.00

Dranken

  • Coca-Cola

    330ml
    €2.50
  • Coca-Cola zero

    330ml
    €2.50
  • Fanta

    330ml
    €2.50
  • Sprite

    330ml
    €2.50
  • Redbull

    250ml
    €3.00
  • Coca-Cola

    500ml
    €3.00
  • Plat Water

    500ml
    €2.00
  • Spuitwater

    500ml
    €2.00
  • Jupiler

    350ml
    €2.50
  • Jupiler

    500ml
    €3.00
  • Mogu Mogu Mango

    320 ml
    €3.00
  • Mogu Mogu Aardbei

    320 ml
    €3.00
  • Ayran

    250ml
    €2.50
  • Fanta Lemon

    330 ml
    €2.50
  • Lipton Ice Tea Peach

    330 ml
    €2.50
  • Kingfisher

    330 ml
    €3.00
  • Oasis Tropical

    330 ml
    €2.50
  • Schweppes Agrumes

    330 ml
    €2.50
  • Schweppes Indian Tonic

    330 ml
    €2.50
  • Minute Maid Orange

    330 ml
    €2.50
  • Nalu Original

    330 ml
    €2.50
  • William Lawson's and Cola

    250 ml
    €4.00
  • Bombay Sapphire Gin and Tonic

    250 ml
    €4.00

Italiaanse wijnen

  • Rosé

    375ml
    €8.00
  • Wit

    375ml
    €8.00
  • Rood

    750ml
    €15.00
  • Rosé

    750ml
    €15.00
  • Rood

    375ml
    €15.00
  • Wit

    750ml
    €15.00

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

Browse

  • All cuisines

  • All deals and offers

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Partner ranking

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo