Free delivery
New users only. Min spend €10. Fees apply.
Buy 1, get 1 free
Add 2 of the same item to your basket for the price of one – T&Cs apply
Crunchy garnaal
€9.50Buy 1, get 1 freeCrunchy krab
€9.00Buy 1, get 1 freeCrunchy tempura garnaal
€10.00Buy 1, get 1 freeCrunchy tonijn
€9.50Buy 1, get 1 freeCrunchy vegetarisch
€9.00Buy 1, get 1 freeCrunchy zalm
€9.00Buy 1, get 1 freeEdamame
Soja bonen.€6.50Buy 1, get 1 freeGyoza kip
6 stuks.€8.50Buy 1, get 1 freeGyoza vegatarisch
6 stuks.€7.00Buy 1, get 1 freeKip karaage
€8.00Buy 1, get 1 freeLoempia kip
4 stuks.€6.00Buy 1, get 1 freeLoempia vegetarisch
5 stuks.€6.50Buy 1, get 1 freeTempura garnaal
6 stuks.€12.50Buy 1, get 1 freeTempura groenten
10 stuks.€9.50Buy 1, get 1 freeTempura mix
€11.00Buy 1, get 1 free
Popular with other people
Dragon eyes
€12.50Caterpillar roll
€12.50Ikura maki deluxe
€27.50Ikura bridge
€57.00Sunrise roll
€12.50Rainbow roll
€12.50Spicy norwegian roll
€12.50Ikura zalm tonijn boat
€55.00Sushi boat mini
€55.00Ikura combo menu
€13.00
Voorgerechten
Tempura garnaal
6 stuks.€12.50Buy 1, get 1 freeGyoza kip
6 stuks.€8.50Buy 1, get 1 freeKip karaage
€8.00Buy 1, get 1 freeChicken Wings
€8.50Edamame
Soja bonen.€6.50Buy 1, get 1 freeTempura groenten
10 stuks.€9.50Buy 1, get 1 freeCalamaries
€7.00Fried Edamame
€7.00Loempia vegetarisch
5 stuks.€6.50Buy 1, get 1 freeOnion Rings
€6.00Loempia kip
4 stuks.€6.00Buy 1, get 1 freeGyoza vegatarisch
6 stuks.€7.00Buy 1, get 1 freeTempura mix
€11.00Buy 1, get 1 free
Soep
Miso soup
€11.50Kimchi base noedelsoep
€7.50Vis soep van de Chef
€11.50Vegetarisch soep
€7.50
Salade
Zeewier salade
€5.50Chuka ika salade
€6.50Groene Salade
€5.00
Sashimi
Sashimi menu
4 zalm en 4 tonijn.€12.50Sashimi zalm
8 stuks.€11.50Sashimi deluxe
2 zalm, 2 tonijn, 2 zeebaars, 2 garnaal en 2 inktvis.€17.00Sashimi van de chef
25 stuks.€31.00Sashimi Tonijn
€13.00
Nigiri
Nigiri zalm
Per 4 stuks.€9.00Nigiri tonijn
Per 4 stuks.€10.00Nigiri tamago
Japanese omelet, per 4 stuks.€8.00Nigiri avocado
Per 4 stuks.€8.00Nigiri octopus
Per 4 stuks.€9.00Nigiri zeebaars
Per 4 stuks.€9.00Nigiri inari
Gegrilde tofu, per 4 stuks.€9.00Nigiri garnaal
Per 2 stuks.€9.00Nigiri Geflamde Zalm
Per 4 stuks.€11.00Nigiri Paling
€10.00
Hoso maki
Hoso maki zalm
8 stuks.€6.40Hoso komkommer
8 stuks.€6.00Hosomaki Tuna Avocado
€8.00Hosomaki Tempura
€7.00Hoso pittige tonijn
8 stuks.€7.50Hoso maki avocado
8 stuks.€5.05Hoso zalm avocado
8 stuks.€7.50Hoso maki tonijn
8 stuks.€7.20Hoso garnaal avocado
8 stuks.€7.00Hoso paling komkommer
8 stuks.€6.80
Futo maki
Futo maki tempura garnaal
€9.50Futo maki vegetarisch
€8.50Futo maki krab
€8.50Futo maki zalm
€9.00Futo maki tonijn
€9.50Futo maki gegrilde paling
€9.50Futomaki Zalm & Tonijn
€10.50
California rolls
California roll Zalm Avocado
Per 8 stuks.€9.50California Tempura Garnaal
Per 8 stuks.€10.50California roll Tonijn Avocado
Per 8 stuks.€10.50California roll Krab Avocado
Per 8 stuks.€10.00California Roll Pittige Tonijn
€11.00California roll Garnaal Avocado
Per 8 stuks.€10.00California Roll Vegetarisch
€8.50
In / out roll
In/Out Zalm avocado
Per 8 stuks.€7.90In/Out Spicy tonijn
Per 8 stuks.€9.20In/Out Tonijn avocado
Per 8 stuks.€9.00In/Out Vegetarisch
Per 8 stuks.€7.00In/Out Tempura grnaal
Per 8 stuks.€9.00In/out Spicy Zalm
€9.00In/Out Krab avocado
Per 8 stuks.€8.50In/Out Garnaal avocado
Per 8 stuks.€8.50
Hand roll
Hand roll zalm
Per stuk.€5.00Hand roll tempura garnaal
Per stuk.€6.00Hand roll tonijn
Per stuk.€6.00Hand roll gegrilde paling
Per stuk.€6.00Hand roll garnaal
Per stuk.€5.50Hand roll pittige tonijn
Per stuk.€6.00Hand roll california
Per stuk.€5.50Hand roll vegetarisch
Per stuk.€5.00
Crispy roll
Crispy roll zalm
8 stuks.€9.50Crispy roll tempura garnaal
8 stuks.€10.50Crispy roll garnaal
8 stuks.€9.50Crispy roll tonijn
8 stuks.€10.00Crispy roll vegetarisch
8 stuks.€8.50Crispy roll krab
8 stuks.€9.00Crispy roll Crispy Crunch
€9.50
Crunchy rolls "onion crunch"
Crunchy zalm
€9.00Buy 1, get 1 freeCrunchy krab
€9.00Buy 1, get 1 freeCrunchy vegetarisch
€9.00Buy 1, get 1 freeCrunchy tempura garnaal
€10.00Buy 1, get 1 freeCrunchy tonijn
€9.50Buy 1, get 1 freeCrunchy garnaal
€9.50Buy 1, get 1 free
Special rolls
Dragon eyes
Avocado, tempura garnaal en zalm.€12.50Caterpillar roll
Tempura garnaal en avocado.€12.50Sunrise roll
Philadelphia kaas, zalm en avocado.€12.50Rainbow roll
Surimi, avocado, komkommer, tonijn, zalm en garnaal.€12.50Crispy crunch rolls
Zalm en avocado "gefrituurd".€8.00Spicy norwegian roll
Avocado, komkommer, surimi en pikante zalm.€12.50Smoke on the water
Zalm, avocado, gerookte zalm met mayo wasabi saus.€12.50Softshell crab roll
Softshell crab, avocado en crispy.€12.50Volcano roll
Surimi, avocado, pikante tonijn en tobiko.€13.00Karage roll
Kip karage, tempura asperagus en avocado.€12.50Chili maguro roll
Pikante tonijn, tobiko, komkommer en zeewier.€12.50Cherry blossom roll
Philadelphia kaas, surimi, zalm, tonijn, paling en avocado.€12.50Veggie Roll
€11.50Tropical Roll
€12.50
Sushi Boat & Combo
Ikura bridge
52 stuks: Nigiri-8, Sashimi 8, Maki 8, Crispy tempura 4, Crunch tempura 4, Dragon eyes 4, In/Out Zalm en Tonijn 8, Onion crunch 4, Speciale rollen 4€57.00Ikura maki deluxe
27 stuks : 4 maki tonijn, 4 maki komkommer, 5 futo maki tempura garnaal, 8 in/out zalm en 6 crispy crunch.€27.50Ikura zalm tonijn boat
48 stuks :Nigiri 8, Sashimi 8, In/out tonijn avocado 4, Crunch Zalm avocado 4, Crispy Crunch-6, Maki Zalm 4, Maki Tonijn 4, Speciale Geflamde roll 8, Gunkan 2€55.00Ikura combo special
23 stuks : Nigiri 4, Sashimi 4, Dragon Eyes 4, Futo Maki Zalm 6, In/out Pittige Zalm 4, Gunkan 1€29.00Sushi boat mini
Nigiri-6, Sashimi 12, Crispy Crunch-6, Speciale roll Caterpillar-8, Dragon eyes 4, In/Out zalm 4, California zalm 4, Speciale rollen 4€55.00Sushi boat maxi
70 stuks : 12 nigiri, 16 sashimi, 4 dragon eyes, 6 futo tempura, 8 crispy tempura, 8 onion crunch, 8 maki en 8 in/out pikant zalm.€79.00Ikura maki menu
24 stuks : 8 maki tonijn, 8 maki komkommer en 8 maki zalm.€18.50Ikura combo menu
12 stuks : 4 nigiri "tonijn, zeebaars, zalm en garnaal", 4 maki komkommer en 4 in/out zalm.€13.00Ikura combo deluxe
22 stuks : 4 Nigiri, 4 Maki Mango, 4 In/Out Krab, 2 Sashimi Zalm en 2 Sashimi Tonijn, 4 In/Out Pittige Zalm, 2 Gunkan€29.00Combo vegetarisch
26 stuks : 4 Nigiri (Avocado en Japans Omelet), 8 In/Out Veg, 4 Maki Avocado, 4 Maki Mango, Futo Maki Veg 6€26.00Ikura Maki Menu Veg
24 stuks : 8 Maki Strawberry, 8 Maki Avocado, 8 Maki Mango€18.50Deluxe Boat
90 stuks: Nigiri-12, Sashimi-16, maki tonijn-8, maki komkommer-8, Crispy tempura-8, Dragon Eyes-8, Crispy crunch-6, Onion crunch 8, in/out zalm 8, Sunrise roll 4, Speciale geflamde roll 4€95.00Vegetarische Boat
47 stuks: Nigiri 4, Handroll 2, Futo maki veg 6, In/Out Veg 8 Gefrituurde rollen 8, Speciale roll veggie 8, Hoso maki’s 8, speciale rollen van de chef 3€41.00In/out Combo (Uramaki)
24 stuks: 8 In/Out Pittige Zalm, 8 In/Out Tonijn Avocado, 8 In/Out Zalm Avocado€26.50
IIkura warme gerechten
Teriyaki
Gegrilde kip. Alle warme gerechten worden geserveerd met rijst en groenten.€18.50Yakitori
6 kippen brochetten. Alle warme gerechten worden geserveerd met rijst en groenten.€16.50Wok
€14.00Yakisoba
Met groenten en kip of garnaal.€14.00Yakiudon
Met groenten en kip of garnaal.€14.00
Dranken
Coca Cola zéro
€2.00Ice tea
€2.00Coca Cola
€2.00Fanta
€2.00
Aziatische dranken
Bier
180 ml.€5.00Green Grape Soju – 360 ml
€10.00Peach Soju – 360 ml
€10.00Soju Original/Fresh – 360 ml
€10.00
Wijnen
Per fles geleverd
Huiswijn Rood
€14.00Huiswijn Wit
€14.00Muller Chardonnay Tarragona, Spain (WIT)
€25.00Sirius Blanc Bordeaux, France (WIT)
€25.00Château Suau Bordeaux Frankrijk (ROOD)
€25.00Santa Carolina Carmenère Reserva – Chile (ROOD)
€25.00Huiswijn Rosé
€14.00