
About Jilles Beer & Burgers
Bij Jilles Beer & Burgers draait alles om sappige burgers, Belgische kwaliteitsbieren en verrassende smaken. Onze burgers worden met zorg bereid, met kwalitatieve ingrediënten, originele toppings en heerlijke sauzen. Van klassiekers tot creatieve smaakcombinaties, bij Jilles vind je altijd een burger naar jouw smaak. Combineer met onze krokante frietjes en geniet van een echte Jilles-ervaring, gewoon bij jou thuis!Free delivery
New users only. Min spend €10. Fees apply.
BURGERS
Eddy Carnibaal beef
€21.50Hugo Classic
€17.50Louis Paul Bacon
€18.50Parmezenko
€19.00Lilian St. Chèvre
€18.90Jacques Rebel
€18.00Rocco Chorizo
€18.00La Mozzarella
€18.00Jef a(d)vocado vegan
€18.00Guido Briecanto beef
€19.50Benoit Poulet chicken
€18.50Sweet Lucy Chicken
Deze zomerse burger met kipfilet, ananas, sla, kerstomaatjes en een milde sweet chilisaus€18.00Rostekopkroketten (3 stuks)
€21.90Kaaskroketten (3stuks)
€21.90Pulled Peeters Porq
De Pulled Peeters brengt een swingend duet van malse pulled porq en een knapperig gebakken aardappelbroodje. Afgewerkt met frisse, knapperige ingelegde kool en een geheime saus waar je spontaan van gaat zingen. Rode ui en sla zorgen voor de perfecte finishing touch.€19.00Pulled Peeters Chicken
De Pulled Peeters brengt een swingend duet van malse pulled chicken en een knapperig gebakken aardappelbroodje. Afgewerkt met frisse, knapperige ingelegde kool en een geheime saus waar je spontaan van gaat zingen. Rode ui en sla zorgen voor de perfecte finishing touch.€19.00Slongs Deluxe Porq
Een sappige, streetwise pulled porq burger met karakter, geserveerd op een knapperig aardappelbroodje. Afgetopt met gesmolten cheddar, krokante bacon, rokerige hickory BBQ-saus, geheime saus, rode ui en sla€19.00Slongs Deluxe Chicken
Een sappige, streetwise pulled chicken burger met karakter, geserveerd op een knapperig aardappelbroodje. Afgetopt met gesmolten cheddar, krokante bacon, rokerige hickory BBQ-saus, geheime saus, rode ui en sla€19.00Helmut Truffelotti Porq
Een echte crooner onder de burgers! De Helmut Truffelotti is een sappige pulled porq burger op een knapperig gebakken aardappelbroodje, afgetopt met gesmolten cheddar en parmezaan, gebakken beukenzwammen, truffelmayo en rucola€19.00Helmut Truffelotti Chicken
Een echte crooner onder de burgers! De Helmut Truffelotti is een sappige pulled chicken burger op een knapperig gebakken aardappelbroodje, afgetopt met gesmolten cheddar en parmezaan, gebakken beukenzwammen, truffelmayo en rucola€19.00
SALADS
Salad Chicken
€19.50Vegan Salad
€19.50Salad Goat Cheese
€19.50
SIDES
Beer Battered Onion Rings
€6.00Jilles Fries with Mayo
€4.50Jilles Fries with Vegan Mayo
€4.50Sweet Potato Fries
€5.50Sweet potato fries with vegan mayo
€5.50Topped fries porky truffelmans
Krokante frietjes afgewerkt met knapperige bacon, truffelmayo, parmezaan, lente-ui en peterselie€12.50Topped fries veggie truffelmans
Krokante frietjes belegd met veggie shoarma, truffelmayo, parmezaan, lente-ui en peterselie€12.50Topped fries smokey porky
Krokante frietjes belegd met pulled porq, rokerige hickory BBQ-saus, geheime saus, krokante bacon, lente-ui en peterselie€12.50Topped fries smokey chicken
Krokante frietjes belegd met pulled chicken, rokerige hickory BBQ-saus, geheime saus, krokante bacon, lente-ui en peterselie€12.50
APPETIZERS
Chicken Wings
€12.50Beer battered Mozzarella sticks
€9.90Rostekopkroketjes
€9.90Kaaskroketjes
€9.90Breydelham witloofkroketjes
€9.90Witte Tura
€9.90
VOORGERECHT
Rostekopkroketten (2stuks)
€15.90Kaaskroketten (2stuks)
€15.90
WINES
BT Cava
€35.00BT White Wine
€29.00BT Red Wine
€29.00BT Rosé Wine
€29.00
DESSERTS
Cheesecake
€7.00Chocolate Brownie
€6.50Chocoladekroketten
€10.00
SOFTDRINKS
Evian Small 33CL
€3.80Evian Large 75 CL
€8.00Evian sparkling Small 33 CL
€3.80Evian Sparkling Large 75 CL
€8.00Pepsi Max
€3.50Pepsi Cola
€3.50Mirinda (orange)
€3.507 up
€3.50Lipton Ice Tea
€3.50Looza Apple Juice
€3.50Double Dutch Tonic
€3.50Looza Apple Juice
€3.50Evian Small
€3.80
BEERS
Affligem Blond
€5.50Affligem Triple
€5.70Bar Blanche
€4.90Brugs Tarwebier
€4.20Ciney Bruin
€4.60Cristal Pils
€3.50Cristal Extra
€5.20Desperados
€5.20Duvel
€5.50Export Super 8
€4.90Fort Lapin 8 Triple
€5.50Fort Lapin 10 Quadrupel
€6.00Gouden Carolus Triple
€5.50Gouden Carolus Whisky
€6.50Hapkin
€5.50Hapkin Bipa
€4.50Kasteelbier Rouge
€5.50Kasteelbier Rubus Framboise
€5.50La Chouffe
€5.50Lagunitas IPA
€5.60Moat
€5.50Mort Subite Kriek
€4.50Mort Subite Oude Geuze
€6.50Omer
€5.50Orval
€6.00Oude Gueuze Boon
€5.50Papegaei
€5.50Ploegsteert Blond
€5.00Ploegsteert red/cherry
€5.00Ploegsteert Triple
€5.50Postel Triple
€5.50Rostekop
€5.50Rostekop 75cl
€9.50SeaKing Zeewiertripel
€4.50Simplex
€5.20Sint Bernardus Abt 12
€5.80Triple d'Anves
€4.80Tank7
€5.50Tripel Lefort
€5.50Unwantet Tattoo - Ginger IPA
€5.00Vanderghinste Rood Bruin
€5.50Westmalle Triple
€5.60Wild Jo
€5.50Bassie tripel
€5.00Kasteelbier rouge 0.0%
€5.00Mort Subite Juicy
€5.50
BEERS ALCOHOLFREE
Affligem 0,0
€5.20Boer Bloem 0,0%
€5.00La Trappe 0,0%
€4.50Liefmans Fruitesse 0,0
€4.50Desperados 0,0
€5.00Cristal 0,0
€3.80Kasteelbier rouge 0.0%
€5.00
SAUCES
POTJE MAYONAISE
€1.20POTJE KETCHUP
€1.20POTJE PESTODRESSING
€1.20POTJE RODE PESTODRESSING
€1.20POTJE GUACAMOLE
€1.25POTJE KAASSAUS
€1.25POTJE SALSA
€1.25POTJE SPICYDRESSING
€1.20POTJE ZOETE DRESSING
€1.20POTJE BBQ SAUS
€1.20POTJE TRUFFELMAYONAISE
€1.25