
About Greek Souvlaki by Persefon
Zin in Grieks? Bestel nu bij Persefon in Antwerpen en geniet!Free delivery
New users only. Min spend €10. Fees apply.
Popular with other people
Politiko burger
€10.50Worst
€10.50Gegrilde Groenten
€10.90Lams Spies
€10.90Halloumi pita
€10.90Griekse Salade
€13.90Gebakken feta met honing en sesam
€10.90Spanakopita
€9.90Gyros Varkensvlees schotel
€23.50Falafel pita
€10.50
Spiesjes op de grill
Kip
€4.90Varkensvlees (pork)
€4.90Politiko burger
€5.90Worst
€5.90Lams
€6.10
Pitta
Gyro varkensvlees (Pork)
Pita broodje, tzatziki, tomaten, uien, frieten.€9.50Varkensvlees Spies (pork)
Pitabroodje, tzatziki, tomaten, uien en frieten.€9.50Kip spies
Pita broodje, mayonaise, tomaten, frieten€9.50PopularLams Spies
Pita broodje, Tzatziki, tomaten, uien en frieten.€10.90Halloumi pita
€10.90Politiko burger
Pita broodje, tzatziki, tomaten, uien, frieten€10.50Falafel pita
€10.50Worst
Pita broodje tzatziki, ketchup, mosterd, tomaten, uien, frieten.€10.50Feta kaas (pitabroodje) 8.50 [V] [tzatziki , tomaten saus , tomaten , uien , rucola salade , frieten)
Pitabroodje, tzatziki, tomatensaus, tomaten, uien, rucolasalade, frieten.€10.50PopularGegrilde Groenten
Tzatziki, gegrilde groenten, frieten€10.50
Voorgerechten
Frieten
€3.90Tzatziki
Zelfgemaakte met yoghurt komkommer en knoflook.€8.50PopularSaganaki van kefalotyri
€10.90Courgettenballetjes gevuld met feta
€10.50Gegrilde Groenten
Gekleurde paprika's, champignons, courgettes en aubergines.€10.90Aubergine salade
Aubergine salade€8.50Gebakken feta met honing en sesam
€10.90Spanakopita
Bladerdeeg met feta en spinazie€9.90PopularHummus
€8.50Tirokafteri
Griekse pittige feta-kaasdip.€9.90Gegrild Brood met Olijfolie en Oregano
€2.20Rye-Pitabrood met Oregano
€2.20Frieten met Feta-Kaas
€8.90Tarama Salada
€8.50Gegrilde Fetakaas
Met tomaat, chili pepper, olijfolie en oregano.€10.90Wit Pitabrood met Oregano
€2.20Mais Pitabrood met Oregano
€2.20Olijven
€4.50Feta kaas met olijfolie en oregano
€8.10Dolmadakia
Griekse zelfgemaakte wijnbladeren met rijst met yoghurtsaus€9.90Kaastaart met Feta en Mizithra.
€9.90Falafel
€9.90
Side Sauzen
Dip Tzatziki
€2.90Mayonnaise
€0.60Yoghurtsaus
€1.50Mustardsaus
€1.50Ketchup
€0.60Mosterd
€0.60
Salades
Griekse Salade
Highly rated· tomaten, komkommer, uien, paprika’s, olijven, fetakaas, olijfolie, kappertjes en oregano.€13.90Kretenzische Dak Salade
Geraspte tomaten, oregano, olijfolie, kappertjes en fetakaas.€13.90Tomaten en Komkommersalade Olijfolie en Oregano
olijfolie en oregano€7.90Rucolasalade
Fetakaas zongedroogde tomaten en balsamico dressing€12.90
Dranken
Coca-Cola Zero 330ml
€3.50Red Bull
250ml€4.90Coca-Cola 330ml
€3.50Lipton Ice Tea Perzik/Peche
330ml niet bruisend€3.60Fanta Orange 330ml
€3.50Lipton Ice Tea sparkling
330ml Sparkling€3.60Chaudfontaine bruis water
500ml€4.00Chaudfontaine plat water
500ml€4.00Sprite 330ml
€3.50Lipton Ice Tea green
330ml€3.60
Bieren
Mythos 330ml
€4.90Nisos 330ml
330ml€4.90Jupiler 330ml
€3.50Fix 330ml
330ml€4.90Mamos 330ml
€4.90Alpha 330ml
€4.90
Griekse wijnen
Special Nemea 75cl
Rode wijn.€25.00Mavrodaphne De Patras 75cl
Rode wijn.€25.00Ionos Witte 75cl
Wit wine 75cl€24.00Malamatina 50cl
€14.00
Strong Liquor
Ouzo 200ml
€20.00
De Griekse Grill
Gyros Varkensvlees schotel
Geserveerd met tzatziki , pitabroodje , tomaten, uien and frieten€23.50Lams Spiesjes
Geserveerd met tzatziki, pitabroodje, tomaten, uien en frieten€26.90Kipfilet
Geserveerd met pitabroodje, mayonaise, salade, frieten.€24.50Kip Spiesjes
Geserveerd met mayonnaise-mosterdsaus , pitabroodje, tomaten, uien en frieten€23.50Lamsribben (paidakia)
Geserveerd met pitabroodje, tzatziki, salade, frieten.€29.50Varkensvlees Spiesjes schotel
Geserveerd met tzatziki , pitabroodje , tomaten , uien en freten€23.50Worst
Geserveerd met tzatziki, pitabroodje, tomaten, uien en frieten€25.90Politiko burger
Geserveerd met tzatziki, pitabroodje, tomaten, uien en frieten€25.90Mixed Grill 1
€31.60Mixed Grill voor 2
€51.10Mixed Grill voor 3
€68.40
Deserten
Baklava
€7.50Kantaifi
€7.50