
About Monkey King
Vernieuwende Chinese gerechten met marktverse ingrediëntenFree delivery
New users only. Min spend €10. Fees apply.
Popular with other people
Kippenblokjes met zzs
€17.90Nasi Goreng met kip
€17.90Scampi Vlinders met Lookboter en Sambal
€20.90Bami Goreng met kip
€17.90Babi pangang
€17.90Ribbetjes met lookboter
€17.90Chop shoy met kip
€17.90Honingkip met Groenten en Zwarte Peper
€17.90Rundslapjes met Marktverse Groenten en Gember
€18.90Nasi Goreng speciaal
€19.90
Toppers van het huis
Scampi Vlinders met Lookboter en Sambal
€20.90Eendenfilet met Zoetzure Appelsiensaus
€20.90Rundslapjes met Marktverse Groenten en Gember
€18.90Honingkip met Groenten en Zwarte Peper
€17.90Kippenstukjes met Cashewnoten
€17.90Gebakken rundslapjes met kruiden
Kruidige Mengeling van Koriander, Pijpajuin en Basilicum met drooggebakken rundslapjes€18.90Eendenfilet met Ananas
€20.90Eendenfilet met Soja en Potje Pruimensaus
€20.90Gebakken kip met kruiden
Kruidige Mengeling van Koriander, Pijpajuin en Basilicum met drooggebakken kippenlapjes€17.90Gebakken varkensvlees met kruiden
Kruidige Mengeling van Koriander, Pijpajuin en Basilicum met drooggebakken drooggebakken varkenlapjes€17.90Gefrituurde pangasiusfilet met kruiden
Kruidige Mengeling van Koriander, Pijpajuin en Basilicum met gefrituurde pangasiusfilet€19.90
Klassiekers
Nasi Goreng met kip
Gebakken rijst€17.90PopularBami Goreng met kip
Highly rated· Gebakken platte noedels€17.90Chop shoy met kip
Highly rated· Gewokte sojascheuten met kippenreepjes€17.90Bami Goreng speciaal
Gebakken platte noedels, Garnalen, kip, varkensvlees & spiegelei€19.90Nasi Goreng speciaal
Highly rated· Gebakken rijst, Garnalen, kip, varkensvlees & spiegelei€19.90Nasi Goreng met scampi
Gebakken rijst€20.90Mihoen speciaal
Fijne rijstnoedels, Garnalen, kip, varkensvlees & spiegelei€19.90Mihoen met kip
Fijne rijstnoedels€17.90Chop shoy speciaal
Gewokte sojascheuten, Garnalen, kip, varkensvlees & spiegelei€19.90Bami Goreng met geroosterd varkensvlees
Gebakken platte noedels€17.90Nasi Goreng met geroosterd varkensvlees
Gebakken rijst€17.90Mihoen met rundsvlees
Fijne rijstnoedels€18.90Chop shoy met geroosterd varkensvlees
Gewokte sojascheuten€17.90Mihoen met geroosterd varkensvlees
Fijne rijstnoedels€17.90Bami Goreng met scampi
Gebakken platte noedels€20.90Bami Goreng met roze garnalen
Gebakken platte noedels€18.90Nasi Goreng met rundsvlees
Gebakken rijst€18.90Chop shoy met scampi
Gewokte sojascheuten€20.90Bami Goreng met rundsvlees
Gebakken platte noedels€18.90Chop shoy roze garnalen
Gewokte sojascheuten€18.90Nasi met roze garnalen
€18.90Mihoen met roze garnalen
Fijne rijstnoedels€18.90Mihoen met scampi
Fijne rijstnoedels€20.90Chop shoy met rundsvlees
Gewokte sojascheuten€18.90
Soepen
Wantan soep
Ravioli met varkensvlees€8.00Pikante Shanghai Soep
€6.00Kippensoep met Chinese Champignons
€6.00Tomatensoep met kip
€6.00Sui Kaw soep
Ravioli met garnalen€8.00Kippensoep met Bamboe
€6.00
Hapjes
Traditionele Huisgemaakte Loempia met Kip en Currysaus
€9.00PopularGestoomde Mix van Dim-Sum (voor 2 personen)
Ha-kauw, siu-maai, fan-kwo, kip siu-maai€12.00Kippensaté met Currysaus
€9.00Vietnamese loempia
€7.00Mini Loempia & Trigon (vege)
€7.00Gebakken Dimsumvariatie (voor 2 personen)
Loempia, eendhapje, trigon, suimaai & gyoza van kip€14.00Kroepoek
€4.00Gestoomd Broodje met Geroosterd Varkensvlees
€6.00
Uit de zee
Scampi's met groenten
€20.90
Varkensvlees
Ribbetjes met lookboter
€17.90Babi pangang
Varkensvlees met pikante tomatensaus en look€17.90PopularGefrituurde ribbetjes
€17.90Ribbetjes met zoetzure saus
€17.90
Kip
Kippenblokjes met zzs
€17.90PopularKippenfilet met zwarte bonensaus
€17.90Kip met groent & Ch champ
€17.90
Veggie
Chopshoy met groenten
€15.90Stoofpot met tofu
€15.90Mihoen met groenten
€15.90Nasi Goreng met groenten
€15.90Bami Goreng met groenten
€15.90
Side Dishes
Nasi supplement
€9.00Gewokte Paksoi
€11.00Bami supplement
€9.00Groentenschotel
€9.00Gewokte Sojascheuten
€9.00Mihoen
€9.50
Saus
Currysaus
€3.00Zoet Zure Saus
€3.00Sweet Chili Saus
€3.00
Drank
Cola
€2.50Ice Tea
€3.00Cola Zero
€2.50Singha Beer
€4.50Tsingtao Beer
€4.50Spa Bruis
€2.50Spa Plat
€2.50Mango Juice
€4.00