
About Sid's
Zin in broodjes en snacks? Bestel nu bij Sid's in Antwerp en geniet!Free delivery
New users only. Min spend €10. Fees apply.
Popular with other people
Broodje smos gebakken kip
€7.30Broodje rosbief royale
€7.30Mexicano XL
€7.75Verse soep met brood
€6.00Broodje Italiaanse ham / tomaat / mozzarella / pesto
€7.30Salade geitenkaas / appel
€12.30Broodje omelet / spek
€6.00Fish burger XL
€9.00Spaghetti bolognaise met gemalen kaas
€12.00Bagel gerookte zalm
€9.30
Broodjes kaas
Broodje jonge kaas
€3.95Broodje oude kaas
€3.95Broodje brie / honing
€5.20Broodje mozzarella / tomaat / pesto
€5.70Broodje belegen kaas
€3.95Broodje brie
€4.75Broodje kruidenkaas
€4.45
Broodjes vlees
Broodje ham / kaas
€4.90Broodje smos gebakken kip
€7.30Broodje rosbief royale
€7.30PopularMexicano XL
€7.75Broodje martino
€5.50Broodje préparé
€4.75Broodje Italiaanse ham / tomaat / mozzarella / pesto
€7.30Chicken Burger XL
€8.10Broodje ham
€3.95Broodje kip curry
€4.90Broodje rosbief
€6.00Broodje omelet / spek
€6.00Broodje pitasalade
€4.90Broodje Italiaanse ham
€5.70Broodje kip hawaii
€4.90Broodje rosbief / seldersla
€6.20Broodje vleessla
€4.90
Broodje vegetarisch
Broodje eiersla
€4.90Broodje gezond
€5.20Broodje aardappelsla
€4.90Broodje omelet
€5.40
Broodjes vis
Broodje tonijntino
€5.85Fish burger XL
€9.00Broodje garnaalsla
€7.50Bagel gerookte zalm
€9.30Broodje tonijnsla
€4.90Broodje gerookte zalm
€6.95Broodje surimisla
€4.90Broodje tonijn pikant
€4.90Broodje zomerse zalm
€7.60Broodje scampi diablo
€7.50Broodje scampi look
€7.50
Salad bowls
Salade geitenkaas / appel
€12.30Salade kip
€11.70Salade tonijn
€11.70Caesarsalade
€12.30
Lunch
Verse soep met brood
€6.00
Zoete snacks
Home made broodpudding
€4.00Muffin
Verschillende smaken.€4.20Donut
€2.80
Hartige snacks
Curryrol
€3.90Croque monsieur uit het vuistje
€4.80Curryrol special
€5.50Party snacks
€8.20Kaasbroodje
€3.90Curryrol vegetarisch
€4.50Wrap kip
€6.10Gegrilde sandwino <<Italia>>
€10.90Gegrilde sandwino <<Tuna Melt>>
€10.90Gegrilde sandwino brie appel
€10.90Gegrilde sandwino cheesy chicken
€10.90Boulet
€3.90Pizzabaguette
€6.30Wrap zalm
€7.90
Dranken
Coca Cola regular
€3.25Coca Cola zero
€3.25Water bruis (flesje)
€3.25Water plat (flesje)
€3.25Red Bull
€3.90Sprite
€3.25Jupiler
€3.25
Kant en klare maaltijden
Opgelet: deze maaltijd wordt koud geleverd, zelf opwarmen kan eenvoudig in de microwave.
Spaghetti bolognaise met gemalen kaas
Opgelet: deze maaltijd wordt koud geleverd, zelf opwarmen kan eenvoudig in de microwave.€12.00