Skip to:ContentFooter
Deliveroo

Carrefour Market - Liège St. Gilles

Alcohol·Grocery·Healthy
4.4 Very good(500+)·0.90 km away·Opens at 09:00·€5.00 minimum·€4.95 delivery

Shop by category

  • All categories
  • Eaux, Jus et Sodas
  • Boulangerie & Pâtisserie
  • Fromages
  • Charcuterie
  • Légumes
  • Fruits
  • Crèmerie & Oeufs
  • Yaourts & Desserts
  • Traiteur & Repas Express
  • Viandes & Poissons
  • Chips & Apéro
  • Biscuits & Gâteaux
  • Chocolats & Bonbons
  • Huiles, Sauces & Epices
  • Pâtes, Riz & Légumes Secs
  • Conserves & Soupes
  • Céréales & Petit Déjeuner
  • Boissons Chaudes
  • Sucres, Farines & Aides Pâtisserie
  • Sucres, Farines & Aides Patisserie
  • Surgelés
  • Vins & Champagnes
  • Bières & Cidres
  • Apéritifs & Alcools
  • Lessives, Produits Ménagers & d'Entretiens
  • Soins et Hygiène
  • Animalerie
  • Free delivery

    New users only. Min spend €10. Fees apply.

Offers (7)

  • 0

    Milka Cookies Chocoladereep 100g

    102g · €24.02/kg

    Buy 1, get 1 free

    €2.45

  • 0

    Milka Alpenmelkchocolade met Lotus Biscoff Biscuit Crumble 90 g

    92g · €34.24/kg

    Buy 1, get 1 free

    €3.15

  • 0

    Milka Chocolat au Lait du Pays Alpin 90 g

    92g · €29.89/kg

    Buy 1, get 1 free

    €2.75

  • 0

    Milka Tablet Melkchocolade Alpenmelkcreme 100g

    102g · €23.43/kg

    Buy 1, get 1 free

    €2.39

  • 0

    Milka Chocoladereep LU 87g

    89g · €27.53/kg

    Buy 1, get 1 free

    €2.45

  • 0

    Milka Chocoladereep karamel 100g

    102g · €24.02/kg

    Buy 1, get 1 free

    €2.45

  • 0

    Milka Tablette Chocolat Au Lait Oreo 100g

    102g · €23.04/kg

    Buy 1, get 1 free

    €2.35

New

View all (36)
  • Leffe Winter 6.6% 33cl Fles

    580g · €3.79/kg
    €2.20
  • Milky Way 10-pack 215g

    224g · €42.19/kg
    €9.45
  • Carrefour Sensation Végétal Falafels Bio Courgette Feta 8 Stuks 150 g

    162g · €27.72/kg
    €4.49
  • Carrefour Sensation Sprits Koekjes 125 g

    133g · €20.98/kg
    €2.79
  • Carrefour Sensation Vegan Protein Smaak Vanilla Cookie 310 g

    330g · €26.64/kg
    €8.79
  • Filière Qualité Carrefour Boule Complete Levain 500g

    500g · €6.50/kg
    €3.25
  • Carrefour Bio Tempeh Natuur 200 g

    209g · €21.48/kg
    €4.49
  • Haribo Soda Straws F!ZZ 180 g

    204g · €18.87/kg
    €3.85
  • Jupiler Blond Bier Pils 5.2% Alc 8 x 33 cl flessen

    628g · €19.73/kg
    €12.39
  • Carrefour Sensation Barre Sport 5 x 25 g

    137g · €22.99/kg
    €3.15
  • Carrefour Sensation Biscuits 125 g

    133g · €21.73/kg
    €2.89
  • Carrefour Sensation Isotonic Aromatisée au Citron 525 g

    585g · €11.78/kg
    €6.89
  • Leffe d’Hiver Bière Belge d’Abbaye 6.6% Alc 6 x 33 cl Bouteilles

    580g · €22.67/kg
    €13.15
  • Carrefour Bio Tempeh Gerookt 180 g

    186g · €29.84/kg
    €5.55
  • Carrefour Companino Chew Bones Medium à la Volaille 2 Pièces 200 g

    200g · €12.45/kg
    €2.49
  • Danonino Go 4 x 70 g

    331g · €12.66/kg
    €4.19
  • Jacqmotte Gemalen Koffie Moka Absolu 250 g

    257g · €32.26/kg
    €8.29
  • Carrefour Sensation Speculoos 125 g

    133g · €20.98/kg
    €2.79
  • Carrefour Sensation Creatine Monohydrate 300 g

    310g · €33.71/kg
    €10.45
  • Violife Emmental Rapé 150g

    161g · €31.99/kg
    €5.15

Shop by category

  • Eaux, Jus et Sodas
  • Boulangerie & Pâtisserie
  • Fromages
  • Charcuterie
  • Légumes
  • Fruits
  • Crèmerie & Oeufs
  • Yaourts & Desserts
  • Traiteur & Repas Express
  • Viandes & Poissons
  • Chips & Apéro
  • Biscuits & Gâteaux
  • Chocolats & Bonbons
  • Huiles, Sauces & Epices
  • Pâtes, Riz & Légumes Secs
  • Conserves & Soupes
  • Céréales & Petit Déjeuner
  • Boissons Chaudes
  • Sucres, Farines & Aides Pâtisserie
  • Sucres, Farines & Aides Patisserie
  • Surgelés
  • Vins & Champagnes
  • Bières & Cidres
  • Apéritifs & Alcools
  • Lessives, Produits Ménagers & d'Entretiens
  • Soins et Hygiène
  • Animalerie

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

Browse

  • All cuisines

  • All deals and offers

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Partner ranking

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo