Skip to:ContentFooter
Deliveroo

Carrefour Market Jumet

Alcohol·Grocery·Healthy
4.9 Excellent(10)·Opens at 09:00

Shop by category

  • All categories
  • Eaux, Jus et Sodas
  • Boulangerie & Pâtisserie
  • Fromages
  • Charcuterie
  • Légumes
  • Fruits
  • Crèmerie & Oeufs
  • Yaourts & Desserts
  • Traiteur & Repas Express
  • Viandes & Poissons
  • Chips & Apéro
  • Biscuits & Gâteaux
  • Chocolats & Bonbons
  • Huiles, Sauces & Epices
  • Pâtes, Riz & Légumes Secs
  • Conserves & Soupes
  • Céréales & Petit Déjeuner
  • Boissons Chaudes
  • Sucres, Farines & Aides Pâtisserie
  • Sucres, Farines & Aides Patisserie
  • Surgelés
  • Vins & Champagnes
  • Bières & Cidres
  • Apéritifs & Alcools
  • Lessives, Produits Ménagers & d'Entretiens
  • Soins et Hygiène

New

View all (42)
  • Ferrero Rocher 30 Pièces 375 g

    510g · €24.61/kg
    €12.55
  • Carrefour Extra Café en Grains Dessert 500 g

    530g · €17.26/kg
    €9.15
  • De Belgen Amandelles Echte Boter 175 g

    214g · €19.11/kg
    €4.09
  • Carrefour Sensation Dubai Style Chocolat Noir avec Pistaches 124 g

    137g · €46.64/kg
    €6.39
  • OMER. Traditional Blond bière 6x(4x33cl) wrap around caisse

    500g · €98.10/kg
    €49.05
  • Carrefour Classic' Haricots Blancs Géants 330 g

    560g · €4.73/kg
    €2.65
  • Nivea Verzorgende Reinigingsmelk 200ml

    234g · €23.89/kg
    €5.59
  • Witte Druiven - 1 stuk - 1 stuk

    1kg · €3.74/kg
    €3.74
  • Ben's Original Riz à la Mexicaine 220 g

    220g · €13.86/kg
    €3.05
  • Mon Chéri 15 Stuks 157.5 g

    218g · €41.06/kg
    €8.95
  • Carrefour Classic' Chicken Burger met Gouda 2 Stuks 270 g

    289g · €18.17/kg
    €5.25
  • Ferrero Collection 15 Pièces 172 g

    316g · €38.26/kg
    €12.09
  • Côte d'Or Lotus Biscoff Lait 190 g

    203g · €34.24/kg
    €6.95
  • LU Prince Pocket Biscuits Vanille 400g

    440g · €12.39/kg
    €5.45
  • Carrefour Classic' Tomato Ketchup 560 g

    600g · €2.82/kg
    €1.69
  • Zwan Saucisse Frank Snack 550g

    614g · €7.74/kg
    €4.75
  • Haribo Soda Straws F!ZZ 180 g

    204g · €18.87/kg
    €3.85
  • Marcassou Pipes D'Ardenne IGP 250g

    259g · €27.37/kg
    €7.09
  • Sheba Mini Filets in Saus Mix Selectie 12 x 85 g

    1.02kg · €14.01/kg
    €14.29
  • Sheba Filets Poissons Blancs 60 g

    67g · €27.61/kg
    €1.85

Shop by category

  • Eaux, Jus et Sodas
  • Boulangerie & Pâtisserie
  • Fromages
  • Charcuterie
  • Légumes
  • Fruits
  • Crèmerie & Oeufs
  • Yaourts & Desserts
  • Traiteur & Repas Express
  • Viandes & Poissons
  • Chips & Apéro
  • Biscuits & Gâteaux
  • Chocolats & Bonbons
  • Huiles, Sauces & Epices
  • Pâtes, Riz & Légumes Secs
  • Conserves & Soupes
  • Céréales & Petit Déjeuner
  • Boissons Chaudes
  • Sucres, Farines & Aides Pâtisserie
  • Sucres, Farines & Aides Patisserie
  • Surgelés
  • Vins & Champagnes
  • Bières & Cidres
  • Apéritifs & Alcools
  • Lessives, Produits Ménagers & d'Entretiens
  • Soins et Hygiène

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Gift cards

Browse

  • All cuisines

  • All deals and offers

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Partner ranking

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo